Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
31. okt 2009

egy - mas pravdu... a aj ostatne by sme mali asi cosi prehodnotit ale na druhej strane som taky maly zavislak 😕 ale tiez som vyprovokovala rodinku ze cokeby sme sli cosi robit spolocne a je z toho zolik 🙂

denkolc
31. okt 2009

Ďakujem dievčatá, za odpovedíky do anketky....mali by sme z toho vyvodiť závery... 😉 🙂 🙂

asandys
31. okt 2009

ahojte dievcataaaaaaaaaaaa,

ipka vitaj a cit sa u nas ako doma.-)))

mne dnes adam spla cez den 3,5 hodky, zobudil asa o 17.45 tak som zalamovala rukami, ze kedy dnes zaspi, ale od 8 uz chrapka. No ale v noci kazdu hodniku hore, poctivo furt sadol do postielky a spustil rev so zavretymi ockami, staci ho polozit , dat cumlik a psinka dalej, len neviem, ci sa mu sniva, ci co , ze sa vkuse posadi, abo aj postavi a robi to celu noc. Ja ani enstiham zaspat a uz som zase hore. Odkedy spava cez den ,tak noci su katastrofa, a odkedy sedi a stoji, co s tym?????

ipka
31. okt 2009

no studovala som ucitelstvo nemecky jazyk a etika...ale uz to mam uspesne za sebou tak sa mozem venovat iba rodine...a co sa tyka tych priorit tak nas ocik, tiez niekedy brble, tak som to zacala obmedzovat a pred tym ako k tomu sadnem sa ho spytam ci mu to bude vadit.... 😀 my este zubky nemame, ale dnes uz presedel dlhsiu chvilu bez padu...a dudulku nemame...ta mu vobec nechuti.... 😝

asandys, my sme na tom skoro podobne 🙂 myslim s nasimi adamami 😀

egyptanka
31. okt 2009

asandys, moja sa neposadi ale da sa na styri a zacne sa pohupovat a revat. A potom neviem ci je hladna, lebo ked ju dam na prso tak saje o dusu a ked jej chcem dat cumel tak sa tak vyspickuje, ze je potom mrzuta a neprijemna.

asandys
31. okt 2009

no egy tot presne robil adam, kym este nesedel, tak dufam, ze nebude natalia robit to iste ako adam teraz, lebo je to na osalenie☹((

egyptanka
31. okt 2009

asandys, hovor mi o tom nieco ... aj teraz sa zobudila, som si ju musela normalne zobrat na ruky, lebo v postielke sa nedala ukludnit. Oci zevrete a rev.

egyptanka
31. okt 2009

ipka a ako ste na tom s papanim?

ajka82
31. okt 2009

denka a co si vyhodnotila z tej tvojej ankety?

my strihame na nohach raz do tyzdna-dvoch...a je to jednoduchsie ako kvapnut malej kvapky do nosa 😀
dam jej do ruky hracku nech sa bavi pridrzim nohu a striham, popr. tatinko zabava
ale ked vidi kvapatko tak uteka kade lagsie a musim ju "prilahnut aby neusla, netrepala rukami a netocila sa 😒

ipka vitaj 😉

ajka82
31. okt 2009

dieta zaspalo, mozem ist dopozerat film 😵

moncicii2000
31. okt 2009

ahooojte 🙂

tak .. po veeelmi dlhom case som tu nemam ani kedy sem chodit a ked sem pridem tak precitam zo dve strany a idem prec ... najcastejsie ked maly spi tak upratujem, varim alebo som na facebooku .. a ked je maly hore tak stale len pri nom .. zizacala som si od rodiny pavuka tak teraz len v nom beha najskor len do zadu chodil ale ted uz prichadza na to ako sa posunut i dopredu takze vsetky kvety sa maju na pozore 😀 😀

viliamko papava vsetko co mu dam nic neodmietne ... takze som rada .. este stale kojim takze noci je na cecku ... dudel furt nece (ma ho len na hryzenie ) :D nam sa plazit dako nece skor furt na nohy sa stavia .. ale citala som ze plazenie moze dieta i preskocit a prejde na fazu na nohy to bude asi i nas pripad sak sa uvidi ...

rastieme osto sest naposledy ked sme sa vazili mal viliamko vyse 10 kg ... zubky este nemame i ked uz niekolko mesiacov slintame, furt si daco pcha do ust a kusa .. ma i naliate dasna a vobec nist... co uz :D

spava 2 krat do dna a v noci niekedy prespi i celu noc a niekedy sa zobudi raz na kojenie .. a potom spi dalej .. viliamko ma strasne rad kupanie .. ked sa blizi hodina kupania tak sa nevie dockat ...

jaj ako strasne rychlo to ubieha este pred nedavnom boli taky malinkaty a ted uz pomaly sa mi behaju ...

moncicii2000
31. okt 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...
- toto su fotky viliamko

u nas na dedine byva raz do roka uvitanie deti do zivota (robi to obec) dokopy bolo 5 deti ... davam sem i foto :

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

labutka
31. okt 2009

potvrdzujem svoj prispevok v Dietati, a tymto vlasne zakladam klub printovych hviezd. 😀

nechcem to zakriknut, ale mame male pokroky v jedeni, adam zjedol vcera trochu mrkvy zo zemiakom a dnes zvysok, aj kasa sa celkom da. tak sa tesiiiim jak mala. 🙂

egyptanka
31. okt 2009

ajka, aky film? ved nic nie je v telke?
fiiiha to uz je novy mesiac a uz su nove casaky, musim kupit. Pri tom vsetkom aspon si nieco pocitam a na chvilku zabudnem.

moncicii2000
31. okt 2009

egy: je film na ct1 robin hood :D ... uz som si ta na facebooku pridala .. 😉 velmi zlatunka je natalka ..

egyptanka
31. okt 2009

monci, to ma zapnute aj muzik, ale u som to tolko krat videla ... ze staci len pocuvat.

ajka82
31. okt 2009

egy "ta mrcha neda pokoj" ja rada take filmy, pri nich vypinam 😎

ajka82
31. okt 2009

ct nemame 😀 my len klasika slovenske 🤐 1,2,markiza, joj, ta3

ajka82
31. okt 2009

ja vam ten facebook necham vypnut 😠

moncicii2000
31. okt 2009

no ja ten film zboznujem ale nejak ma to ted nebavi kukat .. a ted druhy film co kuka ajka som uz videla mam ho i v pocitaci tak ho tiez nekukam :D ... akurat sa mi uz chce dost spat .. este chvilku tu privas pobudnem a pojdem ...
lebo rano budem pomahat mamine varit budeme mat pstruhy :D moje oblubene jedlo a okolo 11 stej pojdeme pomaly na hroby lebo musime obehnut tri dediny .. chceme sa ustavit aj na nasteve u babky .. takze mame toho dost ... som zvedava ako sa maly bude tvarit ked uvidi tolko ziziek :D

egyptanka
31. okt 2009

no idem sa trochu pritulit k mojmu uzasnemu muzovi ...

asandys
31. okt 2009

moncici akurat nedavno som na teba myslela, ze si sa dlho neozvala, lebo kamosovi sa narodil syncek a dali mu meno Vilko , a prave preto som si na teba spomenula, ked si bola este tehu, tak si rozmyslala, ze ake meno das malemu, a pisala si ze mozno aj Vilko po tvojom ockovi.:_))))

moncicii2000
31. okt 2009

ja som na facebooku kvoli rodine co mam rozlezenu po celom slovensku a zahranici a nemam rada pokec tak radcsej si tak snimi popisem :D inak by som tam mozno ani nebola ... 😎

asandys
31. okt 2009

a mne to pripadalo tak e uplen rozpravkovo envsedne meno, preto som si to zapamatovala 😵

ajka82
31. okt 2009

moncici, ja som to tiez uz predtym videla ale radsej pozrem esteraz ako nejaku akcnu blbost ked chcem trochu oddychnut 😉

moncicii2000
31. okt 2009

asandys: dali meno vilko super aspon to meno nevyhinie ... som rozmyslala ze dam michal a do poslednej chvile som i chcela dat ale potom ked som ho zbadala som si to rozmyslela ... a ted ani nebanujem :D .. som rada .. inak ako sa ti dari .. a malinkemu??

asandys
31. okt 2009

ja som akurat dopisala s mojim muzikom, ze co vsetko pokupime ked pride teraz cez vikend na otocku domov do ansho noveho bytu, co nam treba stihnut vybavit atd., ale uz siel spat, tak ho idem nasledovat aspon takto na dialku.
Tak dobru noc vsetkymmmmmmm 😵 😵 😵

egyptanka
31. okt 2009

dobru noc

ajka82
31. okt 2009

moncici, to ja kvoli tomu, ze v poslednej dobe baby len na facebook pridaju foto a ak sa nahodou rozkyvem, ze by som aj nejake pozrela tak to chce odomna aby som sa prihlasila, takze nic nepozrem
ja osobne nechcem facebook a nebuddem tam 😠

moncicii2000
31. okt 2009

ajka: no to mas pravdu aj ja si radcej pozriem nieco viac krat ako nieco akcne .. skoda ze nedali daku rozpravku alebo nejaky filmik napr . hocus pokus - to je tak napoly rozpravka a na poly film ale o helowene a bolo by to i pre deti ... ale furt len kriminalky vrazdy ....

asandys: je to take rozpravkove viliam tel :D :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre