Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
18. nov 2009

Nsoci netrap sa, urcite to Matkovi zrastie. A presne ako pise Mapa, Matko prospieva veeelmi dobre 😉 Urcite nad tym budes rozmyslat aj nadalej, inak to nejde. Ani ja nebudem spokojna, kym nebude Filipkovo vajko tam kde ma byt a on v poriadku, pritom to nie je nic, co by ho mohlo ohrozit. 😉

asandys
18. nov 2009

ubi no ekd sme uz pri tych vajkach, tak adam mal asi 5 dni vkuse takeho krvaveho pipika na konci, tak som mu to kremovala sudocremom, som sa bala, ci nie dajaky zapal, ael uz mu to zmizlo, neviem, co to bolo 😒

egyptanka
18. nov 2009

asandys, mozno mu len blikala kontrolka 😀

asandys
18. nov 2009

egy, tak skoro 😀 😀 😀 😀

egyptanka
18. nov 2009

co sa za mladi naucis ... 😀

baskaj
18. nov 2009

lenka - podľa mňa, ak to tak cítiš a vyhovuje vám to, tak to, že teraz zavádzate už 4. chod je úplne v pohode...

potulka - s tým, že 100 g je odporúčaná dávka ovocia, si ma veeľmi potešila (že to nie je 200g 😅 )

matja - všetko naj Paťkovi!
taella - všetko naj dvojičkám!

egy - aj môj vždy tlačí, keď ho kŕmim. najprv som ho vždy ohľaduplne vyberala, aby sa mu lepšie tlačilo, ale veľmi rýchlo ma toto cvičenie so mnou už prešlo! 😀 a tiež viackrát denne

my sme dnes mali prvýkrát strukoviny, tak uvidíme, čo to urobí 😕. už sa mi teraz 2x zobudil, čo do polnoci moc nerobí, dúfam, že to nie je z toho

a dnes som damiána "prevlhčovala" 😀 . som ho poriadne obliekla, dala mu čiapočku a pustila som priamo na neho na 1/2 hodinu zvlhčovač vzduchu (máme takého tučniaka, čo chrlí paru). doteraz som mu zvlhčovala len izbu, ale sestra mi vravela, že to nepomáhalo tak, ako keď deti takto poriadne prevlhčila. tak uvidíme. musím ho dať rýchlo parády, lebo chceme ísť na víkend preč.

denkolc
18. nov 2009

Egy, že drichmeee....ta čo si! Som mala príjemnú návštevu, aj s pizzou prišiel chalan....tak som sa mohla poriadne pošmajchlovať a už je zase preč ten môj manželík...ale fajne bolo....byť spolu cez deň a potom aj večer, to ani keď sme spolu len chodili, nebolo...

Nsoci, niečo na Teba dolieha....to som si všimla už v nedeľu....takže dúfam, že zajtra to dáme na poriadok... 😉

Asandys, však keď toľko popije mliečka, nevládze už ovocíčko....šuhaj jeden.... 😀

egyptanka
18. nov 2009

a kde som bola ja v nedelu???

mnaaaaam pizza ... dala by som si.

denkolc
18. nov 2009

Egy, môžem Ti zajtra zobrať, ale to už nebude teplé a asi ani dobré... 😅 V nedeľu neviem, kde Ty, ale ja u svokry a volala som so Nsoci....išla sa s Maťkom dakam venčiť.....no, priznaj sa, kde si bola Ty!!! 😀

lubi22
18. nov 2009

Denka Ty sa mas, taka donaska 😉

Asandys, asi mal podrazdeneho pipika, ked uz je to v poriadku. 😉 Aj nam sa uz stalo, vacsinou, ked bol viac zacikany.

No idem chrniet, na dobru noc mi prisiel takyto mail, som sa pobavila celkom:

Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrade.

Vrátka na ulicu sú otvorené dokorán, práve tak aj dvere od auta, vo vnútri leží pes čerstvo vyváľaný v blate a nikde ani stopa po druhom psovi.

Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok. Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. V prostriedku izby hlasito hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielami šatníku.

V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na celé kolo, ostatky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka.. Chladnička otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom a u zadných dverí kôpka piesku.

Muž rýchlo vybehol po schodoch, pričom stúpal na ďalšie hračky a šliapal po oblečení.. Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje
voda. Pozrel tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v kope špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou. Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a čítajúcu knihu.Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý deň. Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: "Čo sa tu dnes stalo?"

Usmiala sa a odpovedala: "Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa vraciaš z práce, pýtaš sa ma: "Čo si, do riti, robila celý deň?"
"Áno," odpovedal muž neisto.

"Tak dnes ........... som nerobila nič!"

😀

egyptanka
18. nov 2009

Denka, v nedelu sme boli v lese na ocinovom mieste ...

denkolc
18. nov 2009

Nevidím na oči.....ide sa fakt drichmať a snívať o krásnych zážitkoch s manželíkom.....Inak dnes som viezla jedného jeho zamestnanca domov, ten vám voňal! Mať tak o 10 rokov menej, slobodná.....síce - to by som bola aj bez Táničky....to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... 😉

egyptanka
18. nov 2009

a studenu pizzu nemam rada ... treba najst nejaku dobru baby friendly pizzerku nech si posmakneme.

denkolc
18. nov 2009

Egy, však jasné!!!! Ste mali vybavené na nedeľu to nenormálne krásne počasíčko!!!!!!

egyptanka
18. nov 2009

Denka a jakze si viezla chlapa v aute ... sak mas prisny zakaz. Haaaaaa??? 😨

egyptanka
18. nov 2009

Lubi dobreeee 🙂

allisia
18. nov 2009

Dobry vecer 🙂
nejako nestiham a ked stihnem daco pocitat tak nestihnem reagovat, ocka mame prec tak mam fofry 😝

u nas nic velkeho nove len od vcera teplotkujeme a dnes mi prudom vygrckal kasu vecer pri poslednej lyzicke tak na neho trejme lezie daco lebo ja som riadne prechladnuta uz od piatku, aj teploty som mala a hrdlo ma straaaasne boli a nechce to prejst 😒

vsetkym oslavencom gratulujeme

co sa papkania tyka tak my papame rano mm, desiata ovocie cca 200g alebo jogurtik, obed maso, zeleninka tiez 200g, olovrant ovocie alebo jogurtik, vecer kasa 180 ml a medzi jedlami mm ale nie vzdy a obcas aj volaco do rucky na obzuvanie

Inak Asandys aj Oliverko ma dnes cerveny koncek pipika ale ked som sa lepsie pozrela tak on sa tam pocas prebalovania poskrabal a to mu scervenalo. totizto ked ho prebalujem tak si tam furt musi pchat prsteky chlap jeden 😝 😀

denkolc
18. nov 2009

Peti, ale toto bolo pracovné....to sa nepočíta.... 😅

allisia
18. nov 2009

lubi perfektne vykreslena realita 😀 😀 😀

egyptanka
18. nov 2009

Baby ja tomu nerozumiem ... to namiesto mliecka davate kasu??? Ved by ma po kupani dcera zjedla aj s topankami keby nedostala cicik, my sa vacsinou udojcime k spanku. Zacnem tak okolo 18.00 - 18.30 a o 19.00 az 19.45 uz spinka. Ja fakt neviem ako zakomponovat tu kasu vecer.

allisia
18. nov 2009

egy u nas je kasa vecera,davam mu ju medzi siestou a siedmou a o osmej sme v posteli lebo som sa rozhodla oducit ho uspavaniu na cecku tak teraz chodime spinkat tak ze si s nim lahnem do postele a troska mu spievam (aj ked to moje skriekanie sa spev neda nazvat) a on tak do desiatich minut zabuva ale spinka asi tak do pol jednej a potom si pyta didi a okolo pol piatej znova a spinka do osmej ale niekedy je to kojenie aj castejsie 😝

allisia
18. nov 2009

viem ze sa vravi ze kasa je tazka na noc na zaludok ale nam problem nerobi tak preto ju davam vecer. Egy ak vam nevyhovuje davat kasu vecer tak davaj ovocie alebo jogurtik a kasu na ranajky, podla mna si treba najst cas kedy vam to bude vyhovovat 😉

allisia
18. nov 2009

zelam pokojnu noc vsetkym

nsoci
19. nov 2009

ahoj holky

dakujem za mile slova...
denka dolieha na mna mega unava zo stahovania vsetko vidim prehnne cierne...
dnes sa vidime fesandy 😉

snehulienka
19. nov 2009

nsoci co nespis...

nsoci
19. nov 2009

ja by som aj le fesak vstal
noc taka ako posledne, furt hore,
3x papat, pomedzi to sa dvakrat precikal, potom mrncal... ale potiahol az do pol osmej... a hned rano ajk som ho chcela prebalit si plnm prudom ocikal tvar kukal jak puk, ze co to

denkolc
19. nov 2009

Dani, tak toto sa Táničke stať nemôže... 😀 ..akože srandy kopec máte... 😉 A neboooj, splín prejde, budeme proti nemu bojovať... 😉

Egy, som ešte chcela k tomu včerajšiemu príspevku - ja to furt hovorím, že mám pocit, že to dieťa stále len krmim...stále len rozmýšľam, čo bude jesť a pak sedí v stoličke a potom trošku spánku...nasleduje zase papanie a stáááále... 😀 😀 😀

mapa
19. nov 2009

bre ranko,

matjinu patkovi k vcerajsiemu 3/4 rocku vsetko najlepsie!!! ... do kelu, musiM zacat citat pasy

michaelamia1902
19. nov 2009

Ahojky, dakujeme za pochvalu fotiek. Ja stale pozeram kto ma ma nove fotky a vytesujem sa ake su tie nase deticky zlatucke. A podla toho co pisete aj sikovne.
Vsetkym chorim detickam zelam skore uzdravenie.

Lubi - v BB som nasla bioobchod je to z druhej strany OCA . Je to Baiba, pozri na www.baoba.sk , som tam Elle pokupila nejake veci, este to len rozbiehaju, ale pani vravela ze raz za dva tyzdne sa da objednat aj bio masko a zelenina. Ak chces tak kuk na ich stranku.

No a "plavat" chodime stale tak 3-4x do tyzdna, aj dnes ideme na Sliac - mala vodu zboznuje, len som zvedava co bude, ked sa zacneme potapat. V utorok sa na vas tesime na bazene.

PS poradte kto uz ma vianocny kalendar, nieco na inspiraciu - ja stale neviem ake fotky dat - a mala sa nechce fotit v Mikulaskom ani chvilu neobsedi asi spravime len video a bude 🙂

matja
19. nov 2009

baskaj, mapa, ďakujeme 🙂 to by sme tu museli každú chvíľku niekomu gratulovať 🙂

dnešná noc bola u nás lepšia, drobček bol hore 3x, z toho raz večer, keď som bola ešte hore, takže sme vstávali iba 2x.
Na mňa začína v poslednej dobe doliehať stereotyp, snažím sa vyhýbať takým myšlienkam a vravím si, že by som si to mala užívať, však dieťa je malinké len raz, ale už okolo 15. hod počítam minúty, kedy príde manžel, aby som mohla cez večer znovu nabiť baterky. Je to aj týmto počasím, v lete sa dalo kadečo podniknúť, teraz je to už horšie. A takisto, keď už papáme príkrmy, tak je času menej, lebo najskôr musím navariť obed, potom malého kŕmim, už to nie je také, že vypadnem z domu, kedy chcem a vrátim sa, kedy chcem. V lete som vonku nakŕmila, prebalila a mohli sme sa túlať ďalej. A čo je horšie, nemám sa ani s kým túlať, iba keď sa občas nájde nejaká obeť, napr. Lenk30.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre