Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
4. nov 2009

prečo by sa hrozno nemalo? Aj malý ho jedáva. Ale bez šupiek.
Dnes je nejaký mrzutý.. A zdal sa mi aj trochu teplý, dúfam, že to bolo iba zdanie...

lubi, tie jogurty od nestlé sú nejaké špeciálne? Ja by som dala obyčko biely jogurt so živými kultúrami.

iron
4. nov 2009

ja tiez davam hrozno..

matja a nie je obyc jogurt z kravskeho mlieka, ktore by malo ist az po roku?

kucina1
4. nov 2009

ja som hrozno dala len raz a len to vypluval

dnes cely den moje babo prevazne spi, kombinujem ten nurofen s paralenom a konecne mal teraz uz len 37,3 tak mozno to zajtra uz nebude snad mat vobec

lubi22
4. nov 2009

Matja su z upraveneho mlieka pre babenka, neobsahuju tazko stravitelne bielkoviny, co obsahuje kravske mlieko. Vyraba ich Nestle vo viacerych prichutiach- jahodovy, malinovy, bananovy a cucoriedkovy, aj pudinceky z upraveneho mliecka - vanilkovy a cokoladovy - od uk. 8. mesiaca, a aj Hami uz ma take. Najdes ich normalne v regale, netreba, aby boli v chlade. Ja normalne jogurty skor ako v roku nezacnem davat, ale je to samozrejme kazdeho rozhodnutie 🙂

Filipko ma tiez rad hrozienko, davam mu duzinku. Nsoci preco by sa hrozno nemohlo? Ved aj detske ovocne stavy od uk. 6 mesiaca v sebe obsahuju hroznovu stavu. 😕 Kamoska inak takto cele tehu praskala melony a jej dcerka ich zboznuje tiez, tak to mozno ma co do seba 😀

pasoa
4. nov 2009

no.... zas nejaké novinky ohľadom matúškovho zdravotného stavu... 24.-tého musíme ísť do blavy k nejakej super dobrej docentke endokrinologičke, ktorá matúška pokuká a bude ho sledovať čo do rastu, lebo ten chýbajúci, resp. presťahovaný ypsilon by mohol spôsobovať spomalený rast. možno bude musieť brať rastový hormón, to sa zistí z krvičky...

takže za 3 týždne ideme do Blavy... blaváčky, nedáte stretko v čakárni na Kramároch, aby sme sa videli ? 😀

iron
4. nov 2009

my mame teplotu 39,2...zuby svine asi

kucina1
4. nov 2009

iron aj vy, my furt 37,9 a max 38,5 tak vy to mate troska vyssie ale ja som uz taka nestastna z toho, ze az. este ked cuckal nurofen tak zakusol nestastne do tej striekacky, ze sa isiel vyplakat hadam az do dna 🙄
bohvie zase kedy dojde manzel sak sa citim taka bezbranna, ale aspon dnes skoro cely den spi

ajka82
4. nov 2009

😠 😠 😠 tak toto nie...mala oblecena a taky lejak sa spustil, ze sme sa mohli rovno vyzliect a zostat doma

potulka
4. nov 2009

ajka, my sme na to prisli za prvym rohom, ale povedala som si, ze trochu dazda nezaskodi... nuz a zmokla som ako mys. aspon ze matejko bol v suchu a dokonca pod "kondomom" na kociku aj zaspal.

pasoa, super miesto na stretko! 😀 ale ak by ste to rychlo vybavili, mozno by sme sa niekde stihli vidiet. som zvedava, co vam super pani docentka povie.

baby, ako ste prisli na to, ze vase deti maju teplotu? boli horuce na dotyk, ci ste im preventivne merali? lebo matejovi tiez idu zuby, ale akosi mi ani nenapadlo ho zmerat... 😅 nezda sa mi, ze by mal.

kucina1
4. nov 2009

potulka no bol horuci a merali sme a ukazlo sa to na teplomeri
pri prvom zube nic take nebolo tak som nestastna

iron
4. nov 2009

potulka...bola ako radiatorik, az sa mi to nezdalo...my sme pri prvych styroch nemali teplotu...bola len umrncana a boleli ju dasienka...ale teraz jej asi idu ocne zuby alebo co...lebo sak taka teplota....brutalita
som jej dala paralen a spinka....ale bude sa s placom, chudiatko moje malinke.

matja
4. nov 2009

iron, môže byť taká vysoká teplota zo zúbkov?

matja
4. nov 2009

U nás dnes snežilo, boli sme von a Paťko sa v nemom úžase zapozeral na snehové vločky. Nič iné ho nezaujímalo, mohla som ho volať, prihovárať sa mu, nič...

no tak máme nakoniec aj my penové puzzle, máme také, kde tá vyberateľná vnútorná časť nie je malá, takže sa nemusím báť, že to zje 🙂

iron
4. nov 2009

no vychadza mi to jedine zo zubkov...uz ju nema..cipok zaucinkoval....hryzie ako besna. Inak nam idu fakt tie ocne, tak mozno preto az taka vysoka.

egyptanka
4. nov 2009

Ahojteeee ... tak my mame konecne stolicku na jedenie a kupili sme dalsie balenie penovych puzzli, takze polovica obyvacky je pokryta puzlami. A mala prvykrat poriadne spala az o piatej a teraz ju muz kupe. Inac si zdriemla len po 15 minut dva krat ked sme robili shopping.

Pasojka, neviem ci tu mas nejaku rodinu alebo znamych, ale ak by si ste sa potrebovali toho 24. niekam zlozit tak u nas ste vitani. Ved nebudete niekde na zime a urcite ti padne vhod v klude si poodsavat a Matuska nakrmit.

No ideme sa dojcit ... jupiiiii.

Inac noc sme mali hroznu, asi tie zubky ... lebo sa budila s taaaaakym revom ze az hroza.

kucina1
4. nov 2009

fiha marcovciatka maju zubkovu epidemiu ☹

kucina1
4. nov 2009

jupiiii konecne ziadna teplota a uz len normalna. tesim tesim spal 3 hodinky tak sa aj vypotil. teraz sa kupka drobcek moj milovany

nsoci
4. nov 2009

No neviem preco, zeby preto aby nevdychli tie zrniecka?
Matko jak vidi misu s hroznom sa plazi jak divy, napcha si do pusy cele bobule, rozhryzne a vypluje. 😀 mensie aj spapa...

Pasojka rada vas uvidim, daj vediet kedy a kam prist.

Pozerali ste spravy? Vraj rocny chlpacek zomrel na novu chripku ☹

Matko sa cely den stavia.... drzi ma za nohu alebo po mne lozi, takto sme aj kuchynsku linku cistili, jednou rukou som cistila, druhou ho pridrzala...

egyptanka
4. nov 2009

nsoci a ako sa byva?

kucina1
4. nov 2009

nsoci ja som si to teraz precitala na pravda.sk no hruza, mna aj sokovalo v spravach info o 16 mesacnom co ho tyrali a aj sexualne zneuzivali. taketo veci su nepochopitelne.
u nas sa uz ide spat aj dieta aj mama tak bru noc. fuj ale boli ma zaludok dnesne grcanie nebolo ale zaludok ma boli cely den. som uz velmi ospala tak papa

dievcatko84
4. nov 2009

ahojte dievcata 😉 Obcas vas citam 😉 dufam, ze sa nehnevate 😠 , ze som taka neprispievatelka.. 😖 ,ale akosi nestiham...a som este aj zavisla...ano priznavam 😀 , som zavisla na FarmVile 😉 takze tak...potom uz skutocne niet casu na nic...
chcem vam povedat, ze aj nam asi idu zubky..ale zatial nic..aj ked uz boli aj hnacky aj teploty..aj place..ale stale nic..tak neviem..ale teraz je uz fakt divna a aj dasna ma divne..tak snad...
egy velmi sa mi paci ako si zareagovala na pasou...je to krasne, ked clovek vidi,ze pomocna ruka je vzdy a hlavne v takych situaciach v "cudzom svete" 😉
nsoci aj ja si myslim, ze ide o tie zrniecka..aby nevdychli deti...ja som este nedavala..ale mozno skusim ze ako to dopadne 😉
Drzte sa moje a verte, ze aj ked neprispievam casto na vas myslim! a zvyknem si aj citat co ma ktora nove a co vas trapi!

dievcatko84
4. nov 2009

kuci dobru nocku 😉 a nech je zajtra trosku lepsie 😉 a potom znovu lepsie a lepsie... 🙂

lubi22
4. nov 2009

Ak ide v tom hrozne iba o zrniecka, tak nechapem. Ja davam malemu iba duzinku, ani supku nie, navyse kupujem bezkostkove hrozno, lebo ani samko neznasa kostky, tak jednoduchsie ako to vsetko cistit je kupit v bezkostkove, v Tescu maju takmer vzdy.

Vidim, ze zubky trapia fakt vacsinu deticiek ☹

denkolc
4. nov 2009

Lubi, Filipkovi dodatočne prajeme všetko dobré k výmesačiu a Tánička posiela pusinku....🙂

Už-už som šla vypnúť počítač (Zuzi, aj FarmVille - úroda bude až zajtra) a ľahla si k telke, keď som zistila, že by som sa nudila....do kelu....

Poďte dať nejakú anketu abo dáku tému.... 😀

egyptanka
4. nov 2009

Denka, jooooj uz som myslela, ze skapal pes. Aj dnes si pracovala? Co manzelove narodky?

lubi22
4. nov 2009

Denka dakujem za Filipka 😵 Od Tanicky, nasej spoluvymesacnicky chuti najlepsie 😀

Ja musim pracovat, preratat priklady na ucenie, cert mi bol dlzen euro, cele priklady prepocitavat 😅

ajka82
4. nov 2009

a my zuby stale ziadne, ani naznak...to bude po mne, kedze ja som mala prvy zub v jedenastich mesiacoch 😀
aj ja som kukala spravy, ale sak az zajtra budu vediet na aku chorobu zomrel, tak neviem preco siria paniku skor a mozno bezdovodne 😒

denkolc
4. nov 2009

Egy, však je taký pes na skapanie...
Dnes som nepracovala, ale po dvoch dňoch u neho - bolo mi tam síce fajn - je ku mne zase hnusný...takže ja sa ho doprosovať teda nebudem, aby som s ním mohla ísť na večeru abo inak oslavovať jeho narodky....napísala som mu len, že v sobotu idem do školy, nech je s Táničkou....ach, jaj....prečo je s ním raz úžasne a potom zas tak debilne...aj vy to tak máte????

Lubi, ešte máme dákeho s našim dátumom...ale už mi vypadlo, že koho.....inak, odkedy je euro - moja matka prestala kukať na ceny a kupuje hrooozne veľa a drahých vecí..napr. sladkostí a tak... ☹

potulka
4. nov 2009

dievcatko, to je fajn, ze si sa zasa ozvala. nedavno som na teba myslela, ze toho mas asi vela - aspon podla toho, co si pisala posledne. ako sa dari? manzel je uz napomocnejsi? 😉

egyptanka
4. nov 2009

Denka, toho mojho mam mesiac doma a zatial sme ponorku nemali (klop.klop). A teraz som rada, ze ho mam doma, lebo by som sa zblaznila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre