Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
9. nov 2009

No a pokaslala som celu stranku.... ☹

matja
9. nov 2009

ty si šikulka 🙂 ďakujem pekne. Aspoň mám predstavu. Aj ten klobúk má tá baba dobrý.

denkolc
9. nov 2009

Tak toto sa Ti ako podarilo....hehehe....🙂))

bershka
autor
9. nov 2009

no jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa skapeeeeem. kuci je tehuuu? no umreeeeem

cafte

denkolc
9. nov 2009

Matja, Ty sa máááš....taký večierok by som tiež brala... 😉

Iron, môžu tam psy, aj sa venčili, dokonca pobehovali aj v tej čajovni asi traja popod stoly.... 😀 (jeden afgánsky chrt skočil Nsoci na plecia a bol minimálne o hlavu vyšší, takže sa ani do záberu nezmestil)... 😅

A najsupernejšie stretko to bolo preto (pre mňa teda určite), lebo sa konečne niečo dialo - napinák...či a kedy z toho horského parku vyjdeme....bol fajnový terén, takže ja som tlačila kočiarik na zadných kolieskach, chodili sme 8 mamičiek s detičkami po cestách - necestách, všade žltá jeseň, príroda, terénne chodníčky a fakt už sa chvíľkami zdalo, že z toho bude reportáž v TV správach: v lese prežilo týchto osem žien s deťmi vďaka nabaleným detským výživám.. 😀 😀 😀

Aj sme sedeli v čajovni, napchávali sa koláčmi a inými pochutinami, decká sa tam dali prebaliť, dalo sa tam jazdiť na veľkom havovi (teda poníkovi) ale aj na drevených koníkoch (keby Adelka cez toho Maťka videla, asi by toľko neplačkala 😀 )...Noooo a konečne máme spoločnú fotku... 😉

iron
9. nov 2009

tak tam dajme aj nabuduce stretko..ja to tam pojdem zatial omrknut aby som nezabludila...
Ja mam super teren kocik, mne take vyhovuje....🙂

kajuska111
9. nov 2009

ahojte,

matja, nadherna pohladnica, odkial mas tu ihlicnatu predlohu? fakt je to pekne, drobcek uzasny fotomodel ;)

bershka, ahooooooooooooj, kde si sa stratila?

bershka
autor
9. nov 2009

no ja sem uz velmi e e. neviem, akosi som stratila prehlad, nestiham, tak sem nejdem. vobec nemam sajny co je tu nove.
akurat teraz som skoro odpadla ked som zbadala, ze kuci je tehu. uf.

pasoa
9. nov 2009

matja, krásna foto.

kajuska111
9. nov 2009

bershka, ja mam take obdobia, chvilu chodim, potom zas nie...tiez som myslela, ze to tu zapichnem, ale bolo mi smutno, tak som zase prisla...ale tiez necitavam dozadu a som mimo...

egyptanka
9. nov 2009

matja, riflami a bluzkou nic nepokazis ...

egyptanka
9. nov 2009

... a kde je nsoci a fotkyyyyy???
ja chcem fotky.

nsoci
9. nov 2009

vydrzte minutku 😉

denkolc
9. nov 2009

Nsoci je Všadeprítomná...🙂

Mne tu chýbajú viaceré turistky....:D

matja
9. nov 2009

Kajuska, možno sa to dá aj jednoduchšie, ale my sme to robili veľmi prácne. Našla som asi trojcentimetrový kúsok tej čečiny na internete ako obrázok a manžel z toho urobil vo photoshope rámček. Určite existujú aj programy na robenie pohľadníc, ale to, čo sa dalo stiahnuť zadarmo, nestojí zaveľa. Manžel sa s tým po večeroch bavil a ja som mu to stále menila a kecala do toho. Niekoľkokrát to prerábal 😀

potulka
9. nov 2009

denka, takze tvoje pozitivne hodnotenie stretnutia sa vlastne z casti zaklada na mojom trekingu? 😉 som rada, ze sa ti pacilo. ono to asi na prvy pohlad vyzera, ze je to normalny nekonecny les, ale v skutocnosti je to len jeden kopcek obrasteny stromami a stratit sa tam neda. skor ci neskor sa clovek vynori tam, kde zacal. ale som velmi rada, ze take nieco v BA mame.
iron, psy v pohode, len treba po nich pozbierat hovienka, ako o to prosia ti, co sa o tento kusok lesa staraju.

kajuska111
9. nov 2009

matja, dakujem, no skusim cosi pogooglit a ked nebude inak, tak sa potrapime...manzel je koumak, tak hadam na nieco pride ;)

egyptanka
9. nov 2009

nsoci, minutka uz presla ... 😉

egyptanka
9. nov 2009

no trek to teda bol ... smykali sa mi boty a moj kocik na taky teren nie je stavany ... a ked som si predstavila Denku v tych stekoloch co vybrala z auta tak by sme o zabavu mali postarane ...

denkolc
9. nov 2009

Egy, hahaha....tak to by bola ta najlepša zabava....by som sa vyhupsla na kočík a spustila sa dolu radšej.....🙂

egyptanka
9. nov 2009

ta zabava graduje, graduje ... a kedy mame dalsie stretko??? a kde??

a napadlo mi, ze uz by sme sa mohli pomalicky slimacim tempom dohodnut na celoslovenskom stretku a davat to dohromady, co vy na to??

ajka82
9. nov 2009

foto paradne...videli sme skor ako nsoci hodila link 😵

nsoci
9. nov 2009

Matja super pohladnica

mona1111
9. nov 2009

ahojte

krasne foky

matja super pohladnica

egyptanka
9. nov 2009

dobreeee fotky 🙂

ajka82
9. nov 2009

nsoci vraj si si uz precitala navod k fotaku...teraz su foto lepsie jak minule 😉

kajuska111
9. nov 2009

nsoci, skvely komentar 😀

nsoci
9. nov 2009

neprecitala... fotim na utomatiku a uprvovat neviem.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre