Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kajuska111
11. jan 2010

egy, nsoci, no jednoducho v tom maju bordel 😠 a poriadny

egy, uz aj ja sa pucim cokoladou 😉

kajuska111
11. jan 2010

egy, aj ja som uz nad tym dumala...tiez to nase jedlo pripomina skor ine veci ako jedlo dospelych 😀 ...a tiez neviem, ako zacat varit akoze stravu dospelych, teraz tu kucapacu co papa...no neviem...

egyptanka
11. jan 2010

a ide sa kojit ...

mona1111
11. jan 2010

Maruske prajeme vsetko najlepsie 😎 😎 😎

Dnes som nemala ani cas si sadnut k PC..... doobedu som varila, poobede som utekala do mesta.... rano ked som prebalovala SAmka tak som sa prudko tocila do prava, ze teraz sa nemozem poriadne hybat.... Samko doobedu spal hodinku a poobede hodinku a pol..... vstal pred pol siedmou.... a ked som si precitala ze nsocin Matko uz buva na vecerny spanok, nas sa zobudil a vecerny spanok pride asi okolo desiatej ako vcera....

JA som bola na urade a tam mi dali len jednu vytlacenu ziadost, len som doplnila svoje a Samkove udaje a odisla som to bolo vsetko....

Vcera som sa rozculila samozrejme ze na svokre........................ stale malemu chce davat cokolady, lebo ona je zvedava ako sa zatvari, medovy pernik uz donho tlacila a v tom som zakrocila, ze si neprajem aby do neho tlacila zatial take somarinky na to ma este kopec casu, nic mu neujde.... a ona ze bola zvedava, ci si ohryzne a ci spapa.... no tak na tom som jej povedala ze samozrejme ze si odhryzne ved je dieta, ktoreho vsetko zaujima..... Asponze manzel stal pri mne a jedno mi povedal, ze by jej nemohol zverit samka ani na den lebo by myslel na to ze co do neho vsetko strka, a ze je smutne ze ma vobec nerespektuje..... Ale ja som zase taka povaha, ze si to musim este vydiskutovat aby kazdemu bolo jasne.... a hlavne svokre aby bolo jasne....ze my sme rodicia nie ona....

mona1111
11. jan 2010

aj ja chcem cokoladu ale ziadnu doma nemam ☹

kajuska111
11. jan 2010

no, som vedela, ze som cosi zabudla...

Maruske prajeme vsetko najnajnaj 😉

kajuska111
11. jan 2010

mona, spravne...mate to tazke s takymi svokrami....moja svokra ani mama este malej nic nedavali, ked je cas na jedlo, tak mi donesu banan, jablcko a tak, ze daj jej...tak som rada, aspon mam prehlad, co mi mala spapa...

mona1111
11. jan 2010

kajuska moja mamka to hned pochopila a neda malemu nic co nechcem, maleho jej zverim kedykolvek a viem,ze jej mozem naplno doverovat co sa o svokre povedat neda....

labutka
11. jan 2010

FB-ckarky, dala som nove fotky - vianocne... 🙂

egyptanka
11. jan 2010

mona, hej aj moja mama to pochopila ... len nevie citat male pismenka, ked nieco kupuje ... ale sem tam Naty zhresi ked je v niecom cukor. ... ale rozmyslam, zeby som zaviedla uz aj jogurt a sem tam nejaka Lucina, lebo fakt uz nemam fantaziu na spestrenie jedalneho listka.
kajuska, tvoja svokra nie je normalna ... ze cokoladu. Sakra.
potulka, tvoj synator mal minule halusky s niecim ... ako si ich robila?

labutka
11. jan 2010

mona, ja to mam podobne, ale ked sme u nasich- oni sa rozhodnu, ze chce jest banan (lebo sa s nim hra), a tak mu ho proste daju. mozem ja hovorit ze nedavajte mu..... proste moja cast rodiny ma nerespektuje. u svokry je to inak.

egy, aka prednaska o spanku? ja by som tiez isla.....

kajuska111
11. jan 2010

labutka, aj ja chcem kuken, ale ta nemam na FB...posli mi do IP meno, pleaseeeee

egyptanka
11. jan 2010

kajuska, hej kucapaca ... dobry nazov. Ja uz stracam fantaziu ... uz fakt neviem a tym ze je zima, tych moznosti je ovela menej ... ☹

kajuska111
11. jan 2010

egy presne, aj ja som uz s fantaziou v koncoch...dnes som jej dala kuskus, kalerab a maso...prvykrat som vyskusala od babylove hovadzie...no zjedla to bez problemov, ale tiez uz neviem, co by som jej dala, mam kopu receptov, ale chybaju suroviny, tiez sa snazim davat jej bio, no a v TN zohnat bio....tak to je dost umenie...

kajuska111
11. jan 2010

ozaj, a som si vsimla, ze tu nemam album...a neviem preco...no musim dohodit nejake aktual foto...

egyptanka
11. jan 2010

kajuska, recepty by aj boli, ale presne chybaju suroviny, alebo sa mi zdaju nevhodne ...
ked uz sme pri tom ... zltok len varit, alebo ho mozem aj zavarit??? ... rozmyslam, zeby som jej spravila taku rascovu polievku (aku sme jedavali kvoli kojeniu).

potulka
11. jan 2010

egy, normalne haluskove cesto, robila som aj pre nas. - postruhane zemiaky + muka, akurat ze som to hadzala do neosolenej vody, potom na to trochu acidka a uvareneho kuracieho maska. keby som mala lucinu, dala by som tu.

prave som sa dobre pobavila, zvonili u nas pri dverach dve tetuchy, ze prisli zmerat "plyncek" 😀 to som nepocula ani na MK! 😀

egyptanka
11. jan 2010

potulka, a ako to jedol v pohode ... alebo si tie halusky este mixla?? ... asi trapna otazka

mona1111
11. jan 2010

co sa tyka varenia ja som tiez zufala.... sa mi zda ze dookola mu varim to iste.... minule som uz nevedela ze co tak som mala bezvajecne cestoviny take do polievky buchla som tam jogurtik cucoriedkovy..... hmmmmmmmmmm jaka pochutinka z toho vznikla,, kebyze samko nezjedol tak s chutou by som dojedla, ale samkovi to velmiiiii chutilo tak mne nic neostalo...... 🙂

kajuska111
11. jan 2010

baby nam tu po ceste, podotykam ze to je klasicka ulica, ziadna hlavna preslo teraz asi 100 trubiacich osobnych aut...zeby kvoli tomu strajku dopravcov?

egyptanka
11. jan 2010

mona, ja niekedy uvazujem ze jej spravim makove cestoviny ... mozno jej to sklidni hormon 😀

kajuska111
11. jan 2010

egy a bude dobre spat 😉

egyptanka
11. jan 2010

potulka, ty si mala Hokaido tekvicu ... ta ma taky tvrdy obal ako patizon?? ... ako si ju spracovala? ... robim prave objednavku z bioprevas (doteraz som objednavala z biodomov)

mala by som zehlit ... nechce sa mi. ☹

mona1111
11. jan 2010

egy to by som skusila aj ja na vecer mozno by skor zaspal 😀

potulka
11. jan 2010

egy, ja robim halusky (aj dospelacke) tradicnym sposobom - priborovym nozom ich sadzem z dosticky, cize mozem regulovat velkost. matejkovi som urobila mensie a nam vacsie. matejovi to chutilo.
hokaido tekvica je strasne tvrda. nastastie, netreba ju supat, staci nakrajat a zmrazit. ked budes varit, par kociek prihodis do vody a je to za chvilu makke, aj supa.
zehlenie... vcera som sa s tym popasovala, ked som si uz dala ten novorocny zavazok. 😉 takze u nas je zatial prazdny kos. je to takto rozhodne lepsie, jedno zehlenie trva pol-tristvrte hodinku a vidno aj vysledok. nie ako predtym, ked som pri tom stala dve hodiny a z kosa ako keby ani neubudlo. 😅

pasoa
11. jan 2010

nšoči, tak ma napadlo, ako si hovorila, že nemáš na klávesnici "a", tak skús namiesto toho písať napr. "ä"...
bola by feeest sranda, čopovieš?

a čo chlebík??? som zvedavá 🙂

egyptanka
11. jan 2010

potulka tvrda ako ten patizon?? ... lebo nechcem pri krajani dojst k urazu.

potulka
11. jan 2010

jaaaj a este som chcela k tym mamam/svokram, ktore chcu decko napchat sprostostami len kvoli tomu, aby videli, ako sa dieta zatvari... to je podla mna ten najpriblblejsi argument zo vsetkych. 😠 😠 😠 este ked maju pocit, ze ved oni nam to uz v tomto veku pohode davali - povedzme, to ma nejaku logiku. ale toto?! 😠 co tak na oplatku ponuknut IM na ochutnanie hovienko dietata, ze ako sa budu tvarit? 😝 🤐 😠

sorry, rozohnila som sa. strasne ma to vytaca. 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre