• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

9. augusta 2009 
jeeej vy idete na depeche. to je supeeeeer. ja som chcela ist na MM...ale potom som sa bala, ze tam budu sami cvoci. ale depeche je super super supeeeeeeeeeeer. ale ja zas mam pondelok aj utorok vysetrenia a neviem si predstavit ako by dopadli keby som koncertovala :grinning:
oki, tak ked sa zobudis, daj vediet. ja som o 8 na hematku, potom skocim tej krajcirke, odcvicim si svoje a cakam na teba :sunglasses:
18. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na MM by som sa neodvazila ani ja :grinning:
uz sa tesim na super atmosku, snad nam nebude ale prsat :confounded:

ok, tak si napiseme niekedy doobeda a dohodneme presny cas :wink:
18. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okiiiii. ja idem asi cvicit. felicia pridas sa? :D
18. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne cvicenie :wink:
18. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach nechce sa mi, radsej som zacala upratovat manezolv prcovny bordel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ani mne sa nechce tu trcat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bola som si kupi obed, kuracie masko so zeleninou..zjedla som trosku a uz nevladzem :confused: :unamused:
18. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to z toh tepla, ani mne vcera nechutilo na obed jest...az vecer. ozaj fyaly, prave som upratovala lieciky a este mi ten dr. z netu kazal jeden mesiac s gynexom si kvapkat fytomineral. precitaj si na otm energy.sk samozrejme ten dalsi mesiac som si ho uz davat nemala a tak mi zostal, tak budes mat cely balicek na opravenie rovnovahy :grinning: a este tu mam jedny kvapky (bude zo mna bylinkarka :grinning:) lebo aby toho nebolo malo, chytil manzel po tych dvoch potratoch este aj kiahne a tak nam ten dr. poradil drags imun. precitaj si o tom, ci to chces. ja toho mojho exota neviem prinutit si to davat...on je hrozny. est eaj do jedenia ho musim nahanat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to skoda vyhodit, tak by som ti to pribalila :sunglasses:
18. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, moja...ty mi chces nabalit celu lekaren?!?!?! :sweat_smile: A nemas tam niekde vo flasticke miminka, ktore by som
si nakvapkala na lyzicku, vypila a aspon jedno by sa uchytilo a rastlo...? :grinning:
Idem si to precitat, ale to posledne co si pisala asi nie, lebo ja musim mojho kontrolovat ked je chory ci vobec
antibiotika vypil, ine ho nedonutim... :confounded: Ale dakujem :wink:
18. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne, ten moj je taky isty. a ja som mu v dobrej voli objednala tie kvapky, aby sa mu imunita po skonceni tej hroooznej infekcie opravila...a on na to z vysoka kasle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no miminka nemam v kvapkach :grinning: ale v septembri ich budeme mat obidve v bruskach :wink: no co uz si si to precitala?
18. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute

betty uz si schvalena

my sme dnes boli s malym vonku,aj ma chytilo slniecko,uvazujem ze pobede behneme na taxi k babke tam sa moze maly vyblaznit a ja opalovat

co mate nove?kazda cakame na september?ja uz mam po mrche ale som happy ze prisla na cas
18. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feli ahoooj, ano vsetky cakame. aj my s fyalynkou, ktore sme chceli trosku predbiehat sme boli od doktorov stopnute :stuck_out_tongue_closed_eyes: tusim mame ms tak podobne. aj dindulka dostane agolutin...to budeme mozno naraz tehulky :dizzy_face:
18. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, precitala...ked som zbadala to zlozenie, tie prvky...kokso :confused: ale bojim sa, aby toho uz nebolo vela,
ved beriem este aj tie byliny, dam si ten gynex a to bude myslim stacit :wink: Nechcem toho vela kombinovat,
aj ked su to len prirodne veci, bylinky...ale aj tak.... dakujem :wink:

felicia, ja by som bola radsej, keby som cakala uz na jul... :confounded: no uvidime, ci budeme moct zacat skor...
vonku je naozaj krasne, tak vyuzi slniecko...cez vikend sa ma zase pohorsit pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
konecne mi funguje net... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic...tusim ta sledujem :grinning: uz som ta videla niekde... :grinning:
18. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic ahoooooj, kde si tolko bola? nefungoval net?

fyaly ved ja ti ich prinesiem a ty sa uz rozhodnes. ved tie bylinky za chvilu doberies, ci nie? ja to teraz nemozem, lebo mam tu riasu a ikmunostumulator...ach z nas dvoch budu coskoro velke rozkvitnute bylinky. ty budes fialka a ja asi sladkovodna riasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie fyal, to ja prenasledujem teba... :sunglasses:

betty - vypli nas od netu na cele doobedie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspon som urobila co bolo treba :slight_smile:
18. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aj ja som sa dobre zabavila na predstave mna celej zelenej, dlhej, ploskej slizkej riasy.....bleeeeee :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo internet dokaze odtiahnut od pracovnych povinnosti :sunglasses:
fylay mne sa dnes o nas bude asi snivat ako si kracame po pesej ty fialova a ja zelena...musim ist von, lebo sa fakt scvoknem :grinning:
18. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ked dame stretko, mozem sa zladit do fialova a ty do zelena...aby sa ti splnili sny :grinning: :wink:
18. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka ja pojdem asi na pravidelnu kontrolu na gyndu v auguste, to jej ak chcem povedat ze v septembri sa chceme zacat snazit, tak snad mi nieco poradi ze ako na to
18. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly oki, mne ide zelena k vlasom :grinning: ale ani fialova nie je zla. mam fialove plavky a hned dvoje :sunglasses:

pegas no v auguste to staci, ale urcite to neodkladaj. my trombofilky sa musime na tehulkovanie poriadne pripravit :grinning:
18. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
kto sa tesi so mnou, ze je konecne piaaaaatoooookkk??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatoceeeeeeeeeek :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiii, len keby uz bolo aspon 15h :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to uz nejako vydrzime :slight_smile: uz len 6 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je to uz len 5 aj stvrt :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze sa to krati hi-hi :grinning:
19. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, mne doobedei vzdy utecie, ale od tej 12-tej to ide hrozne...jedna minuta trva tusim aspon pät :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok