Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
10. sep 2009

som unavena, mohla by som si pospat ... ale akosi sa mi nechce, radsej som sa takto vylehnila ... a mam tu monolog ☹

egyptanka
10. sep 2009

jaaaaj a gratulujem oslavencom ... maminkam i detickam. 🙂

lubi22
10. sep 2009

Ahojte 🙂

Egy len krasne oddychuj 😉

Taella super vysledky 🙂

Potulka blahozelame Matejkovi k polrocku aj k prvej mrkvicke 😵

Baskaj - to by som musela odstahovat celu detsku izbu 😅 Samko ma tak cca 500 auticok, nema ziadne najoblubenejsie, on ich tak prestriedava. Ale keby mal jedno oblubene, tak by to bol dobry tah. Mne sa zatial najviac osvedcilo ked nechce posluchat nechat ho zavreteho sameho v detskej izbe, poviem mu, ze ma boli srdiecko, lebo ma neposlucha a ze nech porozmysla a ked uz nebude hnevat, tak moze prist. Len to sa neda pouzit vzdy a vsade 😅 Dnes sme boli v skolke so Samkom aj ja s Filipkom, a ked som s Filipkom sla na spaciu prechadzku a ucitelka to zahovorila, Samkovi to az tak nevadilo, neplackal vobec, tak snad sme na dobrej ceste. 🙂

A blahozelam Damiankovi k prvej lyzicke 😵

Ja som dnes prvykrat po zeleninke na obed Filipka nenakojila, ale dala som mu cajik. No a vobec sa kojenia nedozadoval, vypil 80 ml cajiku, tak som stastna 🙂 Inak Filipko tiez hrozne zle spinkava v noci, dnes som ho uz chcela zavriet do skrine od zufalstva. Bol hore od 1:20 do 4 gagotal a stvornozkoval vo velkom a o 6 uz vyspaty. Som ako matoha 😅

Denka ta Tanickina sesternicka je fakt zlatunka, mne sa tiez pacia take mulatciatka 😵

egyptanka
10. sep 2009

jooooj lubi to musi byt ina pecka, vynechat jedno kojenie ... a ako si zistila, ze nechce nadojcit? ja by som do Natalky tlacila ten moj cecok aby nieco pila.

lubi22
10. sep 2009

Egy ja som skusila, jednoducho som mu neponukla prsnik a on neplackal ani nic, vypil cajicek, tak dufam, ze mame o jedno kojenie menej 🙂 A maminka bude moct tym padom vypadnut trosku, nakojim o 9.30 a potom o 16 😵 Len mam teraz take naliate prsia od rana 😅

egyptanka
10. sep 2009

lubi a myslis si, ze keby si ponukla prsnik tak by nepil? ... no ked mne sa podari odstranit zavedenim prikrmu jedno kojenie tak to by bola uzasna vec. ... ja uz fakt mam pocit, ze som mliekaren.

matja
10. sep 2009

egy, predvčerom som bola u dokiny, malého nakŕmila mamina a tiež nedostal cici. No ale je pravda, že práve kvôli tomu som mu urobila príkrm z MM, aby mu to potom tak nechýbalo. Dostal zo dva glgy vodičky a po obede si hodinku pospinkal. Keď som prišla, bol čerstvo prebudený a keď ma zbadal, bol taký nažhavený, hneď začal mrnkať a špúliť pusinu. Ja som sa tešila, že ma privíta takým krásnym úsmevom ako manžela, keď sa vráti z práce a on sa mi vrhne na prsník. Takže som mu ani tak nechýbala ako jeden kúsok môjho tela 😠 😀 vrrrr, budem žiarliť, že na manžela hádže pri príchode také rozkošné úsmevy a na mňa nie 😀
Vo všeobecnosti si však myslím, že by obed bez MM zvládol úplne bežne.

matja
10. sep 2009

aj dnes sa po obede s prsníkom viac-menej bavil. Keby som neponúkla, ani by mu nechýbal.

egyptanka
10. sep 2009

matja, to poznam ... ved ta moja ked je hladna tak sa mi tak zacne hadzat na prsnik a ked neotvorim hned mlekaren tak je zle a plac. no rozmyslam ci ma zmysel ist na tu someliersku prednasku a nechat sa vydrazdit tym ako ostatni ichutnavaju vinecka ...

matja
10. sep 2009

egy a ako sa ti zatial pozdava dovca?

allisia
10. sep 2009

ahojte
Egy len si pekne oddychni a nacerpaj nove sily 😉

Lubi to je super ze vam to tak pekne ide. Oliverko vypije z cajika tak 20ml max. ked sa napapa ale prsko dostane tak pol hodinku az hodinku po jedle a to aj kvoli tomu ze on mi doma inak nezaspi 😅 ale dnes sme boli rano na tej poradni, potom troska vonku pospinkal a spiaceho som ho doniesla aj do bytu a este trocha spinkal a potom sa hral az do obeda a vobec sa nedozadoval prsnika co mi bola az divne lebo jedol o osmej a potom rovno o pol dvanastej obed. Ale dnes sa krasne s Natalkou hrali, ona si skladala penove puzzle a Oliverko pri nej stvornozkoval a ozuzlaval jej dieliky 🙂

Inak my sme zacali prikrm tak ze v sobotu mal asi styri lyzicky mrkvicky a v nedelu zbastil stvrtinu misky a tak sa mu to nejak postupne same zvysuje. Vcera a aj dnes mal k mrkve uz aj zemiak a zjedol jeden malinky zemiak s trochou mrkvi. Ozaj ta nasa doktorka mi predsa len nieco povedala - vraj mu nemam davat vela mrkvi lebo potom bude oranzovi (kozu bude mat taku) ze uz mali taky pripad 😕

allisia
10. sep 2009

egy ved ked liznes troska z toho najkvalitnejsieho tak sa nic take nestane, sa vyspis v noci aspon 😀 😉

Matja maminky su do roka mliekarnicky a ockovia na hranie 😀 a po roku maninky fukaju bolacky a ockovia su zase len na hranie ale uz sa k tomu pridruzi aj hresenie pri neposlusnosti 😀 😀 (u nas )

egyptanka
10. sep 2009

matja, no uz je to lepsie ... uz sa mala aklimatizovala. 🙂

allisia
10. sep 2009

Taela a detickam chuti jogurtik? nasa mala doteraz velmi lubi bielu activiu. To nam lekarka vtedy odporucila ze ked jogurty tak biele so zivymi kulturami 😉

taella
10. sep 2009

našim zatiaľ chutilo všetko 😉 dala som biely sabinovský , ten je tiež z kultúrami a je fajny hustý , nie taký vodový ako activia 😒

egyptanka
10. sep 2009

mnaaaaam dala som si troska bieleho mnamky ... sa normalne z toho opijem 🙂

iron
10. sep 2009

taella..sabinovsky je moj favorit..speciialne cokoladovy....len tu je malo dostat... 😒

allisia
10. sep 2009

taella sabinovske su super len problem je v tom ako pise Iron ze ich velmi tazko zohnat a tu u nas na dedine duplom 🙄

atemi
10. sep 2009

Ahojte zienky. Po dlhej dobe na nete... Absolutne nestiham. Maly vobec nespava, maximalne 2x po 15 minut za cely den! Uz som z toho zufala, ale on sa tvari, ze svet gombicka. A ked je hore (teda cely den) neda mi ani na minutku vydychnut. Musim sa mu venovat non stop. Chvilku sa pohra sam a uz krici, s jednou hrackou vydrzi 30 sekund. Zacina sa plazit a ked ho necham sameho za sekundu olizuje (ty koki, ake "i"? 😕 ) kolesa na kociku 😀 Minule som ho nechala rozbaleneho na deke a bol podozrivo ticho, tak sa bezim pozriet a on nakajdenu kopku a uz sa v nej hrabal oboma rukami s obrovskym zaujmom. Ruky az po lakte zasr... Pomoooooooooc 😝

atemi
10. sep 2009

Na stretko sa tesime!

mona1111
10. sep 2009

Dakujem Vam za vase podnety.......

Iron tak ten cokoladovy si kupujem stale je to moj oblubeny....., lenze u nas je ho predsa len lahsie zohnat.. 😉 a tiez mi chuti aj jablkovy, jahodovy ale cokoladovemu sa nevyrovnaju mnam mnam mnam......

atemi
10. sep 2009

Tak som stihla precitat az 1 stranu dozadu, lebo Kubco uz je zase hore... ☹
Potulka gratulujeme aj my k polrocku, nech ste zdravucki! A super, ze Matkovi tak chuti, nech mu to len vydrzi.
A posli prosim aj mne o tych prikrmoch (som vyrozumela, ze nieco mas 🙂 )

Aj my mame faraonov doma a je ich posledne tyzdne mega vela a nic nepomaha. Ked ich otravime, tak je pokoj na tyzden a potom su tu zas 😝 A tobyvame v novostavbe na 11tom poschodi...

Zuzic, nam dala Dr. taky sacok specialny na zachytenie mocu. Nasunies na pindura a cakas... Asi to co pise Kucina.

Mona, nas Kubco sa asi tyzden budil skoro kazdu hodinu, ak nie kazdu, tak po dvoch hodinach bol vzdy hore. Bola som uplne grogy. A bolo to zo zubkov. Uz su vonku a uz je vsetko v starych kolajoch (co u nas znamena ze 3 krat vstavame a o 5tej ma uz rano 😝 )...

Baskaj, ja umyvam vriacou vodou. Sem-tam aj jarou a sem-tam vysterilizujem.

potulka
10. sep 2009

bola tu poobede mamina, zabavala mateja a tak som narobila 2 pohariky hruskoveho a 4 pohare jablkovo-hruskoveho pyre do mraznicky. takto vo vacsich mnozstvach ma to celkom bavi, ale tych 5 lyziciek mrkvy na obed bolo mnoho kriku (bordelu) pre nic. asi veru nebudem varit kazdy den... 🤐
matej si skohli oci, ale ak teraz na pol hodiny zaspi, o deviatej to po nom budem marne ziadat. asi ho idem zhusta zabavat, nech vydrzi do 8. a potom sa snad uz ulozi na noc.
atemi, vitaj naspat. 🙂
pasoa sa nehlasi, mam trocha strach... snad su uz doma a nabiehaju na povodny rezim.

allisia
10. sep 2009

mne Oliver zaspal na rukach lebo poobede nespal a uz bol teraz dost umrncany ani kasu nezjedol celu jak sa mu chcelo spat a tu som mu davala o siestej. Mohol by spat az do rana 😅

allisia
10. sep 2009

potulka ja mam tiez ovocne pyre v zasobe ale ja som ho sterilizovala lebo do mraznicky sa mi uz nic nevlezie. Zeleninku budem robit naraz tak dve porcie a jednu dam do mrazaka na dalsi den. vcera sa mi podarilo pripalit mrkvu lebo som dala malo vody a isla som maleho prebalit no a mila mrkva sa pripiekla tak som musela robit novu 😅 a to moja idea bola varit kazdy den cerstve ale v takom malom mnozstve je kopa bordelu a skoro nic z toho 😀

allisia
10. sep 2009

pasoa Matuskovi drzime silno palceky aby bol v poriadku

allisia
10. sep 2009

no urobila som osudovu chybu, dala som maleho do postele a za tri minuty bol hore 😒

matja
10. sep 2009

páááni, malý je dnes taký ukecaný, horšie ako stará baba 😀 😀 Celý deň sa na ňom rehoceme. 😀

baby, podostávala som pre Paťka dosť pekných tričiek s dlhým rukávom, sú s peknými obrázkami, ale neviem, s čím ich mám nakombinovať. Keď mu dám dupačky, tak nebude vidno tie pekné obrázky a keď mu dám iba nohavice, tak bude stále rozkasaný. Dá sa to vyriešiť ešte nejako inak? Nič rozumné mi nenapadá.

mona1111
10. sep 2009

atemi my uz mame dva zubky von,zubky vylucujem.... Uvidim aka bude dnesna noc......
Dufam, ze sa trosku vyspim.....

matja a ked mu das body s kratky rukavom , nohavice a na to tricko s ozdobnym motivom? Aj keby sa vykasal tak nebude mat holy chrbatik 😉

pasoa- cakame na same dobre spravy.....

ajka82
10. sep 2009

neviete ci pasoa nema nic nove? dufam,ze uz su doma...

my mame nove len to ze sme boli vonku s nsoci a matkom, a inac vsetko po starom, mame sa velmi dobre 😎

mytja, nemas take bodycko bez rukavov, ako tielko? to by si mozno mohla dat pod tricko... alebo my mame jedny take teplaky, co maju siriky prehnuty pas cez brusko a ked mala mala tricko, tak som jej to pod trickom vyhrnula a pas bol az pod pazuchy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre