• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

9. augusta 2009 
jasneee, hned dam vediet ked zistim pozitivne zmeny :grinning: :wink:
10. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa budem tesit. ja si to supnem takto o mesiac. a uz som objednana aj ku gyn, na tu folik...tak som zvedava ako porastu folikulky...dufam ze porastu :sunglasses:
10. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ides teda na to meranie folik., aky ti dal termin? :slight_smile: Neboj, vajicka budu rast a budu zdrave! :wink:
10. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, idem do hajan...rano skoro vstavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra dobehnem :wink:

dobruuuu... :pensive:
10. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz pojdem hajkat. som sa dnes zase ucvicila... som objednana tusim na 22.6....tak nejak. oki tak zajtra :sunglasses: ale neviem ci budem stihat....cely den mam rozkuskovany na roznych miestach :grinning:
dobru nocku :sunglasses:
10. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

ja som prave dozehlila,mala som taku kopu,ale dnes mi to ubehlo ano neviem ako,pozerala som popri tom panelak a ako som prezil :cry: idem spinkat,
10. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja dnes takto zavcasu,idem dnes mimo,mame jednu akciu z prace
bettynka ja nie som z TT,ale Trnavu zboznujem,byvala som tam 4 roky pocas VS.uz som tam davno nebola,ale v lete by som prisla pozriet.mozeme dat kavicku alebo stretko u "bylinarky" :grinning: :slight_smile:
11. jún 2009 o 06:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
betty, tak ked budes mat cas v tvojom nabitom programe dobehni :wink:

dindulka, co si studovala v TT? :sweat_smile: Jasneee, pridi, dame stretko a mozme ist aj tetu bylinkarku navstivit :wink:
11. jún 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ja sa ohlasim az na obed,palime von,dnes sa idem opalovat trosku
11. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja som doterz lietala....no des. a zajtra to bude podobne. take mam vycitky svedomia ze som dnes necvicila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dindulka jasne pridi nas nastivit. my ta s fyalynkou k tete bylinkarke rady odprevadime :sunglasses: aj na kavicku ta zoberieme :slight_smile: a odkial teda si? a volala si tomu dr. hmmmmm?

feli no co, opalena, alebo zmoknuta? :grinning: sa nam trosku zmenilo pocasie, coooo?
11. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mozem sa pridat? som po 2 potratoch, len tyzden po kyretazi, takze zatial nevieme ziadne vysledky, ale dr. mi naznacil, ze sa mu nepozdavala placenta, ale ze mudrejsi budeme az po histologii, a aj ine vysetrenia ma cakaju... neviete co s tou placentou moze byt???
11. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, vitaj medzi nami :slight_smile: aj ja som po dvoch potratoch, ale uz su to dva mesiace, tak uz na to ani nemyslim, ale ty to mas teda este velmi cerstve :frowning2: no to teda netusim co s placentou moze byt...predpokladam ze sa mohla nejak zle vyvijat, preto caka aj na tu hystologiu, ci nie? a potom ti uz snad povie, co sa deje. a kedy maju byt vysledky? ja som mala tusim do tyzdna, tak za chvilku by si ich aj mohla mat, nie?
jeeej, ty si z trnavy? tak to ta s fyalynkou zoberieme za jednou pani bylinkarkou. nam dala cajiky co sa v cine davaju rpi opakovanych potratoch. a v ktorom tyzdnui si potratila?
11. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bettynka! o tyzden idem na kontrolu, to budu aj tie vysledky z histologie, som zvedava a aj sa velmi bojim co to bude za diagnozu! a ci sa to bude dat nejako liecit, oba potraty som mala v 6tt. a ta bylinkarka je melania spr...??? nebola som este u nej, ale vyskusame vsetko! dr. mi spominal, ze ma caka genetika, hematologia, to sa robi v BA??
11. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
nussia vitaj. je mi to luto, ze si si aj ty musela tym prejst uz 2x :pensive: Ale bude dobre, neboj...spolu to zvladneme!
Ja mam od druheho potratu 4 tt :pensive: Ano ta bylinkarka je ta co hovoris :wink:
Mne na genetiku brali vzorku z plodu pri kyrete a islo to do BA (vysl. este nemam) a z hematol. budem mat
vysledky buduci tyzden, to tiez islo do BA, ale bola som tu na poliklinike.

betty, vcera som dala balicek c.2...tiez taka bleeee chut, ako extremne prihorete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte buduce snazilky, sa nam pomaly zvikendieva sa tesim. My totiz staviame domcek tak vzdy cez vikend fachcime na stavbe, ale tesime sa.
citam ze vacsina s Vas tu ma rozne problemy, to je mi luto, snad sa to vsetko vyriesi a budu z nas vsetkych coskoro spokojne tehulky.bettynka, nussia, fyalynka ja byvam tiez pri Trnave, konkretne v Igrame :sunglasses:
12. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky! aj mne je to moc luto, a hlavne ze nas je tolko, co sme tym museli prejst... fyalynka - hadam do tretice uz to vyjde konecne! nam vsetkym!!! velmi tomu verim!!! a z tej hemat. - iba tebe brali krv ci aj manzelovi??? to cakanie na vysledky je nekonecne...
pegas174 - my prerabame starsi dom, uz to trva vecnost, akurat tu mame majstrov - robia zabradlie na terase, no neviem ako to dopadne... :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegas, no super...uz nas je tolko...mohli by sme si dat jedno velke stretko :grinning: :sunglasses:

nussia, tu krv brali iba mne (zatial), uvidime podla vysledkov ci bude treba aj manzelovi...zatial mi nikto nespominal, ze by mal ist na vysetrenie...
12. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka no jasne mozme dat stretko, niekedy v oktobri ked uz to definitivne so snazenim odpalime :wink:
12. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :slight_smile:
no kludne mozme aj skor :grinning:
12. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fayalynkaaaaa ahoj :sunglasses: konecne doma....cely den som bola nejaka rozlietana a teraz asi aj rovno zaspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ano nussia, to je presne ta bylinkarka. inak zvlastne, vsetky tri sme z TT a vsetky tri mame po dvoch potratoch. a kedze sme tri a trojka je stastne cislo, tak do tretice nam to vyjst musi uz....a na prvy sup :grinning: ani u nas nebrlai krv manzelovi....nemyslim, ze by tam mohol byt problem...teda dufam ze nie je :sunglasses: fyaly ozaj kedy budu vyslekdy na hematku? tak do mesiaca? ja by som mala uz mat nejake vysledky z imuna, o tyzden pride na rad gyn. a hematko a dva tyzdne na to zase to hematko...no som zvedava teda...

feli aj ja som pozerala ako som prezil. to bolo o zitnom ze?

pegas no jasne ze ta berieme do trnavskej party. ozaj fyaly a ostatne baby z opakovanych potratov...kde su? som im nechavala odkazy, aby sa premiestnili...ale asi tam tak casto nechodili....

pappapa babulky a pekny vikendik vam vsetkym prajem :sunglasses:
12. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule hodila som nejake foto,len sa nenaplaste mojho zadku :grinning: neskor to zmazem
13. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, nie, vysledky budu uz teraz v utorok, mam prist, tak dam potom vediet co a ako :wink:
inak mne stale nedorazila mrcha :angry: :angry: :angry: ma porazi, ked mi zacne cyklus haprovat :confounded:
bylinky poctivo papam, dnes ma caka stvrta davka :grinning:

felicia, drzim palce pri chudnuti :wink:

a jasne ze nam to vsetkym do trtice vyjde a na sup :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

babulky, ideme k nasim na chatu, pridem az vecer, tak krasne popoludnie :sunglasses:
13. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
servuste

ako dnes kocky?co porabate?ja varim,chlapi moju su prec,vcera som mala taky zvlastny den,taka tuzba po mimi sa u mna zobudila,ked som zapla kona tak v albumoch hned tehu testiky tak som chvilku kukala a spon gratulovala maminkam

ale dnes je uz lepsie,vaha isla zas dole,tak som zas niekde inde,ale uz sa strasne tesim na september
14. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:, tak som sa k vám konečne dostala

fyalynka, ja som chodila v TT na FF UCM, keď sa bude konať to stretko, tak určite prídem :grinning:

bettynka, tomu dr. budem volať zajtra, min. tyžden to veci mimo práce nejako nestíhala, hádam to bude tento týžden lepšie :confused: , tak dám potom vedieť čo a ako, tebe už mrška prestala?

felicia, také chvili mávam aj ja, hlavne teraz, ideme s drahým na zmrzku a všade kde sa pozrem samé tehulky a mamičky s kočárikmi, hm ...
14. jún 2009 o 19:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee, som vkuse niekde pobehovala a vcera vecer (asi o jedenastej) ked som konecne dorazila domkov, ze si vas zapnem, tak nefungoval konik :confused:

fyaly len pekne papkaj bylinky. neboj, ms dorazi. mne na nastartovanie cyklu po potrate velmi pomohli kvapky gynex. inak ak chces mam doma otvorenu flasticku. stihla som z nej pouzit len par kvapiek...lebo tam je take divne uzivanie, ze tri tyzdne a potom pauza. no a ja ich uz teraz brat nebudem, lebo mam tu detoxikacnu kuru co mi nariadil gyn. a musia sa spotrebovat do troch mesiacoch...chces ich? ja ich uz fakt nepotrebujem a je skoda ich vyhodit...tak by si ich aspon ty vyuzila :sunglasses:

feli no pekne si schudla, si sikovnaaaaaaa :slight_smile: inak mna to s tym smutkom chytilo vcera. neviem ci to bola tuzba za mimi, skor taky smutok, ze v oktobri sme mali mat dve babatka...som si myslela, ze taketo sialenstvo ma nechyti, ze si budem ratat a predstavovat brusko, ale vcera to prislo... :rolling_eyes: a bolo to take zvlastne :unamused: ale rychlo som sa toho pocitu nastastie zbavila. to vsetko preto, ze som si isla kupit plavky na dovolenku a potom ma napadlo, ze ved ja som na dovci mala byt uz v 6 mesiaci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dindulka uz skoncila ms :wink: ta tvoja stale v nedohladne? nezabudni tento tyzden na dr. nerobis to predsa kvoli sebe ale kvoli babatenku, no nie? neboj sa, spolu to snazilkovanie a tehulkovanie pekne zvladneme a potom uz nebudeme robit stretka ako snazilky, ale ako tehulky a maminky :sunglasses: ked vybavis toho dr. tak potom by si mozno mohla navtsivit tu nasu bylinkarku. alebo pockaj najprv ako dopadne fyalynka...ci nam z toho neozelenie :grinning:
15. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako ste prezili vikend? my sme v sobotu robili na stavbe a v nedelu mali nasi narodky, tak sme trochu zurovali.
draheho mam az do stvrtka vo Svedsku, tak mi je smutno :frowning2:
akurat som v piatok zistila, ze dalsia spoluziacka zo strednej skoly je tehotna, no uz nam tam teda netehotnych vela nezostalo :grinning:
15. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, no citam, ze prezivame velmi podobne pocity a tuzby... ja som vcera cumla do kalendara a rozmyslala som, ze co to mam s tym 14. junom, az ma napadlo, ze mi tak vysiel podla teh. kalkulacky idealny datum porodu, takze nase prve mimi by bolo na svete, ale nie je... :frowning2: a tiez mam muza na sluzobke, je mi smutno... idem sa rozptylit - s voskovymi pasikmi na mojich nozkach :sunglasses:
15. jún 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile:
tak so tu zase po dlhsej odmlke...v sobotu sme boli na chate u nasich, trosku sme oslavovali, vcera zase u
svokrovcov...tak nebolo casu ani na konika ist :unamused: Mne zase nefungovala stranka dnes v praci, tak neviem... :confounded:

betty, mrcha stale nic...uz mam nervy :angry: Zajtra idem na hematko pre vysledky a zajtra asi zavolam, kedy mozem
prist aj na gyndu na kontrolu, lebo ma svihne cakanim na ms :confounded:
kedy idete na dovcu??? :sunglasses:

pegas, nussia, tak budte aspon tu s nami, ked vam je smutno za manzelikmi...ved oni budu ponahlat domov za vami :wink:

dindulka, tak sa tesim na stretko :slight_smile:

inak aj mne je smutno...dost casto na seba cumim v zrkadle a snivam ake som uz mohla mat brusko :frowning2:
15. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, osm doma s vysledkami z imuna. chceli nam snazilkovanie posunit na december....ze az potom, co doberiem imunostumulator. no tak som na toho dr. pozrela, ze ved od aprila mame zakaz otehotniet a on nam to ide este predlzovat???? a tak mi dal tie lieky teraz. a budem ich brat do septemrba. takze imunitne budem na babatko pripravena od septembra :sunglasses:
15. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj betty, a co bolo zle z imuno vysledkov??? :confused: No mna by asi svihlo, keby nam to chceli az takto tiez
predlzit na december! :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze ti dal tie lieky hned...!
15. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok