Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

elenam
23. feb 2010

Dávate malým kyslú smotanu, nejaký puding alebo syry a syrečky? Ja neviem, či sa to už môže

potulka
23. feb 2010

iron, to preto, ze ninka ma tolko vlasov, ako ine deti nemaju ani v 2 rokoch. 😉
matejovi dnes pre zmenu v jednom obchode chcela predavacka ponuknut ochutnavkovu cokoladu... 😅

kucina1
23. feb 2010

elenam ja davam vsetko aj kyslu smotanu aj syry aj syrecky a dnes aj vyprazany syr s hranolkami ale len par kuskov

denkolc
23. feb 2010

Ej veru neveselé správy dnes....aj s bábom....aaaaaaaaaaach jaj.... ☹
A to som myslela, že najhoršia správa dňa je, že manželovi pokapali koi kapre v jazierkach (okrem pre neho citovej straty je to obrovská finančná strata....tisíce eur....) No, ale čo sú to ryby v porovnaní s ľudským zdravím, životom? Preto dúfam, že to Pán Boh zariadi tak, ako je potrebné.... 😔

lubi22
23. feb 2010

Kuci ale isto nebudes chciet, aby sme Ta brali vazne, co sa tyka zdravej vyzivy ani nie rocneho dietatka, ze? 😀 Teda nechcem Ta urazit 😉

My osobne este kyslu smotanu nie, puding iba Nestle babenkovsky, syry Lucina, Kiri. 🙂

kucina1
23. feb 2010

lubi ja viem, robim si s tomaskom co chcem 🙂

mno a ideme uz spinkat bru noc no a auuuu moj zadok 😠

mapa
23. feb 2010

ano presne, to bude tymi vlaskami iron a matejko je chuap ako hora, tak snad uz aj cokoladu moze, nie?
kuci, tak si mi narobila chute so syrom a hranolkami 😝

denk, co sa stalo koi kaprom?

mgk111
23. feb 2010

elenam - prestrelit kolena a nechat ho na pusti...

kucina - prepac, nechcela som nikoho strasit 🙄

putlka - o co lahsie by bolo, keby tie vady boli vidiet, ale tie poruchy co ma matejko by podla mna mal gynekolog ktory robi 3D sono od 12tt mal vidiet!! a este ich rodinny znamy kurna fix!!!

elenam - kyslu smotanu v jedlach ano, puding len Nestle a syr Lucina... ale ten mi vypluva...

den - jojo...

baby ja uz pijem ☹ tatino mi nadava, no ja akosi neviem sa odpudat a moc si to beriem... predsa len je to male babo a moja veeeeelmi dobra kamaratka s ktorou sme boli ako jedna... kym som bola s nou, tak som bola "silna" a teraz ... padafka...

elenam
23. feb 2010

A nejaké omáčky robíte. Lebo stále dookola to isté jesť, no malá mi papká krásne,ale už by som chcela vyskúšať niečo nové. Tak poraďte. Aké nové jogurty sa môžu a čo šunka?

denkolc
23. feb 2010

Elenka, však je toho spúúúústaaaa......cestovinky, zeleninka, rôzne mäsíčka, kuskus, amarant, ryža, kukuričné vločky, rôzne pečivká.....podľa mňa kopa vecí sa dá robiť....na nudu niet ani pomyslenie.....dávaš už polievočky? Nejaký vývarík, alebo pridáš do neho mäsko, zemiačik, paštrnák....alebo špenátik urobiť so žltkom....či šošovicovú omáčku, hráškovú, cviklovú, "sviečkovú"....a kukni aj do receptov...

Mapka, koi kapre neprežili zimu....bola hustá a dlhá....oni sú z Thajska a majú síce 3 roky, ale takáto zima ešte nebola...teda, mali tri roky.. 😅 Chudák Jano, ten je isto na prášky z toho.....ale ako sa hovorí, každému sa všetko v živote vráti, preto musíme žiť čo najlepšie, aby sme sa v živote dobre mali.... 😅

Mgk a čo si dávaš?

ajka82
23. feb 2010

elenam, smotana hej, syry-lucina, ked mam natrety chleba bambinom, tak aj z toho sa jej kusokujde a sunka sa jej tiez maly kusok ujde ked pride pytat kusok mojho chlebika, jogurty, detske od nestle, zvolenske
a omacky kmasu, co ma napadne, ako nase len bez korenia a bez soli 😉 😉

elenam
23. feb 2010

Denkolc - robím skoro všetko, len nie sviečkovú, kuskus - to neviem, čo je a ani amarant. To počujem prvýkrát. Ako to robíš?

mgk111
23. feb 2010

den - fernet... ale ajka ma presvedcila ze jeden poharik staci... ze nema vyznam sa opijat... aj tak na tom nic nezmenim... ☹

elenam
23. feb 2010

Den - a ako robíš tie omáčky?

elenam
23. feb 2010

Idem spinkať. Nemôžem dýchať, nos upchatý, ach tie blbé choroby. Do čerta s nimi. Ináč super recepty. Idem zajtra variť. Dobrú noc.

denkolc
23. feb 2010

Elenka, však stačí, keď uvaríš paštrnák, mrkvičku...napr. vo vývare z kuracieho stehienka...to potom mixneš, spravíš také redšie, pridáš kuskus na záver a omáčka jak vyšitá...ale kukni aj tu do receptov marcoviek, je tam toho viac.... 😉
😉
Mgk, ferneeeet......nemám....idem si uliať aspoň portského.... 🙂 🙂

taella
23. feb 2010

tak som po dllllllllhom čase konečne pridala aj ja fotky na koníka nielen na FB
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...

dnes som mala na návšteve asandys s Adamkom , mali prísť aj cmuk s dievčatami ( len v noci dostali teploty ☹ ☹ ☹ ) a mapa s Karlou ( mala niečo iné dohodnuté ) . Detičky sa zabavili , predviedli ako od Vianoc vyrástli a čo všetko už dokážu , pekne sa pohrali a pekný deň za nami 😀

a mám nový rekord vo vynechaní MS , už mi mešká 89 dní 😅 😲 😲 😲 včera som bola na gynde , tak tehu nie som , len jednoducho moje hormóny si robia čo chcú . Tak som dostala vyvolávačku , dr. mi chcela dať antikoncepciu , čo som odmietla ( nechápem , prečo všetky problémy chcú iba tak riešiť 😨 ) a pokiaľ neplánujem momentálne otehotnieť , tak to netreba ani riešiť , zo zdravotného hľadiska vraj nie je problém , že moja mrška si chodí každé tri mesiace 😖 a kedže moje telo tak funguje už nejakých 17 rokov , tak zbytočne ho stresovať a meniť mi cykly ( toť vyjedrenie moje dr. )

mapa
23. feb 2010

stevka, nechces zmenit lekarku? lebo vsetko riesit iba antikoncepciou, za predpisanie ktorej dostane prachy a inac "neriesit" mi pride dost divne... 😠

denkolc
23. feb 2010

Egy, je to len návrh....ale my aj tak máme vstup zdarma......a bezdomovcov je tam kopa.....tak o čom točia?

potulka
23. feb 2010

taella, ake podarene su tie tvoje detvaky. 🙂 a tie plavky! 😀

egyptanka
23. feb 2010

Den, ved hej ... ale ked sme tam mali stretavky a muz prisiel za nami, alebo tam len pobudol par minut tak musel platit za vstupne ...

Taella, aj mne sa pacia plavockove a Karolinka sa kraaaasne smeje.

Jaaaaj a zabudla som, sme dnes po dlhsom case vazili Naty a po veceri mala cca 7700 g. Takze ak odratam 200g kase tak mame asi okolo 7500 g.

asandys
23. feb 2010

taellian rodinka, dakujem velmi pekne za super popoludnie, adam zaspal az teraz, zrejme je plny zazitkov, ze nebol doma, ine hracky, deti kolo neho🙂)))))

egyptanka
23. feb 2010

Jaaaaj kucina som si az teraz spomenula, uz ste doriesili s muzom to danove priznanie a uplatnenie nezdanitelnej ciastky? Potrebujes to vysvetlit?

egyptanka
23. feb 2010

No idem pomaly na kute ... dobru noc.
😔

potulka
24. feb 2010

dobre rano
matejko po "kojeni" o pol 6. uz odmietal zaspat. nuz, aspon sme mohli sledovat hokej. 🙂

pasoa
24. feb 2010

hurá hurá, vyhrali sme (nad Nórmi) 🙂 🙂 🙂

tallea, super plavci, tie tvoje deťuchy 😀

egy, no... kukám, že Naty predbehla Matúška, hádam len neostane sám jediným členom Liliput klubu? 😕

pasoa
24. feb 2010

potulka, matúško dal tiež dnes budíček už od 7:00, takže som si tiež kukla tú nešťastnú druhú tretinu a po poslednej som už nepotrebovala ani kávu 😀 😀 😀

potulka
24. feb 2010

pasoa, ti nasi mali chlapi vedeli, aka to bude drama, preto buntosili. 🙂
musime zrusit kojenie o 1.-2., lebo matej si vtedy vypije vsetko mlieko a na rano mu uz neostane. potom ho budi hlad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre