Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
20. okt 2009

fuuuha mala sa mi teraz zobudila s revom.

elenam
20. okt 2009

pasoa - dnes tam pridala niektorá nové fotky. Hned na titulke. Daj si fotoalbumy a uvidíš.

egyptanka
20. okt 2009

asandys, kraaaasne 🙂 ... ono to vazne asi chce stale dookola to iste, aby si to zapametali. 🙂

egyptanka
20. okt 2009

Baby, inac ja uz som vecer s nervami v koncoch ... mala zacne tahat, potaha 2-4 minuty a zacne sa rozculovat, potom jedine co ju ukludni je prehodenie na druhe prso a takto si ju prehadzujem ako vrece zemiakov, niekedy aj 20x. Ale zacne vzdy tak jajcat.

asandys
20. okt 2009

egy no ved presne, mne ked zacal jacat , ze nechce lezat , tak so ho ponosila, zaspievava, utisila a zese dala lahnut, a furt dookola. Ale babke dajako Adam necirkusuje, a zaspi po kratkom hojdani 😵 😵

elenam
20. okt 2009

Lenže moja malá by určite nezaspala pri nikom inom - myslím večer ako pri mne. Ale ja si nesťažujem. Malá mi cez deň spí 2x a večer mi spí už o 7, 7:30. Neviem si predstaviť, žeby chodila spať neskôr. Mojej kámoške - rodila so mnou v jeden deň, malá chodí spať o 22. Tak to by som sa zbláznila. Večer si chcem pozrieť telku a natiahnuť sa.

egyptanka
20. okt 2009

elena, presne ja ked nespi este o pol osmej tak som nervna. Mne to takto vyhovuje.
asandys, babky maju vacsiu trpezlivost, lebo nemaju to dieta 24 hodin denne 365 dni v roku a tak si to vychutnavaju.

elenam
20. okt 2009

Egy presne ako hovoríš, ja som včera na malú aj trocha pokričala, lebo som nemohla ísť poriadne ani na záchod. Keď ma nevidela,tak začala kričať alebo plakať ale bez slzičiek. No bolo to fakt dobré na nervy. A mama mi povedala, že pri nej je stále dobrá. Aj pri mne je dobrá, ale neviem, čo jej bolo včera

pasoa
20. okt 2009

egy, zatiaľ ani my tie deti nemáme 365 dní v roku 🙂
V exceli som práve vyrátala, že ja mám to svoje 228 dní 😀

No, preložila som 8 strán,
idem odsať a brú brú

elenam
20. okt 2009

Pozeráte Odsúdené? Tá Magorka to perfektne hraje, je bombastická.

egyptanka
20. okt 2009

elena, aj som dnes malej hovorila zysenym hlasom ked vystrajala to vecerne teatro, ze ma uz tieto boje nebavia, ze nech sa naje a spi.
A najhorsie na tom je to, ze ona strasjkuje pri kojeni aj cez den. ☹

asandys
20. okt 2009

no keby ho chcela vzat este aj na noc a naucit ho spinkat aj v noci, tak by som bola happy woman 😵 Ja furt najdem Adama v noci sediet v postielke a plakat o dusu, nechapem, preco si furt sada. Ocka ma zavrete , plienka na hlave, rev. Dam ho lazkat, cumlik, kus ho utisim, a uz je dobre. A za hodku dve, zase to iste, zase sedi a reve so zavretymi ockami.

Elenam, Adam zaspava pri mne, ale aj pri mojej mame a jeho krsnej-mojej sestre. Ked vidi svojho ocka tak sa rozplace zakazdym, vobec ho nepozna. On asi vnima deda jak otca, predsa je s nim kazdy den. Na deda sa smeje hned od dveri. Ale edo ho este neuspaval, tak neviem, ci by zaspal 😉

egyptanka
20. okt 2009

pasoa ... ale no sak vime ako to myslime 😉

elenam
20. okt 2009

Asandys - Tebe sa malý vie sám posadiť. To ako dokáže? Moja sa ledva pretočí z chrbta na bruško

potulka
20. okt 2009

pasoa, o matuskovych jedackych vykonoch je radost citat. 😵 ten fenikel+zemiak+tekvica som kupila aj ja, zatial som ho matejovi nepredlozila. ale to je taka velka flaska, ze je mi uz teraz jasne, ze minimalne polovicu budem vyhadzovat.
ryzu som skusala natural, ale matej ju vypluval. bolo to uz pred cca 2 tyzdnami, tak je mozno nacase skusit znova. a necham ju dlhsie varit, bola trosku tuha. podla mna daj taku, aku mate doma, aj ked natural je pochopitelne zdravsia (kdesi som citala, ze biela ryza neobsahuje skoro ziadne hodnotne latky. a ze sa dokonca LEŠTÍ... 😕).
ak by si chcela tu ikeovu tasku na kolieskach, mozme ti ju kupit a poslat. 😉 ci oni maju aj e-shop?

egy, konkretne pred mojim naturalizmom nemusis smekat klobuk, z vacsej casti je to lenivost. 😀 a hoci najlepsia dovolenka pre mna je auto+stan a kazdy den na inom, sprcha aspon raz za dva dni musi byt. 😉

asandys
20. okt 2009

elenam,no kvoli jeho motorike chodime na neurologiu,motoricky je na 11 mesiac, on sedi, plazi sa , lozi, a uz druhy tyzden sa stavia na nohy behom sekundy, ked ma dajaku oporu, a kedze murov mam plny byt, tak stoji vacsinu dna, oprety o daco. Psychicky odpoveda 7 mesiacu, len je pohybovo napred. ☹

egyptanka
20. okt 2009

potulka, no vidis ... pre mna najlepsia dovolenka, hotel s all inclusive+more a spoznavanie kultur krasy ... hmmm. Takto pred 5 rokmi sme sa prave s muzom vratili z Egypta.

Inac ked bude mala vacsia tak sme si s muzom dali predsavzatie, ze budeme chodit na dve dovolenky ... jedna s malou a druha len my dvaja.

egyptanka
20. okt 2009

Nsoci, mrk aky obchod budes mat v blizkosti noveho bytu ...
http://www.bednicka.sk/

vraj tam ma stale cerste bio ovocie a zelenina a vsetko domace.

elenam
20. okt 2009

Mám chuť dať si niečo pod zub. Ale nemôžem, musím držať diétu.

elenam
20. okt 2009

Idem buvať, aby som nemyslela na jedlo. Brú nôcku.

nsoci
21. okt 2009

Baby baby vsak tu uz 50ty krat posielam IP, ze pridajte si deticky do albumov ako oslavuju pol roka a pasoa s elenam ma novinku? 😅

Matko si dnes 1x klakol oprety o hojdacku 😉

Egy dak, uz som tam bola ja nazivo 🙂

pasoa
21. okt 2009

nšoči, už som pridala matúška do spoločného albumu 🙂

egy, potulka, k tomu naturalizmu... ja som taká pod stan, to je proste romantika. Chorvátsko, borovicový kemping (hoci raz sme boli v takom olivovníkovo-figovom, no to bol raj! ale to bolo už len 7km od Dubrovníka, takže riadne na juhu),varenie na plynovej bombe, umývanie riadov v lavóri... ale pravda je, že keď je kemp dobre vybavený a sú tam poriadne wecka a sprchy, tak to dobre padne. Lebo kempovali sme už aj tak /u jedného ujka na dvore - to normálne prevádzkoval akože taký kemping na súkromí, tiež super, v Pirmošteni), že wecko bola iba taká búdka a sprcha vedľa toho vonku, voda v čiernom plastovom zásobníku, takže ak zrovna nesvietilo celý deň slnko, tak ani nešla moc teplá, lebo sa nemala ako vyhriať 😀

no a na svadobnej ceste sme boli v teplých krajoch v 5***** hoteli, no tak aj takýto luxus som si celkom užívala, stále čo jesť, služby na 100% úrovni, nič nám nechýbalo...
aj také raz za čas treba 😉

moje dieťatko ešte spinká, ale idem už vari narobiť nenápadný šramot okolo neho, aby zas neraňajkoval o pol desiatej (ešte kým zacvičíme, to je polhodina niekedy)

bylinka, neviem, či má ikea e-schop, idem to zistiť. Len stále dúfam, že mi padne pod nos niekde najké krásne modré káro 🙂

pasoa
21. okt 2009

potulka, ešte rozmýšľam nad touto modrou http://www.lacne-domacepotreby.sk/taška-na-kol...
ale keby bola celá taká károvaná... hmmm...
nech žijú babkovské starosti 😀
(kde to tie babky vlastne kupujú???)

yamahafazer
21. okt 2009

ahojte 🙂
tak dnes bola strasna noc,ale ozaj strasna 😖 .Mala krasne zaspala o pol 18,30 pri jedeni a potom sa zobudila okolo 19,30 a s placom a potom kazdu pol hod sa takto zobudzala som jej dala cajik dudku a zaspala na cvilku a znova a mna tak bolela hlava som si musela dat pirulu lebo som bola totalne hotova uz som myslela,ze mi vybuchne a potom mala okolo 23,30 nie zaspat aj mlieko spapala a nie spat ani hupat na rukach no nc nezaberalo a som ju zobrala knam do postele a tam stale tatu chytala s rucickou a sa zas na mna otocila a chytala a stale tak dookola a si zunradala ,ale neplakala a potom som jej dala este mlieka a konecne zaspala tak som ju prelozila do postielky to bola zas vyse 2 hod hore.No a vstavala o 5,45 a to sa este ,ale 2 krat tak zobudila.Ja neviem ci sa jej nieco sniva,alebo co je snou cez den v pohode,ale ani zuby nema som pozerala a nic stale.Aj jedenie sa jej zhorsilo uz vobec jej akosi nechuti mlieko ano,ale prikrmi moc nie spapa,ale malo.

Dneska je tu jesenna burza tak pojdeme pozret co tam budu mat.
Ja sa strasne malo malujem vobec sa mi nechce iba ked niekam ideme a to moc nikam nechodime tak to som bola od porodu hadam 5 kart namalovana a mojmu sa to aj tak nepaci,ze len chemikalie si na seba davam.Ja som rda ked sa vobec ocesem 😀 a ked nie tak mam ciapku 😀 .Ja najracej chodim tiez rifle a tricko,ale cez leto dost saty,ale topanky teraz na opetku nenosim vtom by sa mi zle chodilo ,ale inak som nosivala.Najlespei som nakupovala ked som bola slobodna pre seba oblecenie ked som sa vydala uz ma to tak nebavilo a teraz uz vobec pre seba nic nekupujem neni cas a ani peniaze.
malinka buva tak ked sa zobudi pojdeme sa nachystat a von

marcovky2009
21. okt 2009

ber rano aj ja som teraz pridala tomaskovu fotku, uplne som na to zabudla a nedockavo som cakala na jeho pol rocik a uz ma mesiac po nom xixi

kucina1
21. okt 2009

to vyssie som pisala ja, tak sorrry

pasoa
21. okt 2009

sťahujem podhradskú čanákyho a má to 130MB!!§ človeče... to čo je???

yamahafazer
21. okt 2009

mne sa neda pridat fotka lebo mi to nejde zmensit 😠
tak som pridala nove na facbook mozete pozret

http://www.facebook.com/album.php?aid=2026219&i...

iron
21. okt 2009

Pasoa ja mam Podhradsku a Canadyho 470MB, takze v pohode...je tam viac albumov.

yamaha...fotky si zmensis v Skicari, ja to tak robim. Len si to potom uloz pod inym nazvom aby si si povodnu fotku neprepisala.
Idem kuknut vcerajsi panelak...mala vstala dnes hore ritou, nejako len mrnci a vrci.....

yamahafazer
21. okt 2009

iron ja som to tak robila len uz mi to nejde lebo mame novy pc a tu je to akesi divne ani muzovi to nejde uz sme skusali
musim ist mala je hore a uz ju tu nebavi sedet na kolenach aj ona by pisala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre