Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
24. jún 2009

tatu da, ale musim zohnat dobru hemato, co ma poriesi..ale zatial sa nedari 😒

tatulienka
24. jún 2009

betty,zlaticko,neboj...urcite sa podari,da ti lieciky a ani sa nenazdas a budes tehu 🙂 ja uz sa neviem dockat septembra..

felicia1
autor
24. jún 2009

ahojte

betty no ved prave 😀

bettynka222
24. jún 2009

tatu nooo, ale ked po potratoch sa boj kazda. no ved uvidime. som telefonovala so sukromnou hematologickou z KE....tak keby daco, nasadnem na bicykel a letim za nou 😀

feli, co ta tu niekto odhalil, ci co ke si sa takto zamaskovala? mne su uz vsetci ukradnuti 😝

tatulienka
24. jún 2009

betty,ja viem,ved aj ja sa urcite budem bat ked budem znova tehu ze to skonci ako teraz...ale ja dufam,ze to bude dobre...ved vela zien potratilo a potom mali zdrave deturence....a ty hybaj do Kosic!!! :D

fyalynka
24. jún 2009

felicia, kde mas foto? 😕 co sa stalo?

betty, pojdeme na vylet do KE? 😅

tatulienka
24. jún 2009

ahoj fyalik...ako?kolko mrch este cakas?

magic08
24. jún 2009

caute macicky 😀 ako?

fyalynka
24. jún 2009

tatu ahoj,
ja neviem kolko budeme "musiet" este pockat...tento tyzden ma caka prva kontrola na gynde po kyrete
a potom musime pockat na vysledky, na stanovenie diagnozy - alebo teda priciny MA a zvazit co sa bude
robit v pripade dalsieho tehu... 😒

felicia1
autor
24. jún 2009

fyal na tomto fore si niektore zeny ozajstne spiny sorry za vyraz ale nic lepsie ma nenapadlo,a niekto mi nebude ocumovat dieta a nadavat mi na neho ,na mna a ze aky je on chudacik,tym ale nemyslim vas,vy ste super baby
no dlho sa tu uz nezdrzim.......... ☹

tatulienka
24. jún 2009

fyal,ahaaa...a kolko je to od kyretu?a kde si bola v nemocke?v trnave?

felicia,cooooo?no pekne...to aj take su tu? 😕 😕 😕

felicia1
autor
24. jún 2009

tatul hej su,ale my si nekazme temu hlupostami

fyalynka
24. jún 2009

😲
felicia...to mi je velmi luto 😔
nechapem ako moze byt niekto tak sprosty a nadavat na dieta 😠 to svedci o IQ dotycneho, je to
ubohe... 😝
nemam slov 🤐

fyalynka
24. jún 2009

tatu, od kyretu je 6tt, bola som v TT v nemocke.

felicia1
autor
24. jún 2009

baby ale aj nas na uz usmeje slniecko a vela tomu nechyba 😉

tatulienka
24. jún 2009

felicia,tak si to nevsimaj,to je ubohost...kasli na nu,alebo na ne...

fyal, 6 tyzdnov?to je uz dost...mne povedali ze nemozem 6 tyzdnov ani keksikovat...a mrchu si uz mala?

shaarka
24. jún 2009

dida, nedaju ti pokoj? 😀 hehe... ale toto uz na svedomi naozaj nemam ja, fakt. 😉

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu v kolko tt si prisla o babo?to preto lebo si ho mala asi dlhsie takze je to ako sestonedelie

tatulienka
24. jún 2009

felicia,tak podla mrchy to bol 6tt a 5den...ale otehu som asi neskor,bo ani na utz nebolo este nic vidiet...takze to bolo este skore stadium...

felicia1
autor
24. jún 2009

tatu tak to potom nie,ale ked doki kazal tak radsej,ja si ani napamatam po jakom case som sexikovala ja som az v 11tt ale babo sa prestalo vyvyjat cca v 6tt a stale sa to zmensovalo a vzali mi ho ked bolo asi ako v 4 tt

fyalynka
24. jún 2009

tatu, hej...mrcha uz bola minuly tyzden 😉 a bola som v 9tt...mne nikto nepovedal ako dlho nemozme sexikovat, ale uz som mala skusenost po prvom kyrete, tak som vedela kedy asi to bude mozne... 😅

fyalynka
24. jún 2009

felicia, aj som pri prvom MA bola na tom ako ty...tehu 11tt+5 ale mimi bolo velke cca na 6tt 😔

felicia1
autor
24. jún 2009

jaaaaaaj shaarka no coment,viem,ze ty nie,ale toto je uz neunosne,uz aj s admin to riesim,dufam,ze sa to skludni lebo prestanem chodit na tieto stranky

tatulienka
24. jún 2009

no a uz ste aj sexikovali?lebo moj gyndo sa ma pytal,ze ako mi kazali v nemocke...ked som mu povedala ze 6 tyzdnov,tak sa zasmial a povedal,ze to nevydrzim... :D ze stacia 3 tyzdne...ale nebudem riskovat a pockam tych 6 tyzdnov...skor sa bojim,ze nevydrzim tie 3 mesiace nesnazilkovat...

fyalynka
24. jún 2009

tatu..no jasne ze ano..po 2 tt 😀 😀 😀 bola som uplne fit, teda som sa tak citila, nevidela som dovod
cakat dlhsie, ani by som to dlhsie asi nevydrzala 😀

felicia1
autor
24. jún 2009

tatulineka skor si myslim,ze mas pockat na mrchu prvu a potom mozes v pohode,ved si nebola operovana,nebude ani nic boliet,ono sa to tam hoji pekne a rychlo a problemy nebyvaju

felicia1
autor
24. jún 2009

keby vas nieco bolelo pri styku,treba prestat,inak nevidim dovod 😀

tatulienka
24. jún 2009

no teeeeda...ja uz sa citim fit aj teraz,ale neriskla by som to...este ma sem tam nieco zaboli...no ale vydrzim to..hadam...skor ten moj to nevydrzi.. 😀 cize vy zacnete snazilkovat az po vysetreniach?

felicia1
autor
24. jún 2009

tatulienka ja som to pocitala si a v auguste dostanem mrchu teda by som mala okolo 12.8 kym sa mi skonci a pride ovulka co uz ma bude doki sledovat kedy by malo prasknut vajko tak uz prelom augusta septembra idem na vec,14.8 idem na endo a ked mi doki povie,ze mozem zacat tak super,no silne pochybujem ze mi klesne hodnota skoro o 20 myslim,ze nie a budem musiet pockat dalsie 3 mesiace a to ma porazi

fyalynka
24. jún 2009

tatu, ved jasne to je na vas/teda hlavne na tebe ako sa na to citis 😉 My pravdepodobne az po vysetreniach,
nechcem to zbytocne uponahlat 😒 Aj ked keby som mohla, idem na to aj hned 😵

felicia, drzim palce, aby vam to povolili...tieto cakania su este horsie ako cakanie na // 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre