Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
28. jún 2009

dobru nocku...aj ja uz osm mimo. zajtra idem tlacit oznamka...a v stredu su promocie 😀

fyalynka
29. jún 2009

dobre ranecko 🙂

dindulka, pekna fotka 😉 inak aj ja mam foto z dovolenky 😀

betty, moja zlata...no na teba teda toho riadne vela vyblafli...ved to by bolo aj na kona dost 😕
a nebud smutna, musime pozerat do buducna! Este tento rok budeme chodit s bruskami, budeme tlacit
vianocne kolaciky o dusu 😀 A tes sa na promocie, je to krasny zazitok 😉

My sme vcera boli u nasich na chate, sme grilovali, lebo v sobotu nam to pocasie nedovolilo 😖 Tak sme
stravili cele poobedie tam, ale bolo fajn 🙂 Zachvilu idem na gyndu, tak na mna myslite...dufam, ze sa uz
na mna "kukne"...potom sa vam ozvem.

bettynka222
29. jún 2009

ahojteee, kde ste vsetky? baby ja som sa posledne styri dni uplne vykaslala na mojzisku...a je mi to uplne jedno 😀 ale musim sa do toho zase pustit...ale asi az zajtra...alebo este lespie az po pormocii 😀 😀 😀
inak uz mam oznamenia, su nadherne...v sobotu som vytvorila navh a dnes som nabehla do tlacky a na pockanie boli na svete...ach keby to takto islo aj s detmi 😀 😕 😀

bettynka222
29. jún 2009

fyaly drzim palce u dr. vsetko bude urcite ok 😎 hned napi co a ako, oki?
cmuuuuk

felicia1
autor
29. jún 2009

Ahojte kocky 🙂

bettynka222
29. jún 2009

ahooooj felicia.
co vsetky robkate? ja som sa dala do plaviek, natrela aby som sa nespalila, vybehnem von a zacne prsat 😀 😀 😀

fyalynka
29. jún 2009

veru betty, riadna burka 😕 mna to chytilo v meste na ceste z prace domov 😠
a zrovna moj mangelik je v praci, tak som narychlo volala tatinovi, ci moze prist pre mna...
neviem ako by som vyzerala keby neprisiel 😖

inak u dr. vraj oki, len ma vysetrila, ta kratka ms je vraj tiez normal, a na vysledky z hematka povedala,
ze pojde pravdepodobne o tu trombofiliu ako pricinu MA 😔 Chce ma poslat tu do TT do nemocky na
hematko, ale ja pojdem do BA 😝 A odporucila mi preventivne pit anopyrin (tusim) a kys.listovu.

dindulka
29. jún 2009

ahoooj babulky
fyalynka, dakujem za pochvalu 🙂, ohladom toho dr. niekedy tusim my vieme skor co s nami je ako samotny doktor 😀, aby sme to zistovali za nich a kedy pojdes do BA?
mne to dnes v robotke taaak rychlo uslo.aj u nas bola riadna burka,ale preslo a po robotke som bola s kamaratkou na pizzu,aspon sme dobre pokecali.

felicia1
autor
29. jún 2009

cuate opat 😀 baby tak ovu je nakoniec dnes,no dnes sa asi uvonuje vajko,zajtra je ten spravny den,ale pre mna to nehra teraz rolu,z nicoho nic take strasne,ukrutanske bolesti som dostala u svagriny,nemohla som chvilu ani chodit,ako keby sa mi natriasali vajecniky,ale som stastna,dufam,ze aj ten september bude taka,inak ja by som mohla mat ovu takto koncom augusta,ak mi aj v juli pride takto,lebo konecne je ako hodiny,aj by som tutumutu,ale bude ma to lakat,tak radsej ani to nebude,prave som docvicila maly mi pomahal,drzal mi nohy pri brusakoch a vravel mami uz mozes dvihat hlavicku ,ked mi pristupil nohy,zlaty bol strasne

dindulka
29. jún 2009

feli, to je super,ze sa ovulka takto hlasi,aj ked boli...aspon ale vies,ze je v tomto smere vsetko ok.to pokusenie musi byt velke,ale vydrz 😎.tvoj drobec musi byt podareny,ked ti takto pomaha

bzzmajka
29. jún 2009

Ahojte, prvý krát sme potratili v 7 týždni , čakali sme pol roka a začali se sa zase snažiť. Ale nešlo to už rok, tak som vyhladala doktora, pozoroval ma tri mesiace a vaječníky mi nevytvárali schopné vajíčka na oplodnenie, tak sme začali brať hormony, ani tak sa nedarilo, potom strata práce atd.prestla som ich brať a za pár mesiacov sme boli v tom. Viete si predstaviť tú radosť, aj strah ale srdiečko krásne bilo, prešli sme prvých 8 kritickývj týždnov, tak sme boli spokojný, aj ked starch neprestal uplne. V 12 týždni prišla rana, prestalo byť srdiečko..a další potrat.
Známa tiež mala problém s otehotnením a po prvom potarte hend na to hupli a zadarilo sa, chcela by som vedieť aký máte vy názor na to a skúsenosti.
Na jednej strane riziko,lebo maternica nie je až tak pripravená ale zase keby nebola, neotehotnela by som.
že vraj je žena po výškrabe najplodnejšia, tak to chcem využiť, po tom všetkom číms me si prešli.
Dakujem

dindulka
29. jún 2009

ahoj majka, ja teda s kyretom nemam skusenost, ale pokial viem, dr. odporucaju vzdy pockat 3 mesiace, aby sa maternica zregenerovala.ci je zena chytlava to neviem,ale myslim si, ze treba nejaky ten cas pockat. ak sa sliznica neda do poriadku,moze to vyvolat opakovany potrat,aspon tak usudzujem.ja viem,ze ono pockat sa lahko hovori.a ake si mala problemy v vajickami? nerastli ti a nedozrievali folikuly? ci ako? ja mam zrovna ten problem polycysticke vajecniky.

felicia1
autor
29. jún 2009

ahoj majka,tak ja by som pockala na prvu prirodzenu MS a potom isla na to,takze po kyrete si zacala krvacat a v july by mohla byt mrchana a potom skuste
niekto radi po 3 mesiacoch,niekto po mesiaci,ale ty si bola az v 12tyzdni,takze podla mna by si mohla pockat 3 mesiace a ked uz nie tak minimalne mesiac,dva,aby nebola oslabena maternica,ale taky stred by som dala 2 mesiace,ja som potratila v 11tt ale doki kazal po troch mesiacoch,otehotnela som o 9 mesiacov,ale u mna to bolo psychickeho razu skor,ze sa nedarilo

felicia1
autor
29. jún 2009

viem aj o zenach,ktore otehotneli hned po kyrete,a uspesne,ale tu ide skor o to,ci sa oplodni vajko silne

bettynka222
29. jún 2009

ahojteeee

fyaly, inak vtipne je, ze ked osm sa jej pytala na trombofiliu ja, tak zo mna urobila psychopata, co si vymysla diagnozy 😀 zla nalada je des..inak nemam rada takych naladovych ludi. ao aj na mna to obcas pride, al eto som radsej ticho ako niekoho terorizovat....a uz vobec nie pacientku po potrate...ale uz sa s tym musim zmierit a prestat o tom kecat, ze?

dindulka vidis, ja ani nemam PCO a teraz po potratoch mam uplne rozhodene hormony a kvoli tomu aj neskoro ovu.....a neskora ovu zvysuje riziko potratu... 😝

majka j emi luto cim si si presla. vyskusaj sa spytat na nejake hemato vysetrenia - geneticke. pytaj sa na trombofiliu, ci nebude problem aj tam. ale ak si mala problem s ovu, tak to tiez moze sposobit potrat. ja mama teraz po dvoch potratoch tiez tento problem. ked je ovu neskoro, vajicka ani sliznica nie su spravne nacasovane, tak ani vyvoj nie je ok...a tak sa stava to, co sa stalo tebe ☹ mozno by nebolo odveci dat si spravit hormonalny profil...mne by ho mali robit tiez, ale az vtedy, ak sa to bude opakovat..ale co ak to jeden mesiac bude dobre a potom zase zle... 😕

felicia1
autor
29. jún 2009

betty a co znamena ze neskora ovu?ja nemam na 14 DC ale na 18DC

bettynka222
29. jún 2009

no na 18 sa to este da. ale dr. mi hovoril, ze ma byt medzi 12 a 16 DC. ak je neskor, uz sa vraj neodporuca otehotniet...ale vraj ziadna zena nema kazdy cyklus ovu v spravny cas..to je fakt super. to potom, ked zakazdym otehotnie v ten zly cyklus, tak to je fakt sila...

dindulka
29. jún 2009

ahoooj betty
tak to je fakt sila,takze to aby som nielenze riesila ci ovu je ale ci je aj v tom "spravnom case",hruza

felicia1
autor
29. jún 2009

😨 moja kamoska mavala cyklus aj 40 dnovy aj 60 dnovy a je tehu

dindulka
29. jún 2009

ja som si myslela,ze ak je cyklus aj 50 dnovy a je ovulacny,tak je jedno ci ovulacia prebehne v ten ci onen den,hlavne ze prebehne,tak teda som z toho jelen 😒

felicia1
autor
29. jún 2009

ddindulka ak je 50 dnovy a je ovulacny tak to znamena ze ovu je riaaaaaadne neskoro,ze?

felicia1
autor
29. jún 2009

nik?????????idem ja teda do spanoviec,papa 😔

bettynka222
29. jún 2009

babule to mam od mojho gyn...no ved to snad nejako poriesime s nasimi ovulaciami 😀 pre zaciatok sa dobre vyspime 😀 😀 😀

dindulka
30. jún 2009

dobre ranko krasavice, dufam ze ste do ruzova vybuvane 🙂
bettynka, dnes je tusim tvoj den, tak si to uzi, je to krasny zazitok a este raz blahozelam 😉, potom daj nejake foto, hm
feli, to pri takych cykloch je urcite tazke urcit den ovu, ak teda zena nema viacere priznaky, tam asi fakt pomoze merat bt, ovu testy alebo sa casto snazilkovat.no zvacsa asi take dlhe nepravidelne cykly znacia, ze nieco nie je ok.
prajem vam pekny den 😎

pegas174
30. jún 2009

ahojte buduce snazilky, no tak sa nam to uz krati. uz len 2 mesiace a ideme na to 😎

bettynka222
30. jún 2009

dindulka az zajtra 😀 ale dakujem za gratulaciu 🙂 a to em mozem hodit foto z promocie? viem ze baby maliproblem, ked sido albumov davali foto, co nesuviselo s vyrobou deti 😀

ano krati.....este mam ecas na spravnu pripravu organizmu..ale nikto sa na to zatial nechyta 😀

bzzmajka
30. jún 2009

Dindulka, termín polycysticke vajecniky mi nikdy nespomenul, chodila som na sono aj dva krát do mesiaca a bud sa vajíčko nevivinulo vobec a nebolo tam alebo sa vyvinulo do určitej velkosti a potom prasklo, nebolo nikdy pripravení na oplodnenie, nebolo vyzreté. Ako kedy ale toto sa mi striedalo.
Dakuujem

felicia1
autor
30. jún 2009

kde ste cicusky???????? 😕 😕 😕

dindulka
30. jún 2009

ahooojte 🙂
bettynka, ja som ale motacka, ja som dnes mala cely den stredu a na zajtra akoze na stvrtok si planovala veci 😀
feli, a ty ako dnes?
akurat som si dohodla s kamaratkou stretko, pojdeme dakam na "kavu", tak potom sa "vidime"

bettynka222
30. jún 2009

ahojteeeee, dnes osm rano utekala do mesta zhanat topanocky...lebo som si nemala co obut na promocie 😕 a hned v prvom obchode som nasla, tak som ani dalej nehladala. ajked maju asi 9 cm a ja som teda dooost vysoka ale osm si povedala, ze radsej kupim hned tieto, lebo potom budem banovat a nebudem mat v com 😝 ajtak maju vsade sandale a ja som potreboval aelegantne...tak kaslat na to, ze budem vycnievat z radu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre