Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
12. jan 2010

Alisia:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Mona blahozelam Saminkovi k dalsim zubkom 😵

labutka
12. jan 2010

ja som sa prihlasila na ten seminar o detskom spanku,co davala link egy... tak sa tam uvidime egy...

dedde
12. jan 2010

krpci uz mozu acidko? a aké? niektorá tu písala ze to mali na obed s haluskami

mona1111
12. jan 2010

lubi dakujeme 😉

egyptanka
12. jan 2010

Hrozne, hrozne, hrozne ... k nespavosti sa nam pridava nejest ... posadim do stolicky, davam podbradnik ... este ok, priblizim sa s lyzickou a hystericky rev a to ani neochutnala ... ja uz fakt neviem co mam robit. Poradte. Klesam na dno ☹

lubi22
12. jan 2010

Pre Kucinu - ty si chcela ten buggypod ku kociku, co mame aj my, tu predava jedna baba:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

iron
12. jan 2010

fuha vidite to stretko by som mala prediskutovat s drahym. No ja si hlavne neviem predstavit ist az do Terchovej s krpatou v aute bez prespania po ceste...to je u nas cista vrazda. Ona mi vydrzi v aute tak max. hodinu momentalne...ona chce lozit. Sice potom bude starsia, ale kedze problem s cestovanim mame uz pol roka neviem ci sa to zmeni.

baskaj
12. jan 2010

egy - dík za info ohľadom tesca, súrne ž potrebujem dokúpiť kaše

lubi - takto boli moji synovci na našej svadbe. viem, že na tvoj vkus asi príliš "ležérne", ale mne sa strašne páčili. také slovanské košieľky 😎 ... my sme mali na svadbe len rodinu a pár kamošov a na nóbl si nepotrpíme. deťom v tom bolo píjemne a vzdušne (bol strašný hic). to len tak, na rozšírenie obzoru... 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mgk111
12. jan 2010

a mna dnes píp píp píp - ulomila sa mi rúčka na kočíku - včera auto, dnes kočoík - to ma akože čo ešte dnes čaká??!! 😠

alisia
12. jan 2010

Aké prekvapko ma dnes 🙂 Damiankovi som skúsila po pol roku dať špenát a čuduj sa svete on mi ho zjedol 🙂 ako ho nechcel jesť, ani brokolicu, tak dnes špenát spráskal jedna radosť 🙂

egyptanka
12. jan 2010

iron, lubi ... blbost ... sorry, ale keby bola zvyknuta tak jej ho cpem pri kazdom zamrncani ... ono kojim len okolo jednej a okolo stvrtej (+ -) a potom az ked sa uplne zobudi co by malo byt okolo 6,30-7,00.
Do jednej prso nedavam ... a takto to uz je niekolko tyzdnov co mam takyto rezim zavedeny. Ono jeden cas bolo ked sa budila kazdu hodinu a pol aj do polnoci a som jej davala prso ... potom som s tym sekla a povedala, ze kojit max. 2 krat do noci ...

labutka
12. jan 2010

no mna asi svacne o zem. dieta uspavam s kozou v hube asi pol hodinu,
ked je
uz konecne v polospanku dam si ho na brucho, donatriasam az
dňo spania, spiaceho prelozim vedla seba na pOSTEL A on sa zobudi... to co ma byt? a teraz mi tu t
uKa do klavesnice..... 😒 íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

potulka
12. jan 2010

egy, k tomu jedeniu - kupte si kralika, z ktoreho naty nespusti oci a zatial jej mozes nakladat do ust. 😉
ja tiez mateja kojim az po polnoci. ak sa zobudi skor, ide ho muz pohojdat a bez problemov zasa zaspi. ak ho chceme hojdat po polnoci, spusti strasny vreskot. takze si myslim, ze JE navyknuty na prso. proste vie, ze po polnoci chceme spat a co najrychlejsie ho utisit, tak si pyta to, co vzdy aj dostane. 😅 napriek tomu, ze po polnocnom kojeni uz nemam skoro ziadne mlieko. prsia mam naliate len vecer, lebo cely den nekojim a potom v vecer/v noci/rano spolu 4x.

matejko sa zatvara do dveri... 😕 😅 🙄 🤐

dedde, acidko sa moze odvtedy ako jogurty. ak davas tie, v pohode daj aj acidko. my sme ho dali matejovi na halusky.

taella
12. jan 2010

bola som si vybaviť zvýšenie RP , na ich stránke mali vzor tlačiva , takže to bolo rýchle .

Dnes sme behali aj po lekároch - rehabilitácia a neurológia . S Oliverom už nemusíme cvičiť , huráááááá . 🙂´
Zato na neurológii ma nepotešila , že u Karolínky to nie ani tak o zaostávaní za korigovaným vekom , skôr je to j nejaké postihnutie ☹ ☹ ☹ a všetko len čas ukáže v akej miere sa to postihnutie prejaví . Zatiaľ to vyzerá , že bude mať problémy s chôdzou ☹ takže u nej len cvičiť , cvičiť a cvičiť 😖 Skúsim isť ešte za inou neurologičkou , nech mi povie jej názor na to . Tak som teraz trochu smutná z toho všetkého 😢 😢 😢

pasoa
12. jan 2010

my sme dnes boli u dr, včera mal matúško aj teplotku, a dnes už zelené sople. Včera večer to prišlo už aj na mňa, všetka nádcha v hrdle a ušiach, fuj hnus, ráno som prepláchla trubky vodou s morskou soľou riadne a bolo lepšie.
Chúďa moje dieťa, keď si predstavím, čo musí on mať v hrdielku a nevie to vykašľať.. úbožiatko...

práve nagrcal na svoj tropický ostrov riadnu kopu tvarohu (asi mliečko so sopľami, predpokladám.... takúto konzistenciu som ešte uňho nevidela vygrcať....)

jedinú výhodu to má, že nemusíme cvičiť, kým je chorý..

apropó cvičenie, Tallea, nám povedali už na začiatku, že budeme cvičiť, kým nebude matúško chodiť...

baskaj
12. jan 2010

taella - íha! no hádam to nebude nejaké vážne! 😕

baby, dávate niekto do varenia už aj bobkový list?

včera mi rozkvitol vianočný kaktus a aj orchidea, ktorú som dostala k pôrodu 😵

mgk111
12. jan 2010

taella - drzim palceky aby to bolo len zaostavanim za korigovanym vekom... chapem tvoj smutok, neviem si to predstavit, preto verim, ze to bude v ramci moznosti oki... aspon s oliverom ti "odpada" cvicenie... a ja by som asi tiez riesila nazory aj inych obornikov - by som bola zvedava ci sa zhodnu, alebo kazdy bude vraviet nieco ine...

pasoa - chuda matusko, nech sa skoro vylieci...

baskaj - ja som minule robila sosovicu a dala som tam bobkovy list - chutilo a ziadne zmeny sa neudiali 🙂

wegy - ked nechce papat tak nechaj "vyhladovat" a hadam potom spapa.... mozno ma len plny zaludok, kubko tiez velakrat nechce - a zober to podla seba - ani ty nie si vzdy hladna v konkretny cas 😉

tak ja som uz u svokrovcov, kubko chodi zua rucicky s babkou a riesime ci tu niekde poziciam kocik - ma ide porazit - je jednoduche vyreklamovat ale co robit bez kocika??? kamoska mi zicne len neviem ci zase dam do auta - to asi nepojde ☹ juuuj ked sa dari, tak sa dari... aspon ze auto je uz v pohode... celu cestu pekne sedkal vzadu aj dudlik vyplul a neplakal troska som otestovala pasy, lebo na ceste na privadzaci na dialnicu zrazu pes, tak trosku brzdenia a vybocenia z drahy - ja som kludny sofer, no ked si potom uvedomim, co sa vsetko moze udiat kubkovi tak mi pride zle a srdce mi bije ako zvon...

a maaaaam pocit ze mame prerezany dalsi zuubok k nasmu 11vymesaciu 🙂 vpravo hore - v poradi 5-ty 🙂

mona1111
12. jan 2010

mgk gratulujeme k dalsiemu zubku 😉 a vsetko najlepsie k vymesaciu 😎 😎 😎

Mgk no vy uz budete mat o chvilku jeden rocik 🙂ako to rychlo uteka...

taela drzime palceky aby vsetko dopadlo dobre...

pasoa- nech sa matusko rychlo vylieci, je to hrozne ked je dietatko chore. Ked bol samko nachladeny tak som radsej chcela byt ja nech mi je aj sto krat horsie len nech je drobcek zdravy....

My sme sa vratili z prechadzky riadne vonku fuka vietor ale samko bol nababuseny..... on si sedkal a pozeral,... pre neho je dolezite aby videl na auta a to by som mohla byt vonku aj tri hodiny, ale mne uz bola zima tak po hodine a pol sme prisli domov...

mgk111
12. jan 2010

mona - no jeden rocik sa sice blizi ale nechodime, nelozime a kadeco nerobime 😒 ale je tu este vela deticiek ktore nas predbehnu s rocikom 🙂 a aj u nas su dolezite auta 🙂 dokonca pri nich vie aj pekne po sediacky zaspat 😀

babka uspava kubka... ja som ako mechom udreta dufam, ze sa to zlepsi, dnes mi dedko kvoli mojmu pohodliu dotrepal ku nim aj sedacku na jedenie 🙂 jupiii 🙂

egyptanka
12. jan 2010

Jeeee spanok ... som bola taka unavena, ze na prekvapenie mi navrhol manzel, ze nech mu obleciem malu a on pojde von, ale mama ho predbehla tak isla von ona, muz vytrel podlahy doma a ja som isla si lahnut ... problem zaspat nebol a spala som od 13,30 do 16,30 ... len okolo 15,30 prisiel muz sa spytat ci maju dat malej vyzivku, odpovedala som, ze hej a spala som dalej.
Vraj bez problemov jedla a zjedla 8 kukuricnych susnov.
Na veceru jej teraz robim jej najoblubenejsiu kombinaciu ... zemiakovo-mrkvickovu kasu s maskom. Tak som zvedava.
Keby toto co stvara bolo zo zubov, ale naliate ich ma uz asi par mesiacov a po bielej bodke mozem snivat.

egyptanka
12. jan 2010

Taella, drzim Karolinke palce ... ona je bojovnicka tak to zvladne. Inac kamoska tie kupony co si spominala, tak by som sa s nou niekedy na buduci tyzden mala stretnut ... potom ti ich poslem. Vyhovuje??

egyptanka
12. jan 2010

Jaaaaj uz mi doslo preco Naty nespala ... oslavovala svojich 9. mesiacov 🙂

mgk111
12. jan 2010

egy - tak to vam vylezu asi naraz vsetky 🙂 aspon to rychle - nebude kazdy boliet zvlast... egy dnes oslavovala 9? my 11🙂

lenk30
12. jan 2010

ahojte. my sa máme zle............môj zajko má črevý vírus - žiadna sračka z antibiotík. za 4dni schudol kilo. a nič nechce papať. Doktorka nás chcela poslať do nemocnice už dnes, ale že vydržíme do piatka. že infúziu by potreboval, ale že s takýmito malými deťmi na infekčné.....s ďalšími 5chorobami domov.

A on nič nechce papať, len cicík - a ani to už nemám pocit, že papá. za deň mu ponúknem hádam 50 potravín. ryžu s mrkvou, kuracinou, kašu, chlebík.....nič eee. ešte si oškrabe jazyk

ach jaj, dnes som krúžila okolo lekárne, čo mi objednávali kašu Hamma, čo sa dáva pri hnačkách. nie je tam mlieko, len probiotiká a že deťom chutí............nič.

celá šťastná som bola za dva kúsky banána, čo som do neho napchala, kým sa kukal ako sa v mikrovlnke kolotočuje miska.

Tak do piatka to musíme nejak zvládnuť. držte palce. teraz spinká, z čoho mám už tiež obavy, leb však on je inak nespáč.

Idem vás dočítať, nech si zanepráznim hlavu a pridám nejaké fotočky do nového albumu.

mgk111
12. jan 2010

lenka - joooj drzim vsetky prsteky a spinka asi preto lebo je vycerpany z toho vsetkeho chudiatko...

egyptanka
12. jan 2010

lenk, moja ... skore uzdravenie ... a nemaj obavy zo spanku ... ved sa hovori, ze spanok lieci a takto naberie aspon energiu.
mgk, ze dakujem ... hej dnes mame 9. mesiacov

egyptanka
12. jan 2010

Naty zjedla veceru ... nie vsetko ale som rada, ze zjedla nieco.

egyptanka
12. jan 2010

Taella, teraz mi pisala ta kamoska s tymi kuponmi na Nutrac tak uz ich predala ... prepaaaaac mi ☹

munu
12. jan 2010

Lenka, to mi je fakt luto ☹ 😔 chudatko, nech sa skoro uzdravi, taky krasny je na fotkach.. ale som nepochopila dost dobre, ze preco az v piatok do nemocnice? Kvoli tomu, aby nenachytal este cosi ine? a v piatok je mensie riziko alebo ako?

Jakubkovi vsetko najlepsie k 11.mesiacikom! 😵

Natalke taktiez vsetko najlepsie k 9.mesiacikom 😵

Vsetkym, co su chorucki, nech sa skoro uzdravite vsetci..

ja mam tiez strasnu nadchu.. na nervy.. Matko parkrat kycha pocas dna, snad to odo mna neschyta..

mgk111
12. jan 2010

munu - dakujeme odkazem 🙂 vyzdrav sa aj ty...

inak na nadchu nam sa osvedcil na zvlhcovanie sliznice a tak nivea sprej s morskou solou... ani kubko neprotestuje ked mu to striekam a lepsie mu to precisti ako nejake kvapky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre