Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
12. jan 2010

Uz spinka 🙂

egyptanka
12. jan 2010

munu, dakujeme a hlavne zdravicko 🙂

lenk30
12. jan 2010

munu, čas na tvrdé vykŕmenie. ráno sa mi to zdalo jednoduché, ale nie je...............keď dieťa nechce, tak nechce a už sa mi zdá, že ani z tých pŕs už nič nejde.............

tak vám zatiaľ ďdakujeme a želáme aj ostatným detičkám skoré uzdravenie.

ste kukali v správach, ten 14mesačný chlapček čo si vopchal paličku do nosa a zatlačil až do hlavy? to je hrozné. náš malý sa najradšej hrá s paličkami od bubóna, vareškami........./ak nie káblami, batérkami a mixérom/

egyptanka
12. jan 2010

lenk, hej hej ... chuda moje ... ☹

iron
12. jan 2010

taella....drzim palceky Karolínke. Je to krásne dievčatko. Nech je všetko v poriadku.

iron
12. jan 2010

Ja som dnes nasratá na celý svet...ani neviem prečo ale strašne ma všetko rozčuľuje...hormóny či jaký fras zase.

egyptanka
12. jan 2010

iron aj ty?? ...

iron
12. jan 2010

egy..ale ze brutal...teraz keby mi dali ze daj niekomu po papuli tak ho asi zmlatim alebo co

toto som este nezazila...sak kramy by som mala asi dostat alebo co. Ze po porode sa vsetko upravi,...figu. Predtym mi nikdy nic nebolo...teraz ked mam ovulaciu ci co, tak len lezim a tieto nalady....

kajuska111
12. jan 2010

ahojte,
pripajam sa do klubu nasratych na cely svet...mna to uz akosi drzi od vcera ☹

kajuska111
12. jan 2010

a natalke a kubkovi vsetko naj v vymesaciu

taella, drzime palceky, Karolinka je sikulka, urcite bude ok

kajuska111
12. jan 2010

jeeeeej, aj Ninke gratulujeme, ved ma dnes 10 mesiacov 😉

egyptanka
12. jan 2010

ja si to idem vybit na zehleni ... idem nasledovat potulkin priklad ...

kajuska111
12. jan 2010

no ja idem ulozit malu a zo zehlenia zase nic nebude...odkedy ju ukladam ja a nie manzel, tak mi to naburalo tento moj vecerny ritual zehlenia pri telke

iron
12. jan 2010

moja uz spi..tak sa chodte vybit..u nas to schyta drahy
😉

mgk111
12. jan 2010

kajuska - a z coho nervozita? teda nasratost ci ako to mam definovat... dakujeme 🙂

iron - vsetko naj 🙂 inak den 12-teho bol plodny sa mi zda v roznych mesiacoch 🙂

ja som kludna, len unavena... tak idem tiez od kompu a skoro buvat... zehlit nemusim kedze nie sme doma 🙂

baskaj
12. jan 2010

jej,aká.postupka.kupko,ninka.a.naty-gratulujeme.k.mesiačikom.malý.pokazil.medzerovník.a.aj.enter.

potulka
12. jan 2010

baskaj 😀 😀 😀

tolko oslavencov pokope! 🙂 vsetko najlepsie.

mgk111
12. jan 2010

baskaj - hmmm kubinko pravidelne vytrhava urcite pismenka 😀 ale tata zatial vzdy opravil 🤐 dakujeme...

a objednala som drobcekovi nejake vecicky z bazariku ale vacsie - dufam ze nam to mole nezozeru dovtedy lebo pisu ze vraj na 4-5rocne deti, to akoze velkost 110 je az na take deti? ved teraz mame uz aj 92...

kedy si myslite ze deturence budu nosit 110? vobec neviem ako to cislovanie ide po sebe... brrrr

potulka
12. jan 2010

mgk, cislovanie tusim ide po 6 cm. teraz uz deti nebudu tak rychlo rast ako na zaciatku. a nie vsetky vecicky su rovnako velke, aj ked maju to iste cislo.

kajuska111
12. jan 2010

macka, ani neviem, ale akasi som nesvoja uz druhy den...mozno mi uz lezie na nervy, ze sme stale zavrete doma, max. ideme na prechadzku tu po sidlisku...raz za cas ma to pochyti, taka ponorka...a to som nastvana, smutna, unudena, protivna, no des a hroza...

denkolc
12. jan 2010

Babule, v bratislavskej Rači je super obchod pre maminky....Brendon, či tak nejako....hneď pri Kauflande...Neni síce super lacný, ale majú tam absolútne všetko....dokonca aj bodyčka s dlhými rukávmi č. 92 a pod. 😅

baskaj
12. jan 2010

baby,vy.náhodou.nemáte.niektorá.v.pdfku.knihu.Koncept.kontinua?Alebo.tú.Rodičovstvo.je.veda?Som.dostala.chuť.prečítať.voláku.takú.knihu...

asandys
12. jan 2010

taellka, uprimne na Vas myslim a verim, ze Karolinka sa pomalicky rozhybe a bude sa coskoro dohanat s Oliverom🙂))) Zrejme este potrebuje trosku casu, ale ona je sikulka a urcite dobehne braceka. Ved sa nema kam ponahlat🙂)

Oslavencom zelam vsetko najlepsie. Zajtra nejdem do prace, ale po mesiaci na plavanie. Uz sa tesim aj za Adamka🙂)

mgk111
12. jan 2010

kajuska - a nejaku kamosku aspon na kocikovanie tam nemas? ja som dnes bola s jednou kamoskou a aspon vzdy na chvilu pokecame... pritom sa mi pokazil ten kocik 😠 ty brdo a vcera auto, som uvazovala ze keby som chcela ist za tebou a to atuo by ma tam nechalo - no koniecccccc 🤐 tak este stastie ze som bola len v dca... aj tak bolo tazsie sa dostat domov aj s kocikom...

potulka - viem ze sa to "spomali" len som zvedava nakolko - ked sme kupovali autosedacku, tak nam predavajuci povedal, ze kubinko je dost vysoky na svoj vek, ze vacsinou maju "viac miesta" tie deturence... tak neviem...

lubi22
12. jan 2010

Maci 110 najskor v 4 rokoch 😉 Cislovanie je po 6. Velkosti: 80 - 9-12 mes., 86 - 12-18 mes., 92 - 18-24 mes., 98 - 2-3 roky, 104 - 3-4 roky, 110 - 4-5 rokov.

Kubkovi, Ninke a Natalke vsetko naj k vymesaciam 😵 😵 😵

Chorusikom Matuskovi a Filipcekovi skore uzdravenie.

Taella Karolinka bude cvicit a urcite sa jej stav bude zlepsovat, super, ze nemusite uz cvicit s Oliverom, o to viac casu sa mozete venovat Karolinke. Drzim paste 😉

mgk111
12. jan 2010

lubi a to my mame niektore vecicky uz 92 akoze teplaciky a tak... a ani som ich neovinula... 🤐 aloe zase sa mi nezda kubko az tak velky tak ja neviem... ale kamoska ma mikulaske dieta a kukala na kubka ze jej maly je minimalne o hlavu nizsi... uvidime kedy sa zastavi... odlozim alebo predam alebo darujem ako sa poznam 🙂 alebo vlastne poziciam a pockam si kym kubko dorastie 🙂 a dakujeme 🙂

boldy
12. jan 2010

pekny vecer,
my sme mali vcera poradnu a sme v poriadku, len sa mam rozhodnut na buduce, ci budeme ockovat proti kliestom, tak neviem, sa mi to zda nejako skoro 😒
taella> drzime hrozne palceky, aby sa dr. mylili a karolinka ich o tom presvedci, ze bude vsetko v poriadku. myslim na vas, a este raz vdaka za pekne poobedie u vas aj s asandys 😉

kubkovi, ninke a aj natalke, vsetko naj aj jasminka ma dnes vymesacnik, tak som jej robila torticku

to celo--sk stretko znie ozaj super, ja by som rada, ale este neviem akoby som sa z viedne tam dotrepkala bez auta, uvidim este podumkam 🙂

mgk111
12. jan 2010

boldy - aj jasminke gratulujeme 🙂 nech dalej pekne rastie 🙂 no ja idem teraz s kubkom za mesiac na ockovanie tretie a potom asi do 3mesiacov proti kiahnam ale sa mi zda, ze proti kliestom je to neskor ale nie som si ista... ty byvas vo viedni?

boldy
12. jan 2010

mgk dakujeme, ano som vo viedni, a ak v marci dovrsi prvy rok vraj sa dava prva davka proti kliestom...ale ja velmi nie som zastanca ockovani, tak neviem co robit ci to odmietnut alebo len posunut na neskor 😒

denkolc
12. jan 2010

Pavlínka, Štefka aj Leňuška.....taaaaaaaaak ma mrzia tieto správy.... ☹ Modlím sa, aby sa vám polepšilo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre