Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
26. feb 2010

Katka, super, že takto sa to lepší....len tak ďalej!!! 😉 🙂 🙂
Však neviem, prečo som to chcela vo veľkom....ja vždy robím megalománske akcie a potom si ich neužijem, lebo vkuse niečo zariaďujem, desiatky hostí a roboty jak na kostole... 😅

Kuci, s plastovými odrážadlami sa bežne deti preháňajú po vonku....však aj my sme mali také žltočervené motorky a to sme hlavne na dvore s tým fičali - doma to bola nudaaaaaa.... 😎

kucina1
26. feb 2010

denka toto co ma tomas je pouzitelne len na doma, tak to bolo napisane na krabici, jaaaj moja zlta motorka to bolo casy xixi

iron
26. feb 2010

no pat dni a bola tu...ja som dala na dobierku...rychlo to dodali....uz by som s nou behala po chodnikoch, ale este nemala rok, musi vydrzat 🙂
A podla mna to urcite vyuzijes aj neskor, ked bude Tomasko sam pedalovat...Lucka uz bude velka takze v pohode. A kym bude malicka, tak budete chodit s trojkolkou niekde blizko, alebo ked pride manzel z prace aby ste boli dvaja.

kucina1
26. feb 2010

iron a aku mas farbu xixi ? ja chcem asi zelenomodru alebo zelenu, i ked cervana je moj favorit no tomasko ma cerveny kocik tak by mozno ocenil zmenu

iron
26. feb 2010

Katka...no vidis ze to uz ide k lepsiemu, si uzije svoje krpcek...

Den a to naco taka velka oslava...nebolo by to krajsie len v kruhu rodiny? Ja nie som veru na take velke akciu. Ninku by som tym len vystrasila. Tak my budeme oslavovat v patici. ja, drahy, Ninka, Ironko a fazulka

iron
26. feb 2010

kuci ja som brala cervenu, je to taky neutral....neviem co bude druhe, takze cervena aj pre dievcatko aj pre chlapceka

iron
26. feb 2010

no mala spi, tak idem spat aj ja...cafte zatial

potulka
26. feb 2010

s tou trojkolkou ste ma celkom nakazili. mozno nejaku kupime v lete za peniazky, ktore matej dostane od prababiciek. 🙂 teraz ma konika.
viete s cim sa matej perfektne a dost dlho vie zabavit? s magnetkami. mame jednu taku robustnejsu cicu micu a tu vcera donekonecna priliepal a odliepal od chladnicky. bol na seba velmi pysny, ked pochopil, ako to funguje. a dnes som pri tejto cinnosti uvarila cely obed bez odbiehania. 🙂

ajka82
26. feb 2010

ahojte, tak ja zase prezrata uz oddychujemv posteli, karinka uz pol hodku spi svoj poobedny spanok a nasi este v robote, aj brat isiel prec, nieco otestovat...

citamze ste mali divoke noci a mna krpec prekvapil ...okolo stvrt na devet som ju zobrala spat, neviem ci bolo pol stvrtej alebo pietej, cosa zobudilaa ze je hladna a spala do pol osmej 😲
takze, mgk, baterky boli vybite dostatocne vcera 😀

katja, som rada, ze je lepsie 🙂

egy jak ta napadlo, ze pojdes sama? 🙄 ale tak vidim, ze uz uvazujes nad inou moznostou 😉

deni naco megalomanske akcie? sak si to treba uzit tiez a nie obskakovat okolo vsetkych...akoze kludne aj viac ludi, ale dat nastol co mas a nech si beru sami... ja tiez vzdy vravim, ze treba kricat ked niekto nieco chce, alebo nech si sami vezmu, nebavima pytat sakazdych 5minut co mam komu doniest 😝

atemi
26. feb 2010

Ajojte,
vidim, ze tu sa uz vo velkom oslavuju prve narodky. Tak vsetkym oslavencom gratulujeme a prajeme veeeeeela zdravicka a poslusnych rodicov 🙂 Ale som to odflakla takto spolocne gratulovat, co? 😅
A dostal niekto k narodkam nejaky uplne paradny darcek, co odporucate kupit? Nasi sa stale pytaju a ja im neviem poradit 😝

ajka82
26. feb 2010

potulka,karinka sa tiez rada hra s magnetkami, ale to len u nasich, lebo doma ich nema kam priliepat 😅

katja, no stazovalasom sa ze mi je zle, ale to ja bohuzial mavam stale, ked je nejaka prudsia zmena pocasia alebo tlaku 😔

atemi
26. feb 2010

Egy, s Natalkou na Rysy urcite nie, ak nie ste nejaky profici... su tam aj tazsie useky...

nsoci
26. feb 2010

No my uz vyse hodky hore, tak som sa zmobilizovala, dala si deci kofoly a hned mi jelepsie. Snad babu neuskodi.

Matko uz usilovne demoluje byt, ja robim harule a je tu kopa vacsia nez sedacka a matko pradla.

kucina1
26. feb 2010

u nas sa prave dieta zobudilo

tak idem krmit

nsoci
26. feb 2010

Tato je paradna taka socikovska
http://www.verunka.sk/index.php?main_page=produ...

Preco vsetky kupujete toho Leonarda? Ma nieco co ine nie?

Holky no jo, ja som na Rysoc nebola, tak stahujem svoj navrh ist tam s Naty. Ale keby ste videli na Kysuciach tam ludia normalne lyzovali s takymito deckami na chrbte, aj kamarati, trojnasobna mamina, fakt zodpovedna a kukali na moje proesty s vyrazom "aj tak to nejaka blavacka co dieta vychovava ako v bavlnke nepochopi"

kucina1
26. feb 2010

ja idem dat teraz do albumu tomaskovu socikovu co uz davno ma prichystanu aj s kocikom a bicyklom u babiny
tak kuk

ta leonardo by mala mat ako jedina asi pogumovane kolieska ale to neviem naisto

atemi
26. feb 2010

no Kubko je cely mokry... nechala som ho hrat sa s takou flaskou na postrekovanie kvetov... nenapadlo ma, ze pochopi ako to funguje 😠 a hlavne sa to stlaca dost tazko a on sa tvari ze svet-gombicka... no tu sa uz clovek nemoze na nic spolahnut, vsetko treba skryt, alebo este lepsie ist byvat niekde do holobytu 😀

nsoci
26. feb 2010

Baby celkom by ma zaujimalo co robia vasi najradsej ked ste doma, take tradicne cinnosti

U nas
1. vyhadzovanie (suflikov, tasiek, cohokolvek, veci zo stoal, linky)
2. listovanie kniziek - sadne si a listuje leporela, knihy, casopisy
3. nahanacka

nsoci
26. feb 2010

Jaj a to hore je ANKETA (len aby ste vedeli)

nsoci
26. feb 2010

My sme prave po hodinovom prevadzkovani bodu 1. presli k bodu 2.

ajka82
26. feb 2010

nsoci u nas
-vyhadzovanie
-stukanie a tocenie vsemoznych gombickov a pozoruje co co urobi
-nahanacka so skryvackou

kucina1
26. feb 2010

anketa:
u nas to priebieha ako u nsoci, este si sadne okrem kniziek aj ku klavirom a pocuva hudbu alebo hraje hudbu

atemi
26. feb 2010

nsoci 😀
u nas:
1. detto vyhadzovanie... a vsetko co tam najde musi vysypat, rozobrat, obzuzlat, potrhat na co najmensie kusocky...
2. vysavanie (ale musi byt vysavac naozaj pusteny. uz hladame niekolko drobnosti, ktore nevieme najst a mame takeho tusaka, ze su vo vysavaci 🙂 )
3. skryvacka
.... zapinanie a vypinanie telky... mrvenie peciva od kupelky cez obyvacku, popod gauc az do postele... atd

kucina1
26. feb 2010

atemi ze vysavanie, ja len ked otvorim skrinu kde vysavac je tak chudatko moje uteka a strasne place az kym vysavac nevypnem

nsoci
26. feb 2010

Tusim su tie deticky fakt podobne. vysavanie aj u nas hit a tukanie do gombikov (pracka, pocitac) ani nehovorim.

potulka
26. feb 2010

aktualny postreh:
vynikajuci recept proti zapche - susene marhule v pocte viac ako 2 ks nakrajat na malicke kusky, povarit cca 10 minut vo vode, primiesat napr. kukuricnu krupicu, este povarit a jest. fajny kasickovity smradlavy vysledok zaruceny za 18 hodin. 😀

po ociste sme vyberali z pracky pradlo. ja som ho vesala na radiator, matejko vytahoval z bubna jeden kusok za druhym. sustredene cely cas mlcal, az ked v zaplave jednotvarnych plienok objavil ponozku, zajasal "PA!" 🙂

egyptanka
26. feb 2010

No neviem ako by Natalka vyťahovala pradlo z práčky, ked mame zvrchu plnenu práčku 🙂

kucina1
26. feb 2010

ja kedy vyberam pradlo na vanu tak tomas to do vane zhadzuje a potom stahuje aj zo susica

no a tiez som zabudla ze pocitace, telefony a gombiky su in ale vysavac nie

atemi
26. feb 2010

Kuci, treba ho prevychovat, aby ste ty a Lucinka mali lahsi zivot 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre