Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
13. dec 2009

jezisi Ajka, to je take krasne.. aj Iron, co ste urobili pre havusikov a deticky 🙂 ste zlateee 😉

inac, ja uz pojdem spat tiez, tak len chcem popriat dobru nocku, zajtra vas MOZNO docitam, bo ste tu popisali jak za tehu casov 😀

tak sa majte super zatial a sladke snicky vsetkym 🙂

katja78
13. dec 2009

Zdravííím 😉

krásne dnes snežilo, že?
sme obehli metro, darčeky stále ništ, zháňam lejzrovku 3 v 1, mali takú schopnú za fajn peňáz, ale len nejakých 10 kúskov, tak sa to rozchytalo jak teplé rožky ☹

nestíham vás študovať !!!

matja
13. dec 2009

diocka, takže už nejdeš objednávať plienky? Nedávno si tu dala do pléna ponuku, že sa môžeme pridať k tvojej objednávke z plienka.sk, písala som ti aj IP.

matja
13. dec 2009

prvé nočné kŕmenie máme za sebou, idem spať. Dobrú noc všetkým.

kajuska111
13. dec 2009

ahojte,

nestiham vas citat, vy ste ake sikovnice 😉 ja vas ffakt obdivujem, ako vsetko stihate, ja som asi nejaky mantak, alebo som mala byt chlap...sak neviem robit viac veci naraz... 😀

mgk, dakujeme za gratulaciu pre Lucku 😉 dufam, ze nam to stretko vyjde este z tejto strany roka 🙂

no asi tu uz nikto tak idem hajat, dobruuuu

baskaj
13. dec 2009

baby, nemáte iekto náhodou po ruke ten link na tú bielu tlačiacu akože chodičku z tesca?
dííík...

katja78
13. dec 2009

Maci - Maruška bola podobná ako Kubko. Na brušku bola síce rada, ale loziť ani za svet, max. sa šúchala dozadu. Moja mama jej kúpila chodúl, ale nevedela sa v ňom tak obratne pohybovať ako Kubík. Bývala aj v ňom, často som ju musela nosiť, striedala som to s ohrádkou, kde sa učila sedieť,..mala som z toho vtedy pocit, že v tom má hokej. V 9-tich mesiacoch sme ju začali vodiť za ruky a trvalo to ďalšie 4 mesiace, kým sa naučila sama chodiť. Asi mesiac predtým začala z ničoho nič štvornožkovať, liezť po schodoch. Dnes je to normálne dievčatko, vôbec nie nezvládnuteľné, skôr mám pocit, že je opatrnejšia.

katja78
13. dec 2009

Baška - bielu? myslíš takú farebnú?

baskaj
13. dec 2009

už som to našla... 😉

baskaj
13. dec 2009

jo... som sa sekla, je farebná

katja78
13. dec 2009

Ako sa máte? Sirupčeky šmakujú? 😉

baskaj
13. dec 2009

katja - no, nemôžem ti odpovedať, lebo k tomu mi tu chýbajú nejakí vracajúci smajlíci ... 😀 brú noc...

denkolc
14. dec 2009

Dobré ránko dievčence!!!

Idem si šupnúť kávu, pár medovníčkov zo včera a už sa učím, napr. aj o UPT....takže teším sa, že budete držať palčoky...a ak nie dnes, tak opravák to istí....
Tánička zle spala, po polnoci sa furt metala a mrnčala, dva razy hrozne plakala....ach, jaj...normálne nechápem, ako môžem byť teraz taká čulá, ja fakt asi fungujem na nejaký záložný systém... 😅

pasoa
14. dec 2009

denka, o UPT? Umelé prerušenie tehotenstva? Čo študuješ medinu? 😉

denkolc
14. dec 2009

Pasoi, nieeeeeeeee....učím sa o práve na telesnú integritu a zásahov do nej, tam patrí aj interrupcia...ach, ale sa mi nesce už...prečítané to mám, ale v hlave prázdnota...ak ma neosvieti, smola... 😉 😉

Ale badám, že tu je ticho....to asi preto, aby som sa pekne učkala...heheh....Ty už prekladáš, či aký máš program dňa s Matúškom? 🙂

pasoa
14. dec 2009

nie, ja odbieham od matúška, prekladávam po večeroch, keď je muž s mackom.
na to sa potrebujem sústrediť, nie odbiehať 🙂

tak sa pekne učkaj 😉

pasoa
14. dec 2009

no, ja to tu na teraz vypínam, ideme cvičiť, papkať, potom sa pomotkám po byte a ide sa k matji na nejaké sociálne vyžitie sa a porozprávanie s osobami staršími ako 9 mesiacov 😀

katja78
14. dec 2009

Pekný deň,

by sme sa mohli presťahovať do Grónska, dieťa mi v - 4 stupňoch spinkalo skoro 2 hodky 😀 zababušená na fest, nemala ani noštek studený.

Lubi - moja srdcovka je Croatia, okolo Makarskej nejaká malá dedinka, ešte nepreplnená turistami. My sme 2x boli v Baške Vode, odporúčam Hotel Horizont. Chcela by som ísť do Tučepov, Hotel Aphrodita, tam každoročne chodieva dobrá kamoška s 3 deťmi, minulý rok mala ich najmladšia ani nie 1/2 roka. Cesta je ale úmorná, ak nejdeš lietadlom, a v júli-auguste, ak je normálna sezóna, neskutočné horúčavy. Budúci rok by sme vyskúšali nejaký severnejší ostrov, napr. Pag že je dobrý pre malé deti 😉

Deni - prajem, nech Ti to právo samé naskakuje do hlavy 😉

Diocka - to zíram, čo Mareček dokáže 🙂 🙂 🙂 u nás nočník zatiaľ bez úspechu, zapadá prachom na wecku. Som ale rada, že aspoň maruška je v tomto samostatná a chodí na veľké WC. Keď ide len pišať, povie "môžeš sa na mňa pozerať", keď ide kakať, tak ma vyženie von "nepozeraj sa na mňa" 😅

Ajka - pekný dobrý skutok si spáchala 😎 neviem baby, nedošla aj vám poštová poukážka z UNICEF-u? Na vrecká s rehydratačným roztokom pre Africké deti? Ja som na toto strašne citlivá, keď mi niekto napíše, že bábätká niekde na svete zomierajú na dehydratáciu ☹ ☹ ☹ 😔 Ale v hlave mám vždy takého chrobáka pochybovačného, že či tie penieze nepotrebujú napr. na reklamu, alebo do vlastného vrecka 😒

Ideme papkať 😵

denkolc
14. dec 2009

Katka, ďakujem TI...🙂)Už nejako bude, ja si z toho až takú hlavu nerobím......ale rada by som to mala z krku, že áno...

Inak, čo sa týka toho, že posielajú takéto veci, aby sme im poslali deti...akože sorryyyyyyy...ja nedávam do žiadnych kasičiek, neprispievam žiadnymi sms-kami ani neposielam euráče na kohosik účet......to nikdy nevieš, kam tie prachy idú..preto jedine ako Ajka- vecný dar, to áno... 😉

katja78
14. dec 2009

Deni - aj mne tak mozog hovorí, ale UNICEF by si hádam ktosi nedovolil zneužiť na vlastné obohatenie, zvlášť, ak sa pod to podpíše nejaká Doc.MUDr.... 😕

katja78
14. dec 2009

som vkadala nádej do posledného člena rodiny, ktorý ešte neokoštoval kuskus, že mu bude snáď chutiť a figu borovú 🙄

baskaj
14. dec 2009

no, musela som nás zachrániť, už sme boli na druhej strane... 😎

katja78
14. dec 2009

Hm, predvianočné posedenia a nákupy sú zrejme v plnom prúde 🙂

katja78
14. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=bTCzJWrgFbE

Mikro Talent Show 😎 😎 😎

katja78
14. dec 2009

Trošku som premýšľala o tom, čo písala Magdalenka. Nechcem o tom polemizovať, čo je a čo nie je materinský cit. Či je správne nechávať deti plakať. A to, na čo odkážem, je predsalen film. A každá to cítime inak, to je mi jasné. Ja osobne to cítim takto:

zhruba od 1:00 je tá pasáž

https://www.youtube.com/watch?v=pZeN6kdgM2Y
nsoci
14. dec 2009

Katja krasne.

Vymrzla som do spiku kosti, Matko hajal vonku dve hodky, nevidane.
Dnes smutny den, umrtie v rodine... ach jo...

katja78
14. dec 2009

Danka, je mi ľúto, že Ti odišiel niekto blízky ☹ 😔

denkolc
14. dec 2009

Úprimnú sústrasť...takto pred Vianocami je to ešte smutnejšie... ☹

Katik, Ty to tu držíš online.... 🙂 🙂 🙂 Rozmýšľala som, že si tu dáky čas nebola...kde si vtedy bola? 😲

Inak, skúška ťažká, otázky drsné, tak uvidíme, čo z toho bude....v každom prípade ďakujem za palčoky... 😉

Dnes by som mala ozdobiť včerajšie medovníky, ale či sa bude dať...hmmmmmmmmmmmm... 😅

iron
14. dec 2009

katja..nepochopila som, ze o com?
nsoci...no jo, uprimnu sustrast.

iron
14. dec 2009

vysvetlit prosim podrobnejsie skor, nez si to zacnem brat osobne... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre