Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
17. mar 2010

den, my mame bertini.

a este uplne mimo temy - prosim si pochvalu, lebo som dnes po x mesiacoch umyla celu chladnicku a to za matejkovej pritomnosti! skoda, ze tu nie je ksichtik so svatoziarou. 😀

katja78
17. mar 2010

Potulka - chválim Matejka, aký je rozumnučký a uvedomuje si, že bacily nespia ani v chladničke a námraza žere elektrinu navyše 😀 a jasné aj Teba, že si sa realizovala 😎
Ďakujem za rady o avokáde (sa mi slinky zbiehajú).

egyptanka
17. mar 2010

Ja som doma v poslednom čase prd a tri oriešky doma spravila. :( A najhoršie na tom je to, ze večer si dám cieľ na druhy deň a nesplním to. Dnes som napríklad chcela pozriet taký vysávač ako ma ajka.

atemi
17. mar 2010

K tomu upratovaniu - poradte mi prosim ako mam rozmrazit mraznicku, ked je plnaaaa a minus vonku uz tak rychlo nebude ☹

xixi7
17. mar 2010

Atemi,
nasi rozmrazuju tak, ze daju veci zatial do chladnicky a co sa nezmesti tak do prenosnej chladnicky s mraziacimi vlozkami.

katja78
17. mar 2010

Atemi - spýtaj sa susedov, či nemajú miesto v mrazáku.

Xixi - Kristínku tu ešte nemáme 😉 A ako sa voláš Ty?

katja78
17. mar 2010

Chcela som sa ešte spýtať - aha, čiže ANKETA:

mamky-dojky: koľko káv denne pijete?

Ja sa snažím nepiť viac ako 2, také slabšie s mliekom.

katja78
17. mar 2010

Žienky, práve vylepili oznam, že zajtra (asi celý deň) bude Modrý koník out of order, budú nahadzovať novú verziu !!!!!

katja78
17. mar 2010

Milý Tominko od Kuci - aby sa zajtra na Teba nezabudlo, už dnes Ti posielame božteky k Tvojmu 1. roku 😵 😵 😵

pasoa
17. mar 2010

jejoooo, zajtra sa budeme potiť a budú sa nám ruky triasť? (akože abstinenčné príznaky 😉 ) Noale sa teším na novú verziu.

Den, ja mám Wampol, typ Vivaldi, kupovala som ho odtiaľto:
http://www.baby-bambinimini.de/kinderwagen/komb...

len ako tak kukám, Vivaldi nejako obmedzil farebné variácie, ale ten Romeo je dosť podobný.

kucina1
17. mar 2010

jeej katja dakujeme 🙂

ja som si o dvanastej isla pospat, juj a ten nezmar nespolupracoval. tak som ho dala do postielky, napchala my tam hraciek a ja som sa odtafarila do spalne. asi 2 hodiny vykrikoval a nespal, potom som si ho zobrala a spali sme doteraz spolu 🙂

iron
17. mar 2010

vsetko najlepsie rocikacom

my mame Cam Cortina X3 Evolution, sivo cierny.

aljusik
17. mar 2010

Katja, Potulka - Bianka Vam mooooooc dakuje za blahozelanie 🙂

A kedze som tu dlho nebola, resp. nepisala, tak dodatocne: Filipko(Lubi), Saška(Tinka), Damianko(Alisia), Hanka(Katja), Maťko(Munu), Matúšik(Pasoa), Luisík(Dzlucia), Matejko(Potulka), Jasminka(Boldy) ,Saška(Elenam) ,Ninka(Iron), Tamarka(Dedde) ,Miška(Dievčatko), Karolínka(Mapa, Lucinka(Kajuška), Adamko(Maca) a samozrejme nasa spolumenovkyna a aj dnesna spoluoslavenkyna Bianca od Pierka - srdecne Vam blahozelam mile deťurence, nech ste cely zivot zdrave, stastne a spokojne 😉

Ankety uz neviem, ake vsetky boli ale kocik hlboky sme zdedili po sesterke a Bianka k dnesnym narodkam okrem ineho dostane nove golfky, kupili sme od Romer - Britax B2 Red. Som maxi spokojna, lebo okrem vsetkych vyhod, ktore som od golfaku cakala, je tak priestranny, ze sa tam Biba v pohode zmesti aj s fusakom.

atemi
17. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
kuk, idem nejake objednat, chce sa niekto pridat? asi len BA, mimo nema vyznam, postovne by bolo asi rovnake. Napiste mi IP ak ano. Platim postovne 😉

atemi
17. mar 2010

dik za rady s rozmrazovanim, nieco vymyslim. Susedov mame takych co sa ledva pozdravime, velka novostavba, 12 bytov na chodbe, kazdy niekde rozcestovany, uponahlany, ani neviem kto tu byva poriadne 😝 Asi to radsej vsetko zjeme najprv a tak rozmrazim 🙂

denkolc
17. mar 2010

Aljusik, ja dúfam, že vám budeme môcť aj osobne čoskoro zablahoželať.... 🙂 🙂 🙂 Síce sme neni v zozname, ale aj tak vás máme radi a milej Bibinke želáme len to najlepšie...krásnej, okatej, zlatučkej, na maminke pricucnutej... 😉 😉 🙂 🙂 🙂

Atemi, my tie G a H by sme braliii... 🙂 🙂 🙂

atemi
17. mar 2010

Aljusik, aj my gratulujeme srdecne, nech je Bianka zdravucka a spokojnucka!
Denka, pisem si 😉

atemi
17. mar 2010

Denka, este velkost napis asi 12-18m, vsak? 🙂

atemi
17. mar 2010

Mam pokusenie dat Kubinovi kusok mandarinky. Skusali ste uz citrusy? Co? Kolko? Bola nejaka reakcia? Je toto anketa? 😀

kucina1
17. mar 2010

tomas jedol uz grep, pomelo, pomarance, mandarinky aj pol celeho citrona tusim aj kiwi- ziadne reakcie u neho neboli

kucina1
17. mar 2010

zje mi na posedenie aj cele 2 pomarance, ma to rad

atemi
17. mar 2010

Kuci, dik, ale Tomasko je special kategoria 😉 ...
To myslim v dobrom, aby si sa nehnevala 🙂

katja78
17. mar 2010

Atemi - Hanke som včera a dnes dala pomaranče, boli sladučké, bez kôstok, tak chutili. Dala som preč čo najviac šupky a tak to papala. Zjedla asi štvrťku 😉 Doteraz zatiaľ žiadna reakcia.

A kojace maminky tu nepijú kafe? 😕

ajka82
17. mar 2010

katja ja pijem kafe...vacsinou 2 normalne, ked nahodou tretiu tak slabucku s vela mliekom 😉 niekedy sa pritrafi, ze len jednu...ale turka by som isto nepila, ked tak presso alebo neska

denkolc
17. mar 2010

Katulik, ja pijem kafčo.....pravidelne každé ráno si urobím do trojdecáka, dve lyžičky granulovanej, polovička vody, polovička mlieka...mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...
A niekedy si dám ešte jedno laté poobede... 😅

Atemi, píš si, aj tú veľkosť, ako si uviedla... 😉 Ďakujeme pekno... 🙂

egyptanka
17. mar 2010

Katja, si sa pytala na tu kavu ... tak mne robi rano manzel, ked odchadza do prace ... lyzicku a stvrt nesky, do 3/4 pohara voda, zvysok mlieko ... niekedy si aj po obede dam, ale to uz ako sa vravi biela kava ... pol lyzicky nesky, do tretina vody, dve tretiny mlieka ...

Kocik mam Peg Perego Pliko Switch ... taka normalna spokojnost, hladam nieco lepsie a namakanejsie, vzdy sa najde nieco lepsie 😀

egyptanka
17. mar 2010

Baby, kedze kon bude zajtra nedostupny, ale zavislost velika tak aspon tie co ste na FB ocakavam vas v nasej skupine
http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?g...
🙂

pasoa
17. mar 2010

jooooj, my sme dnes s matúškom mali maximálne návštevný deň. uchfffgggrrr... až mi hlava hučí

ráno ešte normálka, ako každý deň, po desiate do kočíka, nech si pospinká.
Po návrate z prechádzky cvičiť a nakŕmiť. počas kŕmenia prišla zástupkyňa banky, kde som si založila nový účet.
Odišla, neprešlo ani 5 min a prišli ma pozrieť kolegovci z práce.
Popri tom som matúška dokŕmila, aj si zdriemol.
Odišli o pol štvrtej, o trištvrte už tu aj zvonila svokrička.
Pol hodinu na to došiel muž a doviedol svoju babku. Tak tu boli obe, odišli o šiestej, pol hodinu na to prišiel môj otec a práve teraz odišiel.

potešila som sa každej z týchto návštev, ale už mám aj dosť veru... 🙂

potulka, ozik, chcela som ťa špeciálne pochváliť za to, že si upratala chladničku za matejkovej asistencie 😉
😀 😀 😀

nsoci
17. mar 2010

Aljusik Bianke vsetko dobre k narodeninam a pusu posiela Matko

egyptanka
17. mar 2010

Atemi, ak objednavka na tie leginy nie je uzatvorena tak H a I poprosim 🙂

Oslavenkynam kraaaasne narodeniny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre