Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

renata7718
3. feb 2010

takze ahojte koceny §§§ som tu po velmii dlhom case vlastne mali jakubko uz o dva tyzdne bude mat 11mesiacou necitala som som vsetky vase prispevky ale sa drzite,babatka uz vlastne budu aj chodit,moje uz ide za jednu rucku,kojim ho ale papa vsetko zaradom,pije aj cajiky no proste vsetko ,mam len otazocku vacsina z vas je od blavy mate skusenosti z cajikom hipp z rakuska a kde sa tam da v ktorom markete kupit aby som dala vediet ,ked bude tak dobre a niektora z vas by poradila budem rada
vdaka a nech su vsetky nase marcove zazraky zdravucke 🙂 🙂 🙂

bianus
3. feb 2010

renata
Ahojky, ja malej nedávam HIPP-instantný, je to umelyna a obsahuje veľa cukru, z čoho sa deťom kazia zubky. Moja kámoška dávala malému takýto čajík a potom vo veku 5 rokov chodil k zubárke.....zčernely mu zubky.

renata7718
3. feb 2010

faktt tak mam radsej ostat pri klasika sackovych ovocnych z lekarne a davat len hroznovy cuk

egyptanka
3. feb 2010

ahojte ako sa mame???

vitam renatku a bianus 🙂

my sme dnes dali prvykrat krat polievocku a od jedenastej spinka, po zobudeni dostane druhe 🙂

egyptanka
3. feb 2010

nsoci, gratulujem oficialne k fazulke, hlavne nech ste zdravi a opatrujte sa 🙂

potulka
3. feb 2010

renata a musis caj niecim sladit?

renata7718
3. feb 2010

ahoj dikyyy mi sme akurat vstali tak ideme sa napapat takze sa vratim o chvilu

baskaj
3. feb 2010

nsoci - paráda, teším sa s vami!!! 🙂

den - tánička má dns 11m? gratulujeme!

už druhý deň dávam na olovrant jogurt, teda sm zrušili pooobedné kojenie. kojím už len pred spaním a v noci a ráno. a máme sople, také vodné chuchvalce veľké. aj v noci sme 2x odsávali, lebo sa ani napapať nemohol.

baby, porazí ma! 4 večer som uspávala malého tak, že som ho nechala prevaľovať sa po našej posteli až kým nezaspal sám (včera nasáčkovaný medzi mojimi nohami 😝 ) a potom som ho preložila do jeho postieľky. a z toho 3 noc bola zlá. budí sa, nevie zaspať, plače. asi ho to mätie. ale čo teraz? dnes ho chcem po chvíli prevaľovanie sa, keď už bude skľudnený dať prevaľovať do jeho postieľky, aby teda zaspal tam, ale vidím to na veľký protest a plač. 😒 aj včera v noci, v spánku chcel len dudel, atk sa začal automaticky driapať po rebrinách hore do stoja ☹ . ja ho už večer nechcem uspávať na rukách. stačí cez deň. asi som ho takým uspávaním zase navykla na našu posteľ. neviem čo mám robiť. asi by sa mi zišla postieľka so spúšťacou bočnicou, ale takú nemáme.

egyptanka
3. feb 2010

poobede som odsala 80 ml ... zacina ma to bavit 🙂 ... ja co som odsavanie neznasala 😀

egyptanka
3. feb 2010

potulka, dobra otazka 😉

renata7718
3. feb 2010

no nemusim cajik sladit ,dcere som nesladila vobec ,a mali mi tiez vypije aj taky ja sa len chhcem na tie caje pytat lebo kamoska si ich chvali ja s nimi nemam skusenosti tak preto ci nemem nieco zmenit musim ist lebo polievka na peciii jujj

labutka
3. feb 2010

caute, jeeeeeeeeeeej nsociiiiiiiiiiiiiiii skoda ze matko grca, jak by sme dnes oslavovaliiiiii. 🙂 pocuvaj, okamzite ale OKAMZITE daj fotku do albumu!!!!!!!!!!!!!!!!
ja som pred jedenastou uspala adama, na rukach , ale sam spat nechcel ked som ho polozila do postele, tak som si ho dala na brucho a pospali sme si spolu do pol jednej. no hned je den krajsi.
idem vybavit nech nam poslu postielku, a pomaly sa mozme stahovat. naozaj to vyzera realne, az tak, ze uz narodky budu v novom. hura.
a mame novu autosedacku, vyzera namakane. 🙂
renata, ja davam sackovy caj ale nesladeny... my dvaja nesladime, takze ani adamovi nebudeme.

diocka
3. feb 2010

baska, presne toto sme mali a mozno este stale mame aj my. ale uz 3. vecer to skusam tak ze vecer ulozim maleho do postielky - jasne ze hned stoji.dam mu tam nejake hracky, tak zo 2-3, nie vela.. sadnem si vedla postielky, citam si tak 3/4 hodinky pri nom knihu - mam zapnute take minisvetlo. maly nejaci leo vidi ze som tam, ale snazim sa ho nevsimat, ked neplace tak s nim nekomunikujem, ked vykrikuje tak iba poviem je je vsetko v poriadku a nech nekrici 🙂 a ked vidim ze uz maly sedi (nevladze stat) a hra sa a nestoji, tak zhasnem svetlo, ulozim ho do lahu, pohladkam par krat a pomerne rychlo a bez protestov zaspi.
tak mozno skus tak.
ale cez den uspavame na rukach, to je jasne 🙂 🙂

egyptanka
3. feb 2010

Ja tie Hippkove caje moc nemusim je tam vela cukru ... ja z HIPP davam len tento lebo je bez cukru ...
http://www.mojalekaren.sk/hipp-napoj-mamickino-...

egyptanka
3. feb 2010

uz dve hodinky spinkame 🙂

egyptanka
3. feb 2010

labutka, aku autosedacku??

potulka
3. feb 2010

renatka, mas pravdu, ty si sa pytala, kde sa daju kupit hippky a my ta tu hned vychovavame. 😉 🤐 myslim, ze ich maju v DMke.

egyptanka
3. feb 2010

dio, my sme sa posunuli uz nemusim pri nej dlho byt ... nakojim, este si ju priviniem k sebe, minutku ju drzim v naruci, poviem jej ze ju lubim a ze som stastna, ze je ... dam cumlik, poviem dobru noc, dam pusu na cielko, polozim do postielky, este par krat pohladim, ona si najde miesto a o pat desat minut odidem a zaspi sama. 🙂

renata7718
3. feb 2010

dikz babenky ,a ake vlastne vy davate detickom cajiky okrem kojenie lebo mi sa kojime

egyptanka
3. feb 2010

Reni, aj my sa viac kojime ... ak vypije caj tak max. 50 ml a niekedy ani to nie.

egyptanka
3. feb 2010

Ja sa nudiiiiim

potulka
3. feb 2010

ren, ja kojim vecer a v noci (dokopy 4x), cez den doaleluja podstrkavam flasku so slamkou, v ktorej je voda. vzdy si trosku cucne, za den je to asi 1 dl. viem, ze nie vela, ale to je uz pokrok. a snazim sa aj do obednajsieho maglajzu dat viac vody.

egyptanka
3. feb 2010

potul a rano uz nekojis?

potulka
3. feb 2010

posledne kojenie byva tak okolo piatej. mozeme sa hrat, ze to je ranne. 🙂 ale potom sa este drichme.

potulka
3. feb 2010

diocka, tusim aj my pomaly smerujeme k takemuto uspavaniu. lebo ten futbal, co matej hra zo spanku, zacina byt dost husty... 😅 ibaze on si zatial nevie zo stoja sadat, takze ked je v postielke, len stoji a ked uz ho to nebavi, vresti, nech s nim nieco robime. ked ho teda posadime, okamzite sa driape hore. 🙄

egyptanka
3. feb 2010

a kedy ranajkujete??

lenk30
3. feb 2010

ahojte.

nsoci, teším s tebou. vidím, že profil zmenený......správne. tak sa len držte baby jedni!

ja som dnes bola šikovnica. Mala som vo firme čo pre nich robím nahlásenú komplexnú kontrolu od hasičov, tak som po nociach dorábala dokumentáciu, včera bola olepiť halu.........a stresy, tak už mám po tom: že bez nedostatkov. sa teším, lebo teraz sú tak vysoké pokuty.......
no ale Filipenko mi zaspal pri tatovi až po hodine plaču 😒 a ešte spinká, tak som si ho ešte nevystískala.

renatka, ja ti s čajíkom neporadím, lebo môj nechce žiadny. najviac mi vypije len z mojho.
a ja keď si jeho nalejem do mojej šálky, to mu nič nerobí. ale ked si urobím nejaký roibos, alebo čo......tak to by piiiiiiiiiiil. minule som tiež mala nejaký bylinkáč. malému chutil, tak som si bola istá, že ked ho pije určite nie je pre deti. taký chrípkový. jasné, že na obale bolo upozornenie. Ja neviem, či to mi robí naschval.

Ale určite by som čajík nesladila a neučila ho na to aj keby pil

potulka, cici už fain?

potulka
3. feb 2010

medzi 8. a 9. dostane jogurt, potom okolo 12. obed.

egyptanka
3. feb 2010

stale spime ...uz 2,5 hodiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre