Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

fyalynka
10. jún 2009

jasneee, hned dam vediet ked zistim pozitivne zmeny 😀 😉

bettynka222
10. jún 2009

no tak sa budem tesit. ja si to supnem takto o mesiac. a uz som objednana aj ku gyn, na tu folik...tak som zvedava ako porastu folikulky...dufam ze porastu 😎

fyalynka
10. jún 2009

kedy ides teda na to meranie folik., aky ti dal termin? 🙂 Neboj, vajicka budu rast a budu zdrave! 😉

fyalynka
10. jún 2009

betty, idem do hajan...rano skoro vstavam 😝
zajtra dobehnem 😉

dobruuuu... 😔

bettynka222
10. jún 2009

aj ja uz pojdem hajkat. som sa dnes zase ucvicila... som objednana tusim na 22.6....tak nejak. oki tak zajtra 😎 ale neviem ci budem stihat....cely den mam rozkuskovany na roznych miestach 😀
dobru nocku 😎

felicia1
autor
10. jún 2009

ahojte

ja som prave dozehlila,mala som taku kopu,ale dnes mi to ubehlo ano neviem ako,pozerala som popri tom panelak a ako som prezil 😢 idem spinkat,

dindulka
11. jún 2009

dobre ranko,ja dnes takto zavcasu,idem dnes mimo,mame jednu akciu z prace
bettynka ja nie som z TT,ale Trnavu zboznujem,byvala som tam 4 roky pocas VS.uz som tam davno nebola,ale v lete by som prisla pozriet.mozeme dat kavicku alebo stretko u "bylinarky" 😀 🙂

fyalynka
11. jún 2009

dobre ranko 🙂
betty, tak ked budes mat cas v tvojom nabitom programe dobehni 😉

dindulka, co si studovala v TT? 😅 Jasneee, pridi, dame stretko a mozme ist aj tetu bylinkarku navstivit 😉

felicia1
autor
11. jún 2009

ahojte,ja sa ohlasim az na obed,palime von,dnes sa idem opalovat trosku

bettynka222
11. jún 2009

ahojte babulky, ja som doterz lietala....no des. a zajtra to bude podobne. take mam vycitky svedomia ze som dnes necvicila.... 😝

dindulka jasne pridi nas nastivit. my ta s fyalynkou k tete bylinkarke rady odprevadime 😎 aj na kavicku ta zoberieme 🙂 a odkial teda si? a volala si tomu dr. hmmmmm?

feli no co, opalena, alebo zmoknuta? 😀 sa nam trosku zmenilo pocasie, coooo?

nussia
11. jún 2009

ahojte baby, mozem sa pridat? som po 2 potratoch, len tyzden po kyretazi, takze zatial nevieme ziadne vysledky, ale dr. mi naznacil, ze sa mu nepozdavala placenta, ale ze mudrejsi budeme az po histologii, a aj ine vysetrenia ma cakaju... neviete co s tou placentou moze byt???

bettynka222
11. jún 2009

ahoj moja, vitaj medzi nami 🙂 aj ja som po dvoch potratoch, ale uz su to dva mesiace, tak uz na to ani nemyslim, ale ty to mas teda este velmi cerstve ☹ no to teda netusim co s placentou moze byt...predpokladam ze sa mohla nejak zle vyvijat, preto caka aj na tu hystologiu, ci nie? a potom ti uz snad povie, co sa deje. a kedy maju byt vysledky? ja som mala tusim do tyzdna, tak za chvilku by si ich aj mohla mat, nie?
jeeej, ty si z trnavy? tak to ta s fyalynkou zoberieme za jednou pani bylinkarkou. nam dala cajiky co sa v cine davaju rpi opakovanych potratoch. a v ktorom tyzdnui si potratila?

nussia
11. jún 2009

dakujem bettynka! o tyzden idem na kontrolu, to budu aj tie vysledky z histologie, som zvedava a aj sa velmi bojim co to bude za diagnozu! a ci sa to bude dat nejako liecit, oba potraty som mala v 6tt. a ta bylinkarka je melania spr...??? nebola som este u nej, ale vyskusame vsetko! dr. mi spominal, ze ma caka genetika, hematologia, to sa robi v BA??

fyalynka
12. jún 2009

dobre ranko 🙂
nussia vitaj. je mi to luto, ze si si aj ty musela tym prejst uz 2x 😔 Ale bude dobre, neboj...spolu to zvladneme!
Ja mam od druheho potratu 4 tt 😔 Ano ta bylinkarka je ta co hovoris 😉
Mne na genetiku brali vzorku z plodu pri kyrete a islo to do BA (vysl. este nemam) a z hematol. budem mat
vysledky buduci tyzden, to tiez islo do BA, ale bola som tu na poliklinike.

betty, vcera som dala balicek c.2...tiez taka bleeee chut, ako extremne prihorete 😝

pegas174
12. jún 2009

ahojte buduce snazilky, sa nam pomaly zvikendieva sa tesim. My totiz staviame domcek tak vzdy cez vikend fachcime na stavbe, ale tesime sa.
citam ze vacsina s Vas tu ma rozne problemy, to je mi luto, snad sa to vsetko vyriesi a budu z nas vsetkych coskoro spokojne tehulky.bettynka, nussia, fyalynka ja byvam tiez pri Trnave, konkretne v Igrame 😎

nussia
12. jún 2009

ahojte babenky! aj mne je to moc luto, a hlavne ze nas je tolko, co sme tym museli prejst... fyalynka - hadam do tretice uz to vyjde konecne! nam vsetkym!!! velmi tomu verim!!! a z tej hemat. - iba tebe brali krv ci aj manzelovi??? to cakanie na vysledky je nekonecne...
pegas174 - my prerabame starsi dom, uz to trva vecnost, akurat tu mame majstrov - robia zabradlie na terase, no neviem ako to dopadne... 🙂

fyalynka
12. jún 2009

pegas, no super...uz nas je tolko...mohli by sme si dat jedno velke stretko 😀 😎

nussia, tu krv brali iba mne (zatial), uvidime podla vysledkov ci bude treba aj manzelovi...zatial mi nikto nespominal, ze by mal ist na vysetrenie...

pegas174
12. jún 2009

fyalynka no jasne mozme dat stretko, niekedy v oktobri ked uz to definitivne so snazenim odpalime 😉

fyalynka
12. jún 2009

😉 🙂
no kludne mozme aj skor 😀

bettynka222
12. jún 2009

fayalynkaaaaa ahoj 😎 konecne doma....cely den som bola nejaka rozlietana a teraz asi aj rovno zaspim 😝
ano nussia, to je presne ta bylinkarka. inak zvlastne, vsetky tri sme z TT a vsetky tri mame po dvoch potratoch. a kedze sme tri a trojka je stastne cislo, tak do tretice nam to vyjst musi uz....a na prvy sup 😀 ani u nas nebrlai krv manzelovi....nemyslim, ze by tam mohol byt problem...teda dufam ze nie je 😎 fyaly ozaj kedy budu vyslekdy na hematku? tak do mesiaca? ja by som mala uz mat nejake vysledky z imuna, o tyzden pride na rad gyn. a hematko a dva tyzdne na to zase to hematko...no som zvedava teda...

feli aj ja som pozerala ako som prezil. to bolo o zitnom ze?

pegas no jasne ze ta berieme do trnavskej party. ozaj fyaly a ostatne baby z opakovanych potratov...kde su? som im nechavala odkazy, aby sa premiestnili...ale asi tam tak casto nechodili....

pappapa babulky a pekny vikendik vam vsetkym prajem 😎

felicia1
autor
12. jún 2009

babule hodila som nejake foto,len sa nenaplaste mojho zadku 😀 neskor to zmazem

fyalynka
13. jún 2009

betty, nie, vysledky budu uz teraz v utorok, mam prist, tak dam potom vediet co a ako 😉
inak mne stale nedorazila mrcha 😠 😠 😠 ma porazi, ked mi zacne cyklus haprovat 😖
bylinky poctivo papam, dnes ma caka stvrta davka 😀

felicia, drzim palce pri chudnuti 😉

a jasne ze nam to vsetkym do trtice vyjde a na sup 😀 😵 😵

babulky, ideme k nasim na chatu, pridem az vecer, tak krasne popoludnie 😎

felicia1
autor
14. jún 2009

servuste

ako dnes kocky?co porabate?ja varim,chlapi moju su prec,vcera som mala taky zvlastny den,taka tuzba po mimi sa u mna zobudila,ked som zapla kona tak v albumoch hned tehu testiky tak som chvilku kukala a spon gratulovala maminkam

ale dnes je uz lepsie,vaha isla zas dole,tak som zas niekde inde,ale uz sa strasne tesim na september

dindulka
14. jún 2009

ahojte babulky 🙂, tak som sa k vám konečne dostala

fyalynka, ja som chodila v TT na FF UCM, keď sa bude konať to stretko, tak určite prídem 😀

bettynka, tomu dr. budem volať zajtra, min. tyžden to veci mimo práce nejako nestíhala, hádam to bude tento týžden lepšie 😕 , tak dám potom vedieť čo a ako, tebe už mrška prestala?

felicia, také chvili mávam aj ja, hlavne teraz, ideme s drahým na zmrzku a všade kde sa pozrem samé tehulky a mamičky s kočárikmi, hm ...

bettynka222
15. jún 2009

ahojteeeeee, som vkuse niekde pobehovala a vcera vecer (asi o jedenastej) ked som konecne dorazila domkov, ze si vas zapnem, tak nefungoval konik 😕

fyaly len pekne papkaj bylinky. neboj, ms dorazi. mne na nastartovanie cyklu po potrate velmi pomohli kvapky gynex. inak ak chces mam doma otvorenu flasticku. stihla som z nej pouzit len par kvapiek...lebo tam je take divne uzivanie, ze tri tyzdne a potom pauza. no a ja ich uz teraz brat nebudem, lebo mam tu detoxikacnu kuru co mi nariadil gyn. a musia sa spotrebovat do troch mesiacoch...chces ich? ja ich uz fakt nepotrebujem a je skoda ich vyhodit...tak by si ich aspon ty vyuzila 😎

feli no pekne si schudla, si sikovnaaaaaaa 🙂 inak mna to s tym smutkom chytilo vcera. neviem ci to bola tuzba za mimi, skor taky smutok, ze v oktobri sme mali mat dve babatka...som si myslela, ze taketo sialenstvo ma nechyti, ze si budem ratat a predstavovat brusko, ale vcera to prislo... 🙄 a bolo to take zvlastne 😒 ale rychlo som sa toho pocitu nastastie zbavila. to vsetko preto, ze som si isla kupit plavky na dovolenku a potom ma napadlo, ze ved ja som na dovci mala byt uz v 6 mesiaci.... 😝

dindulka uz skoncila ms 😉 ta tvoja stale v nedohladne? nezabudni tento tyzden na dr. nerobis to predsa kvoli sebe ale kvoli babatenku, no nie? neboj sa, spolu to snazilkovanie a tehulkovanie pekne zvladneme a potom uz nebudeme robit stretka ako snazilky, ale ako tehulky a maminky 😎 ked vybavis toho dr. tak potom by si mozno mohla navtsivit tu nasu bylinkarku. alebo pockaj najprv ako dopadne fyalynka...ci nam z toho neozelenie 😀

pegas174
15. jún 2009

ahojte, ako ste prezili vikend? my sme v sobotu robili na stavbe a v nedelu mali nasi narodky, tak sme trochu zurovali.
draheho mam az do stvrtka vo Svedsku, tak mi je smutno ☹
akurat som v piatok zistila, ze dalsia spoluziacka zo strednej skoly je tehotna, no uz nam tam teda netehotnych vela nezostalo 😀

nussia
15. jún 2009

ahojte babenky, no citam, ze prezivame velmi podobne pocity a tuzby... ja som vcera cumla do kalendara a rozmyslala som, ze co to mam s tym 14. junom, az ma napadlo, ze mi tak vysiel podla teh. kalkulacky idealny datum porodu, takze nase prve mimi by bolo na svete, ale nie je... ☹ a tiez mam muza na sluzobke, je mi smutno... idem sa rozptylit - s voskovymi pasikmi na mojich nozkach 😎

fyalynka
15. jún 2009

ahojte zienky 🙂
tak so tu zase po dlhsej odmlke...v sobotu sme boli na chate u nasich, trosku sme oslavovali, vcera zase u
svokrovcov...tak nebolo casu ani na konika ist 😒 Mne zase nefungovala stranka dnes v praci, tak neviem... 😖

betty, mrcha stale nic...uz mam nervy 😠 Zajtra idem na hematko pre vysledky a zajtra asi zavolam, kedy mozem
prist aj na gyndu na kontrolu, lebo ma svihne cakanim na ms 😖
kedy idete na dovcu??? 😎

pegas, nussia, tak budte aspon tu s nami, ked vam je smutno za manzelikmi...ved oni budu ponahlat domov za vami 😉

dindulka, tak sa tesim na stretko 🙂

inak aj mne je smutno...dost casto na seba cumim v zrkadle a snivam ake som uz mohla mat brusko ☹

bettynka222
15. jún 2009

nooo, osm doma s vysledkami z imuna. chceli nam snazilkovanie posunit na december....ze az potom, co doberiem imunostumulator. no tak som na toho dr. pozrela, ze ved od aprila mame zakaz otehotniet a on nam to ide este predlzovat???? a tak mi dal tie lieky teraz. a budem ich brat do septemrba. takze imunitne budem na babatko pripravena od septembra 😎

fyalynka
15. jún 2009

ahoj betty, a co bolo zle z imuno vysledkov??? 😕 No mna by asi svihlo, keby nam to chceli az takto tiez
predlzit na december! 😝 este ze ti dal tie lieky hned...!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre