Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
17. nov 2009

5 minut a ziaden prispevok??? to mam prenechat comp muzovi???

asandys
17. nov 2009

baby aj ja som tu, len ked zohnem kus hlavu tak mam taky vodopad z nosa, ze az🙂))))) A prave som domaskrtila dva banany s cokoladou, a jednu horalku a jednu milu a este na mna zmurkaju kakaove rezy a mandarinka. 😵 😵 😵

elenam
17. nov 2009

Ahojte moje zlaté babenky. Nebola som tu asi mesiac, lebo mi blbol internet, ale konečne je opravený. Tak sa ani nesnažím číťať, lebo by som to ani do Vianoc nestihla. Tak aspoň napíšem, čo máme nové.
Minulý týžden nám vyšiel prvý zúbok a dnes druhý. Malá je superácka, žiaden plač, nervozita, teploty a pod. Len soplíky. A ide ma z toho poraziť. Vyťahať odsávačkou je stále plač až mi srdce trhá. Tak mi neviete niečo poradiť. Chúďatko teraz tie hlieny vykašliava. Väčšinou v noci.

elenam
17. nov 2009

To vážne je harmanček alergén. Veď mojej Saške robím každý deň čaj z vlastnoručne nazberaného a usušeného harmančeku. A zatiaľ som si nič nevšimla. A niekedy jej urobím aj z pomiešaných bylieniek. Urobím do čajníka pre nás a odlejem jej ešte neosladený. Som normálne zaskočená.

egyptanka
17. nov 2009

elena, vysavacova odsavacka je najlepsia, ale spravi za minutu tolko roboty co ustna za 20 minut a co je lepsie minuta stresu alebo 20 minut??? ... neboj myslim, ze kazde dieta place pri odsavani, ale vysledok stoji za to. Treba sa v tomto pripade odosobnit, nepodliehat emociam a hlavne to brat, ze tym Saške pomahas. 🙂

egyptanka
17. nov 2009

a tento tyzden nie je stretavka???

denkolc
17. nov 2009

Egy, MM mi vygrcala všetko....tiež som dnes papala vajíčka a tak.. 😅

Veru, Pasojka, ale oplatilo sa....našla som v zazipsovanom vrecku black tea a čuduj sa svete - malá ho normálne pila!! Tak to už čo je....doteraz sa tvárila, že z fľašky piť nevie... 😲

egyptanka
17. nov 2009

Denka, nezbednica jedna 😉

elenam
17. nov 2009

Egy - ja som počula, že tá vysávačová odsávačka je hrozne silná, a že ide až krv z nosa, tak som kúpila balónikovú a na hadičky. Ale jej to prekáža.

denkolc
17. nov 2009

Elenka, tak o tej vysávačovej odsávačke - to je vtip alebo Ti to hovoril niekto, kto ju nikdy nepoužíval.....lebo to nie je pravda.... 😒 Jedine, že by ju dakto dal na dáky superhypermegavysávač....hehehe

asandys
17. nov 2009

elenam, ja som mala tu hadickovu, len strasne dlho to trvalo, a tak som kupila taku na vysavac, a ked ju pouzivam, tak vysavac dam na minimalny vykon, a krv som este ani raz nemala, je to raz dva, sice hystericky plac, ale trva len chvilku 😉

elenam
17. nov 2009

Takže kúpiť. povedal mi to švagor. A ja som sa pravda zľakla.

egyptanka
17. nov 2009

elena, jasneze kupit. neboj sa neublizis, tie odsavacky su kontrolovane.

elenam
17. nov 2009

Dávate malým jogurty. Ja som dnes dala Activiu bielu sladkú a malá zjadla všetko. A chlebík s maslom miluje. Tiež dávam ovsené vločky s výživkou a tiež to Saške chutí. Čo nové ešte môžeme papať? 🙂

elenam
17. nov 2009

Egy, ja neviem. Ja sa zatiaľ na nejakú dlhú cestu nechystám a Ty asi kojíš, lebo ja nie a ja dávam mliečko malej už iba ráno a večer. Cez deň mi zje z každého rožka troška. Tak ja to nepotrebujem. A Ty ako často dávaš malej mliečko?

egyptanka
17. nov 2009

elena, ja nedavam, este ani chlebik a maslo a ani ovsene vlocky. Je prikrmujem len mesiac. A kedze je kojena tak jogurty dostane az od roka.

asandys
17. nov 2009

elenam ja som vcera dala adamovi prvy raz Nestle jogurt vanilkovy. Velmi mu chutil, len som bola mino z toho, jake to je drahe. Chlebik som este nedala ani masielko, rohlik ano. Napr. predvcerom som dala aj dve osupane mesiaciky mandarinky. A napr. vsetky vyzivy kde je broskyna alebo marhula ci slivka mi vobec nezje. keby mohol, tak existuje nonstop na bananoch🙂
A ten chlebok s masielko, kolko chlebika a ake maslo saske davas?

matja
17. nov 2009

egy, ja by som to nekupovala, my to nepotrebujeme. No tým nechcem povedať, že je to zlé, len pre nás nepotrebné.

elenam, nechceš dať radšej activiu nesladenú? Alebo iný plnotučný biely jogurt bez cukru? To by bolo pre malú lepšie.

ja od zajtra začínam variť večere, rozhodla som sa tak, bude mi to lepšie ako raňajky. Len sa neviem rozhodnúť, čo navariť, je toho taaak veľa, čo by som chcela 😀 Budem dumať v noci 🙂

nsoci
17. nov 2009

Egy mame nieco podobne... ale pouzili sme asi raz... a trvalo to dlhoooo
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Vcera som kupila tuto termosku na jedlo od farlin, len mensiu
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2034791

egyptanka
17. nov 2009

a tu je nieco pre padajucich huncutov 🙂
http://www2.predeti.sk/index.php?c=detail&id=1071

iron
17. nov 2009

cafte, tak ja len v skratke budem reagovat na nieco
babatkam skore uzdravenie...
taella...vyzera to u vas na tu siestu chorobu co mala aj moja Ninka,...drzim palce...Munu..Matkovi tiez

odsavacka na vysavac...perfektna vec, dala by som cenu tomu kto to vymyslel...ze je krv, totalna blbost..my mame dve.
den...zavolaj lekarke, kamilky sa neboj...ja mojej dava homeopatika ktore su z kamilky a je to v pohode.
cajovna lalia je super, chodili sme tam hravat clovece nezlob sa, len z tych ich cajoch som vzdy presedela vecer na hajzli...ale to ja zo vsetkych z cajovni...

nejako sa to tu chce rozbehnut s babatkami....no ja by som brala, ale ten moj pricucnik cicikovi mi nedovoli

egyptanka
17. nov 2009

nsoci, ta termoska sa mi tiez pozdava ... len by sa mi nechcelo ohriat kupensky prikrm a premiestnit do tej termosky.

egyptanka
17. nov 2009

iron, neboj aj pocas dojcenia sa da otehotniet ... ked motyka vystreli, treba skusat.

iron
17. nov 2009

egy, ved ano...nechavam tomu volny priebeh...

joj a zacala som jest citrusy,...v malej miere, sledujem ako bude reagovat krpec, ale ona nema problem s nicim..
to je jedine ovocie ktore milujem a som schopna zjest...a idu vianoce a pomarance...

pasoa
17. nov 2009

egy, no... ďakujem hihi.. 🙂

denka, to som rada, že si to napokon našla. veď vravím - prevrátiš čajovňu naruby (domácu) a všetko sa nájde.

elenam, z vysávačovej odsávačky ide krvička, iba ak ju používaš pričasto - keď ťaháš a soplíky nie sú. Vtedy môže spuchnúť sliznica a má to celkom opačný efekt. ale keď soplíky sú, tak je to super vec.

elenam
17. nov 2009

Asandys- já dam ten striedok, a maslo obyčajné. Doktorka vravela, že jemnú vrsvičku môžem dať aby to nebolo také suché. A dávam raz za deň, väčšinou na olovrant a raz za týžden k tomu vajíčko - teda žltko. A dávam tmavý alebo celozrnný chlebík.

egyptanka
17. nov 2009

Baby minule som sa pomylila a kupila spenat so zemiakmi malej kde bola ta smotana, som sa na seba nahnevala, ze som to necitala a nedavala pozor, ale dnes som jej to dala a myslela iron na teba ... ze ked je tam napisane, ze od 5 mesiaca tak asi to vedia preco to tam pisu.
Ale do buducna budem obozrejtnejsia pri kupovani.

Zajtra ideme na poradnu.

elenam
17. nov 2009

Baby, predvčerom mi malá spadla z postele. Som skoro umrela, vyliala som celý Vanish do úmyvadla ako som sa zľakla. Malá trocha plakala, asi sa zľakla, hneď som jej kontrolovola či nemá zlomené rúčky, nôžky a pršteky. Ale chvalabohu nič. Ani modriny nikde nemala. Spadla na bruško, tak mala trocha mäkké pristátie. Vám sa to už stalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre