Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

atemi
28. okt 2009

Fuuuuuuha Munu... no tak to je silna kava, tak to je trosku ine... Ak vedome klamala a vlastne vam tym ublizovala, tak neviem, ci to vobec stoji za to udobrovat sa. Mohla by si jej este niekedy verit?
A nechapem ako moze byt manzel-manzelka vo vztahu sef-podriadeny... to co je????!!

munu
28. okt 2009

atemi, no tu v UK je vsetko mozne.. ani ja to nechapem.. je jasne, ze ak su vo vztahu spolu manazer a podriadeny, tak bude pridrziavat svojej polovicke.. no co uz.. musi si moj Mato najst inu pracu a vtedy bude od vsetkeho toho zla pokoj.. inac to nevidim.. vlastne uz na tom pracuje.. obaja si hladame teraz momentalne pracu...

nepoznate moju sestru, takze neviete si predstavit tie drze reci ake o mne vedie a ako o mne hovori, akoby som bola nikto a ona kralovna.. vobec ma ako sestru neberie..

ajka82
28. okt 2009

munu...no pekne... to neni sestra 😠 😠 😠
inac pokial viem tak na sr nemozu byt manzelia sef a podriadeny a myslim, ze ani inde nie...to ako moze byt???

munu
28. okt 2009

a verit jej?????? uz asi nikdy... taki ludia sa nemenia.. doteraz robi zle mne a maly Matko ma uz skoro 8 mesiacov a ona sa raz nanho este nespytala ako sa ma, ako rastie, ze by ho rada videla, ci uz stvornozkuje... nic nic nic... chapes.. takze ja sa nemienim snazit o udobrovanie..

ona ma ponizuje pred vsetkymi, s kym sa rozprava.. a kazdemu trepe do hlavy halusky..

nsoci
28. okt 2009

Ajka som skusila aj papierove a mali sme mlaku v posteli.
Aemia no, su megalepkave... nechapem.
Munu no comment. To je sila.
Idem zalomit, majte sa hezky a peknu noc vam zelam

munu
28. okt 2009

ajka, to teda sestra neni.. to mas svatu pravdu.. ani tu v UK to vacsinou nieje povolene.. lenze oni sa vyzivaju v tom.. lebo sestra je tym padom kryta a nikto jej nemoze nic.. a on je manazer, takze sa sam nepreveli na inu smenu... tak nejako..

munu
28. okt 2009

nsoci tak vidis.. uz veris

atemi
28. okt 2009

Ajka, kedy ideme na palacinky? 🙂
Dnes uz "len" vyvesat plienky, odstavit jabko-mrkvicku, hodit riady do umyvacky, ozehlit zo 2 kosele, sprcha a hajaaa.
Bru nocku

potulka
28. okt 2009

nsoci, mame disany a loveybums. loveybums su sice krasne, ale hlupo strihane, takze skoro kazda plienka spod nich precuhuje a tym padom mozu impregnovat kolko chcu, ale oblecko nasiakne po stranach, kde vlniaky nedociahnu, resp. kde sklznu. akze ich skoro ani nepouzivame, skoda. 🙄 disany su vsak super. pretiekli len jeden raz - vcera, ked mal matejko pipika obrateneho hore a nacikal si pod pazuchu. 😀 niekedy su trosku vlhke, ale menim ich po kazdom prebalovani. kym ma jedny na sebe, druhe vyschnu.
lanolinovanie - zatial som ich len dvakrat. su vtedy tak zlahka lepkave. zato loveybums som pri prvom lanolinovani skoro odrovnala. 😅 lepili sa ako med a neboli suche ani po tyzdni. potom som ich preprala a bolo to lepsie.

potulka
28. okt 2009

palacinky!!! uz to konecne musime zorganizovat. dokelu, sla by som aj hned, mnam! idem pozriet, ci v kuchyni najdem aj nieco ine okrem neumyteho riadu. 😀

ajka82
28. okt 2009

a co tak piatok?

munu
28. okt 2009

aj ja musim este umyt riad.. 😝 sa mi nechce uz teraz.. ale idem na to teraz.. potom este pridem ak sa Matko nahodou nezobudi.. lebo toto obdobie co ma teraz, je riadne narocne na nocne spanky 😝

ajka82
28. okt 2009

my mame ineho maznosa doma...a kazdy vecer by sa len tulila a tiskala ku nam a slinta nas 😵
jak niekto zajde za roh tak mrnci, musi oboch vidiet

munu
28. okt 2009

ajka aj nas Matko ked je so mnou doma sam, alebo s Matom a odideme, tak mrnci a mam pocit, ze ma zacina volat mama, ale este tak necisto.. musi sa zdokonalit,nech sa mozem skoro chvalit tym 😀

munu
28. okt 2009

boooze, idem ja ten riad umyt, lebo to len odkladam a odkladam a zaraz treba ist spat.. hned som naspat 😀

ajka82
28. okt 2009

munu no malej to cez den nevadi, len takto vecer pred spanim...

ozaj nase aktualne miery 8020g a 76cm 😵

mgk111
28. okt 2009

ahojte babule! tak sa hlasim z dnesneho vyletu od nasich... vsetko som postihala co som sizaumienila, vybrala som si darcek k narodkam 🙂 a kubko bol dost umrcany a nechapapala som preco, lebo v kociku vzdy bol fajnovy... teraz by len chcel von a behat - ufff a doma osm mu isla odsat sopliky a co nevidim, ked reval tak som zbadala dolu druhy zubok 🙂

munu - to je krute, u nas je to tak ze mama sa nerozprava so setrou uz dlhe roky a tiez je to story s velkym s...
myslim, ze ak by bola vo svojom vnutri lepsia tak sa ozve minimalne kvoli malemu... tot moj nazor... a nie som si vedoma toho, ze by manzelia nemohli byt vo vztahu podriadeny nadriadeny... ak to niekto vie zvladat a nezneuzivat tak potom preco nie, ked to niekomu vyhovuje.. poznam takych 🙂

tatinko ma po kontrole - verdikt - krasne sa to vyplnilo (ta diera kde mu dali bedrovu dren) a dobre sa to hoji, postupne zacat zatazovat - cize chodit a na stacionari bicyklovat... za dalsich 6tyzdnov na kontrolu, takze ziadne zahranicie zatial nehrozi... a do vianoc to uz asi nestihne... a priznavam, ze som aj rada... kedze moze viac zatazovat, tak mi doma viac pomoze - uvidime ci mu pride podpora, marodka alebo co v akej vyske... ale nejako bolo nejako bude hadam...

kubko dnes nadherne zaspal - telefonovala som so svokrou a zrazu sa o mna oprel chrbatikom, polozil si hlavicku na moju ruku ako som ju mala ohnutu a zacal zatvarat ocka 🙂 joooj to bola nadhera 🙂 zato dalsi neuspesny pokus o len popucene jedlo... skratka ked nie je zmixovane tak to nechce a natahuje ho , vypluva to ☹ neviem dokedy budeme mixovat... no a na porovnanie, domaca ovocna vyzivka je zlozenim asi ina ako kupovana, lebo z domacej mi zje menej a kupovanu sprasi celu 200g... cim to je? aj vase deturence to rozlisuju?

baby myslite ze je rozumne pozyvat na oslavu mojich narodiek spolocne nasich aj svokrovcov ked nas bude vcelku dost osob v byte? neviem sa rozhodnut, co urobi a ani co navarit... nemam rada taketo "okruhliny" a kazdy ma pocit, ze je to cosi vynimocne... brrr ja by som bola rada keby mi zablahozelali potriasli rukou a hotovo...

a este otazka - kupila som dnes nemliecnu kasu - vy taketo kase davate s UM alebo s vodou? lebo je tam pisane ze sa moze aj tak aj tak... poradte pls aby som vedela co je lepsie...

egyptanka
28. okt 2009

ahojte, tak vy tu organizujete navstevy? ... a ku komu sa mozem prist rozptylit ja?? 😉

ajka82
28. okt 2009

karinka si posunula rezim s hodinkami...este stale spanok v nedohladne... opiera sa mi o koleno, stoji a snazi sa chodit a vyprava nieco popri tom...

ja dnes nic nejdem uz robit, len spat 🙄 aj ked som vcera neozehlila jak som chcela...

mgk111
28. okt 2009

ajka - pekne miery 🙂

zurko - ahoj, som myslela, ze si sa stratila 🙂 mne fbc moc nefunguje... no kubko uz nie je kojeny, a vypije za den okolo 100-150ml cajikov alebo nejakych stiav... ja by som davala proste pit asi po prikrmoch normalka cajik alebo tak...

egyptanka
28. okt 2009

mgk, nu nas na kolaudacii bytu alebo napr. na Natalkinych krstinach bolo cca 20 ludi a to mame obycajny panelakovy 3 izbovy byt

iron
28. okt 2009

egy mozes ku mne... 😀

U nas je povolene byt nadriadeny podriadeny manzel manzelka.....to viem na beton. Kedysi to tak nebolo, ale uz to tak je.....lebo to mame v rodine 😉
A kto pozyva na tie palacinky?

Munu...no huste, ale aj tak si myslim, ze tvoja sestra by mala dostat rozum, lebo chybu urobila ona. Aktivita musi vyjst od nej nie od teba.

mgk..fuha, ja mam len mliecne...asi ..idem kuknut...tak su to len mliecne....ale asi by som dala vodu...

ajka82
28. okt 2009

no ja zase viem o pripadoch(nadriadeny-podriadeny) kde ich inspekcia rovno zrusila, ze bud budu rovnocenni, alebo nech si hlada jeden z nic novu pracu...

mgk ja by som asi davala mlieko...neviem, nedavala som nemliecne este, lebo neni na ne MM ale uz sa tento mesiac budem chystat urobit s normalnym mliekom, tak uvidim jak to dopadne...

iron
28. okt 2009

ajka...myslim ze nejake tri roky dozadu to robili...... teda neviem ci nadriadeni podriadeni...ale manzelia mozu....

ajka...ty este ako casto kojis?

munu
28. okt 2009

Iron to iste si myslim aj ja, prave preto sa nesnazim ja o uzmierenie.. ak maju jej deturence narodky alebo teraz budu vianoce, tak darcek kupime samozrejme, hoci aj jej som kupila doteraz.. lebo deti za to nemozu.. ale inac, ziadna viac aktivita z mojej strany nehrozi.. dokonca nasa mama mi povedala minule cez skype ked som sa s nou bavila o sestre, ze aka je v praci k mojmu Matovi, mi povedala, ze ona si s nou nevie tiez najst spolocnu rec, ako mama s dcerou.. pretoze tiez na nu vybehne aj kvoli somarine hocijakej.. a nestara sa, mama nemama, proste je taka...

Ajka ozaj krasne miery ma Karinka 🙂

munu
28. okt 2009

Matko sa budi, idem mu dat mliecko.. inac, riady som uz umyla.. chvalabohu 😉

egyptanka
28. okt 2009

ono asi zalezi od organizacie, nie?? ... u nas vo firme bol muz ndriadeny a jeho zena podriadena, ale odisla na MD.

ajka82
28. okt 2009

iron , uz len ranajky, desiata a po vecernej kasi raz...pomedi to poobede si cucne ale myslim, ze to ma skor na ukludnenie, uz moc mlika poobede netece...dr. mi dnes povedala, za by mala viac pit, ale neda sa do nej dostat posledne dni voda, tak idem skusat caje...
... manzelia mozu robit spolu, len by nemali nad a pod...
chces ist aj ty na palacinku?

atemi, potulka...ten piatok moze byt, ci radsej inokedy?

iron
28. okt 2009

no neviem o tom zeby v zakonniku prace nieco take bolo....takze tak...

ajka82
28. okt 2009

iron...nepisany zakon 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre