Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
11. dec 2009

ešte 2 strany, aby som bola v obraze 😉

poobede sme boli s holkami a svokruškou mojou a švagrom v obchoďáku, na folklórne tančeky sa mrknúť. Veeeeeeeeeľmi by som chcela, aby Maruška tancovala v nejakom súbore, jej sa to zatiaľ pozdáva 😵
Potom sa Maruš vyšantila v guličkách, ja som koooooooonečne kúpila tie protišmykové ponožky v HM-ku a otestovala Subway sendvič - dobrýýýýýýýýýýý 😀

Egy - prečítala som ten článok s Mr.Pospisilom, trochen mu prší do nosa, inak má asi pravdu. Aj v tom nóbl hoteli, kde sme boli minulý víkend, majú ceny pre prílohy zvlášť. Až doteraz mi to pripadalo normálne 😅 ale už sa skúsim ozvať nejak kultivovane, ak bude príležitosť, nech si pocvičím moje zakrnelé sebavedomie 😎

katja78
11. dec 2009

Dobrú

egyptanka
11. dec 2009

😉 taella, hmm nie je spatny napad na obed.

katja78
11. dec 2009

Iron - nemáš v rodine náhodou zlatníka? Jedného s Tvojim priezviskom poznám 🙂

Pjekné fotky, deťúrence sú na spapkanie 😵

lubi22
11. dec 2009

Katja Maruska ma rada hudbu a tanec? Nasi su obaja tiez hrozne na oboje. Samko ten si pusta hudbu v kuse a vrti zadkom, najradsej je ked im robia v skolke diskoteku. A Filipko ked pocuje hudbu, tak hned vyska a skace a kopcuje. 🙂

iron
11. dec 2009

Katka nemam......a tak som sa volala za slobodna.
No nejaky napad na film, nic....vy ste teda pomoc.

pasoa
11. dec 2009

potulka, ani ja som ešte nemala, ak nerátam tie po mesiaci, čo som mala zo stresov. 😉
a ani nechýbajúúúú

dobrú nôcku na dnes +-)

egyptanka
11. dec 2009

katja, hej v mnohom mi otvoril oci ... skoda, ze nie som taka asertivna,zeby som sa vedela ozvat. ... snad raz dospejem do takeho stadia.

egyptanka
11. dec 2009

Iron, aky zaner?

iron
11. dec 2009

egy to je jedno...aky mate oblubeny filmik?...inspirujte ma.

lubi22
11. dec 2009

Iron - Taking of pelham 1,2,3 - dobry thriler s Johnom Travoltom a Denzelom Washingtonom, az na americky zaver 😉

lubi22
11. dec 2009

District 9, scifi thriller, tiez zaujimavy, to som pozerala v poslednej dobe, Surveillance s Billom Pulmanom a Juliou Ormond - to taka haluska, ale zaujimava.

egyptanka
11. dec 2009

Iron, ... Laska Nebeska, Pirati z Karibiku, Pelisky, Sex v meste, Rychlo a zbesilo, Da Vinciho kod, Cierny jastrab zostreleny, Taxi Taxi, Hudba a text, Desperado, Dannyho partaci, Kamenak, Pachohybsky zbojnik, XXX ... vyber si.

katja78
11. dec 2009

Iron - škoda, je to celkom bohatý zlatník 😀 manžel sestrinej spolužiačky z VŠ na vysvetlenie. Film - vykúpenie z väznice Shawshank (aj 5000x si to pozrem)

Egy - šak netreba drzo na tých čašníkov, tak si s nimi pošpásovať 😀

asandys
11. dec 2009

moj madarsky gulas sa za pochodu meni na normalny bravcovy, kedze som zistila, ze nemam paradajkovy pretlak. Tak som docistila zemiaky, 😀

iron
11. dec 2009

takze dva filmy co ste napisali som nevidela...idem dat do zbierky....

Dakujeeeemm

Katja...co tam po bohatstve. Ja mam svojho draheho a vsetko co som kedy v zivote chcela. Este Ninka mi kupi Ferrari a je to komplet. 😀

lubi22
11. dec 2009

Asandys halvne ze si flexibilna 🙂

Iron a este Doba ladova 3 bola super 😉

asandys
11. dec 2009

iron ja som na take filmy ako pycha a predsudok, to by som kukala donekonecna, totalna romatika, a prostredie, roky v ktorych by som chcela zit, ak by som si mohla vybrat 😀

potulka
11. dec 2009

iron, ja mozem aj milionkrat vidiet jak vytrhnout velrybe stolicku + jak dostat tatinka do polepsovny. 🙂 aj na lasku nebesku si robim zalusk. a co tak nejaku rozpravku? vianoce sa blizia... byl jednou jeden kral, cisaruv pekar... ha, pred par dnami som kupila na trhoch dvd sol nad zlato, ten klasicky film so safrankovou. nevidela som ho 100 rokov, velmi sa nan tesim. 😵

potulka
11. dec 2009

asandys - aaaaaano, aj ja! rozum a cit je moj favorit. a vobec, britske filmy su super - 4 svadby a jeden pohreb... mam rada emmu thompson a kristin scott thomas.

egyptanka
11. dec 2009

potulka, Lasku nebesku mozem len a len odporucit, ked som v najvacsich srackach, depresia ako vysita tak si ju pustim a hned je svet o trosku krajsi.
len skoda, ze teraz na DVD nemam akosi cas ... vecer som len a len na konovi 🙂

potulka
11. dec 2009

asandys, uz davnejsie som sa ta chcela opytat, v akom vednom odbore vlastne pracujes. neviem, preco mi to teraz napadlo... 🙂

iron
11. dec 2009

baby keby ste videli moju zbierku filmov, by ste kukali. Vsetky co pisete mam na DVD skoro vsetky....
doba ladova 3 ma caka na pozretie zajtra.

asi si pojdem citat, mam na stoliku nejake casaky s babatkovskou tematikou a pustila som sa do citania encyklopedie Vesmir...fu, to bude tazky oriesok

asandys
11. dec 2009

potulla, presne, ja zase milujem Keiru Knightley, rozum a cit tiez super, ako aj dalsie sfilomavne romany Jane Austin, mam aj knihy 😀

potulka
11. dec 2009

egy, lasku nebesku mame na takom dvd, ze je tam ako bonus cely film komentovany reziserom, hughom grantom a este niekolkymi hercami. minule sme si to pustili a dobre sme sa bavili.

potulka
11. dec 2009

jaaj, iron a samozrejme amelie z montmartru. z tej mam aj v najhlbsej depke hrejivo na dusi.

asandys, jasne, aj knizky mam. a moj najvacsi poklad je pycha a predsudok, taka starsia verzia s collinom firthom, bol to miniserial od BBC. kamoska mi to darovala k tridsiatke.

lubi22
11. dec 2009

Lasku nebesku mam rada aj ja 😉

Iron a este super komedia Proposal so Sandrou Bullock. Ja teda zaner komedia velmi nemusim, ale toto ma pobavilo velmi 🙂

egyptanka
11. dec 2009

potulka, celkom to mohla byt zabava. Ja zboznujem Hugha Granta 🙂

asandys
11. dec 2009

potulka, prepac skomolila som ti vyssie nick, 😉 , robim na ustave materialoveho vyskumu, konkretne na oddeleni konstrukcnej keramiky, taze materialove vedy, je to celkom sranda, vzdy som chcela ucit, urobila som aj pedagogicke minimum, no miesto univerzity som sa po VS dostala na SAV, a zatial som tu, ale verim, ze raz budem predsa ucitelka 😀

iron, ale zase kludne okrem takej starej romantiky pozriem aj komedie ako italian Job, moj muz miluje Blade a Nezvratny osud, ani jedno som nevidela 😀

potulka
11. dec 2009

egy, ja collina firtha. aspon sa nepobijeme. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre