Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

asandys
6. nov 2009

teda aby som to uviedla na spravnu mieru, tak sa tesim na viac na Juraja ako na vino 😀 😀 😀

pasoa
6. nov 2009

lenka, dodatočne gratulierung.
matúšik má dnes 8m. Ako darček dostal dve injekcie do stehienok 😖
(to od doktorky. a od mamičky sladučký Nurofen 🙂)

asandys, váš manželský život momentálne vyzerá tak, že manžel dôjde, maká celý víkend a odíde, čo? ako dlho to bude ešte trvať? na ako dlho išiel do dojčlandu? nech čo najskôr zbúchate ten byt už dokopy aby ste si tie vzácne chvíle spou mohli konečne vychutnvať. vám prajem z celého srdca.

asandys
6. nov 2009

no pasoa, presne to u nas vyzera tak ako si opisala. Isiel tam na nim 2 roky, a uz je tam od Adamkovho narodenia, tak uvidime dokedy, ale urcite do leta. Teda uz tam nechce dlhsie zostat. Asi by som to nemala napisat, ale strasne som si zvykla byt sama, tak som si to zariadila vsetko okolo, ze to zvladam uplne v pohode bez neho. V podstate vsetko kecame cez skype. No ale na zajtrajsiu noc mam kupenu novu nocnu fialkovu kosielku 😀 😀 😀 😀

kajuska111
6. nov 2009

ahojte,

no asandys, este aby to s tym vinom a manzelom bolo opacne 😀

lenka, pasojka, gratulujeme k vymesaciam 😉

pasoa
6. nov 2009

baby, nudíte sa? 😉 😉 😉

ISA (Leerlauf-Geschwindigkeit-Antreiber)
TS (Leistungs-Transistor)

lubi22
6. nov 2009

Matuskovi aj Filipkovi blahozelam k vymesaciu 😵

Asandys, no ani vinko isto nebude zle 😀 A ako reaguje Adamko na manzela, ked ho nevidi tak casto? Isto si si uz zvykla, ale tak isto si zvyknes este na lepsie, ked bude manzelik doma s vami a budes sa pozerat na svojich chlapov, ako sa hraju 😵

iron
6. nov 2009

no Ninka nema teplotu, teda 36,5 po odratani...nechapacka. Uvidime ci to uz ustupilo alebo este nie...
Zatial sa nevyhadzala...uz blbne s hrackami, zrazu ozila na moju staru dobru Ninku-certika...som happy 😀

lubi22
6. nov 2009

Pasoa neprovokuj, hodim sem par prikladov, co mam nachystanych na skusku 😀

iron
6. nov 2009

asandys...super, nie ze od samej radosti zamiesite na druhe... 😀

a happy vymesacie chlapcom

iron
6. nov 2009

lubi a co ucis?...ci by sme vedeli...

lubi22
6. nov 2009

Iron, ked uz o tom mieseni, nepotrebuje dakto Cerazette tabletky? Mam tri balenia od lekara, ale ja som nikdy nebrala, ani sa nechystam, tak by som mohla poslat. Sa mi zda, ze dakto pisal, ze ich berie. Nepamatam si dobre, ci Pasoa?

iron
6. nov 2009

denka chcela....
a inak lubi, mi studakom mozeme tie priklady potom opravit... 😀

lubi22
6. nov 2009

Iron kontroling - ekonomiku podniku, napriklad take planovanie trzieb podniku extrapolaciou casoveho radu 😀

lubi22
6. nov 2009

Iron som rada, ze Ninke je uz lepsie.

Inak na to opravovanie by som fakt pomoc uvitala, to je to najhorsie, 130 pisomiek kym opravim, zase stravim vecnost nad papiermi 😒

kajuska111
6. nov 2009

lubi, ja som na vyske mala kontrolling, celkom ma to bavilo, aj ked niekedy mi trvalo, kym som pochopila...skoda ze som vtedy este o tebe nevedela... a pamatam si, ze na skuske som si vytiahla cashflow...

kajuska111
6. nov 2009

pasojka, sak to ja neviem ani preciiiiitat, nie to este ze prelozit 😀

iron
6. nov 2009

fuuuujjjj...ekonomika...s tym na mna nechodte.

lubi22
6. nov 2009

Kajuska cashflow maju studenti najmenej radi 😅 Ale ja skusam pisomne, ustne si ani neviem predstavit taky pocet ludi preskusat. A navyse aj priklady treba vediet.

asandys
6. nov 2009

iron, nezartuj, ja by som sa zblaznila, mat doma este jedno take hyperaktivne lozidlo, ja by som dve malinke deticky fakt nezvladla, a to vobec neprehanam!!!!!!! Ja som este ani nedostala kramy, a aj o Adamka sme sa skoro kazdy den snazili pol roka 😀 😀 😀

Lubi, Adamko je prave teraz v takom stadiu, ze ked napr. svokra nepride viac ako tri dni ku nam, tak uz ju nepozna a sstrasne place. A kedze Adam nenavidi byt na rukach, tak doslova reve pri kazdom, kto ho chce vziat, a to ludi anechapu, a si myslia , ze ho velmi rozmaznavam, ale Adam proste chce dookola byt na zemi lozit, a drapat sa kolo nabytku.
No a jasnacka, ze svojho ocka vobec nepozna, boji sa ho, a muz to akosi respektuje a necha ho rozkukat sa, kym si ho vezme, niekedy to rva aj dlhsie ako hodinu, hraju sa na zemi a az potom po case, si ho moze konecne pritulit. Zial, zatial ej to tak, Adamko ho nepozna.

S tou antikoncepciou, pre jeden krat v mesiaci, sa mi neoplati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A aj keby bol mangel doma, uz nechcem tabletky, brala som ich asi 5 rokov 😒

Lubi, aj ja pomozem s opravou pisomiek, furt som chcela byt ucitelkou a verim, ze nou raz este budem 😵

denkolc
6. nov 2009

Tak som vás už dočítala.... 😀

Len nech sa tie deťúrence vystrábia z toho.....nech teplotky prejdú a nech je lepšie aj Tomášinkovi, Ninuške a aby aj Matúško bol na poriadku... 😔

Jaj, neteším sa na takéto stavy...ale my sme včera štikutali do polnoci....ja neviem, ona furt štikutá...a to je jedno, že či po jedle, pred jedlom, či je zima a či teplo...dúfam, že to nebude niečo so srdiečkom...to by hádam už zistili...

iron
6. nov 2009

no ja som tiez chcela byt ucitelkou,..ale uz by som urcite nechcela byt...ja by som tych teenagerov zabila..su drzi jak plostice....museli by ma zavriet, alebo stihat za ublizenie na zdravi, keby mi z nich rupli nervy a vytala by som... 😅

ajka82
6. nov 2009

pasoa, tak dnes neprekladam...tiez mi trvalo dlho kym som to precitala (ja som sa nemecky ucila 2 roky na gympli...a ked som prestupila na druhy, tak nemcina dalsie 2 roky bola flakacka 😅 )

lubi no ekonomiku nieeeee 😖 🙄 ...ale matematiku keby das, tak neni problem hocico, alebo fyziku by som este zvladla 😉

iron
6. nov 2009

nebojte vsetko si pekne zopakujeme ked budu nase detvaky chodit do skoly....
Minule len tak zo srandy som si pisala vsetky pismenka pisanym pismom, velke aj male....No a poviem vam, niektore velke som musela lovit.

kajuska111
6. nov 2009

lubka, my sme mali cast pisomne aj s prikladmi a cast ustne...ale spravila som na prvy krat 😉

asandys
6. nov 2009

ja zase zvladam chemiu no dodnes som nepochopila inflaciu a integraly 😀 😀

lubi22
6. nov 2009

Iron som sa zasmiala na teenageroch, ked si predstavim zajtra take vystrasene tetusky po 40 😀 Ale mam aj mladsie rocniky, tak okolo 20 su najmladsi 🙂 Ja som ucitelkou nikdy nechcela byt, nejak som sa k tomu prednasaniu dostala obklukou cez doktorat a potom neuspesne snahy o otehotnenie, kedze iny zamestnavatel by mi bol tazko toleroval tolke absencie. Ale nie som si ista, ci pri tom zostanem. Kym su deticky male, je to super, ale asi to nie je naplnenie mojich predstav a ambicii. Uvidime. Ale rozhodne by som nezvladla ucit inde ako na VS, ja by som nemohla vystat nejakych drzanov na strednej.

lubi22
6. nov 2009

Asandys vidis, ja zase chemiu velmi nemusim 😀

Iron mne sa moj ocino smeje, ze sa neviem podpisat pisanym S, ked ja ho pisem ako tlacene aj v podpise 😅

kajuska111
6. nov 2009

iron, ja som sa minule musela zamysliet, som sa ucila s neterkou, bola u nas na vikend a ze podla coho sa sklonuje manzel...tak ja ze podla vyplaty...a potom som fakt rozmyslala...

kajuska111
6. nov 2009

asandys, ja si pamatam, ze som sa strasne sulala na vyraze cvalajuca inflacia...

kajuska111
6. nov 2009

a na statniciach som vysvetlovala, ze pozitivna externalita je to, ked mi susedovie vcely oplodia strom...a dekan, co tam sedel sa nevedel dosmiat...jaaaaaaaj, krasne casy na presovskej univerzite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre