• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

9. augusta 2009 
tatu da, ale musim zohnat dobru hemato, co ma poriesi..ale zatial sa nedari :unamused:
24. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty,zlaticko,neboj...urcite sa podari,da ti lieciky a ani sa nenazdas a budes tehu :slight_smile: ja uz sa neviem dockat septembra..
24. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

betty no ved prave :grinning:
24. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu nooo, ale ked po potratoch sa boj kazda. no ved uvidime. som telefonovala so sukromnou hematologickou z KE....tak keby daco, nasadnem na bicykel a letim za nou :grinning:

feli, co ta tu niekto odhalil, ci co ke si sa takto zamaskovala? mne su uz vsetci ukradnuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty,ja viem,ved aj ja sa urcite budem bat ked budem znova tehu ze to skonci ako teraz...ale ja dufam,ze to bude dobre...ved vela zien potratilo a potom mali zdrave deturence....a ty hybaj do Kosic!!! :D
24. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicia, kde mas foto? :confused: co sa stalo?

betty, pojdeme na vylet do KE? :sweat_smile:
24. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyalik...ako?kolko mrch este cakas?
24. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute macicky :grinning: ako?
24. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu ahoj,
ja neviem kolko budeme "musiet" este pockat...tento tyzden ma caka prva kontrola na gynde po kyrete
a potom musime pockat na vysledky, na stanovenie diagnozy - alebo teda priciny MA a zvazit co sa bude
robit v pripade dalsieho tehu... :unamused:
24. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fyal na tomto fore si niektore zeny ozajstne spiny sorry za vyraz ale nic lepsie ma nenapadlo,a niekto mi nebude ocumovat dieta a nadavat mi na neho ,na mna a ze aky je on chudacik,tym ale nemyslim vas,vy ste super baby
no dlho sa tu uz nezdrzim.......... :frowning2:
24. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal,ahaaa...a kolko je to od kyretu?a kde si bola v nemocke?v trnave?

felicia,cooooo?no pekne...to aj take su tu? :confused: :confused: :confused:
24. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatul hej su,ale my si nekazme temu hlupostami
24. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished:
felicia...to mi je velmi luto :pensive:
nechapem ako moze byt niekto tak sprosty a nadavat na dieta :angry: to svedci o IQ dotycneho, je to
ubohe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemam slov :zipper_mouth:
24. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, od kyretu je 6tt, bola som v TT v nemocke.
24. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ale aj nas na uz usmeje slniecko a vela tomu nechyba :wink:
24. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicia,tak si to nevsimaj,to je ubohost...kasli na nu,alebo na ne...

fyal, 6 tyzdnov?to je uz dost...mne povedali ze nemozem 6 tyzdnov ani keksikovat...a mrchu si uz mala?
24. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dida, nedaju ti pokoj? :grinning: hehe... ale toto uz na svedomi naozaj nemam ja, fakt. :wink:
24. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatu v kolko tt si prisla o babo?to preto lebo si ho mala asi dlhsie takze je to ako sestonedelie
24. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicia,tak podla mrchy to bol 6tt a 5den...ale otehu som asi neskor,bo ani na utz nebolo este nic vidiet...takze to bolo este skore stadium...
24. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatu tak to potom nie,ale ked doki kazal tak radsej,ja si ani napamatam po jakom case som sexikovala ja som az v 11tt ale babo sa prestalo vyvyjat cca v 6tt a stale sa to zmensovalo a vzali mi ho ked bolo asi ako v 4 tt
24. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, hej...mrcha uz bola minuly tyzden :wink: a bola som v 9tt...mne nikto nepovedal ako dlho nemozme sexikovat, ale uz som mala skusenost po prvom kyrete, tak som vedela kedy asi to bude mozne... :sweat_smile:
24. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicia, aj som pri prvom MA bola na tom ako ty...tehu 11tt+5 ale mimi bolo velke cca na 6tt :pensive:
24. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaj shaarka no coment,viem,ze ty nie,ale toto je uz neunosne,uz aj s admin to riesim,dufam,ze sa to skludni lebo prestanem chodit na tieto stranky
24. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz ste aj sexikovali?lebo moj gyndo sa ma pytal,ze ako mi kazali v nemocke...ked som mu povedala ze 6 tyzdnov,tak sa zasmial a povedal,ze to nevydrzim... :D ze stacia 3 tyzdne...ale nebudem riskovat a pockam tych 6 tyzdnov...skor sa bojim,ze nevydrzim tie 3 mesiace nesnazilkovat...
24. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu..no jasne ze ano..po 2 tt :grinning: :grinning: :grinning: bola som uplne fit, teda som sa tak citila, nevidela som dovod
cakat dlhsie, ani by som to dlhsie asi nevydrzala :grinning:
24. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatulineka skor si myslim,ze mas pockat na mrchu prvu a potom mozes v pohode,ved si nebola operovana,nebude ani nic boliet,ono sa to tam hoji pekne a rychlo a problemy nebyvaju
24. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby vas nieco bolelo pri styku,treba prestat,inak nevidim dovod :grinning:
24. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeeda...ja uz sa citim fit aj teraz,ale neriskla by som to...este ma sem tam nieco zaboli...no ale vydrzim to..hadam...skor ten moj to nevydrzi.. :grinning: cize vy zacnete snazilkovat az po vysetreniach?
24. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatulienka ja som to pocitala si a v auguste dostanem mrchu teda by som mala okolo 12.8 kym sa mi skonci a pride ovulka co uz ma bude doki sledovat kedy by malo prasknut vajko tak uz prelom augusta septembra idem na vec,14.8 idem na endo a ked mi doki povie,ze mozem zacat tak super,no silne pochybujem ze mi klesne hodnota skoro o 20 myslim,ze nie a budem musiet pockat dalsie 3 mesiace a to ma porazi
24. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, ved jasne to je na vas/teda hlavne na tebe ako sa na to citis :wink: My pravdepodobne az po vysetreniach,
nechcem to zbytocne uponahlat :unamused: Aj ked keby som mohla, idem na to aj hned :dizzy_face:

felicia, drzim palce, aby vam to povolili...tieto cakania su este horsie ako cakanie na // :confounded:
24. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok