Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

bershka
autor
12. dec 2009

lebo pasoa je chlast a pavlinka nam rada chlasce 😀

denkolc
12. dec 2009

Egy, díííky za popýtanie...skúška super, dalo sa opisovať... 😉 😉 😉 😀 😀 😀
Ale ak chceš, môžeš ísť v pondelok na skúšku z práva za mňa a tým pádom máš program aj na zajtra.....že učiť sa..... 😉 😉 😉

egyptanka
12. dec 2009

Denka a ty sa postaras o Natalku??? 😀

denkolc
12. dec 2009

Egy, tak tomu ver...aj nakojím v prípade potreby... 😀 😀 😀

egyptanka
12. dec 2009

Denka, xixi ... srandistka. 🙂

pasoa
12. dec 2009

bershka no tsss....
nie, ja som netušila, že pasoa jwe chľast, to až *Berska prezradila a som to vygooglila, že sa to píše passoa.
a ja som Pasoa, lebo som PAvla SOmorovÁ 🙂

Deniska Kolc a ty si prečo denkolc?? 😀 😀 😀

egy, dojdi do mt, máme mini martinské stretko u matji 😉

bershka
autor
12. dec 2009

pasoaa? no aaaa? ja ten liker luuubim, takze lubim tym padom aj tebaaa. hihi

inak baby, zerem 2. lieky a 3. si pcham do susky. zas mykoza. no co vam poviem. nechcete, mam jej dost na rozdavanie 😖 😖

bershka
autor
12. dec 2009

baby, ako ste na tom s pecenim? ja mam zatial napecene linecke kolieska a medovnicky, podotykam aj ozdobene, a linecke potrete citronovou polevou. noo mnamky. este som dnes v ikei kupila zazvorove susienky, a zajtra sa chystam n a uliky.

egyptanka
12. dec 2009

pasoa, zeby??? ... hmm ale pozeram, ze rano nejde priamy spoj do MT ☹

egyptanka
12. dec 2009

bershka, s pecenim nijak ... nepeciem. Mamina pecie, ma to formou terapie.

denkolc
12. dec 2009

Pavli, ahaaaaaaaaaaaaaa.....tak to ma vooooobec nenapadlo!!!! 😲 ..dutá palica...hehehe...som myslela, že to je možno francúzsky... 🙂 🙂 Ja by som bola potom dekosla.....🙂))
Ešte aj Taella ma zaujala, že čo to za nick....hm....však ak dojde, opýtam sa.... 😎

Bershka, som Ti včera tu dávala rady, jaké liečenie máš podstúpiť....si zmeň nick na mikhoza.... 😀 😀 😀

bershka
autor
12. dec 2009

asi si zmenim. jake rady? ozaj? mam si nalistovat dozadu?

denkolc
12. dec 2009

Radka mooožeš 443... 😉 😉 😉

mgk111
12. dec 2009

egy - fuha ako som docitavala chvilu som sa zlakla, ze kubko nie je v poriadku, lebo labzuje po spickach ked sa odraza v choditku a ked sa stavia tak tiez, akurat ked stoji tak uz pekne na celej nozke... kubko neplace ked davame podbradnik lebo vie ze ide papat 🙂

baskaj - uha drte sa a vyzdravte... a myslim ze kazda z nas sa takto parkrat sekne a bude chciet liecit mimco sama 😉 tak hlavu hore a hlavne rychle uzdravenie... a ja som davala to mango - chutilo velmi velmi vsetko zjedol, nic potom sa neidalo, ziadna reakcia - je to sladke, stavnate pre kubka ako stvorene 🙂

katka - aj u nas tatinkio spava uz len na par centakoch 😀 akosi vzdy vyciti ze je tam kubko a vzdiali sa na okraj...

potulka - to je dalsiu sobotu ten pohovor 😉 ale dakujem ze na nas myslite 🙂

taaak a docitala som vas... fuska 🙂

kubko uz dnes mal celkom dobru noc - teda vcera - konecne sme neboli stale hore - ale zubok nevysiel ziadny tak neviem... manzelik mal oslavu - zajtra pokracujeme s nasimi...
a dnes ma kubko vymesacie 10-te 🙂 hmm a zaklincoval to dvomi krokmi samostatnymi - nechapeme lebo sme ho postavili k sedacke a nedrz sa a dva kroky spravil a potom sa zlakol a keby ho tatino nechytil tak by si nadrzkoval 😀 ale to bola si len nahoda, ved on sa nechce ani stavat poriadne, ani nelozi tak neviem co to boloo za halusku, ale kricali sme s marekom obaja, ze kubko esteeee 🙂 tolka radost, sme len vzdychali ake je to krasne uzasne a co ja viem co 😝

ajka - nastava u nas zmena programu - aj kolaudaciu musime prehodit na inokedy... mame prazdny mrazak a dedko zorganizoval na piatok zabijacku... a v sobotu ma marek ten pohovor, takze zostaneme rovno asi uz vo stvrtok alebo piatok v pu... ☹ a to predpokladam ze skor ako v nedelu domov nepojdeme - to by nas svokrovci nepustili 😀

a este mi napadlo, kubko uz par dni zaspava len na posteli bez nosenia na rukach 🙂 otoci sa na bok, tuli si k sebe vankuse a zaspinka... hmm a nechuti mu ta cervena sosovica ☹ som sa tesila ze mu obohatim jedalny listok a prd...

bershka - drz sa s tymi mikozami hnusnymi - ja som to mavala stale a pocas tehu a po tehu len raz nastastie - akosi to vymyzlo klop klop ...

gratulujem vsetkym luckam ak su tu 🙂 minimalne kajuska ma lucinku...

matja
12. dec 2009

egy, do MT nejde priamy spoj, ale do Vrútok iste 🙂

bershka, mykózy sú hnusné... Vylieč sa 😔 A ty máš nick podľa čoho?

egyptanka
12. dec 2009

mgk a ine zavidim to samotne zaspavanie ... ja som s malou dnes bojovala poobede hodinu, hodinu revala ako tur a potom som si ju zobrala k sebe dala na brucho, hoci revala ale ukludnila sa a takto spala necele dve hodky na mne. Ked som ju chcela preniest do postielky tak opat rev.

Baby zhanam nejaky pekny prebalovaci ruksak, kde mozem dat veci na prebalovanie a aj jedlo. Taska na prebalovanie co mam na kociku mi akosi prestava vyhovovat, lebo tu nemozem nosit ked manducujem.

egyptanka
12. dec 2009

matja, hej do Vrutok ide ... mozno po novom roku keby bolo niekedy fajn pocasie a muz by nemal pracu tak pojdeme na nejaky vikend do MT tak by sme sa ozvali.
Ale uvidime.

matja
12. dec 2009

egy, jasné, tu je kde si spraviť pekný víkend 🙂 pekné doliny, hory... 😉

mgk111
12. dec 2009

egy - ved som cakala skoro desat mesiacov a vy ste pozadu takze este dva pockaj - a nechcem to zakriknut... este by som chcela aby sam zaspal v postielke - toto uspavanie je take, ze lezi na nasej posteli, my prinom a gulka sa az zaspi.. v postielke spusti rev, lebo sa nemoze tolko tocit nema miesta... takze prechadzame do dalsieho levelu... zato v noci sa zase budime casto co uz bolo kedysi ze len raz ☹

mgk111
12. dec 2009

hmm dnes sa mi podarilo vybehnut do obchodu, kupit kubkovi ponozky lebo tatinko ma zvozil, ze ma uz vstky male 😝 urobit manzelovi na zajtra tortu (predtym blba mi to ani netrklo 😠 ) ale len taku z kyslych smotan... a vecer zabalit posledne darckey, upratat kubkovu skrinu a opat vytriedit male vecicky... uvarila som na zajtra kubkovi obedik - mix mrkva, fazulove lusky, karfiol, hrasok a masko... docitat vas a teraz uz sa mi nechce vobec nic - malicky spi este v nasej posteli, musim ho prelozit... esteze mne sa nebudi pri prenasani..

kubko zacina lozit po posteli - ale nie ako vase deticky - len vypuci ritku, plazi sa vlastne ruky pod sebou - teda jednu a mrnci ale uz sa posuva - predtym chytil nervy a len reval ako hysterik - teraz sa to lepsi, hadam pochopi, ze sa tak niekde dostane. ked sme skusali pomocou tej plienky trosku dvihnut hrudnik, hned sa postavil na nohy, on nevie ze kolienka idu aj pod neho ani ked mu ich tak dame... hneva sa a chce rovno na nozky.. 😠

egyptanka
12. dec 2009

a Kupko inac sikovnik s chodenim a zaspavanim ...

bershka
autor
12. dec 2009

matja, nick mam podla jedneho obchodu v ba.

mgk111
12. dec 2009

egy - len keby sa chcel naucit aj lozit, nepadat vsade stylom, ze sedi a ruky nepouzije a pada na hlavu - to musime byt v stredu aj pritom ked len sedi 😒 uz zacinam verit tomu, ze on vazne nebude nikdy lozit po styroch... a miluje ked ho nahanam - on v choditku uteka a jaci od stastia a potom mna zas on nahana 😀 taky vyblazneny vyrehneny pride a ta slintavu pusinku - mnamky 😀

bershka
autor
12. dec 2009

inak kym mam streptokoka, tak mykozy neprestanu...

bershka
autor
12. dec 2009

... a to sa s nim trapim od tehu ☹

taella
12. dec 2009

môj nick 😀 bar v Amerike 😵 pri náhodnom surfovaní po nete mi to padlo do oka 😉

piecť začneme zajtra perníky a potom koncom týždňa už také väčšie pečenie . Dnes sme boli nakúpiť suroviny na koláče . Budeme ich robiť asi 15 druhov , tak ako každý rok.

a brutálna pleseň sa mi urobila v kuchyni za radiátorom a v obývačke nad tyčou na záclonu . Tak dnes som vystriekala Savom , pootvárala okná a odišla na vychádzku . Keď sme došli teraz večer domov , tak všade zima ako v Rusku a stále tu cítiť Savo 😝 😝 😝

dnes sa Karolínka vôbec neplazila 😢 😖

bershka
autor
12. dec 2009

baby, na fbk som dala fotose ako sa nasa buchta potapa. tak kuki ak chcete

bershka
autor
12. dec 2009

taella. neplazila? no nasa sa este plazit nezacala... tak hlavu hore, ano?

taella
12. dec 2009

bershka , ale včera jej to tak pekne išlo ☹

baskaj
12. dec 2009

čau holky!

denka - tak gratulujem ku skúške a drž sa v pondelok!!! 😎

nsoci - dami má už dlho znamienko na boku bruška - šošovičku. a ružový fliačik vzadu na hlávke pod vlasami, ale ten ani nie je vidno...

matja - super, že si si paťka takto naučila zaspávať! si šikovná!

ajka - no klobúk dole pred takou rozumnou karinkou 😨 🙂

dnes som bola na 4 hodky v meste a muž strážil. ja som lietala po obchodoch ako fretka, kopec som toho pokúpila, darčeky a samoška že niečo aj sebe 😀 ja som prišla domov nabitá energiou a muž už vypľúval dušu - hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre