Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenk30
18. okt 2009

mgk, a to sa ti v noci budí aj keď papáte UM? Ja som dávala príčinu nočným budeniam cickám 🙂

denkolc
18. okt 2009

Myslíš Lenka, že za to môžu cicky??? 😀 Tiež nechápem, prečo tá moja Omrvinka toľko reve v noci...a ráno sa mrví a kým sa prebudí, tak mrnčí a mrnčí aj pol hodinu - tak z polospánku....už som nespala vkuse dve hodiny viac ako 4 mesiace....ach, jaj......Asi jej rastú zuby múdrosti.... 🙂 😉 😀

nsoci
18. okt 2009

Lenk mne sa Matko vzdy budil aspon raz. Je pravda, ze sa napapa a zalomi...
Ale ajkina Karinka chrni jak dudok

lenk30
18. okt 2009

denka, ja už som zvyknutá sa v noci hrať, takže by mi to chýbalo. asi keby som sa šla s mužom niekde zabávať, tak o 1 by som sa začala hrať s kockami. Myslíš, že zuby múdrosti? Tak to vydržíme

A keď sa mi ho konečne podarí uspať, tak mi to trvá, kým sa vymaním z jeho objatia. to jak milenec. jednou rukou mi šmátra po bradavke, druhou rukou mi hladká ruku od zápästia po lakeť hore dolu. no muž sa len smeje, že to už by mal aj žiarliť 🙂

lenk30
18. okt 2009

nsoci, keby raz. mne prvý krát o 22 bez rozdielu, či zaspí o 19 alebo 21,30. a potom do 1 aj 5 krát. o 1 sa zobudí, posadí, začne trepať, preliezať ma a ukazovať na obyvačku, tak sa ideme pohrať a ďalej sa pokúšame zaspať.............takže každé ráno sa zobudím ako votrelec.

matja
18. okt 2009

ahojte dievčatá, prvý sneh nás inšpiroval k nafoteniu takýchto fotiek:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
ak chcete, môžete pozrieť 😉

elenam
18. okt 2009

No babenky, moja sa mi dnes večer zobudila až o 4 ráno a potom o 8. Tak ja sa sťažovať nemôžem. Ale Saška mi od začiatku dobre spinkala. Tak ja sa dobre vyspím.
Pozeráte Superstar - dnes sú superácke tie dievky. Zo mna sa manžel smeje, že aj ja som sa mohla prihlásiť a zaspievať Maličká som, húsky pasiem alebo Macka uška. To spievam mojej malej ako uspávanky. 😀

lenk30
18. okt 2009

matja, jééééééééj. mikuláš padne za obeť už na lukáša. krásne tie úsmevy. 🙂

ja už teším zajtra vonku - po 3 dňoch choroby

elenam
18. okt 2009

Matja - to mi dnes navrhol môj manžel. %Ze jej kúpi mikulášsku čiapku a bundičku. Tie fotky sú nádherné naozaj. Chutné. Aj ja chcem také foto.

egyptanka
18. okt 2009

my sme sa dnes isli poprechadzat na Devin ... ja zboznujem prechadzky, kde su rodinne domceky ... vzdy ich obdivujem a tisko zavidim. ☹

elenam
18. okt 2009

Babenky - neviete, či je pravda, že od nového roka ide materaká hore? Na koľko a týka sa to aj nás?

lubi22
18. okt 2009

Ahojte 🙂

Jeee Matja, vy uz mate Vianoce a Mikulasa 😀 Ale Patko je v tom krasnucky 😉 To mozete pouzit na vianocne pohladnice 🙂

No nechcem provokovat, Filipko sa v noci nebudi, zobudi sa medzi 5-6, napapka a este buvka. A to odkedy spava s manzelom 😵 A hrozne sa rozkecal, k mame a babe uz pridal aj zizu 😵

My sme tu mali cely vikend nasich, joj bolo nam super. 😵 Aj von na kavu a nakupy sme si s manzelikom vybehli 😵

Kuci tesim sa s tebou, ze sa tesis 😵 Je super, ze budete mat druhe babulko, budu si dobre deticky rozumiet, ved budu rovesnici. A ci skoro alebo nie - no niekedy sa planovat neda 😉 Hlavne, aby ste boli zdravucki 🙂

lenk30
18. okt 2009

egy, tvoja mama by si asi rozumela s mojou svokrou.

a my sme dnes boli domaaaaaaaaaaaaaa. ale už zajtra von. huráááááá.

dnes som zabalila prvé krabice vecí. to je iná nostalgia, pri balení som si zrazu spomenula na všetky pekné spomienky prežité v tomto bytíku. ved tu sme boli 9 rokov. ☹ . Ale po pol roku ďalšieho bývania v provizoriu nás čaká domček. Len dúfam, že toho pol roka nejak prežijeme.

lubi22
18. okt 2009

Ide rodicovsky prispevok hore - myslim okolo 8 tis. Sk to vychadza, neviem presne, mna sa to netyka. Ale netyka sa to vsetkych, su tam urcite podmienky. Napr. tusim maminka musela nejaky cas pred nastupom na matersku pracovat.

lubi22
18. okt 2009

Lenka zatial budete byvat u rodicov?

lenka138
18. okt 2009

iron prajem ti aby si sa čo najskôr dala do poriadku, aspon, že ti manžel zostane doma, môžeš si poležkať a vypotiť

kucina krásne sú tie testíky 😉

egy pevné nervy pri obhajovaní svojich názorov

matja krásna fotečka, aj ja sa už teším na také, chcem malému niečo mikulášske zohnať

drozdik78
18. okt 2009

matja maly je zlatucky 🙂 daj tip na take krasne tricko 😀 ano lubi mas pravdu v tom, ze mamin museli pracovat pred MD a to zvysenie je do 2 rokov ... 😠 a samozrejme treba on poziadat

leni ten polrocik ubene an nebudes vediet ako 😉

matja
18. okt 2009

ďakujeme za pochvalu fotiek. Presne tak, ľubi, chceme si z toho vyrobiť vianočné pohľadnice. Fotili sme tak skoro, lebo ako sa poznáme, nám vždy všetko trvá a možno keby sme sa fotenia nechytili dnes, tak by sme to zase odkladali na neskôr a neskôr. Veď kým manžel fotky upraví a pripraví z nich pohľadnice, to bude ešte trvať, no snáď to do Vianoc stihne 😀
Ale mám ešte nejaký nápad, tak možno nafotíme ešte raz, toto bola len taká rýchlovka 🙂

lenka, fajn, že sa už cítite dobre. Na mňa tiež niečo lezie... no nie je to manžel 😀

lenk30
18. okt 2009

lubi, provokuješ so spaním? a ty spíš v inej izbe, či ako? to my sme skúšali, ale jačááááááááááááál.
nie budeme zatiaľ bývať v nájomnom byte. je to nové, čerstvo zariadené........takže sťažovať nemôžem, väčšie ako náš byt, ale zariadené stroho, od ruky a neviem si predstaviť čo s tými vecami, či to všetko vybaľovať, keď viem, že pôjdeme ďalej a tak. Proste nemám rada takéto zmeny.

iron, aj ja ti prajem skoré uzdravenie. apoň tak rýchlo ako to zvládol Filipko. Ja som stále chrchľavá.

denkolc
18. okt 2009

Baby, dala som fotky "domčeku", ktorý postavil môj manžel....tak kto chce, nech kukne, kde BY mala Tánička vyrastať.....a kde by som chcela občas nejaké maminky s detičkami privítať..... 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

egyptanka
18. okt 2009

jeeee Denka kraaasny, len z toho psa mam hrozu. Ja sa velkych psov bojim 😖

elenam
18. okt 2009

Kuci - blahoželám. No asi aj ja by som už chcela druhé. Len neviem, či by som zvládla dve deti naraz. Ale krásne fotečky z testou. Pripomenulo mi to moje testy. Niečo užasné.

diocka
18. okt 2009

denka, kraaasa, ale upratovat by som ho nechcela 🙂)))
ale kedze aj ja raz chcem domcek, tak asi to upratovanie budem musiet nacvicit.

a ktora cast domu je tanickina a ktora tvoja? a chivasko ma tiez svoj travnik? a mas samostatne garaze na chicco a na ten ruzovucky kocik?
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denkolc
18. okt 2009

Egy, neboj...psov zavreme.... 😉 Sú to na pohľad nebezpeční psi, no aj keď sú to maznáčikovia, verím, že sa ľudia boja, takže keď je návšteva, pekne zavrieť....a je kľud.....
Tak dojdete dakedy??? 😉 😉 😉

matja
18. okt 2009

fúha, lenka, balenie a vybaľovanie nemusím ani ja... ale aj tak budete mať krásne Vianoce, aj keď nebudú vo vašom bytíku, lebo budú prvé s Filipkom

drozdik - tričko "My 1st Christmas" sme dostali. Je to nexťácke tričko.

lenk30
18. okt 2009

denka, tvoj muž je asi rovnaký blázon ako môj. len môj staval do výšky. Ja to volám Bojnický zámok. tiež si neviem predstaviť to upratovanie

drozdik78
18. okt 2009

lenka ja som to absolvovala behom polroka 2x 🙄 ................

skvele trcko Matja ale co by krasny chlapcek v trickuu 😀

elenam
18. okt 2009

Deny super. Ale veľlý ako náš. Aj ked nám treba hrozne veľa dokončovať. Mozno nafotím aj ja nás. Ale bývať vo svojom je fakt super. My sme sa nasťahovali hned na svadobnú noc. No nemôžem však povedať, že mi občas nechyba bývať doma pri našich. Všetko má svoje pre aj proti. Ale dom je nádherný. Fakt

denkolc
18. okt 2009

Diocka, však preto som sa tam moc nehrabala, kvôli robote...ale už som ochotná aj makať, len aby bola rodina pokope.....hehehe 😉 ...
Táničkine to bude raz šecko...Keď jej tatu šľak trafí z toho workoholizmu....

Ten najmenší domček je garáž, ale žiadne auto tam neparkuje....ako vidíš, viac Janových áut parkuje kade-tade...ten jednoposchodový je firma a ten dvojposchodový je dom....tak asi tak...však dojdete a uvidíte.... 😉

matja
18. okt 2009

wow, denka, to je teda domček 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre