Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

lubkabb
24. jún 2009

ja tiež 😎

lubkabb
24. jún 2009

tak to sme sa vydávali v rovnaký deň.

dindulka
24. jún 2009

ahojte kuriatka 😀 ale ste toho popisali,musela som poprecitovat
betty,ak budes mat cas a chut hod mi tu linku na o tej "mojziske" pozrem to,dakujem 🙂, a tie tvoje satecky su v akom stadiu?

bettynka222
24. jún 2009

jeeej lubi, tak to musime byt aj naraz tehu 😀

dinduliatko no ahoooooj 😎 takze tu je ten link. ja som to tam necitala..uz ani neviem, odkial to mama.. aozno aj odtial..ale od tych potratov som toho tolko precitala, ze uz som z toho mimo. a mojziska je dobra nielen na maternicu, ale aj na panvove dno, co je super na tehu, porod atd...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

feli zlatko, citala som to... ☹ uz ti rozumiem...kasli na to. a citala som aj reakciu admina.... 😀

bettynka222
24. jún 2009

fyal a tebe som tiez nieco chcel anapisat...ale teraz neviem co... 😒 inak kamaratk ama prinutila ist na hannah montana, lebo mala so sebou male netere a nechcela ist s nimi sama...bolo to hrozneeeeeeeeeeeeee

bettynka222
24. jún 2009

jeeeej ja som blba, dindulka tebe som zabudla o satkach...no zajtra budu hotove 😎

lubkabb
24. jún 2009

Bettynka, dúfam, že budeme naraz tehu a hlavne čoskoro 🙂 Ja to tu už balím. Som unavená a bolia ma už očká. Dobrú noc.

dindulka
24. jún 2009

bettynka,zlatko dakujem,zajtra to prestudujem.tak to je ta krajcirka sikovna.idem tiez hajat,zajtra skoro vstavam a net mi akosi blbne 😝 dobru noc 🙂

bettynka222
24. jún 2009

doobruuu nocku. uz aj ja ficim 😉 a mozno sem potom hodim foto v satockach....ale asi az z promocii, lebo tam ma budu fotit 😀

fyalynka
25. jún 2009

ahooojte 😎

lubkabb, no ja v septembri 2006...uz to budu tri roky 😕 to fakt letiiii 😒

betty, naozaj sikovna krajcirka ked uz budu hotove 😉

dindulka, ahojky...si sa dlho nezastavila medzi nami...ako sa mas?

felicia1
autor
25. jún 2009

ahojte

dindulka dik za ip 😉 a vies co?hod si do pasu foto kde ta budeme vidiet z dialky 🙂 to bude akurat a vsetci budu spokojni 🙂

betty no vies,kazdy pisal tak ako ty,kym neprisla nejaka mrcha a popodavala nejake linky a bolo to,ale dnes ti poslem ip a pokusim sa t objasnit viac z toho...

jaj mne tu rano vyklopkavala svagrina a ked som sa uz zdvihla ze jej idem otvorit,tak uz bola na odchode tak som volala muzovi ze ci mu nevolala ze ci nevie co chcela,ze chcela prist na kavu ale aj muz mi volal a ze este asi spinkame,
nemam rada takeho neohlasene navstevy,do toho tu bola este s niekym koho som nevedela identifikovat,doma bordel lebo muz mi vcera doniesol nejake handry co sa mamina moja stahuje a uz sa mi to nechcelo upratovat,vcera vecer som bola maximalne vytocena,smutna aj som isla skor spat,nemala som naladu na nic,aj som si poplakala zas za muzovu rodinu,

idem teraz s riskom povyhadzovat bordel do smetiakov co som ponachadzala a co tu mame zbytocne,potom rychlo ukuchtim rajcinkovu polievocku z domaceho pretlaku a dam si aj ja,lebo od vcera mam zaludok niekde hore a je mi blbo,potrebujem uz polievku,vaha ide dole,ale dnes sa najem,zjedla som rano jeden grep ale ble,asi by mi pomohlo vyvraciat sa ,len keby sa to spustilo same,tak mam uz stiahnuty zaludok ze keby bolo na mne tak nejem nic,vcera som jedla len 2 krat ale aj to tak malinko ze miska zje viac 😀

bettynka222
25. jún 2009

feli ja som to tam citala, aj som pozerala ine veci na ktore odkazovali...ja take veci ale neriesim. ved ked pridu sem, tak ich posleme proste prec. je to minulost, tak naco to riesit. a citala si co im napisala adminka? to inak nechapem, to sa vsetko zbehlo kvoli fotkam steperu? to je dost sila.
a preco si smutna kvoli muzovej rodine? my sme tiez asi dva ork mali zlozite obdobie, lebo mna celych 6 rokov nasho spolocneho chodenia svagrina neznasala...ale uz je to myslim ok 🙂 feli a ohladne tej stitky ktoru hodnotu mas zlu? to tsh? a robili ti aj protilatky proti stitnej zlaze?

fyaly uz som ti odpisala na ipcka.
ano ano, vsetky budeme naraz tehu...len to este musime dobojovat s tymi nasimi problemami.

jeeeej a atatu, tebe som chcela napisat...konecne som si spomenula. si sa pytaal na sex po kyrete? tak nam ho najprv zakazali na 3 tyzdne, ked osm sa stale na to vypytovala, tak z toho boli uz len dva, ale kedze potom sa u mna objavilo dalsie tehu a kvoli tym metylovym injekciam dalsi potrat, tak som krvacala dalsie 3 tyzdne. ale hned ako to preslo, tak bol aj ten sexik 😀 na tvojom mieste by som necakala 6 t...to mi pripada straaasne dlho. ale urcite sa nekup vo vani ani v bazene ani nikde inde. ja osm mala kyret v druhej polke marca, ale doteraz sa len sprchujem...mam z toho trochu strach. dufam zze ho v chorvastku prelomim..lebo neviem co tam budem robit 😝 ale mozno bude prsat 😀

felicia1
autor
25. jún 2009

betty TSH som mala 25 v nitre,v bratislave som mala 15 po mesiaci to takto narastlo takze som musela okamzite zacat brat lieky,protilatky co ja viem,brala mi krv a z tej som mal 25 tsh ale na co este brala neviem,teraz az v auguste idem a pocula som o tych protilatkach ale nevies mi o tom napsiat blizsie?co to je a ci sa mozem nieco skomplikovat?

ja som sa nastahovala k svokre ked som vola v 8 mesiaci,odkedy sa mi maly narodil,prezivala som peklo,ziadne sukromie,behacky do izby aj 4 rano ked sa maly zobudil na kojenie,ze co place,to ma vedelo najviav vytocit a ked som kojila tak nie sama so svojim dietatom ale svagriny nalepene na mne a toto ja nemusim,pre mna je to intimna vec a ja sa v prvom rade potrebujem sustredit na kojenie a nie na to ako ma kazdy ocumuje a potrebovala som byt v pohode a v klude,po 3 tyzdnoch som stratila mlieko ale aj za inych okolnosti,potom nastupili skolenia ako co a kedy a ako mam davat jest mojmu dietatu prikrmy a co je dobre,co je starodavne a podobne,prekonala som velmi vela hadok s nimi,s muzom sme mali manzelstvo na rozpadnutie,ono sa to ani nezda ked o tom takto pisem , ale bolo to dost huste

fyalynka
25. jún 2009

betty, hej som si vsimla...aj som ti este odpisala 😉
a to ani nesranduj...preco by vam malo prsat? 😝 Nieee, budete mat krasne slniecko, teplucko 😎
inak ja sa tiez len sprchujem, ale to bude tym, ze nemam rada horucu ani velmi teplu vodu, takze kupel
mi nerobi moc dobre, nevydrzim tam dlho lezat 😀

tatulienka
25. jún 2009

ahojteee...betty,v mori sa mozes kupat...more lieci...toho sa neboj...
ved aj moj doky sa pytal ze kolko mi povedali v nemocnici ze nemozem sexovat...hovorim,ze 6 tyzdnov...sa smial,ze to nevydrzim...hovoril,ze staci 3 tyzdne..ale otehu ze nemam 3 mesiace....

fyalynka
25. jún 2009

felicia mrzi ma, cim vsetkym si si musela prejst ☹
dufam, ze pri druhom mimi uz budes zazivat krajsiu, lepsiu pohodu a budes si hlavne vychutnavat ten pocit
maminkovania 😉 🙂

felicia1
autor
25. jún 2009

fyal to si pis 😀 budem happyyyyyyyyy konecne a kedze mam dobreho muza a syna ktory mi pomahaju ako sa len da,a taktiez ked chcem ist cvicit tak radsej zmiznu len aby mali sex mamicku,viem,ze ked budeme 4 bude to krasne

felicia1
autor
25. jún 2009

idem rychlo spravit rajconkovu polievocku to je rychlovka nech sa moze maly napapat

fyalynka
25. jún 2009

🙂 😉
takze uz je aj manzelstvo na tom lepsie? Vsetko sa urovnalo?

tatulienka
25. jún 2009

babule,taka blba otazka...
kedze nemozem keksikovat 6 tyzdnov, ale oranlny sex mozem mat?ako by som to povedala?taky vonkajsi...klitoris 😀 😅

felicia1
autor
25. jún 2009

fyalinka ale ano,teraz mam len obavu z toho a to nie som este ani tehotna,ze ked prideme z porodnice,hned po par minutach sa mi vsetci natlacia do bytu ako to bolo aj s riskom,ja som toho nazoru ze po tyzdni minimalne aj moja mama,na nich to neplati a moj muz ked povie,tak ho nepocuvaju a urobia si aj tam po svojom a ked poviem,ze po tyzdni tak sa tak ofucia ze nepridu ani za mesiac mne by to akoze nevadilo,ale ked sa mam s niekym stretavat pravidelne a bude na mna poskulovat tak to teda nie

napriklad k malemu ked chodili tak si nikdy neumyvali ruky a ked som uz zkrikla tak na mna ze ci oni maju nejaku chorobu,alebo napriklad mojmu synovi davali jest z ich lyzicky,akoze banalita pre niekoho,ale maly mi maval ked bol maly v hrdielku cosi a na toto som si musela davat bacha a ked som spravila cirkus ze co toto ma znamenat,tak ze ci maju aids a potom mi to este mesiace davali pocitovat,tak o co toto je?a potom trpi len manzelstvo nase,a vcera sa stalo nieco,co sa uz tyka mojho syna dost a nevime kde je pravda
ale napisem

ked bol maly na jeden den u rodiny jeho,tak ho dali spat bez plienky a ked sa zobudil vraj velmi plakal zebo sa pocikal a nevime ako je to mozne ale dostal zo seba vetu ze maminka s tatinkom ho biju ked sa pocika a verim tomu ze to z neho tahali ajk zchlaptej vety a nanutili mu tuto vetu teda asi sa ho opytali a on len prikyvol,totizto maleho nebijem ked sa pocura,vysvetlim mu to a on to pochopi ale ked to robil narocky co bolo davno,vtedy som ho slahla po zadku optrela sa ruka,a narocky to robil takym sposobom ze sa postavil na postel chytil si pipma a krical na mna ze mama cikam ti postel,par krat preletela ruka prestal s tym a co najhorise je,ze oni nam nepovedali co maly povedal,ale utekali za svokrou a muz sa to dozvedel od mamy,a v nedelu ideme na oslavu a uz vidim aky cirkus tam nastane,ze si mlatine dieta

felicia1
autor
25. jún 2009

taulinka jasneeeeeeee 😀

fyalynka
25. jún 2009

felicia, to je chore aby takto stvali dieta proti vlastnym rodicom 😕 uprimne, ja by som tiez pleskla po zadku
keby mi takto naschval ocikaval postel 😒 Urcite nemaju vsetkych päť pohromade, ked sa im zda divne
umyt si ruky, alebo nekrmit dieta vlastnou lyzickou 😖 Ja som teda taka povaha, ze by som asi urobila
hrubu ciaru za takymi ludmi a urcite by som sa s nimi nestretavala, aj ked je to rodina. Ked niekto ublizi mne,
alebo niekomu z mojej rodiny, ma to u mna zratane a koncim s takym clovekom! Ale ty asi taketo nieco
spravit nemozes... ☹

tatu, jasne 😀 😀 😀

felicia1
autor
25. jún 2009

fyalinka tak niekto mi z rodiny povedal,ze nechcem pre maleho len to najlepsie a ze sa neviem o neho poriadne postarat,a to oni maju taku rozmaznanu dceru ze dodnes si nevie spravit sama jedlo,vtedy som myslela ze pretiakol pohar ale nestacilo mi,cakam este na nieco ozaj dobre a kzdy mi vravi aby som prerusila kontakty ale este cakam na nieco a potom ---------------------------------------------------------------------------- 🙂

fyalynka
25. jún 2009

felicia dufam tu hrubu -------------------------------------------------------- ciaru urobis co najskor, lebo takyto ludia ti nikdy len tak nedaju pokoj, budu stale rypat 😖 Aj pre maleho lepsie, ked nebudu nanho vplyvat, lebo to nemusi
dobre skoncit 😔
drzim palce, musis byt silna, hlavne mat silny zaludok a pevne nervy 😉

felicia1
autor
25. jún 2009

fyal dik no a potomto tu co sapravili zo mna uz aj mam zaludok na takych ludi

fyalynka
25. jún 2009

tuto fotku co mas, tak ste na nej zlati obaja 😉

felicia1
autor
25. jún 2009

hmm,trosku starsia fotka

fyalynka
25. jún 2009

ved to nevadi ze je starsia 🙂
u nas sa spustila takaaaa burka 😕 😖

tatulienka
25. jún 2009

babule,ten cas tak pomaly ide...ako to vydrzim 3 mesiace?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre