• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
no dievcata ved uz tolko nenadavajte, lebo zacnem ja...no no no
6. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes necitam... nedotiahla som ani na Bc. a to som mala 2,5 roka ekonomickej uz za sebou :confounded: :pensive:
6. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No musim vas opustit pre dnesok, idem chrniet, nech sa zajtra vladzem tvarit mudro :slight_smile:

Dobru noc a detickam sladke snicky bez teplotiek :slight_smile:
6. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som zostat na mat-fyz-e
6. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka na mat-fyz...fuha, klobuk dole...
6. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iron, no chcela som sa tam vratit ale uz len externe...ale oni externe studia neotvaraju(matiku myslim) :frowning2:
6. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som zvedava aka bude noc...a zajtrajsi den...a ked sa vyhadze, tak cim to mam natierat?
6. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka, tazke odbory nie su externe...ani moja skola dlho nebola, funguje externe len dva roky ci kolko,...ale uprimne si to neviem predstavit ako tam behaju s vykresmi atd...
6. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iron, no mne sa to tazke nezda :sunglasses:
a s tym vyhadzanim ti nepomozem, ak by nahodou... :confused:
6. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidime...len nech jej to prejde a mam spat mojho diablika...taka je nuda ked tu neblbne.
6. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka, veru klobuk dole mat-fyz... :slight_smile:

iron, to ti verim, ze nuda, aj my ked sme horuckovali a mala len lezkala a sama od seba zaspala, no mala som obrovsky strach, ale bolo to take divne, ked vzdy jej tu bolo plno, krik, vyskanie a zrazu len lezkala...ale zas ked som jej dala zabaly, kriku bolo ajajaj
6. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iron, dufam, ze jej to prejde uz zajtra...to ti verim, ze sa nudis...ja sa nudim uz ked dlho spi doma poobede :grinning:

a krpec uz sa pekne dava na zem zo stoja, uz sa nehadze...dnes ked som roobila malej kasu uz som ju nechala samu nech si chodi popri skrinkam a stoliku a ani raz nespadla :dizzy_face:
uz to nebude take zle
6. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, práve som rovnú hodinu aj 5 min uspávala matúška, neajko nie a nie zaspať. tak tuho bojoval s tou únavou...

vidím, že môj prekladací podnet tu rozvíril celkom inú debatu. takže pasoa, pomôž si sama....

lubi, ja som písala, že beriem Cerazete..

a už neviem, čo som ešte chcela napísať, som po tej hodine urputného uspávania celkom vygumovaná...
6. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka...a uz bude uplne ze vsade..to je zlate, strasne sa na to tesim...
kajuska....no ved to...esteze mam toho chlpaca mojho , joj a este manzela... :sweat_smile:
6. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajka, takže ty si matikárka? Dobre vedieť, ja si práve robím samoštúdium z numerickej matematiky :grinning: :grinning: A onedlho prejdem na ešte lepšie srandy :grinning:
6. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže ak by som niečo nepochopila, viem, na koho sa môžem obrátiť :wink:
6. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj numericka matematika...to som nelubila
6. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem spat...sevas zajtra zavislacky
6. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre, keď sme pri matike, kde v exceli nájdem eulerovo číslo, vie niekto?
6. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matja, cie cislo??? :confused:
6. nov 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajuska e = 2,718281828459045235360287471352... - toto. Len to chcem nájsť v exceli. :wink:
6. nov 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matja eeeee?????? som celkom mimo. matika... to je také, že 1+1 a tak??? :sweat_smile:
6. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pasoa, no ja som si az doteraz myslela, ze trochu matiku viem....matja ma vyviedla z omylu... :grinning:
6. nov 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matja neviem kde sa da najst v exceli, az tak moc ho neovladam...ale je tam funkcia na jeho umocnenie
6. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pasoa hej :grinning: ...aj take, ze 1+1=3 :wink:
6. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

tak mi zasa slofik o piatej a do postele o deviatej a mama zaspala s matkom
my sa hlasime do klubu rozpapkanych rambov :wink:
okrem siestej existuje aj piata choroba, kuk
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1591/piata_a_siesta_choroba.html
snehulienkina adelka mala jednu z nich...
iron nech sa ninke polepsiu
kuci tomasko ako?
lubi sme Ti tu ofrflali tie detske jogurtiky cooo? :grinning:

Matko by furt len stal, a tak raz denne mi padne, dnes na koberec hlavinkou ale niekde - zeby o stol - si ju nabil tak am hore typel a cervenu ciarku :frowning2: snad nic horsie z toho nebude
6. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aaaaa uz je zajtra
7. nov 2009 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaa dokelu... tak to ja tu končím na dnes, teda na včera :grinning: a idem odsávať a spať...
brú brú
7. nov 2009 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nase dieta este nespi :astonished:
a teraz sa posrala...
7. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mu uz hore
asandys ta anketa a o pohlavi, no vyhrava chlapec xixi tak uvidime, ale podla cinskej tabulky to vyzera na dievcatko

fuj bolo mi grcno a pred 10 minutami som objimala zachodovu misu, tomas tu vrieskal majo mal zavrete dvere no otras
potom tomas vrieskal stale tak som ho uvrestaneho dala majovi do postele, a on, ze co to ma akoze byt ach jaj
sak sa teraz musim rychlo najest bo mi je zle, tak majo dal predchviou tomasa do choditka a on si siel zase lahnut, a ja sedim, furt predychavam a pomaly papam vianocku s cajom. no a tomas coskoro zacne revat zase
noc bola konecne celkom dobra, tomas spal fajn, ale mne bolo od pol piatej zle :angry:
7. nov 2009 o 06:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok