Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
13. dec 2009

Iron ja si uz nepamatam nazov ani tej dediny ci mestecka, nieto este hotela, idem to kuknut 🙂

mgk111
13. dec 2009

a uz sme aj my hore s placvom - tak dobru noc tym ktorym sa da .. 😒

egyptanka
13. dec 2009

iron, chod do toho ... bude to v pohodicke, zvladnete to. 🙂

diocka
13. dec 2009

ale aby som iba nedepkovala, okrem toho papania a nocneho spania je marek sikovnicek sikovny vesely🙂 stale vysmiaty, cez den vobec neplace.

to len aby ste nemali pocit ze som na to zle🙂))))

a este sa idem pochvalit, ze za den mame tak max 2 pocikane plienky🙂 naucili sme sa chodit na wecko/nocnik.
pokakany sme neboli uz take 2 mesiace a cikanie sa nam tiez dari odchytavat.
som si chcela este kupit nejake latkove plienky, ale uz len budem obdivovat ale pekne su na internete.

lubi22
13. dec 2009

Iron myslim ze uz august nestihas, ak nie si v tom 😀 Uz sa zaraba na september 😀

iron
13. dec 2009

egy, vsak?....kurna, tak drzte paluchy...dam to potom urcite vediet. Dnes sme krpatu fotili, idem hodin nejake foto.

denkolc
13. dec 2009

Diocka, tak takého šikovníčka máš doma? nooooo....ja som šerblík kúpila a suší sa v skrini....však krpatá kakáva pri kojení, tak to jak by som asi odchytávala??? 😀 😀 😀

Ekožienky, že ekotašky...hehehe http://www.ecobag.cz/envirosax/la-boheme.html

egyptanka
13. dec 2009

diocka, no a tu zacinam depkovat ja ... vsetky nocnickujete, len ja som v tomto lenivec ... ale mne sa to zda skoro ucit na nocnik.

egyptanka
13. dec 2009

Diocka, Denka ... kedy to skocime do Red cafe?

diocka
13. dec 2009

ja som neucila na nocnik,, len ked som videla ze tlaci do plienky tak som ho dala nad wecko, ze naco to bude tlacit do plienky. po tyzdni zacal aj cikavat do wecka a teraz caka kym ho rozbalim a dam nad wecko🙂
ale ma to aj svoje nevyhody. predtym ked sa rono zobudil tak sa este [pohral v postielke a ja som este driemala., teraz rano placka. aj dnes rano hned ako som sa zobudila tak som ho rozbalila a maratoooooon do wecka, ale nestihli sme nad misu a cele wecko bolo ocikane. a to viete, chlapci cikaju krizom krazom tak to vyzeralo ako po zasahu poziarnou striekackou🙂
ale potom sa zase pekne hral v postielke ked som ho tam dala uz vycikaneho.

denkolc
13. dec 2009

Egy, že vec drieku.... 😀 😀 😀 Neviem, koľko to stojí, ale takú handričku si urobiť, neni problém.... 😉 😉

Inak, blaváčky, ktoré máte pocit, že by ste prijali nejakú tú starostlivosť o pleť....kozmetičku, ktorá príde s báglom plným kozmetiky, šminiek a vyjaší sa na vás, ponúkam vám jednu....stačí sa ozvať cez IP... 😉 😉 😉 A nebude vás to nič stáť, dokonca si nemusíte absolútne nič objednávať či kupovať... 😉

diocka
13. dec 2009

denka, keby s tou kozmetickou chodila aj nejaka babysiterka tak by som to brala🙂

egyptanka
13. dec 2009

Iron, jeeeee krasavica jedna vlasata 🙂
Denka, a vytrha aj obocko?

denkolc
13. dec 2009

Diocka, však manželíka vyšleš na prechádzku s malým... 😉

iron
13. dec 2009

aj mne treba obocko....lebo som uz ako breznev...a som rozmyslala napustit mihalnice...nech mam s tym pokoj.

egyptanka
13. dec 2009

Ja kozmeticku potrebujem ako sol ... ale doma by som si to nejak neuzila, lebo by som mala na ociach Natalku. Ono mam v plane sa objednat, ale aj posediet v inom peknom, vonavom prostredi, kde mi spravia cajicek a ja by som aj relaxovala.

iron
13. dec 2009

egy...a to kde robia kozmetiku aj cajicek?

nsoci
13. dec 2009

Denka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 a ak ma aj opec vyoriek tak duplom, milujem vzorky 😀
Diocka klobuk dole, my takto len na kakame, aj to sa nie vzdy zadari... matko sa boji nocnika, reve jak tur... nocnika a lepiacej pasky, teda toho zvuku ako sa natahuje alebo zliepa

nsoci
13. dec 2009

Denka a co tak vsetky... jednu bude mazat a ostatne jej postrazia krpca... a idealne u teba v Biely 😀 😀 😀

egyptanka
13. dec 2009

iron,
http://angelrelax.ofirme.sk/?run=content&id=698...
www.ezotericclub.sk

... ale co som chodievala na nejaku kozmetiku alebo ku kadernikovi tak vzdy sa ma pytali ci si dam kavu caj alebo mineralku.

iron
13. dec 2009

no Nsoci ma zase raz jeden z dobrych napadov?...
A strazit bude tvoj manzel? co ty na to Denka?...by ho porazilo...hihi 😀

egyptanka
13. dec 2009

Nsoci, nooo sak Denka sa nam vyhraza tym Bielom a zatial nic

denkolc
13. dec 2009

Egy, neviem, či robí aj obočko, ale ak vie, tak to asi zadara nebude... 😀 😀 😀
Je to kamoška, ktorá začína pracovať pre Mary Kay a potrebuje proste predviesť tú ich kozmetiku (volá to že semináre)....kým sa do toho dostane...hold, začiatky sú ťažké, skúsenosti treba....u mňa bola, aj masku mi urobila, aj píling a iné blbostičky (na to ja nie som), aj ma machlila...Dá sa aj objednať u nej (ak ju niekto nechce domov, vie zarezervovať salón v Mary Kay, Apollo business centrum)...a neni to žiadna vtierka, aby ste si nemysleli... 😀 😀 Vzorky nejaké Ti dám aj ja, Dani... 🙂

denkolc
13. dec 2009

Dievky, ja ten Biel kľúúúúdne zorganizujem....ale ak to dopadne tak, že sa začnete vyhovárať, potom už kamošky nebudeme... 😀 😀 😀

ajka82
13. dec 2009

ja idem o desiatej zajtra na kavicku alebo cajicek ku kozmeticke 😝

egy my este ani serbel doma nemame, az po roku dostane serbel, ale to neznamena ze hned bude na nom sediet 😉

ste tu toho zas popisali 😠
my sme boli dnes na peknej prechadzke v minuse, sniezik poletoval... skocili sme do polusu, som sa naobedovala, dala kavicku, kupila zajovi co potreboval a dievcatku z detskeho domova sme kupili babiku,ktoru si zelala od jeziska 😵 tak som sa zas tesila, ze bude mat niekto pekne vianoce aspon takto...

iron
13. dec 2009

ajka...akemu dievcatku?...jej to je pekne...Ja som minuly rok dala havuskom v utulku misky a deky..taky dobry pocit som zo seba mala....

iron
13. dec 2009

No vari aj spat by sa patrilo...ale sa mi nechce, kedze moj skriatok dnes isiel hajat o pol desiatej....lebo s ocinkom spinkali poobede do siedmej...

ajka82
13. dec 2009

iron nepoznam to dievcatko...len som si vybrala, ze tato karticka mi je sympaticka 😅 a bolo ich tam vela tych zelani od jeziska... (ono tym detom popridelovali nejake cisla, aby vedeli komu to maju dat, aj na balik potom nalepili to cislo)

ja som si jednu dobu chcela zobrat hava z utulku, ale nakoniec mam zajaca... ale ked raz budeme chciet hava tak si vezmem takeho 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre