• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
Ajka - my máme 2 "stroje", zdedili sme po tom mojom bratrancovi (on bol vytúžený jedináčik), sú už jazdené, ale na tie pestvá okolo domu úplne postačia.

Alline - Hanka väčšinou zaspáva okolo 20-20,30 a vstáva medzi 6,30-7,00, čiže tak podobne. Spáva terza 1x, ale dala by aj viac
12. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, my máme inú trojkolku - darovanú po druhom dieťati, asi dáku neznačkovú, neviem...
denka, akurát včera som aj ja písala, ako sa Paťko v čakárni zabával s 10-ročnými chlapcami. Kopec srandy :grinning:

alline - Paťko vstáva ráno medzi 6 - 7 hod., spať chodí medzi 19. - 19.30, cez deň spinká dvakrát.
12. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, my nemáme žiadnu trojkolku
práve dnes mi sestra ponúkla odrážadlo, takže zdedíme
ale trojkolku... matúšik ešte ani 100%-tne nesedí (ale ide mu to deň za dňom lepšie a lepšie), takže teraz riešiť trojkolku by bolo ako sci-fi,

aline, môj matúško vstáva o 7:00 alebo aj skôr a spávať chodíme okolo 20:00, cez deň dva spánky - po desiate dlhší a po olovrante kratší.
12. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som bola ja :fearful:
12. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpovede a este ak mozem otazku, davate drobcom veceru a potom este UM pripadne kojite? Ja ako kedy, ale ked veceru tak okolo pol siestej a potom uz len kojime...
12. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja, si tam zbierala údaje do svojej "matriky"? :grinning:
si to rýchlo skopči pod vlastné meno, lebo ti to prísne adminky vymažú hihi
12. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne nám dnes došli opravené striešky z kočiara , tak sme po dlhých dvoch týždňoch boli kočíkovať :slight_smile:

boli sme na kontrole na gastre a Karolínke vyšli výsledky výteru , že Salmonella typu C :confused: :fearful: to bolo vraj aj príčinou krvy v stolici . Ináč ten výter jej brali pred mesiacom , mala vtedy iba hnačku aj to iba takú miernu . Dnes jej zobrali opäť výter a budúci týždeň máme isť opäť na výter . A je anemická , takže máme dávať maltofer a už druhýkrát sa nepotvrdila alergia na bielkoviny kravského mlieka , takže môžme v pohode prejsť na obyčajné detské mlieko , žiadne tie hnusné horké mlieka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoa - čo si má skopčiť? A prečo by ma adminky mazali? Sedím si na kábli :confused:
12. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella aj moja mala je anemicka, my berieme Aktifferin 2x25kvapiek co je dost, ale kedze malej uz davali-vymienali aj krv tak to je asi potrebne :O)
12. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Munu - jaký veselý superman :grinning:
12. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasojka, šak to.... :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

Matja, hej, čítala som.....ale som si myslela, že je Paťko asi "vyspelejší"..... :slight_smile: Ale dnes som Táničku fakt že nespoznávala, jak sa po tom chalanovi vešala, vyprávala mu....musím spracovať fotky a dať sem, lebo to stálo za to... :grinning:

Taella, to fakt, že salmonela? Koksoooo....a to samé prejde a nič akože? Nechááápem....hm...ale hlavne, že sa polepšilo...
12. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja, no, ak si prihlásená v nicku marcovky2009, tak si kukni IP, adminky tam svojho času písali, že tento nick je iba na fotky a nie na prispievanie do fóra, takže budú všetky príspevky pod týmto nickom mazať z diskusií

preto som písala, že ak chceš ten svoj príspevok zachovať, tak si ho skopči a vlož pod svojím menom, nie ako "marcovky2009", lebo ak budú adminky akčné, tak ho máznu ;)
12. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoi - jaaaaaaaaaaaaj, dík za upozornenie, ale to by ma asi niekto musel nabonzovať :fearful:
12. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi - ja davam UM trikrat - rano, vecer a v noci jednkrat - po 180ml...

potulka - my mame taky kde musis aspon 5sekund drzat kym sa zapali takze to nie je u dietata mozne - ani som nevedela aky dobry sporak sme kupili :grinning:

labutka - aj mne by sa pacil rezim vstat raz v noci a potom o 8 :wink:

aarwen - pekne meno ma tvoj syncek, ak budeme mat druheho tak aj nas sa tak bude volat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ninke, Vilamkovi, Jasminke a Saske vsetko najlpesie zelame a kubinko posiela vela bociek :wink:

ajka - my nemame ziadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

alline - momentalne spinkava do 5,30 a mna to moc netesi a zaspi okolo takej 20 - 20,30... a cez den doobeda pol hodku a poobede sa uz polepsil a da aj hodku... a pre nas je UM vecera :wink:

taella - fiha ze salmonela - tak nech uz sa u vas neukaze :wink:

mne dnes volala svagrina tak som na obed isla ku nej, predtym sme este povysavali a trosku upratali s kubkom... v tescu som kupila mikinu pre kamoskinho maleho, ku ktoremu sme mali zajtra ist a padlo to :unamused: ale neva, aspon pre golface si ku nim skocim - aby som mala jednoduhsie kubkove uspavanie doma...

kubko je prestahovany v izbicke a uz spinka... som zvedava ako to dopadne, dohodli sme sa s manzelom ze skusime tyzden a uvidime, ci bude zmena alebo nie.. ak to nebude lepsie, tak to vratime naspat - ale kazdopadne to bude lepsie minimalne pre mna, lebo sa budim na kazde kubkove ine nadychnutie, suchnutie a podobne... uz som poriadne nespala ani napamatam... taaaaak sa tesim kazdopadne na noc :sunglasses: nech dopadne akokolvek....

novinka u nas - kubko zlieza z postele zvlastnym stylom, nie aby isiel ritkou, ale pride na kraj postele, da nozicky dole z postele a zosuchne sa dole rovno na nozicky, dnes sme na to cumeli s manzelom ako matohy, ze co to dokazal :grinning: raz sa dokonca rozbehol a urobil par krockov z takeho zoskoku a raz trosku isiel do kolien :grinning: ale krasny bol :sunglasses:

katka - ty mas iny prehlad o detoch :wink:
12. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a čo sa nám dnes stalo...vyberiem dieťa z kočíka a kukám, že má fľak na nohaviciach.....vyzlečiem nohavice a mokro na pančuchách...dám dole pančuchy a ono si to precikalo látkovú plienku.. :sweat_smile: Hups! Takže asi to bude zložitejšie ako to vyzerá, ale však my na to dojdeme... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem , tá salmonella asi aj sama prešla , lebo nemá žiadne príznaky . Sama sa v tom nevyznám , čo to má znamenať . :astonished:
možno katja by nám mohla k tomu niečo napísať .
:wink:
12. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci - hmmm, len to, čo by som mala čítať, zaoadá prachom :pensive:

Den - vy látkujete? tak naozajsky?
12. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella - u dospelých sa tiež nepodávajú liekyy hneď, aj keď hnačkujú a vracajú. Preliečuje sa tzv. nosičstvo, čiže ak sa opakovane salmonella zachytí v stolici. U detí neviem, či je to tak isto.
12. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alline, Natalka spi od 19 a do takej 6,30-7,00
12. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci, aký šikovníček ten kubinko! držím paluchy, aby takto pekne opatrne zliezal aj naďalej, a nepúšťal sa po hlave napred.

den, noveď neboj, raz na to prídeš, dúfam, že ešte pred nočníkovaním hehe
12. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katja, mozno preto, zeby som mala pocit, ze som zradila svoje ciele ... ale teraz sa rozpravame o tom s muzom ... dam vediet ako sme dopadli.
12. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella, fúha, aspoň, že nie sú príznaky... Snáď to bude na najbližšom výtere už OK.

denka a dala si na plienku vrchné nohavičky?
12. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dúfam , že nebudeme tými nosičmi :unamused:
12. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy - ale veď 11 mesiacov je nádherný výsledok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mám tiež cieľ, že čím dlhšie. Ale som si vedomá, že každý deň sa môže niečo stať :pensive:
12. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
den - zakladna otazka: vrchne nohavicky si dala? :grinning:
12. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tallea, juj, držím palce, aby to odišlo ako prišlo, nech vás to netrápi, Karolínka mačiatko maličké... :frowning2:
12. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa - skor sa obavam ze to je iba nahoda,lebo toto sme ho neucili - proste to dnes ukazoval... ale my sme ho vzdy ucili ze musi ist dole ritkou a to siel hlava nehlava - teraz ked je blizko kraja tak vzdy povieme ze nesmies tam je bo a aspon zastavi... ale najviac sa mi paci, ked sa skusa stverat hore na postel - jedna noha na zemi, druha na posteli - to je roznozka :grinning:

den - uz sa do teba pustaju chichi :grinning:
Kati, však nie naozajskyyy...dnes sme to skúšali....nedalo mi to, tak som ju ráno zalátkovala a šla na plávanie....ale ešte musím podoťahovať pár vecí....chcela by som trošku zmeny..a krpatá to mala prvý deň na sebe a veľký záujem okolia to vzbudilo....začína sa mi to páčiť... :grinning: :grinning: :grinning:

Mati, jaska, že mala som tie nohavičky....to jej spod stehna premoklo..možno ich musím nastaviť na menšiu veľkosť..uvidíme veru...či ju to nebude moc tlačiť... :sunglasses:

Tie chorôbky u detičiek sú fakt hroznééé.....sa toho bojím jak čert kríža.... :frowning2:
ozaj a pre mna najdolezitejsia info tohto dna (okrem toho ze je kubko ten najdolezitejsi samozrejme ) ze matejko je prelozeny na novorodeneckeeee a dycha krasne sam a ma nadherne kuky, konencne nebuval a poslali fotecku aj s otvorenimi ockami :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok