Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

gabuliacik
27. okt 2009

potulka samozrejme ze si pamatam... ano veru pri nej moc nerozmyslam nad smutnymi vecami.. nie je kedy 🙂 len sa o nu bojim ked je taka rychla aby si neublizila, niekedy nedokazem vsetko ustriehnut

gabuliacik
27. okt 2009

ahoj Matja, tiez ma minule napadli tie zaciatky, my sme to tu tusim rozbiehali 🙂
hej hej malinka je riadny terminator, niekedy uz ani sama nevie co chce

mgk111
27. okt 2009

dozehlene a ide sa spat 🙂

gabuliacik - vikinka je uzasna - aspon nemas kedy rozmyslat nad smutnymi vecami... drzte sa a zase sa ozvi 🙂

matja - hadam ten kasel skoro prejde, aj u nas to tak bolo... ale uz je to dobre...

dievcatko chodi akurat na fbc.. tu uz veru moc nie aj pierko detto...

ajka82
27. okt 2009

malu som ulozila spat...spala 20 minut a je hore 😒
asi si chce vynahradit, ze nevidi tatinka cez den, tak ju musi v noci akto nosit 😝

ajka82
27. okt 2009

mgk ze dozehlene, aj ja chcem mat pozehlene, dojdi aj sem 😀
ale asi sa idem do toho pustit ked krpec nespi... asi sa ti nepodari prist

lubi22
27. okt 2009

Nsoci, Drozdik diki 😉 Ale co sa tyka Cars ja som uz asi najzdatnejsi surfista na nete 😀 Stan na postel je uz na ceste aj dalsie veci, prave riesim, ako dostat z Ohia bicykel Cars, co som nasla na ebayi 😀 Zavislost je hnusna 😀 Boze ved ja sa uz ani nepozeram na ziadne veci pre seba alebo muza, ja ked daco hladam, tak furt pre deti a najma Samka, kedze ten vie povedat, co vseeeetko potrebuje 😀 No a ked idu tie Vianoce, kupujem pre deticky za vsetkych v rodine, potom ich iba skasirujem 😀

Gabuliacik rada Ta vidim.

Idem aj ja spat, zajtra ideme k nasim do TT, tak sa na nich tesim 🙂

lubi22
27. okt 2009

Hehe, prave som sa docitala v bulvare, ze podla vedcov klucom k stastnemu manzelstvu je manzelka mladsia cca o 5 rokov od manzela a navyse vzdelanejsia ako on. Tak to sme potom na tom dost zle 😀 Ja som starsia o 2 mesiace a od leta aj o dva tituly chudobnejsia ako moj muz 😀 To je veda 😀

Dobru maminkam aj babenkam 😵

asandys
27. okt 2009

Lubi, nieco proti vede? 😀 😀 😀

nsoci
28. okt 2009

Bre ranko

no ja som mladsia o 5.5 roka a mam o 7 rokov VŠ viac... 😎 bulvar ma pravduuu
Matko mi ocuchava nohu. To je zabava, co?

nsoci
28. okt 2009

Cheche mam to, idem poslat muzovi nech vidi ako si dobre vybral 😀
http://www.pluska.sk/aktuality/na-stastne-manze...

nsoci
28. okt 2009

Lubi fuuuha... ten Tvoj Samko sa ale ma, taka zavisla mamina 😀

nsoci
28. okt 2009

Hracky od Fisher Price, ktore obsahuju olovo (toxicke)
http://service.mattel.com/us/recall/39054_IVR.a...

nsoci
28. okt 2009

Citajte - nove normy& pre spanie deti
http://www.rodinka.sk:80/index.php?id=592264

ajka82
28. okt 2009

nsoci nema co robit hned z rana? 🙂

iron
28. okt 2009

bre ranko...tak dnes sme boli hore 3x krat...no aj tak dobre..
veru Nsoci, co Matko este chrni?...ze takto surfujes?

nsoci
28. okt 2009

Matko uz zasa chrni 🙂 a ja rvem domacnost do skatuli a popritom citam postu... tie linky mi prisli do mailu, takze nijake mega surfovanie sa nekona.... Akurat som vypratala polku kuchyne, umyla spajzu a riady... 😝

ajka82
28. okt 2009

my sme spali od pol jedenast do sedem bez prebudenia 😝

mgk111
28. okt 2009

ajka - sice isiel marek dnes do ba ale ja uz mam ine plany, sadame na obed do auta a ideme k mame 🙂 tak to zehlenie musis zmaknut, ale karinka je tak dobre babo, ze stihnes vsetko 🙂

aj my pouzivame baby love plienky ale este sa nam to nestalo...

kubko sa dnes zobuýdil s tatinom o stvrt na sest a púotom sme si spolu este od siedmej na pol hodku zdriemli... prvykrat som mu skusila dat na ranajky kasu tak som zvedava kedy bude hladny, po obede uz nebyva hladny tak skoro ale pridva jednu hodku naviac...

idem pozvesavat dalsiu varku pradla - kamoska mi doniesla pre kubinka vecicky takze periem zehlim a cusim lebo som stastna z veciciek 🙂 uz chapem pasou ze vytahuje zo suflikov a tesi sa 🙂

iron - 3x je malo ci vela? my "len" dvakrat 🙂

ajka82
28. okt 2009

mgk teraz by si ju mala vidiet ked vravis ze je dobre babo 😠

iron
28. okt 2009

3x je taky priemer... 🙂

nsoci
28. okt 2009

U nas dvakrat.... respektive raz, ked si idem lahnut tak mu dam papat, takze to nevstavam.

mgk111
28. okt 2009

ajka a co stvara?

kubko bol umrcany tak som ho dala do postielky s krabicou hraciek a zatial sa s nimi rozprava 🙂

baby co sa dava detom na stipance od komara? netusim kde sa vzali svine, ale poriadne sa na malom vyriadili ☹

nsoci
28. okt 2009

No ideme balit dalsiu krabicu. Matko pomaha, ocikal mi knizku 🙂 teda obal tak som ho ozelela a teraz ho nadsene trha

iron
28. okt 2009

mgk..ja to potieram alpou

ajka82
28. okt 2009

unavena sa stvera popri vsetkom kde sa da, ked leze uz ani hlavu neudrzi hore, pritom vresti jak keby ju z koze drali a ked som ju chcela ulozit spat tak ma pekne zlostne potahala za vlasy a "prefackala" a zas isla lozit s revom a tahajuc hlavu pod bruchom 😠 a tvrdohlavo len stat a stat aj ked uz sa nevladala postavit 😠
ale podarilo sa zaspat 😵

na komare som nic take nedavala, nenasla som nic vhodne zatial pre takych krpcov... len ked si to rozskrabala som ti pretrela takou dezinfekcnnou vodou

matja
28. okt 2009

ahojte, my sme boli tiež 3 x hore, to sa ešte dá. Dvakrát som však bola s malým v kúpeľni, lebo sa mi chytil herpesu, tak som mu musela ísť vyumývať ruky...

mgk, ani Fenistil nie je vhodný pre deti? Neviem, nečítala som príbalovú informáciu, ale to mi napadlo ako prvé. Ináč by som potrela sprejom prvej pomoci z aloe.

o tých hračkách Fisher Price som čítala aj na SOI-ke.

mgk111
28. okt 2009

matja - fakt fenistil je ok 🙂 dik za napad...

iron - alpu nemame doma...

snazim sa kubka presvedcit ze chce buvat 🙂

ajka82
28. okt 2009

ja som citala pribalovy pri fenistile, je od 3 rokov...skor len po dohode s lekarom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre