Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
26. aug 2009

matja, že pri treťom 😲 😲 😲 🤐 🤐 🤐

ja som nalomená trošííííčku... tak možno keď sa stretneme s Potulkou a Tebou pozajtra, tak ma nalomíte viac, hm? 😉

egyptanka
26. aug 2009

dakujem za babam za spolocnost na stretku ... a prepacte, zes som dnes nebola volako spolocenska, ale fakt som sa citila unaveno.

egyptanka
26. aug 2009

baska, ja by som sa aj na latkovanie mozno aj snad dala, ale ked by bola malicka starsia ... ale najhorsie, ze ja ohladom latkovania prd viem a neviem sa v tom vyznat, co ake materialy a kedy ... mne by sa malej na tej malej ritke niektore plienky aj pacili. Ale my kakame ako sa jej chce a mne BKM nic nevravi. Mozno by som to riesila zatial pol na pol (pol latka, pol jednorazovky).

k uskam ja len prilozim tu bezpecnostnu tycinku nech sa navsiakne voda, nezatlacam dnu a obycajnou kde trocha streknem MM vytriem len tie zahyby v usku tam sa usadza ten maz.

pasoa
26. aug 2009

jaaaaaaaaj, preto je tu tak prázdno, blaváčky sa vyrútili do sadu džonyho kinga... 😎

baskaj
26. aug 2009

egy - tak to skús pol na pol a uvidíš. veru, atemi to trafia - vyznať sa v látkovkách je hotová maturita. ja som to študovávala po večeroch. ale ty máš tú výhodu, že ti to baby môžu poukazovať, môžeš sa priamo popýtať, ohmatať si... to som ja nemala ako 😉 a aj mne dami kaká tak že: predvčerom 3x, včera 4x, dnes 2x. tak zapieram. pustím vodu vo vani a zaperiem jadrovým mydlom. po vypratí v pračke už potom nemám žiadne fľaky. ani my nevieme kaku odchytávať.

egyptanka
26. aug 2009

baska a ono musis vyprat celu plienku, alebo su vnutri nejake cuda co len vymienam?

bershka
autor
26. aug 2009

sevaste. stretko bolo super, tesime sa aj so sarkou na dalsie. no len dufam, ze budem mat k dispozicii aftak

egyptanka
26. aug 2009

no dieta malo dost ... uz spinka. 🙂

egyptanka
26. aug 2009

a dopijem cajik a pojdem asi spinkat aj ja ... v poslednom case som si strasne rada oblubila detsky caj. Je tam aj fenykel tak mala nebude mat problem s bruskom a je tam aj harmancek a ten mi robi ako balzam na dusu. Aj dnes rano ked uz som bola na konci so silami som si ho spravila a upokojil ma a nastartoval na boj s uspavanim.

michaelamia1902
26. aug 2009

Lubi - Ella dakuje za gratulaciu a posiela pusu Filipkovi - a urcite na neho nezabudla uz sa tesi kedy sa stretneme na ihrisku. No a starsiemu bracekovi Samkovi tiez posielame pusku k meninam.

Kedy chces zacat prikrmovat, ja by som chcela uz tento vikend zacat, uz sa na to tesim, ale zaroven mam obavy aby som nieco naspravila zle . Musim to este vsetko riadne nastudovat.
Mam taky pocit, ze ked zacneme s mrkvou tak to uz viac nebude to male babo co papa iba mliecko.

matja
26. aug 2009

Miška, ja som mala presne taký istý pocit pri zavádzaní príkrmov ako ty 😉 Už sme sa kŕmili 6-krát, Paťko síce čo-to spapal, ale nie s veľkým nadšením.

egyptanka
26. aug 2009

Miska, Elle prajeme krasne polrocie a nech si vychutna prve ozajstne papu 🙂

alisia
26. aug 2009

Ten pocit že už to bábo nebude také bábo som mala nie pri zavádzaní príkrmov, ale pri prechode z hlbokého kočíka na športový. To proste keď vidím niekde hlboký kočík, tak si poviem že aha, aké malé bábo 🙂 a keď už je v športovom....no pri prechode na športový kočík som mala hrozný pocit. Ale tak buďme radi že detičky tak pekne rastú 🙂

egyptanka
26. aug 2009

alisia, no ten isty pocit mam aj ja a tak sa branim tomu sportiaku ... ale este ma koooopec miesta vo vanicke, tak kam sa nahanat.

baskaj
26. aug 2009

egy - v každej plienke je taká vložka. a periem podľa toho, nakoľko to malý rozmaže. buď zaperiem len fľak na vložke alebo celú vložku alebo aj kraje plienky. väčšinou periem len fľak na vložke.
ale neviem presne, ako to baby praktizujú s tým žlčovým mydlom. či len opláchnu kaku z plienky a namydlia ten žltý fľak a nechajú tak pôsobiť až do prania v práčke... neviem. ja periem s jadrovým mydlom zatiaľ.
ale sú aj separačky, ktoré kaku zachytia a tú separačku len spláchneš vo wc. ale ja ich nemám.

miška - blahoželáme vám k 1/2 rôčiku!

aj samkom blahoželáme! 🙂

mne sa do príkrmov vôbec nechce. rozmýšľať a chystať 😅 keď teraz je to s papaním také pohodlné... ale počkáme, kým budeme mať 5m a 2-3t...

egyptanka
26. aug 2009

baska, pouvazujem ... a nie je neskoro zacat s latkami?

egyptanka
26. aug 2009

a idem fakt spat ... nech nie som ako mechom uderena, ked mi zacne nocna.

baskaj
26. aug 2009

egy - ja som začala asi pred 2-3ma týždňami... či je alebo neni neskoro je už na tebe 🙂 . tak good night!

denkolc
26. aug 2009

...teším sa, že som dnes mnohé z vás videla - niektoré prvý krát a boli ste super!!!

Tak aj ja začnem s látkovkami pol na pol - ak to znamená, že malá bude mať pampersku a na tom tie farebné nohavičky, to by bolo skvelé.... 😀 😀 😀

Ešte som chcela o mojom miláčikovi chlpatom - dnes boli posledné testy na ňom robené (už má zjazvené nohy, aj cievy, ale podarilo sa) a výsledkom je jeden obrovský zázrak, pretože aj doktor povedal, že niečo také ešte nevidel, nezažil a že havo bude pekne žiť, ustúpila mu žltačka, vyliečil sa zápal pečene, žlčníka, pankreasu, vymizla otrava krvi a zlyhanie obličiek nie je trvalé, takže už maličký zase krásne priberá a radosť najväčšia...teraz už nie opatrná, ale verejná...Ďakujeme za podporu.... 🙂

Tak a mala by som začať čítať o príkrmoch, čo mi dala doktorka, aby som mohla pomaličky začať....to bude vojna gangov... 😀

matja
26. aug 2009

jeminenku, uz je kratko pred deviatou, z postielky sa uz dlho nic neozyva, tak sme si mysleli, ze Patrik uz davno spi, nakukli sme ockom a on sa v takej tme bavi so svojim plysacikom 😕 😅

denka, to je super, ze sa ti maly chivasko z toho dostal, pozerala som si fotky, je fakt zlaty 🙂

egy, nikdy nie je neskoro na latkovky 😉

taella
26. aug 2009

stále tu nakuknem , či už nie sú náhodou nové fotky zo stretka a ešte stále nič 😖

denkolc
26. aug 2009

Díky, Matji..🙂
Taella, dobre, že pripomínaš.... 😅

ajka82
26. aug 2009

cafte...aki zvedavci...uz by chceli fotky pozerat 😀 ... dnes sme nefotiliiiii 😀 😀 😀

ajka82
26. aug 2009

nas tatinko zistil ze zabudol dat do fotaku film 😀

ajka82
26. aug 2009

ale nie...uz sa stiahli z fotaku, ale sa musia zmensit ...nsoci, potom mozes dopisat komentare, ked sa ti bude chciet

mapa
26. aug 2009

jeej ajka, vy mate este staru dobru klasiku, ci si prdel robis? 😀

taella
26. aug 2009

ajka fotky sa práve vyvolávajú v tmavej komore , však ?

lubi22
26. aug 2009

Miska dakujeme krasne 😵 A s prikrmami chcem zacat tiez tento vikend, v sobotu alebo nedelu. V sobotu budeme mat Filipkovu aj Samkovu meninkovu oslavu u nasich v TT, tak rozmyslam, ze Filipko dostane svoju prvu mrkvicku kym my ostatni budeme tlacit tortu 🙂 No a mas pravdu, ako nahke zacnu prikrmy, tak uz to nebudu take babuliatka, od pol roku to ide dako rychlejsie, za chvilocku nam zacnu bezkat a bude poplach 😵

Baskaj dakujeme 😵

Denka super ze psik je uz v poriadku 🙂

bershka
autor
26. aug 2009

mapa, jasne ze si prdel robi ajka 😀

jej muz mal delo jak svina. tisko som zavidela

mapa
26. aug 2009

jo denk, tak super... zazraky sa deju aj v zvieracej medicine, je super mat doma taky zazrak, vsak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre