Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
22. nov 2009

Denka 😉

Fuha ja zuby necistim. Jazdim MHD. Davam veci zo sekaca. Nechavam mladeho sediet holou ricou na zemi a obhryzat nam topanky. Nedavam pribinacika a cpem ho bio vecami. Trapim ho v mokrych plenach. A lubim ho ako kona. 😉

Dnes som vymyslela ako pouzit solene prikrmy od svokry. Vmiesam ich do inej zeleniny a rozdelim na tri obedy - tj. minimum soli.

matja
22. nov 2009

kuk, a som zase tu 😀

denka, zamyslela som sa, ani sa nepamätám, kedy som zažila objatie od manžela len tak v bežný deň 😕 Ale ináč sa ľúbime 😀
a veľmi sa mi páčila tvoja myšlienka: citujem: "ja mám niekoľko dôvodov, prečo Tanke nebudem dávať napr. ten vanilkový tvaroh, ale nemám vlastne ani jeden, prečo by som jej to dala....však je ešte toooooľko toho, čo ju čaká..." Lepšie si to vystihnúť ani nemohla 😉

nsoci, a čo tak nechať si príkrmy, keď bude mať malý rok? Alebo nechceš tak dlho čakať?

egyptanka
22. nov 2009

Denka, zajtra nemozem ... mam vybavovacky v meste ... idem si pre knizocky co som si objednala.

Ale zajtra sa mozem ozvat kucine, ze ci mozeme prist ci s tym nema problema... ne ze prideme a bude s Tomaskom na nas kukat ako taky puk a ukaze nam kde su dvere 🙂

egyptanka
22. nov 2009

jako fasacke mat TV kartu na notebooku, kukam CSHS a pritom som na MK 😀

nsoci
22. nov 2009

Matja trochu soli ho nezabije. Mam tri flasticky a mozno sa k tej tretej dopracujem fakt az v tom roku. Vsak k spravnym stravovacim navkom patri aj vediet zhresit a na druhy den papat zas vzorne. Ja ho tym vlastne vzdelavam.

Cheche jaku teoriu som si vymslela.

egyptanka
22. nov 2009

nsoci, xixi ze aka teoria ... 🙂
ja si niekedy nadavam aka som opatrna v strave ... pasoa je hyper extra naj opatrna a ja som extra opatrna.

denkolc
22. nov 2009

Matja, tak máme spoločný názor....no a zas ďalšie baby to vidia inak...o tom je život, vzťahy, výchova... 😅 Ja síce nie som z tých najstriktnejších, bo už som dala aj príkrm s jahodami napríklad, ale som asi posadnutá sledovaním zloženia, kde je cukor abo chémia či tak....však časuuu a časuuuu.... 😉 😉 😉

Egy, Kucina nás privíta....ak nemá iné plány...ale v utorok idem doobeda na kĺbiky, v stredu na DOD v mojej bývalej robote Spojenej škole....tak sa musíme nejako zhodnúť.... 😉

egyptanka
22. nov 2009

Baby asi by nebolo mudre ist ani nie s rocnym dietatom na dovolenku do Egypta v zime??? Cooo???

iron
22. nov 2009

moja dnes dostala zvolensky jogurt vanilkovy...spapkala pol teglika, ako som sa vytesovala...jej...
egy neni zly napad stou superstar

iron
22. nov 2009

egy nebolo by to mudre a uz vobec nie do egypta...este europu, no dobre, ale egypt...kde kazdy chyti nejake zaludocne problemy....a lekari, no neviem...
Ja som za dovolenky na slovensku naco sa trepat niekde ked vlastnu vlast nepoznas?

iron
22. nov 2009

den jej objatie,..zeby mu pomaly ale isto dochadzalo...podla mna mu zacinate chybat

matja..to sa naozaj neobjimete. My pusinky pri prichode, odchode, len tak objatia praktizujeme kazdy den...to si inak ani neviem predstavi. Minule mi drahy doniesol ruzu a ja kukam jak puk, ze co. Tak mi dal len tak, lebo ma lubi a ze sa staram ....
ja viem, ja mam doma dokonaleho chlapa ...ale organizovat musim vsetko ja 😉

lubi22
22. nov 2009

Denka tiez suhlasim plne s Tvojim nazorom 🙂

Nsoci teeeda ty vymyslas nove teorie 😉

Egy Egypt by som s takym malym dietatom neriesila urcite. Ani ziadnu z krajin podobneho druhu. Ja som mala pokazde problem, ked sme boli v Tunisku, a to som sa nadajala KBS-kou, ze uz rano pod slnecnikom som bola tapnuta pila som iba vodu z flase, v takej som si umyvala aj zuby, ale krce a hnacky a vracacky som mala take, ze si neviem predstavit, ako by toto zvladlo take male dieta. My kym budu chlapci mali budeme riesit dovolenky iba v krajinach, kde je podobne podnebie a podmienky, hygiena - takze Chorvatsko, Grecko.

egyptanka
22. nov 2009

iron, no to hej s tym Slovenskom ... ale tu nie je slnkooooo. Ja mam deficit tepla a chcela som vypadnut niekde za slnkom tak v januari, februari ...
krasne s tou ruzou ... 😵

iron
22. nov 2009

fuha Lubi...to suhlasim...ale grecke ostrovy s ich nesplachovacimi toaletakmi teda za hygienicke nepovazujem....fuj

iron
22. nov 2009

ja mam deficit snehu 😀

egyptanka
22. nov 2009

lubi, tiez mi mozog vravel ze Egypt asi nie ... to bolo take pomatenie duse. 🙄
ale buduce leto to Chorvatsko isti. Do Grecka az ked bude vacsia, aby zvladla cestu lietadlom 😉

egyptanka
22. nov 2009

iron, cooooo???? neznasam sneh. Fuj!!!

lubi22
22. nov 2009

Iron nie vsade v grecku a na ostrovoch su nesplachovacie toaletaky. My sme boli na Krete, a v Grecku - Ateny a nemali sme taki problem. Vyslovene sme si vyberali tak, aby nebol s tymto problem, to by som ja nezniesla.

Egy co sa tyka cesty lietadlom, je jednoduchsia ako cesta autom. My sme do Chorvatska pred rokom so Samkom leteli a bolo to super, cize ja by som zase autom nesla, kedze Samko nie je sedackvy typ. Cize cim kratsia cesta tym lepsie, celu noc v autosedacke je pre mna menej pohodlna a prijatelna ako hodinovy az dvojhodinovy let 🙂

iron
22. nov 2009

hej Lubi, tak to potom grecko ano...mna nelakaju veru tie hajzle...fuj, fuj..ale more tam bola brutalne pekne a super piesocna plaz...boli sme na Korfu

no my na dovcu nepojdeme...resp. pojdeme, stahovacim autom do domu, treba prasule tam...tot nic z dovcy...no mne to vobec nevadi, hlavne ze budeme spolu, miesto nie je podstatne....

iron
22. nov 2009

a mam ostrihanu krpatu a uz zapustane dlhe vlasy,..taka je teraz srandovna, taku gulatsiu tvaricku ma 😅

denkolc
22. nov 2009

Iron, grécke záchody mi nepripomíííínaj!!!!Nemôžem ani zverejniť moje zážitky stade....uffff....
Ruža je kjásne gesto, aj keď môj by tým u mňa nezabodoval, bo ja živé kvietky ee.....potom to zvädne a ja som smutná... ☹ Ale je fakt nádherné, ak si takto prejavujete lásku, objímate sa...milujete sa....úžasné..

Dnes bol môj Janko v Nitre na tej výstave zvierat a chcela som s ním ísť ja, ale predbehol ma jeho kamoš...tak buď mu dohovoril, alebo sám Janik si uvedomil, že so mnou by bol ten deň oooomnoho krajší....a oslovenie v dnešnom e-maili ma dostalo, asi ani nezaspím...citujem: "Ok Babubulka. Inak, kúpil som trdelník a zabudol som ho v aute. Takže zajtra..Dobrú noc." Toľko z môjho súkromného intímneho života....dúfam, že nie som moc otravná... 😀

Egy, nie nadarmo si Egypťanka...ale radšej si ten Egypt pozri prostredníctvom Google Earth... 😀

egyptanka
22. nov 2009

Lubi, a Samko nemal problemy pri lete??? Kamoska letela so 6 mes. a ta jej cetu preplakala. Tohoto sa obavam. V aute zastavis kdekolvek. No neviem ... v tomto som neskusena.

egyptanka
22. nov 2009

iron, hod foto nech sa kochame nad gulatou tvarickou 🙂
denka, ze diky ... a slnko a teplo a more a piesok mam kde okostovat. 😠

denkolc
22. nov 2009

Egy, slnko - zapni si horské slnko pri tom, budeš mať aj teplo, ak Ti bude málo, tak zapni si elektrický ohrievač a piesok - predsa z pieskoviska....isto máte dáke pri dome...ešte dačo Ti chýba? Ak slaná voda, isto tušíš, kde ju nájdeš... 😉 😉 😉

A to lietadlo, ja by som to riskla...hlavne, kým sa dá krpatá ududlať prskom....tá Tvoja známa kojila?

mischelka23
22. nov 2009

Ahojte baby, aké ste kúpili prvé topánočky?malá sa už stavia, chodí za ručičky ale neviem.máte niektorá tie liliputky? a ešte mi povedzte aký dávate jogurtík lebo malá má rada activiu ale tam je cukor 😒 inak, dnes bolo počasie...taká vymrznutá a...na ten fernet by som prišla aj ja 😀

iron
22. nov 2009

kuk foto...nevidno to tam velmi na tej poslednej, treba jej poriadne umyt haro so samponom potom sa jej tie vlasky tak pekne ulozia
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lubi22
22. nov 2009

Egy nie bez problemov, najprv pozeral a potom zaspinkal, let bol akurat v case jeho obednajsieho spanku. 🙂 Mal vtedy rok aj mesiac.

mona1111
22. nov 2009

iron zlatunka je a ten strih jej velmi svedci 😉

lubi22
22. nov 2009

Iron Ninka kocka ako vzdy 😉 Nevadilo jej strihanie? lebo Filipka sme este nestrihali, ale Samko pri tom krici ako tur, to je este horsie ako ist k lekarovi, to je tutal brutal vresk. On je na vlasy citlivy od malicka, moje furt natahuje a ked zaspinkava tak svoje.

lubi22
22. nov 2009

Mischka ja som objednavala liliputi teraz - cizmicky, ale nemaju skladom, tak cakam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre