Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
16. jún 2009

fyaly ahooooooooooooj 🙂 uz asi sedis v cakarni, tak drzim palce nech dopadnes dobre. a ak nahodou dopadnes ako ja, tak budeme ako tehulky spolocne navstevovat hematko 😎

magic aj tie kvapky su urcene aj zenam v prechode. ony upravuju hormonalny cyklus zeny. a ten sarapis vlastne obsahuje co? to nie je nahodou ta vcelia materska kasicka?

magic08
16. jún 2009

ano presne to to je. poznas to?

pegas174
16. jún 2009

ahoj dyndulka, havo sa uz nasiel? chuda, tak snad sa mu nic nestalo.
my mame 2 hafanov, a ten starsi bude mat 16 rokov, uz sa len tak motka, ale je nam luto ho dat utratit, radsej cakame ze to skonci same, tak ho lubime

bettynka222
16. jún 2009

magic pocula osm o tom. ale skusala som len ten gynex a mne fakt pomohol. ak mas dobre skusenosti so sarapisom tak skus ten...fakt neviem, ktory z tych dvoch pripravkov je lepsi 😒

dindulka ozaj, vratil sa ten psik? moji rodiacia tiez maju psika. on sa k nim pritulal a asi ho aj tyrali. no a tiez sa nam stalo ze ked sa feny harali, tak usiel. hrozne sme sa bali apotom sme zistili, ze on utekal pravidelne, lebo mu cez den bolo samemu smutno. za jeden den dokonca vytvoril v provizornom plote az 7 dier 😀 pegas inak vas pristup schvlaujem, neviem si predstavit, ze by som odniesla psa utratit len preto, ze starne. ved aj my starneme. a to nas ako babky utratia len preto, ze budeme horsie vidiet?

felicia1
autor
16. jún 2009

caute baby

magic08
16. jún 2009

cau feli

bettynka222
16. jún 2009

ahooooj felicia, uz si cvicila? mne este nevytravilo ranajky, tak musim cakat 😀

fyalynka
16. jún 2009

tak som tu,
no p. doktorka vyslovila podozrenie, ze moze u mna dochadzat k zvysenej zrazanlivosti pocas tehu v
maternici 😕 Tak ked mi pridu vysledky z genetiky budem musiet ist na hemat. kliniku do BA, kde urobia
zaver. Takze na 100% este neviem nic... 😒

magic08
16. jún 2009

to ma mrzi, fyal, ale aspon sa to ubera k nejakemu vysvetleniu, preco 2x MA. Verim, ze to bude lepsie ako sa teraz zda.

bettynka222
16. jún 2009

nooo, ved osm sa cudovala, ze mas vyslekdy tak skoro...takze na tie geneticke si este asi tri tyzdne pockame...
vidis, mna zas natahuju s tou imunitou..ja mam teraz des, ze osm to vysetrenie zrusila...a kde je ta hematologicka klinika? ja idem buduci utorok k mojej hemato a ked ma zas odpise tak skusim tuto. ajtak mi ju elias odporucal.

fyalynka
16. jún 2009

magic dakujem, ale zatial z toho tragediu nerobim...zatial 😀 A ak sa to aj potvrdi, verim ze sa to bude dat
riesit 😉

betty, no vysledky boli, lem ma posiela do BA kde sa na to pozru spolu s genetikou 😒 neviem kde je ta
klinika, to mi nehovorila, sa popytam ked tam pojdem na buduce...

babulky, ja len dufam, ze stihnem pobehat vsetky vysetrenia do septembra aby sme mohli zacat s tym snazilkovanim vobec... 😖

magic08
16. jún 2009

urcite sa to bude dat riesit... 🙂

fyalynka
16. jún 2009

bleeee, som po obede...fucim 😝
dala som si kur. rezen so zeleninou (tak mi kazal rozpis diety 😖 ) ale fucim asi preto, ze som mala trochu
stiahnuty zaludok a teraz som ho napratala 😝

ty co budes dobre papat? 🙂

magic08
16. jún 2009

jaaaj, tak to este netusim. Neviem co kde varia, tak to asi zistime, az ked sa dostaneme von 🙂

bettynka222
16. jún 2009

fyalynuska vsetko pozistuj..aj ja zistujem 😀 hladma teraz na nete nejake inspiraice na tie saty na promociu...ale nieco som apson nasla 😎 a nehovorili ti kedy asi budu vysledky? ja osm zvedava na ten buduci tyzden...s cim ma zase prekvapia...ale ta hematologicka asi s nicim 😀

fyalynka
16. jún 2009

magic, tak dobru chut aj tak 😉

betty, no z genetiky to vraj trva aj 8tt a potom co ma bude este cakat netusim... 😒 ale uz teraz sa to
zacina natahovat 😒 neznasam cakat, ale co narobim...
a ake satky si si nasla? No ja dufam, ze uz bude mat k tebe lepsie pristup ta hematologicka 😉

bettynka222
16. jún 2009

nasla som take po kolena. nechcem mat na promociach nejaku robu po zem... no a teraz uz len vyrazit do ulic pohladat nejaku latku a krajcirka slubila, ze to stihne.
vidis, som ti hovorila ze na hematku to trosku trva...ale podla mna budu aj za mesiac tie vysledky. a ak by ti aj nasli to co mne, tak pred otehotnenim nie je ziadna liecba, iba pocas 😎 takze ziadnou predsnazilkovskou lieacbou sa ti to natahovat nebude, neboj 😉 no ja som fakt zvedava, co mi zas ta povie...ale na to mam este tyzden, takze na to musim prestat mysliet... 😝

fyalynka
16. jún 2009

betty, vravela som ti, ze tebe by pristali kratke saty a nie dlhe 😉 A akej farby by si chcela?
tak sa teda nestresuj popredu, ked tam ides az o tyzden...snad uz nic horsie nemozu povedat 😒 !!!
Najlepsie by bolo, keby povedali, ze mozte zacat so snazilkovanim 🙂

bettynka222
16. jún 2009

no al e ja som v strese z toho, ze nemam hemato na tehulkovanie. tato dr. mi zahlasila, ze to niec nie je...a baby s rovnakou mutaciou, co si snimi pisem v trombofilkach boli cely cas sledovane. aj moj gyn. mi to povedal, z ebudem...ach ja neviem co sa tak kvoli tomu stresujem. no a snazilkovanie nam urcite hned nepovolia, lebo to zas zakazal imunolog....
nasla osm take cierne co maju cez pas ruzovu latku....su pekne, tento moj popis nic moc, ja viem.... 😝

fyalynka
16. jún 2009

ja si ich viem celkom dobre predstavit, urcite budu pekne a aj ty v nich 😉
a nechces fakt zmenit tu hematologicku, ked ma taky pristup??? Ja viem ze imolog vam nedovolil este
snazilkovat, ja som to povedala len "ako nadej" ze by to bola dobra sprava, keby aspon toto bolo oukej 🙂

bettynka222
16. jún 2009

no jasne ze chcem zmenit. len musim ist este tejto po vyslekdy. ja neviem prec, ale ja sa strasne bojim, ze kym nam povolia snazilkovanie, tak si nestihnem najst dobru...ale asi to nie je pravda. musim sa upokojit!!!!!
fyaly ozaj zajtra budem v BA, ale poobede b ysom uz mohla smerovat do TT. ty mas kedy cas? lebo stvrtok mam ist este so svokrou pozerat saty do piestan...ale ona moze az o 4...jedine ze by si mala cas predtym, ale ty tak od pol stvrtej, ze?

fyalynka
16. jún 2009

tato co som bola u nej je velmi mila, je to uz taka starucka pani, ale naozaj mila a ustretova 🙂 A ked ti ju
elias uz odporucal, tak ta k nej kludne posle ak mu povies si myslim 😉
ja mozem kazdy den od 15.30 😉

felicia1
autor
16. jún 2009

fyalinka,magic ahojte

este som necvicila dnes,vecer aelbo pobede budem uvudim

ale vaha ide dole a mam na dosah moj prvy ciel ktory som si dala

magic08
16. jún 2009

felicia gratulujem 🙂 snaha prinasa ovocie 😵

fyalynka
16. jún 2009

felicia, tesia ma tvoje uspechy 😵
kolko si uz zhodila? 😕 (ak to teda nie je tajne)

felicia1
autor
16. jún 2009

fyalinka vyse 7 kilov dodnes

bettynka222
16. jún 2009

felicia je sikovna...aj ja by som chcela nieco spevnit, al enejak ot nejde 😝 fyaly tak to este premyslim ten stvrtok. zajtra to asi nestiham a stvrtok ti prinajhorsom dam kvapky a poficim do tych piestan. ale mozno my tu trasu vysvetli a mohla by si ist so mnou ty 😀

dindulka
16. jún 2009

ahojte babulky
hafan,stale nic ☹ uz som si aj poplakala, keby ze je stary a zomrie,tak to berem,ale co ak je niekde sam,hladny,zraneny a nevie sa dostat domov,je to hrozne.chudacik|-| ani ja by som nemohla dat psika utratit len preto,ze je stary.neviem si predstavit,ked zo dna na den sa strati niekomu jeho blizky a nevie co s tym je,to musi byt strasne.
ja idem zajtra na ten agolutin,musim si s nim vystacit.
fyalynka,drzim palce,aby tie vysledky dopadli dobre,ale aby sa aspon zistilo,kde je problem,aby bolo snazilkovanie na 100 percent uspesne
betty, a kedy mas tie promocie?

felicia1
autor
16. jún 2009

bettynka poslem ti par linkou?chces?alebo pockaj poslem ti ip

dindulka
16. jún 2009

felicia,ja s tym cvicenim obdivujem,ja viem,ze to robis pre baby, takze tam je odhodlanie uplne ine, ja som napodit schudla teraz nejake 2-3 kila ani neviem ako behom mesiaca a citim sa s mojou vahou moc dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre