• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
pri struhani parmezanu som si kapanek postruhala aj prst :confounded:
5. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, dik ... to uz nevyzera ako tie stare komunisticke rucne vysavace ... pamatas s takou tenkou ruckou a dole taky obdlznik s kefami, boli modre a cervene. :grinning:
5. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to pamatam...ale ako rada som s tym chodila u babky po kuchyni, ked sme natrusili nieco :grinning: a ona mala zeleny
5. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze kukam von z okna a tam poletuje sneh? :astonished: to co je? :confused:
5. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni boli aj zelene??? :astonished:
Sneh ... coooo??? :astonished:

Ajka prestan lebo normalne z tvojich informacii dostanem sol :grinning:
5. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry nie sol ... ale sok :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

tak aj my uz tradicne o pol desiatej chrnime vsetci... tak som o piatej uz bola hore plna energie
dosiel ma kuk brasko, tak ani mi az tak zle nebolo
ale kokos aka zima vonku? tu snezi :sweat_smile: :confused:

ja som mala vzdy pravidelne kramy, v case HAK dokonca pomaly na hodinu a po porode zas naskocili s pravidelnou 29 dnovou periodicitou... takze mam vyhodu aj pri pocitani ovulky a plodnych dni... a aj som dobre pocitala, ked som vedela, ze v ten den ked sme urobili druhe mozme urobit... len sme si mysleli, ze ked je len 25perc. sanca aj v plodny den, ze az taki sikovni nie sme... a bum... sme

Iron ja mam zas pocit na dalsieho chalosa... alebo si proste neviem predstavit babu. Nevim. Ale skor cakam chalosa. Tak bude este tretie ... baba :grinning: :sunglasses:

Doobeda nam dosla bugina, vyzera bombovo a len 57 EUR plus postovne... velikansky kosik... polohovanie... spojena rucka.... a 6 kilo... zatial je uzasna :wink: Tento (ale kupili sme inde)
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=3672&category_id=178&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
5. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleny bol asi novsi model :grinning:
no akoze vazne, pred stvrt hodkou mi este slnko plestilo do okna a teraz sa divam jak lietaju snehove vlocky
5. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nsoci a citis sa?
no baby idem sa aj ja natiahnut kym mala drichme ... zatim papa :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy dobre. Napapana :wink:
5. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
- tak uz sme zdravy niekolko dni .. konecne sak sme mali natku a trochu kasel hroza, furt som malemu len soplik odsavala .. chodili sme malo von .. len tak na pol hodku a dnu ..
- ted uz na viacej aj na hodinu aj po tri krat
stale sa sa sadial viliamko stavia uz spravil aj tri krocky sam a potom sa rychlo chytal .. :D
- viliamkove najoblubenejsie hracky kable, dialkove .. no vse co nemoze :D ...

blahozelam vsetkym detickam co tento tyzden mali alebo este budu mat narodeniny ...
5. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja si pisem a zistim ze nikto tam neni :D ... to na tej novej verzii .. tak chvalabohu som to prekopirovala :D :D ...

inak co tu je noveho???
5. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netrieskaju na chodbe...to nas sused vedla preraba byt...doteraz ho tu nebolo vidno a teraz tam z toho robi kolnicku :angry:
5. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka taký vysávač som dostala na vianoce, len v modrom, a neviem si ho vynachváliť, a hlavne aj preto, že sa nemusí ten nabíjací panel zavrtať do steny :wink:
5. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tiez mam modry alle nenasla som ho narychlo...sak farba je jedno, hlavne ze splni taky ucel aky ma :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci, velmi dobre vyzera ten kocik! aspon teda do mesta je ako stvoreny. 6 kg hovoris?
5. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas sopliky zatial - klop klop - bez horucky a tusim chodia v takych vlnach - chvilku total vela a potom aj tri hodky nic. Spi ako normalne, ale vecer odsajeme. Davam len morsku sol v lekarni mi odmietli predat Nasivin a spol. ze pre male deti vobec nie :confused:

Na obed bola vajcova polievka v detskej uprave a velky uspech - krpec stlacil aj zajtrajsiu porciu. Recept z Dieta 7/2009

:wink:
5. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som sa vrátila z mesta z prechádzky a malého nákupu.
a viete, čo sa mi stalo?

pred odchodom z domu som si dala na spodok kočiara do "nákupného košíka" sáčok so smeťami. Taký veľký, 40 litrový pakel priesvitný.
potom sme cvičili, papkali, obliekali sa.. a šli.
Mala som tak akurát 10 min na autobus, prišla som presne.
Kukali na mňa tak akosi divne na tej zastávke...

v meste som vystúpila a idem tak po chodníku (našťastie mimo centrum) a išla som volať našej RHB sestričke kvôli termínu a mobil mi kydol na zem a rozobral sa na márne kúsky. keď som to zbierala po zemi, kukám na spodok kočiara, že DOKELU, JA TU VEZIEM SMETI ........ :astonished: :astonished: :astonished:
No, hlavne že som sa dala za elegantnú, kabát a baretka a pekné čižmy, a v kočiari sakeľ s odpadom, BOŽE!!!
Vyhodila som ho do smetiaka skautského klubu, či čo to tam bolo... a tvárila sa pri tom prudko nenápadne.

Však čože... hádam ešte nikdy nikto nevidel veľmi elegantnú mamičku s kočiarom vyhadzovať z kočiara uprostred mesta smeti, či čo? :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, ako sa máte? som tu len na skok...
5. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nsoci, dobre čítam, gratulujem k tehu! To ste chceli? No, ja teda teraz vôbec nechcem, lebo by som si nemohla užiť druhé a ani teraz tohto malého.
5. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoa, to so smeťami sa mi stále tiež často :slight_smile:
5. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baskaj,
a ten tvoj cs.mikroskop je tiez taky malicky a podsvecuje sa? A rozoznavala si na nom svoje ovul.dni?

Dievcatko,
to bol kamaratkin pristroj, tak ty mi asi neporadis, co s tym.Ale aspon niekomu fungoval. Ja som z tych dinosaurov, co ovul. dni nepostrehnu.

Nsoci ty si ich len ratas ci aj inak sledujes?
5. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka, Ajka, kedy budete teraz chodiť plávať? My začíname od bud. UT ráno.
5. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prave sme sa vratili z dvojhodinovej prechadzky samko spinkal cely cas uz som len cakala kedy sa zobudi lebo straaaaaaaasne fuci vonku je hrozna zima....

pasoa - dobre aspon sa trochu tie smeti povozili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes mal samko na obed zeleneninove kuracie rizoto chutilo mu....

Samko momentalne ma velku robotu rozobera penove puzzle, nenormalna zabava pre neho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja, aj mňa minule zaujímalo, prečo detskí lekári vždy predpisujú fenistil.

potulka, ja viem, ako si to myslela s tou ovulkou, že to nie je vždy pravidlom. Ale ja hneď v prvý deň, keď som zistila, že som tehu, som bola v tom, že je to dievčatko. Až do polky tehotenstva som mala ten pocit, potom sa zrazu z ničoho nič vnútorný pocit zmenil na chlapčeka. Pre nás to bolo aj tak prekvapko, nevedeli sme vopred, čo čakáme :slight_smile: No a druhé síce ešte nečakáme (aspoň myslím :grinning: ), ale tušáka už mám, bude to zase chlapček :zipper_mouth:

nsoci, napíš recept na vajíčkovú polievku.

veru, veru, kosa je, aj u nás poletoval sneh celé dopoludnie. Teraz svieti slnko, ale brrrrr zima
5. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi - ano, ano a nerozoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 14:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskaj to jej ukazoval, ze je neovlucny den :grinning: a ono bol :grinning: Raz jej tak ukazoval nejaky ovulacny test co sa ocikava..a otehotnela :grinning: a potom kupila mikroskop, ze uuuplne najsupernejsia vec, som pocuvala chvaly dva mesiace..az zrazu utichli a sup narastlo brusko :-d takze ona to chcela opacne,aby neotehotnela . Lekarka vysvetlila, ze niekedy ukazuje neovulacne chvile,ale pritom pri sexe sa to zmeni na ovulaciu, kedze zena este koji tak je to uplne inaksie v realite :wink:

potulka, maskujem sa :wink:
nee vymazala som foto lebo akosi sa tu necitim "bezpecne" lebo foto sa daju cudzimi v phode kopirovat a mala som par cudnych sprav ako reakcie na moje fotky v albume, tak som to radsej pozrusovala :wink:

pasoa doooobreeeeee!!!! som sa narehotala na tebe :wink:
5. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vela Som nespala. Ľahla som si a o 5 minut sa mala zobudila. My asi von nepôjdeme. Mne je taká zima.
5. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaluska, my streda a patek...tak mozno na nahradkach jak minule... :wink:

Pasoa, srandaaaaa... :grinning: Mne sa podarilo len raz zabudnúť pokakanú plienku v igelitke v kočíku a po 3 dňoch kukám, že čo to za igelitku...otvorím a tam...p r e k v a p e n i eeee.... :grinning:
5. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok