Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
26. okt 2009

Kuci a kam ides? Kde mas doktorku? Na tom Dulku? Ja v Ruzinove

potulka
26. okt 2009

ahojte
ja tiez asi nedocitam 3 dni... v juznych cechach bolo UZASNE, videli sme hrad rozmberk, cesky krumlov a zrucaninu vitkovho hradu s vyhladom na cele lipno a az po alpy. co ma prekvapilo - z BA to tam po rakuskej dialnici trva len 3 hodiny, takze takmer za rohom. 🙂 krasna krajina, same hrady, urcite sa tam este pojdeme pozried. tuto sme byvali: http://www.farmadolezal.cz/
vrelo odporucam.

kuci, co sa udialo v piatok u gynekolozy? ja som mala tiez cystu, ked som bola tehula. sama praskla a vstrebala sa. ale - nechcem strasit, no pri cyste niekedy tiez moze vyjst pozitivny test.

iron
26. okt 2009

moja je dnes nejaká špeciálne umrnčnaná...to čo je toto...no ešteže pojdeme plavat, tam sa unavi a bude pekne buvat.....
Kuci to je normalne ze nemas priznaky..ja som pri Ninke nemala ziadne. Kebyze mam kramy aj pocas tehu...tak zistim ze som tehu len ze nezapnem gate.

nsoci
26. okt 2009

Potulka som pisala na minulej strane, ze pre Teba mam zateplene mencestraky...

nsoci
26. okt 2009

Iron nestras, mne su nejak uzsie gate posledne 😀 a tej ochrane sme tiez moc nedali.... bistu.... 😀

nsoci
26. okt 2009

Mne bolo zle jak konovi ked som bola tehu. Hnedkom.
Kuci ale ak ste toto tutu mutu bez opchrany, tak to vidim fakt na tehu.

potulka
26. okt 2009

preboha, teraz som nasla spravu od egy... to je strasne. velmi ma to mrzi. 😔

lenka138
26. okt 2009

Iron aj Jurko je nejaký mrzutý dnes, ale u nás je to tými zubadlami

chcela som sa opýtať. Ked ste vynechali obedňajšie kojenie, tak koľko vodičky dávate zapiť drobcom namiesto mliečka. Lebo mne včera po obede vypil takých 30ml vodičky, tak som chcela vedieť či to stačí
inak včera som mu prvýkrát po obede vynechala kojenie, tak som taká rada. Vždy mi ho bolo ľúto a dala som mu aj ked sa nedožadoval, ale už som si povedala, že už musíme vynechať aspoň jedno kojenie, ved ho už prikrmujem trochu vyše mesiaca

lenk30
26. okt 2009

bré ráno.
u nás teda časový posun spôsobil iný chaos. čo vy?

kuci, nebojkaj, určite doki uvidí, čo chceš vidieť a teším ako zahlásiš rozmery v milimetroch 🙂 . Držkajte sa!

lenka, mne vodičku úplne odmieta, kojím LEN ráno a celúúúúúúúúúúú noc. ale cez deň nie že si nespomenie, ale odmieta. vodu ani z fľaše, ani pohárika, ani lyžičky. nič. nechápem, či nemá pocit smädu, ale plienky má pocikané, tak asi ok.

baskaj, dík. ja viem, že muži nemajú radi samostatné ženy, ale nič iné mi nezostáva. a ja som taká hlúpa povaha, včera sme šli von a ja mám kočík v kufri auta, tak muž kým telefonoval ja malého na jednej ruke a druhou som si vybrala kočík z kufra a rozložila - ešte mu aj potrebujem dokazovať, že ho nepotrebujem. len krútil hlavou a mne je zo seba zle. Vždy som myslela, že po narodení bábätka to musí byť najkrajšie obdobie, ale mám pocit, že nás to nejak vzdiaľuje a je mi to ľúto.

vlalu6it
26. okt 2009

nsoici,,,krasne fotky na fc,,,ozi,,fesak je to a ty tiez

baby vcera umrel tatinko aj mojej kamoske zuzke smatanovej,vsetky ju snat poznate,,,asi je nejake zle obdobie,,,

u nas casovy presun??hmmkatastofffa

vlalu6it
26. okt 2009

kuci..myslim dnes na teba

egy,,ako sa citis zlatko,,dufam,,ze si ok,,,kukla som tie kadejake fotky potuliek,,normalne neverim co vsetko krasne na tom sr existuje

vlalu6it
26. okt 2009

matja..inak to mas pravdu,,aj muzi potrebuju vela lasky a mile slovo,,mam to odskusane,,,a víem co zabera,,,ja mam toho najuzasnejsieho manzelika na svete,,aj vcera sme mali skvely dnik,,a naplno sa sebe venovali,,,aspon ked mal volno,,a aj spolu balila a vela veci rozoberali,,asio nas spajaju tie realne predstavy o nasom bytiku a nasom spolocnom krasnom zivote,,,,stevik moj drahy,,chodis tu ocitat,,tak precitaj si aj tieto slova MILUJEM TA NADOVSETKO A NAVZDY TO TAK OSTANE TO TI PRISAHAM!!!!!!

michaelamia1902
26. okt 2009

Ega - prijmi prosim aj moju uprimnu sustrast, viem ze bolest sa neda vyjadrit slovami. Neboj cas ja najlepsi lekar, tes sa so svojej zdravej dcery a uvidis ona ti bude ocina v dobrom pripominat, ved je to jeho vnucka a urcite aj po nom zdedila nejake pekne veci -a tak si aj v buducnosti prostrednictvom nej na ocina v dobrom spomenies.

lenka138
26. okt 2009

lenk včera to s tým časom bolo v pohode, skôr dnes nám to nejako čudne vychádza 😅

a netráp sa, toto obdobie raz skončí, až ti bude ľúto, lebo Filipko už nebude taký drobný, a potom sa dajú veci zase do poriadku. Je toho veľa a hlavne ked človek nie je vyspatý. Ja som tiež niekedy dosť nervozna na muža a potom celý den na nič iné nemyslím, len ako ma to mrzí. Ale tiež si stále hovorím, že to jednoducho asi tak musí byť, každý si tým asi prejde. nedá sa byť 100%-ný vo všetkom

michaelamia1902
26. okt 2009

holky vedeli by ste prosim poradit link na nejaku stranku, kde sa daju pekne upravit fotky - z normalnych spravit vianocne a tak. Dakujem

michaelamia1902
26. okt 2009

Dnes mame 8 mesiacov a mala stale nelozi, len sa prevaluje a stale by sa drzala , tak aby mohla akoze chodit, uz neviem ako ju mam motivovat, na zemi chce byt len chvilu a potom spusti taaky plac, poradte nieco.

michaelamia1902
26. okt 2009

kuci - myslim na teba vsetko dobre dopadne

baskaj
26. okt 2009

kočky, bol už niekto dnes pozrieť v lidli tie overaly? stoja za to?

potulka
26. okt 2009

nsoci, dakujem za nohavice, to vies, ze mame zaujem. 😉 ja som si tu nasla jedny tenke, hraskovozelene 92, ak by si chcela. ale to je hadam aj na matka este velke, ci?

miska, nas matej detto. na zemi musi mat dobru naladu, aby tam vydrzal bez mrncania. prevali sa z chrbatika na brusko, tam klikuje a rychlo zacne vrestat, hoci sa uz vie otocit aj naspat. 🙄 ak je relativne v pohode, toci sa postupne na pupku ako rucicky hodiniek. o lezeni zatial nechyrovat. zato stáť a hopsat, to uz hej. asi to chce len pevne nervy a nechavat deti co najviac na zemi, aj ked sa im to nepaci. byt tam s nimi, rozpravat im, zabavat ich hrackami (pripadne inymi predmetmi - u nas ficia kable a snurky)... inak sa asi lozit nenaucia.

baskaj
26. okt 2009

hmm... ale 12€ neni nejaká extra výhodná cena 😒

lubi22
26. okt 2009

Ahojte 🙂

Kuci isto bude vsetko ok 😉

Miska blahozelam Elle k 8. mesiacikom 😵 A neboj, ona sa rozlozi, alebo rovno rozbehne, ked pride jej cas. Filipko sice plazo-lozi, lebo jeho styl sa neda nazvat ciste lozenie, ale napr. Samko vobec nelozil, ten hop v 7 mesiacoch sa vysplhal na nohy a odvtedy pri akomkolvek nasom pokuse polozit ho na zem na 4 alebo brusko spustil neskutocny krik. Takze on nelozil vobec, rovno chodil. Deticky su rozne 🙂

Ja som dnes v praci, manzelik s Filipkom, Samko v skolke, chlapi si uzivaju spolu. U nas casovy posun vcera celkom v pohode, dnes sme vstavali o 7.30. 🙂 Nech uz je pol 4, nechce sa mi tu byt.

lubi22
26. okt 2009

Baska 12 eur za overal sa mi veru nezda vela. Len ktovie aka je kvalita. Mna stal overal 35, ale je teplucky, makkucky a krasny.

nsoci
26. okt 2009

Fuuuha a kde mate drobcov ked nie na zemi? Matko je na zemi 95 percent dna... chvalabohu, by som o krize prisla. No menej, vsak este papa v stolicke a je v kociku a chrni v posteli tak ale zvysok dna sa tu tmoli 😀

Potulka ako sa dohodneme? Rada by som ich odovzdala do stvrtka nech ich nestahujem. Dak za ponuku 92ky su trolinku velke este a tenke nevynosime tedkom, akurat vraciam pozicane z leta, na rok poziciam zas ak mu este budu.

Baby poradte co na flaky po prikrmoch (mrkva, tekvica a najma banan) vzyd potriem zlcovym mydlom a periem v slize, ale su tam potvory... mne ako fuk, ale z pozicaneho yb som to rada nejak dostala.

lenka138
26. okt 2009

nsoci skús soľ na škvrny z DM, je to taká papierová krabička a pridáva sa to k prášku ked perieš

potulka
26. okt 2009

nsoci, ak mas niekedy cestu do mesta, brnkni, vybehneme. predbezne nemam tento tyzden ziaden program.

matejko travi dni striedavo na zemi, v kresielku, na prechadzke, spanim na nasej posteli, mne na kolenach ked som za notebookom, trochu ho nosime, vecer je vo vani...

pocula som, ze banan nejde vyprat nicim... 😅

mona1111
26. okt 2009

ajohte

tak u nas hrozne zaspavanie este o pol jedenastej nespal..... nemam osobne rada ked sa meni cas som potom take tri dni otapena kym si zvyknem.... Mali sme aj rusnu noc mali sa mi tri krat v noci precikal tak som ho prezliekala, vobec neviem co to ma znamenat.... Ako sa to stane ked plienky som nemenila,....no neviem zahada...

Kuci drzim palce...

michaelamia- Ele prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom

My mame zajtra 7 mesiacov, a tiez este nelozime, len sa pretacame ale inak zatial lezi na zemi hraje sa niekedy ho sice najdem na podlahe, neviem ale ako s tam dostane ....

mona1111
26. okt 2009

nsoci nas je stale na zemi, niekedy si sedi na gauci tak to musim byt pri nom a istit ho., spinkame bud v nasej posteli, v kociku ,postielke, tiez my sem tam sedi na kolenach ked som na modrom konikovi, ponosime sa sem tam po bytiku, rad sa pozera von oknom.....

michaelamia1902
26. okt 2009

To s tym nechcemin byt na zemi ma Ella odvtedy co bola na tzyh operaciach, vzdy pred a po operaciach v case rekonvalescencie bola ubolena a uplakana, tak sme ju stale nosili sa nechcela ani pretacat, lebo to ma pod krkom a asi ju to dost bolelo. No a tak si na to pekne krasne zvykla.

lenka138
26. okt 2009

náš zbožňuje byť na brušku, ale nelozí, len klikuje

nsoci
26. okt 2009

Potulka nechystam sa do mesta. Dnes sa chystam na zahradnicku... blizsie asi k centru nebudem. Hm hm.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre