Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katka0602
6. mar 2010

Vsetko najlepsie Matuskovi!

Teda Katja, u vas oslava a ty na konovi?? 🙂 Priznaj sa ze nevies bez marcoviek vydrzat!

Ja sa snazim malemu umyvat zubky raz denne-vecer, tym naprstkom bez pasty. Spodne si da ocistit pekne ale vrchne az tak nie (ma 4). Snazim sa tym pretriet aj dasna, aj to by sa malo - tak nam hovorili este v porodnici ze umyvat navlhcenou gazou dasna uz od narodenia - to som ale dost zanedbavala.

katka0602
6. mar 2010

Baby, viacere tu kupujete buginu. Je to nutne? Ci len kvoli pohodlnosti a aby kocik nezaberal vela miesta v aute. Asi zalezi od deti, ale moj sa este celkom rad vozi a mne ten nas velky kocik vyhovuje, lebo sa da otocit tak ze maleho vidim a pri kocikovani sa "rozpravame" (i ked je pravda ze ked ho dam do auta tak do kufra uz vela veci nedam). Ja asi kupovat nebudem, avsak uvidime ked Sasko zacne behat, potom mi mozno v kociku nebude chciet sediet a mat nico male v zalohe bude fajn. Neviem...

katka0602
6. mar 2010

Jaaaj, a este som zabudla, Egy, pravdepodobne to nie je vas pripad, ale mne sa stalo ze mi maly raz odmietal jeden prsnik, ani za nic som nevedela preco, skusala som ine polohy, kadeco. Trvalo to asi 3-4 dni a isli sme nahodou na preventivnu prehliadku k detskemu dr. a zistili mu zapal uska prave na tej strane na ktorej som ho mala polozeneho pri kojeni "oneho" prsnika. Ja som na to vobec neprisla, lebo vobec neplakal ani nemal teploty, proste mi ani nenapadlo ze ho moze nieco boliet, riesila som iba laktacnu krizu.

matja
6. mar 2010

Katka, ja zatiaľ neplánujem kupovať ďalší kočík. Otázne je, ako pôjdeme (ak pôjdeme) na dovolenku, lebo by sme v kufri nemali miesto na žiadne veci 😀 Asi by sme to vyriešili tak, že by sme si kočík požičali od známych.

denkolc
7. mar 2010

Dobré ránečko želám!
Baby, ja som taká nasratá, ale taká nasratá, že som ani nemohla v noci spať....takto ma niečo nevytočilo už dávno....a fakt netuším, ako sa s tým vysporiadam....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

egyptanka
7. mar 2010

Den, co sa deje? 😲

iron
7. mar 2010

Katka to s tou buginou je tak ako pises. Cisto moja pohodlnost. Lebo ked idem s malou k lekarke, potom do obchodu a vytahovat velky kocik stale hore dole a skladat ho do auta. A pri cestovani, je bugina spratnejsia. Ja ked s malou niekde idem, je to na tyzden, takze potrebujem pre nu aj veci a kedze nemame nejake velke auto tak sme to vyriesili takto.
A u nas by sa aj tak kupila, kvoli babu c.2. 🙂

iron
7. mar 2010

Inak mala sa mi zacina v noci budit, takze asi nam pojdu onedlho zuby.

Matja...u nas prerabali hadam dva mesiace, v panelaku to vsetko brutalne pocut. Na zaciatku mi nevedela zaspat, takze som s nou musela byt dlho von aby sa vyhajala, ale bolo to take obdobie, ze byvala mrzuta, lebo aj tak sa nevyspinkala. Potom si na ten rachot zvykla a spala aj pri vrtani.
Ninka sa tych zvukov neboji, hlada odkial to ide. Ono lubi aj vysavac a akuskrutkovat...no co ti poviem, maly technik po rodicoch.

denkolc
7. mar 2010

Však tá oslava....hotová katastrofa....Jano pozval všetkých svojich zamestnancov a rodina tým pádom nemala kde sedieť....navyše, on chlastal (čo on kedysi nikdy) a my sme museli odísť, lebo zjavne sme tam boli navyše a oni tam chlastali skoro do rána......to je akože oslava Táničkiných prvých narodenín??? 😠

egyptanka
7. mar 2010

Den, takže oni mali firemnú party.:( A co svokra na to?

denkolc
7. mar 2010

Svokra? Neviem....ona je taká diplomatka....a vždy chce vidieť veci z lepšej stránky....ale mňa ide roztrhnúť od jedu a mám chuť sa s Janom definitívne rozísť...to nie je človek, ktorého som chcela....to je nejaký pako...

egyptanka
7. mar 2010

A aspoň dal nejaké vysvetlenie? Lebo toto sa nerobí, ja ta chápem, lebo aj podľa mňa je oslava narodenín najmä tých prvých čisto rodinná záležitosť. Máš právo byť nahnevaná.

dedde
7. mar 2010

Den uplne ta chápem, teda mna by to nasralo tiez, neviem neviem, aká som ja temperamentná, asi by som ho bola vyfackala pred všetkými jeho hosťami

egyptanka
7. mar 2010

Baby au ja neviem cikat :(

dedde
7. mar 2010

co sa deje egy?

egyptanka
7. mar 2010

Dedde, asi mocove cesty, pali to ako slak, furt ked idem na zachod tak ciknem kvapku a potom tlacim a boli a boli ... normalne som vytiahla tehotensky pas a nacapila na seba, uz som si aj posedela v horucej sprche ... to mam zato, ze spim v nocnej koseli ...

dedde
7. mar 2010

egy to musi byt nepríjemné ☹

egyptanka
7. mar 2010

dedde, tak tomu ver ...
dnes ani malej nevarim, vytiahla som hotovy kupensky prikrm ... vcera som dva musela vyhodit co boli po zaruke, tak to musim pominat a mat len cca jeden - dva pre pripad potreby.
Len som jej spravila brokolicovu polievku s cestovinami a to som mala za 10 minut hotove.

mona1111
7. mar 2010

ahojte

Samko isiel na prechadzku s ockom a mamka vari obedik 🙂

Uz o chvilku mam navarene len este ryza sa dovara....

Denka tak to by ma riadne nastvalo, hned by som mu to vytmavila ze to nie je je ho oslava ale jeho dcery ....

Neviem co to mal samko za noc ale kazdu hodinu s mrncanim sme sa budili, raz som k nemu vstala ja raz manzel.... asi opat nejaky zubok lebo zacal posledny tyzdne dost slintat.....ale ked on si vobec nechce dat pozriet tie jeho zubky... zatne pery a neotvorim mu ich ani na silu ....betarik jeden....

denkolc
7. mar 2010

Pasojkaaaa, Tvojmu krásnemu Matúšenkovi želáme všetko najlepšie k včerajším narodeninkám, nech je spokojnučký čím ďalej, tým viac a nech robí všetkým naokolo hooodne a hoooooodne radosti....a Tánička posiela CMUK!!! 🙂

egyptanka
7. mar 2010

Jaaaaj ... vidis ...

Pavli, Matuskovi praje Natalka s maminou kraaaaaaasne narodeniny, hlavne zdravicko, vela lasky a nekonecno usmevnych dni 🙂

mona1111
7. mar 2010

Matuskovi prajeme vsetko naj naj naj k jeho prvemu rociku 😉 😉 😉

katja78
7. mar 2010

Ahojte 🙂

Joooooj, ja hlava deravá, maková 😔 včera sme mali taký frmol, že som zabudla poslať Matúškovi pozdravček 😔

Takže sladkému Matúškovi želáme k prvej sfúknutej sviečke veľa radosti, zdravíčka, pohodičky a Božieho požehnania 🙂 🙂 🙂 aby nás stále prekvapoval svojimi pokrokmi 😉 Hanka a Maruška posielajú božteky 😀 😵 🙂

katja78
7. mar 2010

Kati - mali sme takú dvojfázovú hostinu. Väčšina príbuzných došla na poobedie, odišli okolo 18-tej. Potom sme holky okúpali, Hanka zaspala už o 19-tej, lebo poobede bola bez spánku a Maruška tak isto, a zalomila o 20-tej. A strýko-sused mohol prísť s rodinkou až po 20-tej, tak sa ustanovili o 20,30. Hanka sa zobudila o 22,30, nevedela zaspať, tak s nami hŕkútala do 00,30 😅 A ráno budíček o 6,30. 🙄

Den - jejda, to je nepekné, čo Ti manžel vyviedol, snáď sa to vysvetlí. Toľko si sa tešila...

Egy - chcelo by to kvantá urologického čaju, brusinky a čo najviac oddychu v teplej posteli

Baby, ste aj mňa nakazili tou golfáčovou mániou. Aj ja už špekulujem, aj keď máme jednu staršiu bubinu v garáži, ešte uvidím 😕

mgk111
7. mar 2010

pasojka - matusikovi vsetko naj naj naj naj 😉

kubkove fotecky - zopar novych http://www.facebook.com/album.php?aid=146649&id...

my sme dnes doupratovali, znicili tu plesen, na obed u svokrovcov, svagrina kocikuje maleho a ja vegetim na nete a s knizkou...

lubi22
7. mar 2010

Ahojte 🙂

Aj my sme vcera vo velkom oslavovali, uz od rana, zbehla som sem vcera iba kvoli Matusikovi tesne pred odchodom na vecernu zurku. Oslava bola fantasticka, deticky zlatucke, a aj vecerna zurka sa vydarila az na to, ze mne sa o jedenastej zacali tak zatvarat oci, tak sme o 1 namiesto na disku (v takom podniku som nebola uz asi 5 rokov) sli domov spinkat, niektori este pokracovali. Takze super den 😵

Denka no absolutne rozumiem, preco si nastvana ☹ To je hrozne, spytala si sa manzela, ako ho taka vec napadla? Napriek tomu dufam, ze ste sa zabavili aspon spolu s Tanickou? Ako sa Vam podarila torticka? Ja som s nasou tentokrat nebola uplne spokojna, navyse cena bola prehnana, takze sa vraciam pri najblizsej oslave spat k overenej cukrarke.

Matusik, ako si oslavila 1. narodeninky? 😉

Kacenka, takze vy ste tiez zurovali 😉 Hanka teda az do druheho dna 😀 Ale ved rocik je len raz, tak si to chcela uzit 😉

Zelam este pekne popoludnie 😉

denkolc
7. mar 2010

A dnes aj Lujzíkovi želáááááme s Tanulkou krásne prvé narodeninkyyyyy.....a dúfam, že tento víkend ste to všetci krásne pooslavovaliiiii... 🙂 🙂 🙂

No a u nás - v noci som bdela, všetko vo mne vrelo, mala som tlak tristo na štyristo....svokra volala, že aká výborná oslava bola a ja som na ňu začala že to a hento, jak si to kto predstavuje a bez môjho vedomia a načo, prečo, začo a nepatrí sa to...

O druhej som sa stretla s manželom v pizzerke a ani som nevedela, ako začať.....ale vytmavila som mu to poriadne, no nekričala som (aj keď najradšej by som ho bola rozdrapila)...fakt som mu to riadne vyčítala, chvíľu kukal ako puk, chvíľu sa smial, chvíľu to spracovával a napokon to uznal...že to bola fakt chyba....a povedal, že neni dobrý organizátor ani hostiteľ, on to proste fakt nevieeeeeeeeeeeeee.....je to trdlo, ani mu nedošlo, čo sa okolo neho dialo....a ožrali sa do pol tretej, tak mu dnes bolo zle...hahaha....

denkolc
7. mar 2010

Lubi a čo ste mali s tortou? My sme mali krásnu, ale ešte som ju nejedla.. 😅 A cena bola viac ako 50 euri? Neblázni....ufff

kucina1
7. mar 2010

ahojte dnes manzelovi uz nic nie je, tomasko sa v noci po sto rokoch pokakal a to az tak hrozne, ze sme ho museli osprchovat a celeho prezliect. nastastie sa po tejto procedure hned v postielke otocil a spal dalej. teraz drobec spi a mne sa v trube pecu kolace. inak sa mame fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre