• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
diocka, ja som sa presne takto citila v pondelok. presne preto som nebola ani v tom SJK. doma som hucala na adama a on sa len smial. hambim sa za seba za to. :unamused:
teraz "spal" asi 5 minut. nechapem, zaspaval mi na koze, tak soom ho odpojila (na druhy krat uz zaspal) a za 5 minut bol hore. tak som ho zobrala na ruky, oci sa mu zatvarali, ale prerazil a sme hore. :confounded:
27. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potu: To u nás je okolo -20 asi týždeň....cez deň sa to drží na -11 :confounded: , slnko síce svieti, ale kosa sa drží, lebo je tu taká 15 cm vrstva zmrznutého snehu ... :angry: , už sa neviem dočkať kedy príde jar!!!!!!!
27. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diocka, musi ho to prejst sameho. u nas to bolo podobne, zaspaval v kresielku, kde nemohol stat, teraz uz mame trocha pokoj a spi v postielke
27. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka že -9 :grinning: , Ja malého pri -13(cez deň) musím toľko baliť, že strach...froté pančuchy ponožky overal, rolák najhrubšia kombinéza, 2 fusaky deky čiapka šál rukavice....prichádzam o nervy, trvá to aj 40 minút, a hlavne o uši, keď krpec reve jak tur !! :grinning: Joooooooooooj by som vám tam na východ a na juh poslala riadnu zimu, aby ste videli!!!!! :grinning:
27. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atemi : My sme na tom so zaspávaním dosť podobne...Je to utrpenie, ale čo už...prosto už ma to nebaví a snažím sa to prežiť...raz sa to aj tak musí upraviť! Chce to čas a trpezlivosť :wink:
27. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia, aha, co som nasla - rozhovor s detskou ortopedickou, hovori tam aj o topanockach na doma:
http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=538
27. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adam si prave zapol a vypol CDcko... :dizzy_face: :grinning: :grinning: hned som mu odpustila ze nespal a ze tu asi 20 CDciek po jednom pusta na zem. :sunglasses: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mordujeme sa z obedom už 20 minút a zasa len kopu bordela okolo a v papuľke nič!!! :angry:

Labu: Tak to je teda šikovný :grinning: ...Kamil len telku zatiaľ zapína..
27. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetci traja naobedovani, muz sa hraje s malou v izbe.

diocka, to mu je luto s tym spankom, strasne by som rada pomohla, ... mozno fakt nie je zrely na spankovy trening, dajte tomu pauzu a skuste neskor, pripadne doma v kociku nezaspi? ze budes kocikovat hore dole v izbe??

inac tieto sibirske minusy ma nicia ... esteze Naty je zvyknuta na trocha chladu, napr. dnes v noci mala cely cas otvorenu ventilacku a na sebe mala body s dlhym rukavom, ponozky, spaci overal, spaci vak a prikryta plysovou dekou. Ja mam niekedy pocit, ze ju lahko obliekam. Von v poslednom case velmi nechodievame, o Naty nejde, ale aby som mrzla niekde dve a pol hodinu ... dakujem neprosim. Velku sluzbu nam robi balkon ... doma je oblecena v kratkom body, na to dlhe body, pancusky a papucky, ked ju davame na poobedny spanok na balkon, obleciem ponozky, teplacky, tensiu mikinu takto dam do overalu, v kociku je tensia deka a fusak. A ma tam kraaasne teplucko. Pokocikujem hore-dole po balkone a spinka tak hodinku a pol. :slight_smile:

Labutka, hm u nas sa prepina ovladacom na telku a zapina DVD.

ANKETA:
Kto chce jaaaaar??
27. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
27. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka a k tej debate doktorky, co si hodila link, ja len tolko.. ze podla mna je to nazor jednej zo stoviek lekarok/lekarov.... to znamena, ze vidis, ako chodievate na poradne a osobne zazivate to, ze vam povie jeden lekar to a iny zase hento.. tak beriem aj tu doktorku...
27. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anketa: jááá, jááá, jáááá!!!!!!!!!!!!

lenka - my jednorázovky nepoužívame vôbec, na noc dávam bambusové alebo iné nočné plienky a na von dám hocijakú nohavičkovú alebo AIO plienku. Paťko sa neprecikáva ani v jednej plienke. A to ciká statočne - aj v noci. V noci prebaľujeme raz.
Ak sa ti precikáva cez vrchné nohavičky, odporúčam navoskovať švy impregnovacím voskom od Ulrichu.

diocka, to ma mrzí, ako zaspávate. U nás je to podobne, už sme si o tom písali. Teraz som na obed uspávala malého hodinu a pol - previsnutá cez postieľku a držala ho, aby sa nestaval na nožičky. Aj keď už to nie je také strašné, už sa nestavia non-stop v kuse, ale dá mi aj oddýchnuť a možnosť vystrieť sa. Nestavia sa na nožičky, keď ho hladkám/škrabkám po hlavičke, spievam mu pesničku alebo ho zaujme cumlík. Ale to netrvá dlho, o chvíľu ho všetko omrzí a už sa otáča.
To, že som uspávala tak dlho, je asi tým, že už nie je toľko unavený a mali by sme prejsť na 2 spánky denne. Od zajtra ho vyskúšam dávať spať už iba 2x.
Dala som si ku postieľke taburetku, takže pri ňom nemusím stáť ale sedím, jednou rukou ho pridržiavam a druhou si držím knižku a čítam. Takto mi aj čas prejde rýchlejšie.

Zuzic, niektoré dievčatá písali, že idú na stretávku samé bez mužov, ale neviem ktoré.
27. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ide sa uspavat na balkon ...cajik uz zaliaty na zohratie :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta nechce jest, ani spat.... :confounded: idem s nim von, kamoska mi volala ze nas caka....
apropo, blavacky, ja potrebujem nejake stretko... lebo ma asi slak trafi....
27. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaaak a spinkame :slight_smile:
baby my mame balkon na slnecnej strane /teda poobede tam svieti slniecko/ a teraz tam taaaak krasne svieti, oprelo sa do zasklennych okien a prijemne hrialo ... normalne som saskovala na balkone so slnencnymi okuliarmi ako som uspavala.
27. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutka, nejdu vam zuby??
27. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prerezal sa prave piaty, dvojka horna, a taky kusocek ocneho tiez trci... asi to bude ono...
a prave ziedol kupovane - sunarek hovadzie zo zemakmi, ale cviklu zo zemiakmi co som jarobila nechcel... az po tom sunarku. takze zjedol dve polovicne porcie.
ideme von... berem aj slnecne bryle. :sunglasses:
27. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem natiahnut a pocitat knihu :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky babule,
boli sme sa ockovat, ani sme moc neplakali, tak uvidime, ako to bude dalej, zatial spinkame.Mame 9145g a 4 zuby.Vcera spravil nas maly 2 kroky, on normlane bezi popri sedacke :wink: inak zajtra mame 10 mesiacikov a o dva mesiace oslavujeme rocik, uz rozmyslam, co mu dat na narodky :slight_smile:
Inak posledne 2 dni sme spali od 20.00-3.30, potom kojenie a zobudili sme sa o 6.30, takto by to bolo skvele, len nech to vydrzi:slight_smile:

Nsoci, z celeho srdca ti blahozelam k tehotenstvu, prajem ti hlavne vela zdravicka a skvele tehulkovanie :wink:

Egy, tesim sa s tebou, ze ste tak dobre buvali :wink:

Zuzic, aj u vas taka zima ako citam, my mame dnes -13 a to staci pobato, skroo som zamrzla :cry: uz nech sa otepli

Maly je hore, idem dat obklady na nohy....
27. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobila som dnes zmenu - von sme isli hned po obede a teraz sa spi. "hned po obede" = asi hodinu po, lebo som este do seba hodila nejake jedlo, medzitym sa matej neplanovane pokakal - neviem, ci ho inspirovalo nazizanie do pracky, kde sa prave prali plienky :grinning: - potom navliect milion vrstiev... ked sme uz boli s kocikom na chodbe, napadlo mi, ze namiesto do mesta by sme mohli skusit sanky na dvorceku. tak som ich steperila von, potom mateja (na dve minuty ostal sam v byte priputany v kociku :sweat_smile:) a na dvorceku som zistila, sa tam takmer neda nic robit, lebo je maly. predtym sa mi to tak nezdalo. nejako sme to vydrzali asi pol hodiny a pratali sme sa naspat. zima riadna, ale nuda vacsia. :grinning:
tiez by som si sla pospat, ale maju prist kominari. stavim sa, ze pridu az vecer. zato keby som si lahla, zvonili by hned. :zipper_mouth:
27. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ja nechapem ... kupila som v DM ze Babylove jogurt a zblajzla celu flasku ... a to normalny jogurt biely s bananom ofrala. Och jo ...

a tu je dnes nejako pusto.
27. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labutka jak citam tvoj prispevok, tak dnes mali nasi Adamovia rovnaky obed:slight_smile:))

Dnes sme boli na predposlednom plavani, a vyzera to tak, ze sa mu ponaranie paci. A tak rozmyslam, ci mam zapaltiti pokracovanie kurzu :wink: A teraz Adam spi od 5, co sm evysli z plavania. A ked sa zobudi, zase bude hore do 10:frowning2:((( ALe nemam srdce ho ist zobudit, lebo bol taky unaveny, tak cakam....

A tesimmmmmmmmm sa na nasu stretavku, aj na Adamkov rocik, budeme akurat pri Jurajovi v NEmecku, tak sa tesim dvojnasobne, no a potom oslava narodenin nam vychadza na velkonocnu nedelu, ked sa spolu vratime z Deutschlandu. Najradsej by som mu kupila naotebook, aby nekatoval ten moj, ved uz mi znicil tri nysky:frowning2:(((
27. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Naty ma uplne cervene kolienka od toho lezenia ... mam jej to niecim natierat? Alebo to mam nechat tak ...

no ide sa kojit a uspavat o chvilocku ked muz dooblieka malu :slight_smile:
27. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mala zaspava, ked som odchadzala z izby tak este diskutovala ...
Dnes je tu naozaj velmi pusto ... co sa dnes deje??

Nsoci, som sa ta zabudla spytat, ze ako si dopadla u lekara.?
27. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:
zeby priestor na stretko ... len to tam vyzera, ze bez kocikov
http://www.klubpalisady.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=
27. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo mam dnes vecer tuto temu len ore seba??? :astonished:
27. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu...trosku tu dnes vecer budem, len este musime ulozit cervika, lebo este robi bordel
27. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a Nsoci je kde....tu dlho nebola a my horime nedockavostoú ze co
27. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iron, vidim, ze zavislost od MK len tak nepusti. :wink:
27. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moj chlap sa v poslednej dobe strasne rozozral ... ja navarim tak, aby ostalo aj na druhy den a on to este vecer dorazi ... uz som zufala. A zacina priberat ... hroza.
27. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok