Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
7. feb 2010

musim ist teraz do sprchy, kym spinka Matko.. ale hned potom pridem.. poradte daco prosim, kto mate nejaky napad ako na to...

egyptanka
7. feb 2010

munu, skus davat chlebikovu korku ... je tvrda a nauci sa prezuvat, alebo uvar nejaku mrkvu,brokolicu a tak alebo napar a daj mu to do rucky ... ale tip tvojej maminy je dobry 🙂

denkolc
7. feb 2010

Munu, možno to mäsko ho drhne.....tak mäsko mu zatiaľ mixuj, ale ostatné popuč....a fakt - rožok, chlebík, chrumky by ho mali naučiť.....možno banán.... 😉

egyptanka
7. feb 2010

zase som tu sama???

egyptanka
7. feb 2010

☹ 😢 😢 😢 😢 ☹

mgk111
7. feb 2010

munu - veru veru dlho si tu nebola 🙂ja by somti poradila- skus mu popucit iba banan, ten je makky a bude ho zubkami hryzkat a hadam pochopi ze aj ine jedlo sa tak da papat a este cestoviny najskor viac popuc, potom menej a potom ich nechaj cele...je to hladke, lahko to prejde dolu krkom... na masku by som to neucila, tak ked je kubkovi blbo mixujem doteraz ostatne len popucim... zvykol si ale tiez nam to trvalo... a ako pisu baby este tie chrumky...

egy - nie aj ja som tu tak chvilami, uz som osprchovana, na nakupe sme boli, kubko zatial hajal a svagrina strazila, potom po obede ideme na nakup a uvidime...

kubko dnes kakal zatial iba raz aj to tuhe - mliecko sme mali vecer a rano riedene a s ryzovym odvarom... na desiatu banan s jablckom a na obed mu dam zeleninku s ryzou kupovanu... domacu ryzu mi nechce... kupila som aj ryzovu krupicku tak to mu urobim nech netlaci stale len banany chudiatko... je tam dokonca napisane ze sa to dava pri dietovanií dietatka...

egyptanka
7. feb 2010

ja odsavam, v sprche som uz bola, pre malu navarene mam ... cvikla, zemiak, mrkva a zltko ... sa mi to trocha rozvarilo, ale neva ... bude sa jej to viac klzat dolu krkom 🙂

egyptanka
7. feb 2010

uz dve hodiny spi ... 😲

ajka82
7. feb 2010

karinka najedena dava poobedny spanok a my teraz obedujeme-slepacia polievka, a kacka s knedlou a kapustou 😝
okolo druhej by mala dojst navsteva, tak bude mat karinka po tyzdni aspon zmenu, ked este nejdeme von...take fuj pocasie vonku bolo, snezilo, fukalo a ja bola akurat v obchode...ale aspon mi hlavu prefuklo, nech mi je lepsie 😀

egyptanka
7. feb 2010

ajka, pokial neprefuklo nieco ine tak to je dobre 🙂
no cica mica sa uz zobudila, pocujem jej velke diskusie z izby ... je to uzasny pocit, ked je dieta hore, nereve a len pocujete ako blaboce spokojne lebo je vyspate 🙂

ajka82
7. feb 2010

a karinka uz tolko nekasle a nesopli, aj ked este trosku ano, ale uz to ustupuje konecne 😵

egyptanka
7. feb 2010

No Naty najedena, ideme my k mame sa najest ... 🙂

ajka82
7. feb 2010

labutka, na tie prezentacie latkoviek bravas aj adama ako modela? 😅 😎

labutka
7. feb 2010

jaj, jak sme si fajn pospali - od pol 12 do pol druhej... obidvaja. 🙂 hned mi je lepsie. idem dat adamovi obed, potom sebe, a potom von aj s neterkou. 🙂

a munu, si mi pripomenula. doteraz som furt pisala len co moja mami urobila zle, ale teraz ju musim pochvalit. 🙂 konecne. 🙂 ked sme isli k nim, som jej volala nech adamovi urobi obeed - ryzu , mrkvu, maso. a ona urobila, a hovori ze ved mu to nemixuj a len to tak roztlacila vidlickou. a adam zjedol. takze uz roztlacame. 😵

labutka
7. feb 2010

ajka jasne, ze ide somnou aj krpec, sak kam by som ho dala. 🙂 dojdite kuknut aj vy, ked budete zrdavi. 🙂

ajka82
7. feb 2010

labutka, ked sa bude dat, tak sa zastavime, ale nerada by som, aby soplili a kaslali aj ine deti... aj ked na latkovky mna nenahovorite 😝
nomozno ho nechavas u starych rodicov na chvilu, alebo s manzelom 🙂

asandys
7. feb 2010

juj baby adamko uz definitivne ehanckuje, 2x kakal malicke bobky, taz eje este zapeceny. Tak som mu postuhala jablcko a na obed mal kuraci vyvyat. Vsrtko spapal. A vkuse zuzle susienky a piskoty, taz esa mi zda, ze mu idu dalsie zuby, uz ma 6 safalatky 😵

Lubi, inac co si munile napisala o adamkovych potencionalnych faldikoch ci sumcickach, uz presne nepamatuje, tak to bolo velmi velmi zlate 😵 😵 😵 😵

teaz adam spi a ja kus oddychujem, za cely tyzden , co bol chorucky, som ho vkuse vlacila po rukach, a teraz sa taoho non stop dozaduje, takze momentalne ked nespi tak reve a taha sa na ruky, ale ja musim odolat, lebo nevladzem ho nosit. Ja uz mam taku skrivenu chrbticu po porode, je to dost viditelne a vobec neni pekne, fnuk.
A vecne ma boli zapastia. Chcelo by to poriadnu masaz a rehabku 😒

kucina1
7. feb 2010

ahojte baby

opat sa hlasim 🙂
mame sa fajn, ale dnes som vstala so zapalenym hrdlom, dakym soplom a kaslom tak ma asi navstivil daky virus :( ani si ako tehotna skoro nic na to dat nemozem

vcera sme si vybrali cele zariadenie detskej izby aj s kobercom okolo 400-500 euro nas to bude vychadzat tak to nejak zo zvyseneho rodicovskeho prispevku budeme po mesiacoch kupovat po kuse aby sme to postihali do narodenia nasej lucinky alebo lukaska

dnes som objednala autosedacku a vyzera to aj tak, ze si tento tyzden vybavim notebook na splatky tiez ked mam uz zvyseny ten rodicovsky a tak takych 50 euro by sa na to mesacne mohlo dat

tomas sa kazdym dnom s krockami zdokonaluje uz sa mu dari aj samemu postavit bez akejkolvek opory

piatkova kontrola na hematologii dopadla fajn, hrozila mi ta infuzia ale nakoniec mi mesacna kura jednym druhom vitaminou pomohla a zelezo mi stuplo. mam ich brat aj nadalej a kontrola je opat o mesiac

v utorok mame utz neviem sa uz dockat

na tehotenskej kalkulacke mi povedalo ze som uz 6 mesiac fiha sa mi to ani nechce verit ze sa to pomaly blizi, este som nic nepribrala a ani brucho nemam skoro ziadne, dufam, ze aj napriek tomu je babo v poriadku

v sobotu planujeme ist s tomaskom za mojou maminou do rakuska

uz tu tomas robi zle tak papa

kucina1
7. feb 2010
munu
7. feb 2010

dakujem vam za rady 🙂 budem skusat, ale korku chleba sa mu bojim dat, ked vidim ako sa vie dusit s malymi kuskami v jedle.. ved on este nevie kolko si moze odhryznut, aby nemal vela v puse a co ak mu to skoci do hrdla a zadusi sa pred mojimi ocami? 😕 😔 velmi sa bojim, musim ist nanho opatrne 😒

mgk111
7. feb 2010

munu - korka chlebika nie je podla mna dobra, musi sa naucit na niecom, co aj dokaze spapat ak by nahodou odkusol velky kus... ani u nas to neslo s korkami... drzim palce...

ja som bola s tatinkom na floorbale -v yhrali a krpec prave zaspal, tak idem pobalit a ked sa zobudi hajde domov a hadam nam do deviatej potom aj zaspi 😉 hmm naucili ho ako robi rybka ze tak otvara pusinku, ale to mi robil ked bol hladny a teraz neviem kedy robi rybku a kedy je hladny 😀

pasoa
7. feb 2010

muňu, matúško má tiež problémy s hrčkami, ak papá jedlo kašoidné, tak ak má hrčku, naťahuje ho.
ale ak papá niečo suché (clebík, chrumky) tak žiadny problém - omieľa to v ústach, až sa mu zmäkne a krásne to prehltne.
proste tekuté alebo kašové jedlo musíme mať tiež bez hrčiek. Včera prvýkrát jedol ovsené vločky (uvarené) s jablkovou výživou. Boli v tom trochu hrčky z tých vločiek. Ešte pár dní dozadu ho z toho naťahovalo a musela som aj vločky mixovať celkom na hladko.

egyptanka
7. feb 2010

Fuuuj tak to bola rychlovka ... prisli sme domov o 18,20 ... mala je uz najedena, dostala vigantol, manzel uz okupal a teraz ju oblieka, ide sa kojit a uspavat ... do pol to musim stihnut, lebo o 19,45 mam rande 😉

kucina1
7. feb 2010

baby babo v brusku uz kope tak, ze ho dnes ucitil aj tatino, jupiii

pasoa
7. feb 2010

kucina, juj, to je úžasné.. 21tt, tak to by si už mala aj vedieť pohlavie, nie? či teraz čo idete na Sono VáM už povedia?

pasoa
7. feb 2010

Egy, prajem ti všetko najlepšie k zajtrajším narodeninám (keďže od zajtra tu 2t nebudem). Prajem Ti najmä veľa zdravia pre Natalku, veľa veľa trpezlivosti a hlavne optimizmu pre Teba a veľa lásky celej tvojej rodinke :-*

egyptanka
7. feb 2010

kucine, jeeeee krasne ...
tak namalovana, oblecena, dieta spi ... uz len vycikat a ide sa rande ... pekny vecer 🙂

lenk30
7. feb 2010

kucii jéééééééééééj. dúfam, že aj ja ešte zažijem ten pocit. teším s tebou. že 6mesiac? no veď baba, ty už čo chvíľa rodíš...... 🙂

muňu, Filipko ako kedy niekedy spapá také veci, že sa čudujem a niekedy ho naťahuje aj keď je ochutený jogurt a je tam zrnko z jahody, alebo kuštiček marhule. dnes som mu dala do jogurtu ovsené vločky, ho riadne natiahlo....vypľul a utieral si jazyk prstami

malý dnes ako zaspával, tak som ho prevalila z mojej postele do jeho postielky, som zvedavá do kedy tam vydrží

inak oslava bola úúúúúúžastná, tortička dobrá.............

Filipko posledné 3dni non stop nalepený na mne. len z obyvky, kde ostane s mužom idem do kuchyne - a vidí ma už sa žalostne rozplače mamaaaaaaaaaaaaa. to je teraz také obdobie opäť? neviete?

kucina1
7. feb 2010

pavli ano pojdeme na ten ultrazvuk teraz v utorok tak som zvedava

lenk tiez mi toto tehotenstvo strasne rychlo ubieha ani nechapem, ze mi to fakt uz ukazuje na tej kalkulacke 6 mesiac xixi

tomasko zlupol mliecko a tiez uz spinka v postielke

mna strasne v tom hrdle skrabe tak pojdem aj ja pomaly spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre