• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

9. augusta 2009 
noo,nemam.. :( tak ma to stve..teraz budem cely vikend doma trcat
26. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatu žiaľ, to je údel PN, ak nemáš vychádzky :unamused:
26. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatu, tie dva dni uz nejako vydrzis... :wink:
26. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo,nemam... :( ja som prvy krat na PN tak neviem...jeeejda,to ste ma baby moc nepotesili... :unamused:
26. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem off...konecne padla :grinning:
papa :wink:
26. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sme doma a maly spinka

dnes som ho bola dat ostrihat no ale co ten dnes vyvadzal u kadernicky,to bolo nieco hrozneeeeee,to si neviete ani predstavit ako keby ho drali,ja som vysla od kadernicky mokra jak mys z neho,ale aky je teraz kraaaaasny,dala som mu srpavit toho pankaca ale mierneho skoro to ani vidiet neni,len ked to nagelikujem tak to bude vidiet

kupila som mu krasne triska s napisom

sorry damy moj ocko je uz zadany a sorry pani moja mamka je uz zadana a mali vselijake,naprikald ked ste ma chceli,tak ma tu mate,alebo ocko lubi mamicku a preto som tu,
26. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
feli, tak to su fakt super napisy :grinning: mne sa to paaaaci, keby som mala dietatko, tak take tiez kupim :grinning:
a co sa malemu nepacila kadernicka? :sweat_smile:
26. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee, ja som uplne znicena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani dnes nikam uz nepojdem, elbo som cely den vplakade zase behala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj
26. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lubi, co robkas?
26. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čítam si poštu, píšem s kamoškami a teraz som nakukla na koníka
26. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a akurát sa mi vrátil mužík domov
26. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty?
26. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa predchvilkou vratila. ale predtym som si nakrmila muzika...lebo on sa sam nenaje a potom vobec nepribera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môjho aj vietor odfúkne, keď sa niečoho nedrží :wink:
26. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si musím mužíčka nakŕmiť
26. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je dobre, moj je chuducky tiez. musim ho nahanat, aby sa napapal, snazim sa ho bravat na prechadzky....posielam ho s kamaratmi sportovat....ale on by najradsej sedel za pocitacom....proste ITckar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj je zasa pravý opak...ale aj keď sa poriadne naje, nevidno to na ňom...váži menej ako ja!!!
26. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a ty si čo študovala? už aj pracuješ?
26. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fyalinka no oni tam boli v bielych plastoch mozno to z si myslel ze si to dokoroky,nevime ale som ho nespoznavala dnes
26. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved aj ten moj toho vela zje - vsrtco to o nom hovoria. ale on iba maso maso a maso. a vazi presne tolko co ja :grinning:
j asom studovala masmedialku. brigadujem´a chcela som si hladat pracu. ale mam zle vyslekdy z imunologie. mam zvysene NK bunky, co su natural killers.....takze nieco ako autoimunita. tak mi dr. povedal, ze ak chcem byt v pohode a mat v bducnosti deticky, tak sa vraj musim upokojit a cele leto odpocivat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty lubi co robis? studujes?

jeeej ahoj felicia :sunglasses:
26. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som už dávno von zo školy..študovala som financie tu v BB a teraz robím v jednej nemenovanej banke. To akože si na PN-ke?
26. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
betty ahoj

keby ste vedeli co som zjedla teraz a neni dobre :zipper_mouth:
26. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj felicia...čo si zjedla?
26. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
3-bit a dlasie dva keksiky a teraz tlacim vajicka na makko :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned bude pol kila hore ak nie viac a este som necvicila a dnes uz ani nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubi nie na pnke. ja som teraz odstatnicovala a dr. povedal, ze ak je taka moznost, ze by som zostala doma, tak mam zostat...

feli aj ja som dnes pojedla blbosti...neviem co sa to dnes deje na tomto svete :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vies betty za 3 dni budem na tom istom ako dnes teda a vahou,len uz som mohla mat za 3 dni menej ako mam dnes,o tom to je,ale musela som a este by som nieco jedla ale to mi len oci zeru,zajtra zauraduje zihlava a zelenina len
26. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som včera jedla studenú čerešňovú polievku. Fajnota.
26. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v takom tanieri ako prevrátený klobúk nám doniesli rozmixované čerešne na kašu a kopček vanilkovej zmrzliny
26. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok