Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nufanek
10. feb 2010

Zienky uz vam niektorej spavaju drobci raz za den? Paulinka chodi spavat doobeda pred desiatou, vtedy doslovne odkvecne a poobede okolo tretej, ale dost sa brani a vacsinou vstane uplakana. Rozmyslam, ze mozno by mohol byt aj cas to nejako zmenit, ale do jedenastej doobeda by mi asi tazko vydrzala, tak neviem.

boldy
10. feb 2010

ahojky,

nsoci> sprvu gratulujem
kuci> aj tebe k lucinke
ja som posledne dni ako vypluta, u nas len teraz zacina byt husto..jasmin je strasne nervozna, ked nieco chce, az sa cela zaprie ako struna... vsade lezie, taha sa vsetko chce otvarat a zatvarat... no nestiham nejako
dnes som sa nasrala s prepacenim, som jej objednala satky z netu ze 12/18 mesacne a su male, no co mam k tomu dodat...zje vsetko okrem bananu a jablka
k topanockam> mi mame len na vonku, ale na doma neviem zohnat papucky ☹ tiez si myslim, ze tie komacske su fajn, lahke nie ako tie moderna tazka podrazka... no len ja sa k nim neviem dopracovat tu v rakusku ich nemaju, ale pridu rodicia tak mi donesu snad budu dobre
nufanek> my spime len raz, lebo ak 2x tak do 22ej nebude spa, to mam odskusane uz 😠

egyptanka
10. feb 2010

Praci cest ...

... no vcera ma taaaak zacalo boliet brucho ... som sa nevedela vytoto a dnes to konecne povolilo. O piatej nam zacal pipat monitor, fuuu tak som utekala do izby, ale mala schulena v rohu postielky, len kukla na mna, pohladkala som ju a spala dalej ... zobudili sme sa okolo 7,30 ... malu si potom zobral muz, o deviatej dal banan, o desiatej som vstala ja, rychlo som spravila zeleninkovu polievku s morcacim maskom a kuskusom, zjedla ju celu ... cca 200g (bola dost husta), o stvrt na dvanast mala pri kojeni uz zaspavala, tak som ju este jemne prebrala, nech vidi, ze ide spinkat do postielky ... a spi az doteraz. Druhe jedlo bude mat zemiakovu kasu s troskou masla a Lucinou a telacim maskom.
Jaaaj a na margo Petrzlen ... do polievocky som skusila dat suseny petrzlen a nic jej to nerobi 😉

Aaaaa uz je hore ... ani som si neodpocinula ... som upratovala, varila druhe jedlo, bola v sprche a ked som si teraz sadla k pocitacu tak ako keby to citila a zobudila sa, no ale tipujem, ze bude pokakana ...

egyptanka
10. feb 2010

nufanek, no u nas sa to strieda ... raz jeden spanok, raz dva spanky ...

nsoci
10. feb 2010

Nufanek dakujem.
Matko spava nepredvidatelne. Dnes napriklad od 9.30 do 11.30... 😕

Aj Vasi tak kusu? Matko jak najde kus tela (najma prsty) tak kuse z celej sily. A ked mu vysvetlujeme, ze boli len sa smeje.

Dnes mi vyhadzal cely byt.

A uz vyse tyzdna vie tap-tap... no to nam to trvalo 😀

denkolc
10. feb 2010

Tak mám celkom dosť....práve dokončujem medajlóniky s bešamelovo-syrovou omáčkou, k tomu opekané zemiaky a dva hrnce plné domácich šúľancov, budú s makom.....večer čakáme s manželom návštevu, tak aby som mala čo ponúknuť....a ešte urobím syrové misy s olivami, cherry paradajkami a hruškou...ufff...

Nsoci - ja tie sandálky kúpim po nete, ak nesadnú, predám...ale neviem, čo by nesadlo...však sú o trošičku väčšie, než potrebuje teraz a tá cena je v pohode....nedám 20 eur za nejaké papučky na dva mesiace, možno aj veľa hovorím...takže ja to beriem tak, že risk je zisk 😉 😉 😉

katja78
10. feb 2010

Deni - by som do Teba nepovedala, že si taká gazdinka 😉 sa mi slinky zbiehajú 😵

denkolc
10. feb 2010

Kati, tak tomu ver, že ja negazdujem...však toľko času ma to stálo, že až... 😀 Rada varím, aj dobre, ale mi je ľúto toho času, čo pri tom stratím... 😅
A čo Ti pošlem? Šúľancov za dózu? 😀

egyptanka
10. feb 2010

Den, kedy chodievate plávať?

katja78
10. feb 2010

Den- radšej ten prvý chod, a ak zostane aj trochu zo syrových mís 😀

ajka82
10. feb 2010

denka aka kucharka 😉 ja som rychlo v steine navarila pizzu 😀 😝
ja akurat kukam kamby sme sli do talianska na dovolenku 😎

egyptanka
10. feb 2010

Baby v piatok ide muž na pohovor.

denkolc
10. feb 2010

Kati, len tej panenky som málo kúpila...tak nabudúce... 😉 ....je to javascript:addEmoticon('🙂','vBody')mňam, ale so štyrmi druhmi korenia... 😅

Egy, teraz nepláveme..až v marci ideme...jupííííííííííííííííí....a kedy, to nám dajú vedieť...

Ajka - pizza, to je taká predohra k Taliansku??? 🙂

ajka82
10. feb 2010

jasne deni 😀 ...len neviem najst nieco co sa mi bude lubit...hlavne co najblizsie k moru najlepsie do 100m a s bazenom (APT pre 5-6 osob) 😒

ajka82
10. feb 2010

egy, ze muzovi drzime palce 😉

katja78
10. feb 2010

Marcelka - probiotikami nič nepokazíš, odporúča sa dlhodobé užívanie, aby mali čo najlepší efekt.

clea333
10. feb 2010

Caute kocky,
par dni som tu nebola, bo som nemala doma PC. Niekomu som tu slubila (tusim Lenke), ze napisem, ako dopadlo nakoniec nase ockovanie, takze stale mame na jednej nozicke hrcu a vobec to nemizne. Davali sme obklady, teraz biolampu, to tusim najviac zabera. Hadam to uz prejde.
Po tom ockovani bol hrozny tyzden, lebo maly akosi nespal poriadne, max jeden biedny spanok denne aj to ledva ledva.N vyzera to tak, ze svita na lepsie casy, tak nech to nezakriknem. V noci je to nastastie v pohode, len s jednym papanim a spi do siestej, siedmej ako kedy.

Co tu o Taliansku citam?Planujete dovcu ci co?Ja uz vazne premyslam, kde by sme sli. Do uvahy pripada Taliansko alebo Chorvatsko autom, chcela by som APT, ale zatial neviem kde Musim pozbierat nejake infosky, ak viete poradte.

Den, ja zboznujem sulance, tiez to rada robim, ale teraz akosi nestiham take jedla, to ako stihas?

ajka82
10. feb 2010

clea, vsetko co sa mi zatial v taliansku pozdavalo bolo uz rezervovane 😖

clea333
10. feb 2010

Ajka, to fakt uz teraz je rezervovane?A kde to pozeras?Ja sa v Taliansku moc nevyznam, tam nemam ani sajnu kde by bolo vhodne ist s babom.

egyptanka
10. feb 2010

Den, jaaaaaj ... lebo my mame zajtra nahradnu hodinu,
Ajka, dakujeme 🙂

ajka82
10. feb 2010

clea, ja by som chcela bibione alebo lignano (riviera alebo pineta) ...pozerala som zatial cez cestovky ale nasi maju poobsadzovane... este chcem skusit rezervacne portaly s ktorymi sme spolupracovali v hoteli kde som robila, tak by som nieco mohla najst, len na to som este nemala cas...keby viem taliansky tak by to bolo isto jednoduchcsie a mozno aj lacnejsie cez ich agentury...

egyptanka
10. feb 2010

ajka, ved O prima tuto 😀

ajka82
10. feb 2010

egy, "opri ma tuto" mozem tak matovi hovorit 😀

egyptanka
10. feb 2010

ajka, 😀 😀
... jooooj o chvilu sa ide robit kasa, potom kupanie a taaaak ... dnes odpadne ako kabela, od jednej nespala ...

egyptanka
10. feb 2010

Blavacky, viete co mi napadlo ...

viem, ze to moze byt zlozite ... ale co tak raz sa stretnut niekde na kave a kolaciku ale bez deti ... hmmmm??? ... Hodinku, dve by snad priatelia, muzi postrazili ... alebo vecer niekam vyrazit. Haaaa??? ... alebo som trapne naivna???

matja
10. feb 2010

tak ja som dnes písala, že Paťko nevie sám stáť a dnes ma prekvapila niekoľkými krátkymi postojmi... Ale ide mu to iba s papučkami, tak mu ich budem dávať častejšie. Doteraz bol doma zvyčajne iba v ponožkách. Ináč máme také papučky, o ktorých písala munu, len na šnurovanie. Boli sme s nimi aj u doktorky a pýtala som sa na ne. Vraj OK.

egyptanka
10. feb 2010

Matja, super 🙂 aj Natalka ma take komunistické na záväzovanie.

egyptanka
10. feb 2010

Tak Natalka nakojena a uz spi ... odkedy spi len raz denne tak vecer odpadne ako kabela.

iron
10. feb 2010

no bola som na Nam. Hraniciarov v tej obuvi a maju tak teda fakt krasny vyber. Kupili sme malej zimne topanocky c.18, mensie nemali...maju tam teraz zlavu 50%, tak sme za ne dali 12 Eur....co nie je vela. Na jar ich urcite vynosi. Uz len ked ju dam do kocika a nahodim tie topanky...jej.

No najskor si bude musiet zvyknut.
A moje dieta dnes frci od pol dvanastej bez spanku...no povedzte kde sa to dobija..pohybom ci co?

ajka82
10. feb 2010

iron, tie slecny maju asi vsebe zabudovane nejake dynamo ci co 😀 to normalka
karinka spava uz len raz denne aj tak chodi spat o deviatej-pol desiatej 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre