Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
8. nov 2009

ahojte
u nas noc v poriadku, ale mne je cely den uz od vcera mizerne, strasne som unavena tak dnes len spim a spim, ked spim tak ma boli zaludok a takto dokola no co uz

tomasko prave zjedol polovicu merci cokoladky orieskovej ach jaj potvorka nasa mala, ale aspon chutila

kucina1
8. nov 2009

nedokoncila som, potvorka je taka spinava od cokolady, priam az za usami 😀 (on mi totiz slohol bombonieru a obsluzil sa sam)

kucina1
8. nov 2009

a u nas sa spava v bodynku s dlhym rukavom a overale, zakryty dekou, neodokryva sa

munu
8. nov 2009

Pasoa o akej 6.chorobe to pisete? 😕

munu
8. nov 2009

ozaj, Matko mi stale spinkaval v kociariku cez den a aj vecer ked isiel spinkat na noc, tak zaspaval v kociariku a potom som ho musela prekladat do postielky alebo ak sa zobudil, tak isiel medzi nas do postele kym nezaspal.. a niekedy sa mi podarilo tiez zaspat, tak spal s nami hocikedy aj do rana 😅 no ale nechcem, aby sme takto fungovali.. kedze on nemohol zaspavat v postielke, odvykol si, odkedy zacal lozit.. no strasne, vkuse sa dal na styri a uz lozil po postielke.. tak som sa rozhodla dneska, ze idem naucit zasa na postielku, aby vedel, ze postielka je na spinkanie.. tak od rana nespal.. uz bol taky unaveny a nakoniec slaaava... zalomil o 13.30 a uz hodinku spinka.. ale to bolo asi na piaty pokus ho uspat 😅 ale som rada, ze nakoniec si dal povedat.. 🙂 len sa bojim zase uspavania vecer na nocny spanok.. to zas bude boj ☹

munu
8. nov 2009

kuci, ze cokoladku? 😨 sikovnik jeden 😀

munu
8. nov 2009

ja som mala vcera cokoladu, tak som dala Matkovi liznut trosku 😀 normalne sa natahoval, ze este chce 😀 asi bude na sladke po mne 🙂

lubi22
8. nov 2009

Ahojte 🙂

Ajka no do Metra sa s detickami nemoze. Aj my chodime iba vtedy, ked mame varovku pre deticky. Cize nie moc casto.

Kuci orieskova cokolada, no 😅 Ale ked si uchytil kusok, snad mu to neublizi 😉 Filipko uz tiez papal zase babovku vdaka starsiemu bracekovi, co sa s nim podelil 😅 Nastastie nie vela, a bola to sucha babovka, ale aj s kakaom, no vsetko v pohode.

Pri 6. chorobe urcite netrvaju teploty dlhsie ako 4 dni a potom sa dietatko vysype, takze ak uz su teplotky dlhsie, tak to bude daco ine. 😒

munu
8. nov 2009

Lubi, co je to ta 6.choroba?

egyptanka
8. nov 2009

zly, zly den 😒

nsoci
8. nov 2009

Bre ranko 🙂

Oneskorene...
Vcera nakupny den,a le mame konecne interierove dvere, pracovnu dosku do kuchzne, susic a objednali sme vstavanu skrinu. Uff. Maly spinkal v manduce a papal v showroome skrin...ale zvladol to, pomaly sa nam vracia rezim na klasicke spanie a vstavanie, tak som rada.

Dnes som bola tri hodky vonku kym muzik vrtal, krasna jesen, porobila som fotky... potom nakup potravin, varenie a zas som unavena. Nechapem.

Bytik sa nam pomaly rysuje, snad si na to prizemie zvyknem, teraz jak nam zatepluju barak a visia mi aj v okne vzdy dvaja chlapi mam pocit, ze byvam na ulici.

Munu siesta choroba je teplotkove ochorenie, nakazlive, vysoke teploty tri dni a na stvrty sa drobec vysype, ine prianaky nie su a niekto pisal, ze ak sa nevysype tak to moze udriet na oblicky.

Mnam milujem piskoty... mnam mnam.

Ja mam Matka doma v dlhom bodznku, teplacikoch a ponozkach, ale obcas aj s olou ricou, vetraaaame. Zatial neprechladol, klop klop, tak hodlam praktizovat dalej. V noci overal alebo bodznko a vlniaky pod dekou, najnovsie davam do spacieho vaku, nech sa mu tazsie hybe.

egyptanka
8. nov 2009

nsoci, kedy pozyvas na navstevu?? 😀

nsoci
8. nov 2009

Az bude mat Matko hotovu izbu. 😉

egyptanka
8. nov 2009

cize v nedohladne ... xixi 😀
a ako zajtra s tym Horskym??

egyptanka
8. nov 2009

ide sa kojit ...
a priserne ma boli hlava ☹

pasoa
8. nov 2009

fúú... premiéra u nás... matúška kočíkuje niekto iný ako ja alebo manžel a aj bez doprovodu mňa alebo manžela.
Išla s ním svokrička. veľmi chcela a manžel ma poprosil, aby som to pre ňu spravila. matúško má 8mes a ja celá pokakaná.. noale som sa nejako zaprela a navyše amtúško spolupracoval a zaspal už pri obliekaní, takže dúfam, že sa nebudú konať žiadne tradičné kočíkové revy a že si svokra pekne pokočíkuje.
ja idem pasírovať jabĺčka...

kucina1
8. nov 2009

u nas je uz dieta okupane, mama tiez, tomas napapany, mama este nie, a tomas uz spi a mama este nie 🙂

dnes som skoro nic nezvladla, pozametala som byt a padla som od unavy, fakt je to strasne, dako zle to tehotenstvo zvladam ☹ vkuse boli ten zaludok, strasna unava, a stale pobolieva hlava 😢 aspon som si nafabila tie moje ostrasne sedive vlasy.

mam taky strach, ze je zajtra uz pondelok a budem doma sama 😢 dnes sa majo plne venoval celej domacnosti aj tomaskovi, ja som len troska dnes co to porobila. poobede sme si vsetci pekne isli lahnut, tomasko do stredu postele a hned sa ulozil a zaspal, sme sa na neho pozerali, ze to hadam nie je ani mozne

po cokolade orieskovej sa zatial ziadna reakcia u neho neobjavila 😀

pasoa
8. nov 2009

ženy. hľadá sa veľká látková kocka s obrázkami zvieratiek ktoré po stlačení vydávajú takmer autentické zvuky. videla som takú v dojčáku a chcem ju pre matúška. hľadám cez google ale nenachádzam "tú pravú"... heeeelp plííís 😉

egyptanka
8. nov 2009

dokojene, uspane ...

pasoa
8. nov 2009

egy áno taká, ale nehrá melódie a riekanky, ale robí hav hav, búú, mňiau, atď..

mona1111
8. nov 2009

ahojte

tak sme konecne doma, boli sme na jednej oslave a potom este u nasich...... samko sa teraz este hraje vykrikuje... som zvedava kedy pojdeme spinkat.... vcera este o pol desiatej sa gulal po postielke vykladal si hore nozicky no proste vobec sa mu nechcelo spinkat.....

my mame cez den oblecene pancusky, teplacky, body s dlhym rukavom a este na to taky tenky svetrik, alebo mikinka....
na spanie body s dlhym rukavom a na to este pyzamko..... prikryvame teplejsou dekou, v spacom vaku je nervozny nemoze si tak vykladat nozky ako je on zvyknuty.....

egyptanka
8. nov 2009

Ja som dnes prvy krat skusila dat na noc Natalku do spaceho vaku tak som zvedava ako to dopadne. Lebo ona ako cestuje po postielke tak sa budi aj na to, ze si niekde zasekne nohu alebo ruku.
Prave robim poriadok v Natalkinych veciach ... joooj niektore veci su take malickeee.

asandys
8. nov 2009

egy u nas je tak priserne horuco, ze adam spinka iba v overale, a sem tam ho dam do spacieho vaku, alebo prikryvam tenkou dekou, ale furt sa rozkope. Cez den lozi v pancuskych, ponozkach a dlhom bodynku.ň

no premiera novej nocnej kosele sa nekonala, lebo adam sa rozhodol od pol 11 vecer revat o dusu, strasne ho bolelo brusko, tak sme masirovali, dala som rurku, pritahovala nozky, no vsetko, potom zacal vrestat este viac, a nezaspal do pol 3, islo ma trafit, a to moj mangel uz chrapal s vankusom na hlave. Potom adam konecne zalomil do 4.50, dala som UM, a pospal presne do 6, a uz buntosil. No takto som si to vobec nepredstavovala🙂))) TAkym temptom budem o sexe uz iba citat v knizke 😀 😀 😀

Nsoci, aj my mame monetovalne zariadovaciu maniu, objednali sme gaucovku, barove aj stolove stolicky, uz len sa modlit, aby to prislo do vianoc 😵 A Juraj urobil vcera barovy pult, navrtal tyc na zaclony na okna, dovrtal uchytky na linku, tak uz zase sme kus kulturnejsie 😀

No a ja uz opat sama 😒 Teda s malickym 😉

lenk30
8. nov 2009

baby si predstavte, že v priebehu 2 týždnov nám vyšiel 5. zúbok. Iná rýchlosť, čo? Ja len dúfam, že konečne sa v blízkej dobe aj vyspím 🙂

Viete čo dnes urobil môj čertík? otvoril si spodný šuflík, postavil sa doň a postupne si otáváral vyššie a štveral sa po nich hore po skrini. sme to s mužom obložili vankúšmi a skoro sme si cikli od smiechu. bol úžasný

chorým detičkám prajem skoré uzdravenie

mgk111
8. nov 2009

ajka kajuska - som sa pobavila vzhladom na to, ze som nechapala preco nepustia deticky do metra a rozmyslala som kde ajka si ze si chcela cestovat metrom 🙂 a potom som docitala aj koniec 🙂

egy - kubko tiez spava iba v overale a je prikryty paplonikom, ktory odkopava 🙂 a cez den dlhe bodycko, pancuchy, teplaky a ponozky - bo beha v choditku a nemame koberce...

lenka - ze 5ty zubok ja odpadnem 🙂 my mame jeden vonku adruhy prerezany oba dole...

asandys - hmmm ze sex - to co je? 🙂 akosi mi to slovko unika a nielen to slovko... najskor unava, potom manzelova operacia, potom ja kvasinky a zase kramy... noooo stale cosi alebo kubko placka...

no idem vas trosku provokovat - my sme mali asi posledne 4noci uzasne - iba jedenkrat hore vzdy sa okolo tretej zacal prehadzovat a budit, stricila som flasu, prebalila, spali sme dalej tak do siestej 🙂 hmmm paradicka 🙂 ale dnes uz dvakrat plackal odkedy sa ulozil spinkat, ale asi preto, ze nekakal... manzelik prichystal oslavu tam, kde sme sa aj brali, takze som nemala ziadne starosti iba prist 🙂 mali tam aj detsku sedacku takze kubko sa tiez "vysantil" a potom buval asi 45minut... fajny obedik sme si dali, vinecko a potom sme sa presunuliku nam domov, dostala som zlate nausky a hodinky Tissotky 🙂 hromadu kyticiek nadhernych prenadhernych a na jednu si svagrina dala pracu a na spajdle nalepila centiky - dohromady 30 origos napad 🙂 v dobrej nalade vsetci vecer odisli, ja som stihla akurat kubkovi uvarit obedik na zajtra - mix zeleninky, mrkva, karfiol, zemiak, lusky, porik a kuracie masko - sprcha, citanie MK a superstar... mam horu zehlenia ale v den oslavy veru eeee 🙂

iron
8. nov 2009

takze uz nemame teplotu cely den...mala ich presne tri dni. Je teraz taka flakata ani nie ze vyhadzana, len flakata. Uz robi dnes blbosticky..zlatko male...Ale strasne sa budi s revom a neviem co jej je.
Flasu najnovsie zase nechce a ked som jej davala prso cez tie klobuciky tak ma tak uhryzla potvorka mala... 😒
Spinkat sa jej tiez nechce, no kam to speje s tym dietatom....

iron
8. nov 2009
egyptanka
8. nov 2009

idem spat ... boli ma priserne hlava.

mgk111
8. nov 2009

fiha nikde nikoho - tak bru noc - ja som stastna ako blcha (hoci uz mam 30tku🙂, dufam, ze bude kludna noc a krasny zajtrajsok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre