Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
9. dec 2009

idem nakŕmiť hanulku 😉

ajka82
9. dec 2009

katja 😀 sak ani neviem aku mas specializaciu... ale aj tak staci vediet kde najdes, ked uz si nevies pomoct...ja si pamatam, ked som dosla k dr. mojej ze mam chripku a zacalo ma hrdlo bolet, sople, vsetko mozne a ona musela listovat v takej hrubej knihe, aby mi povedala co simozem dat na zapalene hrdlo, od bolesti, od kaslu atd. kedze som kojila 😅 som myslela, ze aspon nejaky zaklad ma...

katja78
9. dec 2009

Ajka - diabetológia, poruchy látkovej premeny a výživy 😵

ajka82
9. dec 2009

dia...co? 😀 tak to aby som pred tebou nepisala, co mavame na obed 😀
ale nie...uz som dobra...len teraz neviem co od stastia...karinka zaspala a ja mam normalne vsetko porobene okrem zehlenia...ale to bde az vecer pri telke, ked bude buvat vo svojej postielke...

katja78
9. dec 2009

Ajka - myslíš, že ja som chodiaci príklad správnej životosprávy??? nenene, len si viac ako je bežné uvedomujem, čo by sa malo papať a čo pomenej. napr. holky podostávali za 2 misy sladkostí na mikuláša. Čo myslíš, kto ich postupne degustuje??? Maminka a tatinko 😲 😅

ajka82
9. dec 2009

katja tak je dobre...bo ja poznam jednu, co robi take nieco a dcere nedopraje jest nic "normalne" mala ma 6 rokov a este ani sunku neochutnala 🤐
len si dajte cokoladku, je dobra na nerve 😉

pasoa
9. dec 2009

asi vás nedočítam, ale čo som prebehla..

katka0602. díky za tipy na roboty, no to sú iné pálky, úplne mimo naše finančné možnosti 😖

renia, EEG je čiapočka so štoplíkmi, kde sa nanesie gel, dá sa to na hlavičku a ty to dieťatku pridŕžaš. keď to matúškovi robili prvýkrát (mal 3mes) reval ako tur. teraz už pohoda, trochu sa pojeduje, ale potom drží.
čo si sa to ešte pýatla dokelu.. jaj, MM...
no ja odsávam 3x denne, takže žiadna dávka nie je staršia ako 8 hod. Čo odsajem večer, to dostane ráno do kaše. Nedávam nestlé, ale Sunarku nemliečnu ryžovú, a robím ju riedku naschvál, aby mu dlho netrčala v brušku a dávam mu ju z fľaše s cumľom "X" na kaše a husté príkrmy. Dávam 140ml MM a zarovnané 3 PL kaše.
Nestlé mu priniesol mikuláš, ale ešte som ich neotvorila.

Potulka, ja som včera upiekla Zemiansky bochník či taký nejaký a dala som matúškovi, po kúštičkoch a pekne žužlal.

a viete, čo máme nové? Matja už vie.
Včera ležal matúško na bruchu, potom podsunul pod seba kolienka, zdvihol sa na ruky, ale hlava mu ostala na zemi a tak sa hojdal.
Som sa išla ušúľať. Dnes sa o to pokúšal zas, ale sa mu tie nožičky rozčapili do žabky, tak nič z toho 🙂

ajka82
9. dec 2009

pasoa 😵 za chvilku bude matusko vsade...sa bude moct s karinkou nahanat 😉 ... jak keby to bolo tod vcera, za karinka sa davala na "5"...stornozky plus hlavicka 😀

renia
9. dec 2009

aj miska to robi,postavi sa na ruky,na nohy,a hlavu,ritku vypuci do vysky,uplny puk.
Pasojka-dakujem za odpovede,akurat som dnes aj ja kupila sunarku.tiez som jej davala z flase,ale 2dni mi odmieta flasu,neviem co sa stalo,aj mlieko,kasu,vodu-bije flasu rukami a place.tak som jej dala dnes prvy krat kasu lyzickou.ale v noci papa z flase,v pohode.

ajka82
9. dec 2009

baby, asi naj z BA...nepoznate niekoho kto by chcel TV? http://www.zlacnene.sk/detail/televize-samsung-...
kupeny bol v 11/2006 ...minuly rok bol v oprave, takze je vsetko komplet v nom vymenene (sice je velky a tazky, ale moze niekoho potesit, kto by chcel a poznate...)
ak sa niekto taky najde, tak si ho ku nam moze prist zobrat, a ked si ho odnese, nic nebudeme chciet...nam sa ho nechce nosit nikam 😅

katja78
9. dec 2009

Ajka - môj muž by chcel Samsung, ale LED, a 102 uhlopriečka, no nech si pekne počká, kým bude stáť pod 20 000 Skk 😨

Pavli - šikovnučký Matúško 🙂 🙂 🙂

ajka82
9. dec 2009

katja my sme objednali samsung ale lcd, biely, nech sa hodi do obyvky 😅 a mato zahlasil, ze pri karinke je jedo ci je lcd alebo led

kucina1
9. dec 2009

potulka stala 13,99

tak doma z poradne, vsetko v poriadku, dieta nechcelo pozovat len sa pozeralo do ultrazvuku a kyvalo, doktorka ho potrebovala priecne. dalsiu poradnu mam 23.12 o 15.00 xixi a to az vtedy bude podrobny ultrazvuk na meranie lebo teraz zodpoveda 11 tyzdnu co je uplne v poriadku a ten ultrazvuk na merania sa jej bude lepsie robit az v 13-14 tyzdni

inak je vsetko u nas super tak sa drzte

egyptanka
9. dec 2009

kuci, to je super
Natalka dostane od svokrovcov Dinaaaa.

egyptanka
9. dec 2009

larkarky,
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

... Natalka prvy krat od jednej v noci spala dlhsie ako hodinu az od tretej do piatej. Inac hodinu asi od 5 do 6 rana a 25 minut v aute ked sme isli na plavanie. Uz som taka unavena, ze neviem ani ja zaspat.

egyptanka
9. dec 2009

myslela som od tretej do piatej teraz poobede.

katja78
9. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15226

toto sa práve dopeká v trúbe, Ajka, si ma inšpirovala a tento receptuš sa mi luuuuuubiiiiii, tak dám vedieť či bolo mňami-mňam 🙂

ajka82
9. dec 2009

joooj katja...taku by som si dala radsej...ale kedze som robila taku aby aj karinka mohla...bola bez cukru, skorice a bez tvarohu
inak sebe som robila predtym hentaku 😉 mnamki

egyptanka
9. dec 2009

Jeeee tak pri tejto hracke by som si vedela predstavit Tomaska od Kucinovcov 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mona1111
9. dec 2009

bola som vonku so Samkom od tretej a pred dvadsiatimi minutami sme sa vratili, no poviem vam, ze som aj riadne vymrzla.... Samko zaspal o po stvrtej a spal az do 18.10 hod.... celkom pekne si schrupol, to asi preto, tak dlho lebo bol od rana nejaky nemastny ,neslany, nebol vo svojej kozi....teraz s manzelom si hovorime, ze kedy vecer zaspi, ked len pred chvilkou vstal,....

uz sa kupka, manzel ho kupe a ja idem spravit na veceru hrianky s maslom.... a urobim aj teply cajik....

yamahafazer
9. dec 2009

ahojte 🙂
som len tak letmo prebehla co ste popisali
moja uz buva.Ja som jej chcela kupit syr,ale tu vobec tu lucinu nikde nepredavaju kde to kupujete?
v noci sa zobudila o 2 a nie spat tak ju muz hupal na rukach lebo ja uz som nevladala ja sa rano ani prebrat nemozem co som taka dolamana a mala je hore a stoji v postielke a len tata hovori taka je podarena a uz aj dnes baba hovorila a este jajaja 😀 .Ona by len vsade vstavala stale ju musim striezit lozi po kolenach ako divak a potom sa vsade chyta a ide na nohy a vyskerena pri tom 😀 len musim na nu stale davat pozor nic nestiham ani spravit a v noci ked spi tak sa kolkokrat postavi v spanku a zacne plakat a spi a ona sa postavi aj so spacim vakom zachvilku aj s postielky vyleze a dneska zacala trepat s postielkou zachvilku znej budu len triesky ako to vididm.Teraz je bieda na ovocie a zeleninu ja som jej kupila hrusku a vnutri bola hnila a vobec nechce presnidavky ani domace ani kupovane a ovocie jedine do ruky inak nechce sama si hryze z jablka aj banan aj hrusku aj rozok a najviac vedu len chrumky kukuricne a zelenina a maso.Niekedy tie presnidavky jedla a teraz ich nechce tak len muz dojeda 😀 ja presnidavky nemusim tak asi to ma po mne 😀 Aj spava na bruchu ako ja.Uz sa aj zacina podobat na mna ked bola narodena cely tato a teraz uz aj na mna ide podoba.Uz aby bolo leto lebo toto pocasie je otras.Tak sa majte krasne a vela zdravicka vsetkym hlavne 😵

katja78
9. dec 2009

Joooooooooooj ženy, toto je super žemľovečka, ale ešte nie pre deťúrence naše 😖 Mlsám práve 😵 😵 😵

A nachystajte čiapky, rukavice, šále, bo dedko Mrázik už vyrazil zo Sibíra juhozápadným smerom:
http://www.shmu.sk/sk/?page=1186#tab

egyptanka
9. dec 2009

Som sa chcela spytat tie co chodite na plavanie ... chodite v ten den s dietatkom von?

ajka82
9. dec 2009

egy ak vonku neprsi tak chodime...ak prsi tak si poviem ze trnavske-pasienky a spat staci ako prechadzka

nsoci
9. dec 2009

ahojky, my uz pol hodku chrnime, mame posunuty rezim, cez obed dal 2.5 hodky spanok a odvtedy nic
kladieme - teda muz - koberec v detskej, uz sa pomaly rysuje
mna caka drhnut kuchyna... bleeee
dnes som kocikovala s aljusik, ktora nas tu inkognito poctivo cita 😉 ali som Ta bonzla... a vraj nepise, lebo uz si ju nikto nepamata, a to neni pravda baby, ze? 😀

egyptanka
9. dec 2009

Ali , ja si ta pamatam 🙂

egyptanka
9. dec 2009

no ideme kupat ... dnes som namiesto kase dala zeleninovo masovy prikrm.

egyptanka
9. dec 2009

No manzel isiel kupat, ja mam dnes spomalene reflexy.

egyptanka
9. dec 2009

nsoci a nemala byt minuly vikend kolaudacia Matkovej detskej izby??? 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre