• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
Mne sa páči Audry Tattou v Amelii z Montmartru (môj drahý, keď sme to spolu pozerali vraví "hodnotný film" :grinning: ) a ešte v takom neznámom Príliš dlhé zásnuby, to som musela kuknúť 2x, aby som pochopila pointu :sweat_smile:

Žienky drahé, one question: Ako riešite/riešili ste vytekanie mliečka z druhého prsa pri nočnom kojení, ak kojíte v polospánku v ľahu???
Ja si na vankúš hodím tú podprdovú vložku, ale nie vždy ju v tme dokážem vypátrať, niekedy na nej totiž už ležím a niekedy je na zemi.
11. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Proposal bol celkom fajn...
Moj oblubeny film je Pulp Fiction, milujem Tarantinove filmy, potom rozpravky, slovenske a ceske stare filmy.
Oblubena herecka je Reese Whiterspoon...vlastne vsetky filmy s nou mam velmi rada.
Su lahke...najradsej pozeram vanity fair.
Laska nebeska sa mi nepacila velmi teda...... :frowning2:
11. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja...no prerusim dojcenie a dam z druheho aby netiekol.... :wink:
11. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potul - jaká si Ty krvná skupina? Ti dám transfúziu mojej, keď bude treba :grinning:
11. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajta, ja som inak ako poleziacky an nikdy nekojila, a na druhy prsnik som si vzdy dala adamkovu bavlnenu plienku, potom si on do nej odgrcol a sla do prania :wink:
katja, do polroka som spavala v podprde. potom som sa na to vybodla a na druhe prso som si prikladala plienku. potom som sa vybodla aj na to a mlieko mi maca pyzamo. uz ho vyteka len troska, takze to nevadi.
a nemozes si dat vlozku pod vankus?
iron -čoooooooooooo? to mi v živote nenapadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale veď mliečko tečie z oboch, trocha viac z toho, ktorý je plnší, či ako...?
11. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja, este povedz, ze si aj do keanu reevesa a s transfuziou sme dohodnute. :wink:
11. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potulka - podprda mi vydržala asi 2 mesiace, bavlnené lienky som už odložila, a niekedy sa zobudím mimo vankúša. Ja vlastne haničku počas noci "preskakujem", niekedy aj 3-4 x
11. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja...sak ked trosku vycuca z jedneho, tak uz potom z neho netecie....ale aj ked tecie, dlabem na to.
POTULKA, neštvi ma !!!!!!!!!!!!!!!! Keanu je môôôôôôôôôôôôôôôôôôj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!na tomto sa teda nedohodneme :grinning:
no, katja, asi sa budeme musiet pobit. a este aj pasoa sa prida. :grinning:
11. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matrix 1 - tam mám rekord v počte repríz :slight_smile:
A ešte jeden "uchylák" sa mi páči (teraz vlastne už menej) Daniel Hulka, som sa zamilovala do jeho hlasu :slight_smile: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...mam doma muzikla Dracula...a hlas ma krasny...a Keanu...nechat na pokoji...Matrix, kedykolvek, kdekolvek kolkokratkolvek.
11. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm ... tak ja stale spavam v podprde ... ja mam niekedy pocit, ze mam podprdu prilepenu na tele. Okrem sprchovania furt na sebe.
Mna by to mokre znervoznovalo a kedze mame otvorenu ventilacku tak sa obavam, aby som nejaky zapal nedostala.
11. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tam po matrixe, ale take my own private idaho... :slight_smile:
Ja som na Draculovi bola 2x, ale len v Blave, ale zato v oboch bol Dan :dizzy_face: len sa nejako dal na mullerovské chodníčky :confounded:
Tak to som izé, nempochopila, Idaho. Tam hral aj s tým...(nemspomínam meno), čo sa predávkoval na onem svet, nie?
11. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby idem citat...majte sa.
11. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, mne isla podprda odjakziva na nervy, lebo mi z nej vzdy niektore prso vyliezalo, kedze lezim iba na boku.

keby tak ten keanu este prisiel a dal do poriadku nasu kuchynu, to by bolo zuzo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bruuuu Magdalenka
11. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja, ano, river phoenix. ten je pre mna kapitola sama o sebe.
11. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak chces pochopit idaho, precitaj si shakespearovho henricha ... kurnik, kolkateho? tusim IV.
11. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka, no aj mne to ide na nervy ... no budem musiet nieco vymysliet ako spat bez podprdy.
11. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potulka - mne sa celkom páči aj jeho brat Joaquin, chudák, ten si s ním tiež užil, keď ho našiel ante mortis :pensive: Čítať? Okrem MK, Dieťaťa mám koooooooopec diabeto....časákov, ktoré nestíham, ale zapíšem si, keď budem na dôchodku preštudujem :wink:

A chlapec, čo spieva toto, je fešáčisko. Je to z muzikálu:
http://www.youtube.com/watch?v=gbo3EuJN10g
11. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, toto je ten muzikál, kukajte ten pohľad, celý cassanova:
http://www.youtube.com/watch?v=gbo3EuJN10g
11. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz o tych phoenixovcoch - vynikajuci film je Stand by me. naozaj vrelo odporucam. je to podla knihy the body od stephena kinga, ale nie horor, je to pribeh z jeho detstva. uzasne.
11. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co budete robit cez vikend?
Dajte tip.
11. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
By som šla na nejaký muzikál, čo normálne hrajú v našom veľkomeste? Nová scéna sa mi prestáva páčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jeden jediný krásny kúsok u nich, pred rokmi dávnymi: Evanjelium o Márii
11. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok