• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
aarwen gratulujem
my sme dnes boli na ockovani, krpatu bolia nozicky. Nemoze na nich ani stvornozkovat a az slzicky jej vybiehaju. Uz jej pomaly vybieha teplotka.
No idem sa jej venovat aby bola statocnejsia.
15. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aarwen, to je skvelé....ďalšia baba, supiš... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tešíme sa s vami... :wink:

Baby, Blaváčky a okolie....je to skutočne veľmi smutné, ale práve sa mi pokazila čokoládová bábovka určená na zajtrajšie pojedanie u Labuťky.....a môžete sa nahlásiť, kto vlastne ide? :sweat_smile:
15. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Den, napíš, ako sa pokazila, ja mám pár tipov od mojej múdrej sestričky, ako ju spasiť, že bude super chutiť a aj dobre vyzerať.
15. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasojka, no mohla by som ju možno nejako zlepiť....ale horizontálne sa mi rozpadla... :sweat_smile: :frowning2:
15. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka ja som uz nahlasila, ze neprideme. Aj keby uz nevykakal ani bobek. Pre istotu.
Stale kaka o zavod, ale uz tuhsie. A vela spinka, teplota tak okolo 37.5, tak nic nedavam na to.
Strasne slinta, mrnci a papat chce len jablka a banany. A este suchy roztek. Ale pije pekne, dostal dnes aj Smectu, chuti mu, tak snad pomoze. Tearz sa kupka s tatom.

Arwen jeeej, dalsi parik, gratulujem. Ja si furt nejak myslim, ze v brusku mi rastie dalsi pipik :grinning: ale vsak uvidime... vsetko as vcas dozvieme.
15. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem, ste zlate :grinning:
Kucina gratulujem aj tebe k Lucinke.
Katja - ano, mam to podla tej rozpravky. To meno sa mi pacilo, take netypicke. :slight_smile:
15. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas tato este stale v robote :(
zvonil sem jeden pan a tomas sa po nom liepal ako po tatovi
kupkala som ho a pokakal sa mi vo vode :slight_smile:
a mali sme teraz to najfantastickejsie strihanie vsetkych 20 nechtikov, ani raz nemykol rukou, nejedoval sa a pekne drzal, pozeral sa na to a mal otvorene usta :grinning:

aarwen daj si do pasu ze cakate aj vy dievcatko a ako sa bude volat :slight_smile:
15. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jedla som veceru, rozky s vajcovou pomazankou, nakrajala som si slaninu a rajciny. tomasovi som dala suchy rozok a on pri mne stal a spravil si z mojho taniera samoobsluhu a suverenne si bral rajciny akoby boli jeho, ked ich zjedol tak pistal po slanine :grinning:

idem uvarit mliecko a potom ho ulozit na druhu noc v jeho izbycke
15. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec je uz v postielke, lucinka este nespi a len ma kope a cakam na serial a manzela, ktoreho sa asi za mojho bdeleho stavu dnes nedockam :frowning2:
15. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arwen gratulujeme k dievcatku

takto pred rokom som bola prave na porodnej sále :grinning:
15. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muz mi robi veceru ... ja som straaaasne unavena.

Arween, gratulujem :slight_smile:

Nsoci, no ja neviem, ale ja by som trvala na nejakych komplexnych vysetreniach ... citujem z jenej stranky a suhlasim s tym ... mozno katja da nejake info k tomu (ale nie za cenu nespanku) ... "Zvýšená teplota sa pri prerezávaní zúbkov síce môže vyskytnúť, ale ak má bábo vysoké horúčky, kŕče, hnačky, vôbec nechce papať a vracia, s tým zuby nemusia mať nič spoločné. Pravdepodobne pôjde o úplne iné ochorenie alebo zápal, treba preto určite vyhľadať lekára, ktorý určí diagnózu."

Katja, drzim palce nech v nemocke vsetko dobre dopadne :slight_smile:
15. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja myslíme na Vás, drzime palceky
15. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOcky co davate UM, davate Vigantol a Cavinton ci ako sa volaju?
15. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booooooze ked sa muz poreze a vidi viac ako kvapku krvi tak normalne musim operovat ... a to sa tvari tak ublizene, ... no neviem co by robil, keby rodil :slight_smile:
15. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi ... Cavinton asi nie ... to je na prekrvenie mozgu :grinning: ... a Kanavit ak si to myslela tak ten sa mal davat do 6 mesiacoch.
15. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dedde - gratulujeme tamarke k rôčiku!!

aarwen - gratulujem k babe!

katja - maruške budeme držať palce!

nsoci - vy furt len srajdujete... hm...
15. mar 2010 o 20:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem tamarke ku prvemu rocku, ja som takto pred rokom bola nestastna a nervozna a zaroven nedockava lebo som rano (zajtra pred rokom) nastupovala do porodnice na vyvolanie porodu
15. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarke od dedde, Miske od dievcatka a Karle od mapy ... kraaaasne prve narodeniny :slight_smile:
15. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi, mne dr. kázala ešte dávať Vigantol, aj keď som prešla z MM na UM. že kým nie je dosť slnečných dní, že mám dávať Vigantol.
Kanavit sa dával do pol roka.
15. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my este máme brat Vigantol
15. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dedde - ešteže si sa pripomenula :wink:Tamarke - nedeľniatku, želáme šťastný život, aby bola stále zdravučká, šikovná a napredovala míľovými krokmi :dizzy_face:

Egy - sa vyznáš v liekoch :wink: a z akej to máš stránky? Na horúčky pri zúbkoch majú rozdielne názory aj samotní pediatri. Jedno je isté, že sliznica v pusinke je počas prerezávania podráždená, ba až zapálená pôsobením baktérií, stravy a všetkého, s čím detské ústa prídu do kontaktu. Čiže už toto samotné podľa mňa môže spôsobiť mierne zvýšenie teploty. Zároveň je to najľahšia brána vstupu bacilov do organizmu a to by sa prejavilo asi búrlivejšie (asi ako to popisuješ). Najľhšia preto, lebo filter na bacily je až v mandliach a dá sa takto pohodle obísť.
Nemyslím, že imunita je pri prerezávaní zúbkov oslabená, práve naopak, vtedy prechádza skúškou odolnosti. A takéto problémy sa pri úplne prvých zúbkoch zvyčajne nevyskytujú zrejme preto, lebo miminká ešte nie sú natoľko mobilné a zvedavé, aby si dali do pusy bársjakú somarinu.
Nsoci podľa mňa postupuje dobre. veď už 2x robili Maťkovi výter a bol v poriadku. A on už má 11 zúbkov, tak asi preto to trvá tak dlho.

Xixi - nám doktorka kázala doužívať Vigantol a že už viac nemusíme kvapkať. Hurá-hurá :grinning:
15. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy - a že unavená, a otvorila si matriku :sunglasses:

Kajka a Miška - fuuuuuuu samé kočky dneska slávia. Tak aj vám krásne prvé nadoneniky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katja, Cavinton mi davali do kokteilu infuzky na liecbu tinnitusu ... a este ho brala aj moja babka, kvoli tomu ze mala mozgovu prihodu. ... a hento o tych zuboch mam zo stranky zdravedasna.sk

No prave som dojedla veceru, chcelo by to este nieco sladke a mozem ist spat.
15. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyyyyyyyy, babuľky, krásavičky, parádnice, šuhajdy, slniečka, bambuľky, princezničkyyyyyyyyyy Tamarka, Miška aj Karla - tak aj my vám chceme zablahoželať k narodeninkám prvým úžasným a nech vykročíte do ďalšieho rôčiku správnou nôžkou a ak aj nevykročíte, nech ste spokojnučké a nič vám nechýba...:slight_smile: Len pekne rozdávajte krásu a úsmevy na všetky svetové stranyyyyy... :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kajka vam dakuje, kocky, denka, egy, katka!!!
my sme cely vikend oslavovali, malinka bola nadsena zo spolocnosti, zvladla to na 1, ja som obcas s mojim pms bola na pokraji explozie, ale nastastie praskali len balony (obcas...)
a ked uz tu tak miesate tie lieky, hm... vsak sa moze 1 pancreolan denne, ked kojim?... moj zaludok totiz uz treti den nezvlada oslavove menu... vzdy sa mi vecer po pancreolane ulavi a na dalsi den sa zasa nezdrzim a zobkam dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a vecer mi je zle :confounded: ale su to len prasacie enzymy... ci sa mi len mari?
15. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa, si si ista ze je to pms a nezvladanie oslavy? :wink: :grinning:
15. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj bráško spomína aj Táničku v blogu.....ale ten OTO, to bola fakt katastrofa, síce som videla len pár záberov....ufff....
http://slusny.blog.sme.sk/c/222738/OTO-2009-Nejde-o-to-alebo-ide-o-to.html
15. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka - Pankreolan je v pohode, som ani nevedela, že to z prasiat vyrábajú. Veď síce aj inzulín bol ešte donedávna z prasiat.
15. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Otov nevidela ... a ani Ottov som nevidela :grinning:
15. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada :grinning:
15. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok