Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😡

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navΓ€zovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
πŸ™‚ 😡 😡 😡

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY πŸ™‚ πŸ˜‰

schatzinkaschatzinko
β€’
24. nov 2010

cafte cafte, pozeram, ze tu to poriadne zije, no, ale skusim πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

vyzera to ozaj tak, ze sa zvianocieva, mne to este asi 3 tyzdne nebude zapalovat a potom tyzden pred to asi mozog nejako spracuje... πŸ˜€ πŸ˜€ minule som aj pozerala, dake tie vence adventne, len sa mi to zdalo dake gycove a mam pocit, ze za chvilku budu asi vypredane, tak je dost mozne, ze nebudeme mat ziaden πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ ale asi pojdem ako Renca @mooc tajne do lesa πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ nech to aspon dako vonia, lebo ma napadlo, ze vlani sme kupili taky ze zivy vianocny stromcek, ktory som dost dlho vnutorne obvinovala, ze ho urcite ocurtal nejaky pes, lebo to malo taky divny puch a potom to nepuchlo uz po nicom, ale vydrzal asi az do marca, tak celkom dobra kvalita πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

piect budem asi jedny keksiky, ktore sa zahadne vlani podarili, dokonca aj manzel dekoroval, ale pri ukladani do krabiciek bol pocet zahadne redukovany, tak asi budem musiet urobit 3x taku davku..

neviem, ako u vas, ale asi tiez snezi, tak premyslam, zeby to chcelo dake sanky, rovno to bude aj vianocny dar pre Amus, este tak uvazujem, co dostavaju take mimina pod strom, ale jej stacia pre radost aj tie papiere asi πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ manzel dostal za ulohu si vybrat co chce, lebo inac nedostane nic a mna sa zatial nikto nic nepytal πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

este ma napadlo, ako ste pisali, ze Renca je z MA, som chcela protestovat, ze ona nie je z Malaciek, ale zo Ziliny, ale potom mi doslo, ze to Mannheim 😎 😎 πŸ˜€

@mooc- Renca to je super, ze chlapcek, tak pekne postupujete pri budovani futbaloveho timu..ozaj, zajtra bude afticko, ze? tak podaj spravu, ci sa zmestilo do garaze!!!a mena uz vymyslate? keby si u mojej gyn, tak ta ti cestu na sk iste nepovoli..ako vidim, je to vsetko relativne! hlavne, nech ste v poriadku a nech cesta co najrychlejsie ubudne!!

my sme boli v pondelok na takom mini shop vylete v Regensburgu, som myslela na @verohit Veroniku, ze veru velice pekne to tam maju, to my dedincania mozme take velkomesto zavidiet πŸ˜€ πŸ˜€

@neurologia- ach Bei, chapem Ta, ze to je na odstrel.. mna by to dokazalo velice poburit, ale iste ma Atti ine vlastnosti, ktore toto vsetko vynahradia... nefungovalo to tak nejako u nich doma? ze mama robila domacnost all inklusive az po predlozenie taniera na stol az po odlozenie do skrinky? a ozaj skus si aj ty najst nieco, kam skocis raz za tyzden, aspon prides na ine myslienky a budes sa citit lepsie..my chystame s kamoskou zajtra vypravu πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ do fitnesska, haha, na co sa ja dam vsetko nahovorit

mooc
β€’
25. nov 2010

Vierka: pan manzel aj so svagrom uz su na pozicanej audine na ceste do hannoveru.. Vybalila som ich oblozenymi zemlami, kavou v termoske, kolou, cokinou.. Nabalila som mu do ruksaku pre istotu vreckovy nozik a malu baterku (ked odisiel nasla som ich vylozene na stole). Tak uz len dufam, ze im cestou nebude moc snezit.. Inak sila je, ze aj ked sme auto objednavali aj so zimnymi gumami, pravdepodobne ho dostane na letnych Γ  spedickou poslu zimne k nasmu predajcovi (mm tak cital na nejakom fore-tak uvidime)

no nic iPod leer idem dospavat, pekne ranko vsetkym

neurologia
β€’
25. nov 2010

@mooc
renatka
nasi tiez objednavali auto a chceli nan zimne gumy...ale auto prislo s letnymi a v predajni im ho potom prezuli do zimnych.....

verohit
autor
β€’
25. nov 2010

caves zenule, len tak na rychlo z prace...

ahoj Dani, vitaj, len sa pekne pridaj, predstavovat ti nikoho netreba, ked nas usilovne citas πŸ˜‰ a Renka byva pri Mannheime...

Evi
juuj, ja si viem zivo predstavit, ze z tvojej kuchyne je urcite uz poriadna pekarnicka

😡 😡 len vypekaj o spotrebitelov nemas urcite nudze... πŸ˜‰
a co sa tyka reakcie Beinho manzela...... πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ tja, na tvojho povedat nic nemozem, ale urcite to je tak ako pises...
ja len tolko k tomu, ze tja v realite je to asi tak ze ked sme dieta nemali tak sme tiez vedeli aki budeme a co vyslovene nespravime..... a sluby sa slubuju..... clovek je vycerpany, nervozny a po narocnych dnoch s dietatom a v praci si toho vieme tolko povedat, ze sa sami potom cudujeme.... πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

takze Bei
fakt si o tom treba v klude prediskutovat, on to nechape ze sa zabavat nejdes.... ale urcite veci si treba dopriat a partnera na to pripravit... tento model sme mali uz aj my.... takze presne viem o com je rec... ja som sa potom tak nasrala (co nikdy nerobim) ale som sa s nim nerozpravala, v praci som si robila co bolo treba taka studena vojna... a zabralo to... potom sme si nasli par minut a vyzalovali sa komu co vadilo atd... a teraz ked chcem ist raz za sto rokov von, tak nadsenim nekypy ale aspon nehubuje....

Ingrid
hmmm, tak dokonca aj tancovat chodis......
πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ kdesi ty tvojho Pala zlapila, urcite nie v Alzirsku πŸ˜€ 😎

pekny den vsetkym

verohit
autor
β€’
25. nov 2010

Reni mooc
jeeeeeeeeej super ze ste v poriadku a malicke resp. malicky krasne rastie 😡 😡 😡 wow, tak tak skoro to vediet to je fakt vec.... (ja som citala ze pohlavne organy sa zacinaju vyvijat okolo 13.tt) takze budete mat dvoch futbalistov
😡 Nicolasko je fakt podareny ked vie takto "upratovat" a sa tesit....
som zvedava kedy to budeme vediet my, ha Mimi sa nechcela vobec ukazat, az v 30.tt sme isli na 3D a tam nam to povedali.... πŸ˜‰

paula
β€’
25. nov 2010

ahoj holky! moc vas tu zdravim!
Verohit, jestli jsem to spravne pochopila, tak jsi tehotna?! Gratuluji a viel Spaß πŸ˜‰ πŸ˜€
holky, kdo tu umite uz hodne dobre nemecky, mam ted ukoly z praktika, ktere musim vypracovat pisemne, byla byste nektera ochotna to po me prekontrolovat, popr. opravit gramaticke chyby? Prosiiiim. 4 stranky uz jsem poslala svoji Tandem - nemce, ale poslat ji vic je me blbe. πŸ˜€
hlaste se do IP. JO, uz toho moc neni. πŸ˜‰

felli
β€’
25. nov 2010

zdravim vsetky πŸ™‚ Vierka,mna tiez prve co napadlo boli MA πŸ˜€ stromcek mame tiez zivy,vonavy πŸ˜€ aky kupim,taky mame.Obycajne az po strop,ten je z dreva ,pre istoto ho uviazem o tram πŸ™‚ s prvym darcekom manzel vcera prekvapil,kupil filipkovi vlacik s kolajnicami co maju teraz u tchiba,schovala som ho na skrini.este nejaku knizocku a trakturek a uz je toho az az aby to v jeden vecer spracoval πŸ™‚

felli
β€’
25. nov 2010

@schatzinkaschatzinko aj fitko je fajn,u nas je dva krat do tyzdna s opatrovanim deticiek,nikdy to nefungovalo,ale po tri krat uz sa maly tesil,tak ho beriem so sebou.Ingrid to si dobra s tym tancom πŸ™‚ uz som nebola ani nepamΓ€tam,nie je kam ani s kym,ale tak raz za tri mesiace si s kolegynami zajdeme na veceru.

felli
β€’
25. nov 2010

@verohit uplne to tesenie z vas ziari****to su nezabudnutelne chvile πŸ™‚ krasne tehotenstvo dievcatka*** a cez Vianoce bude dobrot,to si tie chute aspon uzijete πŸ™‚ aj vam uz teraz nieco obzvlast chutna?

amilat
β€’
25. nov 2010

@felli Ja uz si teraz chute uzivam a ani nie som tehotna πŸ˜€ Ale odkedy viem ze ideme na SVK, tak chudnem, to ja tak kazdy rok, nech nejdem ako hroch, vsetky moje kamosky su take stihle, ze hned ma chytia komplexy, ale uz som 8 kil schudla a vratila sa ku velkosti 38, tak este takych 5 kil a som spokojna, ale teraz je na to zly cas, pri tych pernikoch a stolach πŸ˜€
Evi, ano deti sa narodili v Nemecku.
Aj u vas snezilo? U nas rano teda poriadne , ani som na cestu dobre nevidela ked som viezla maleho do skolky.

felli
β€’
25. nov 2010

@amilat πŸ™‚ aj ja uz som 38 dohnala,ale zopar veci co som mala rada este nedopnem,no nic πŸ˜’ cez vianoce to neriesim.uz zaciname po veceroch s varenym vinom πŸ™‚ u nas lely den mrholi πŸ˜’

paula
β€’
25. nov 2010

zadne dobrovolnice? ☹

evinkaaa
β€’
25. nov 2010

Caute baby,
kedze ste tu rozpravali o medovnickoch, tak vam idem narobit chute πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€
Medovnicky, ktore som piekla minuly tyzden a dnes tie ostatne.

felli
β€’
25. nov 2010

@paula Pavli ahoj,keby som bola tak dobra tak sa Ti ponuknem,ale urcite tu nejaka nemcinarka bude..drzim pΓ€ste πŸ˜‰

felli
β€’
25. nov 2010

@evinkaaa tak to sa Ti podarilo Evicka πŸ™‚ aj vydrzie do Vianoc πŸ™‚ vystavne pecivo! to ja uz by som mala s pecenim vystarane πŸ™‚ to by nam stacilo πŸ™‚ este budes piect?

evinkaaa
β€’
25. nov 2010

Monika - dakujem pekne 😡 . Ano, vydrzia v pohode do vianoc a dokonca aj potom. Minuly rok som mala nejake este zaciatkom marca πŸ˜€ . Vies, tie suche vydrzia velmi-velmi dlho. Ja peciem vzdy tak vela, pretoze nieco donesiem nasim, ked ideme na sk, nieco dam svokrovcom, nieco porozdavam v darcekovom baleni kamaratom (ktori sa kazdy rok na to velmi tesia πŸ˜€ ) a nieco ostane doma na tanieriku, ked pride navsteva πŸ™‚ . My az tak vela sladkeho nepojeme, takze kludne vydrzi dlho πŸ˜‰ Ja zvyknem piect pre kazdeho clena nasej rodiny jeho oblubeny kolacik na vianoce - moj ocino lubi butterspritzgebΓ€ck, svokra napriklad lubi rumkugeln a tak. A to sa nazbiera tolko druhov. πŸ˜€
Ano, budem este piect nejake, mam v plane este asi takych 5-6 druhov. Ja peciem zo vsetkeho iba z pol davky. Radsej mensie mnozstvo a viac druhov. To sa osvedcilo a pri tom ja ostanem.

dania
β€’
26. nov 2010

Zdarec, jeste si me pamatujete πŸ˜‰? Hlasim se ze sluzebky v Karlsruhe. To je ale fuska vas docitat. Uz se mi tu skoro i po chlapech styska, ale zitra uz jedu do Cech pro Timmyho a v nedeli na sever. Timmy s babickou si ale naramne rozumeji, musime takovouhle akci brzy zopakovat.
Pauli, sorry, ja bych to klidne precetla, ale urcite jsi na tom s nemcinou mnohem lip nez ja. Az budes psat v AJ, tak se hlasim dobrovolne.
Bei, chudinko, ten tvuj "macho" by ale potreboval byt chvili na materske, aby se mu trochu rozsvitilo. Ale on si urcite vybere rad ten svuj mesic rodicovske a bude lip, ne? πŸ˜‰
Ingii na tanecek? To jako vazne? Wow, ty mas Pala teda dobre zvladnuteho (hod mi recept do IP) πŸ˜‰
Evi, nedelej chute! My urcite letos upeceme aspon ty susenky dusivky, aby mel Timmy zabavu, ja na to teda jinak moc nejsem... Teda na to peceni myslim, ale kdyby Ti neco melo zustat do brezna, tak do krabice s tim a posli πŸ˜€

rpinguin
β€’
26. nov 2010

@paula Pauli, urobila by som, ale nestiham absolutne nic, ale pevne dufam, ze sa ti Katka prihlasi πŸ˜‰

iii
β€’
26. nov 2010

evi, preco su tie slimaciky take pokrivene? a kde su medvedie tlapky? vidis, este stale su nejake nedostatky πŸ˜€

veronika, danka, recpet na spracovanie muza vam poslem, dufam, ze radi citate aj nieco z cervenej kniznice πŸ˜‰
mno, a musim sa pochvalit, vcera som dostala predcasne vianocny darcek, vysnivany fotacik cannon, a tak to vidim, ze asi upustim od planu tretieho potomka a zacnem sa venovat fotografovaniu.....to aby po mne na svete aj nieco zostalo πŸ˜€

rpinguin
β€’
26. nov 2010

zeny, stracaju sa vam veci? ja uz neviem, co robit, ale Matilda stratila topanku, ja som uz prezrela cely byt a neviem uz fakt, kde hladat. A to nam uz takto pomizlo viac veci a vsetky su v byte. ☹

Evi, a k tebe sa nevyjadrujem radsej πŸ˜€

Ingi a ten fotak je kompakt alebo take velke hebedo nezmestiace do kabelky robiace super fotky? Ja som fan kompaktov, teraz by som rada s GPS (ale neviem, ci to nieco "taugt"), tiez to ma byt moj darcek na Vianoce (som vypatrala) πŸ™‚ Tie velke su mi moc komplikovane.

iii
β€’
26. nov 2010

reni, fotak je este vacsi, ako si myslis πŸ˜‰ aspon sa mi nestrati v byte πŸ˜€
pocuj, myslis, ze ich zamerne schovava, alebo len niekde strati? skontrolujes obcas kos? elenka ma obcas take obdobie, ze sa bali na nejaku cestu, to znamena, ze strka rozne veci do roznych tasiek podla akehosi mne neznameho systemu. ale vzdy presne vie, co kde je.
hahaha, a evka je podla mna len nejaka imaginarna postava, ja jej proste neverim πŸ˜€

evinkaaa
β€’
26. nov 2010

Caute vy drzky πŸ˜€

Dani - ved to je to, nie kazdemu robi pecenie spaß a ma k tomu chut. πŸ˜‰ Ty si zas na nieco ine...

Inga - preco su slimaciky krive? Tak nemoze byt predsa vsetko perfektne a ako podla pravitka πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Ziadne medvedie tlapky nebudu. Ja nepeciem slovenske plΓ€tzchen. Tie pecie maminka. Ja peciem "nemecke" a jedine slovenske su medovnicky. Inak nic. Kazdy rok peciem nieco nove ale medovnicky vzdy. 😡
Ingi, dostala si SLR-ku? Ja som jednu vymakanu s dvoma objektivmi kupila pre manzela na vianoce πŸ˜‰.

Renca - kludne sa vyjadri πŸ˜€ 🀐

Renca (mooc) - tak co auto s manzelom doslo? πŸ˜…

rpinguin
β€’
26. nov 2010

ozi, no ked ste tu take rozpecene, tak mi dajte nejaky zdravy recept tzn. celozrnna muka, malo cukru a pod. Kebyze sa nejako rozpeciem (esteze to neviem), tak by to chceli aj decka a to mi nie je az tak po srsti. Nejake lahke zdrave medovniky by isli?

Ingi, no musim pokukat lepsie, keby sa mi len zohybat chcelo 😠 a pri stahovani....to bude den nalezov πŸ˜€

iii
β€’
26. nov 2010

evi, eos 60D, objektiv iba jeden teda, ale 18-135, to by ma malo uspokojit πŸ˜‰ slimaciky su dokonale, robila som si srandu, hovorila zo mna cista zavist..... ja skoncim asi podobne ako danka pri dusivkach πŸ˜€

evinkaaa
β€’
26. nov 2010

Ingi - musela si teeeeeeeda velmi posluchat cely rok πŸ˜€ πŸ™‚ Teraz ide cista zavist odo mna πŸ˜…

evinkaaa
β€’
26. nov 2010

Renca - recept na medovniky mam ten, co dala zuzka a potom od mojej maminky, ale tak tie su skoro vsetky podobne πŸ˜‰ , ale celozrnna muka tam nejde. πŸ˜•

verohit
autor
β€’
26. nov 2010

caves zenule, ja som dnes skoncila doma po neprespatej a prekaslanej noci, sa pridala aj Mimca sme ako dvaja tuberaci. horsie je ze tie turbolencie su pre moje brusinko uz dost neprijemne.... ☹ ☹ ☹ tak reku dnes papucova a oddychova kultura ja nikam nekucirujem.... no sila uz dva tyzdne sa nemozem poriadne cisto dodychat... ☹

u nas tiez pekne snezi, ale len tak pudruje... πŸ˜‰ ale vsetko je zase mokre... takze zaveje ako pri Kiel nehrozia....

Reni
v urcitom obdobi sme tiez hladali veci po byte.... tja, to musi byt fakt nahoda aby sa nieco naslo, vzdy ked sme hladali nieco ine, tak sme nasli to predchadzajuce... πŸ˜‰ ale tie kose musim tiez potvrdit su velmi lakave... πŸ˜€ πŸ˜‰
pocuvaj, to s tym stahovanim si myslela len obrazne, lebo uz zase mate v plane stahovanie narodov....

Monika
tak s tou figurou to je fakt presne ako pises, je uctihodne ze si taka konsikventna a pekne to dotahujes na slovenske miery... ja sa uz radsej tymi koplexmi pred odchodom domov nezaoberam.... tehu si uzivam, je to skvele obdobie, kedy nemusim stahovat vecne svoj bachor.. πŸ˜€ a tvarit sa ze mam o par kilov speku menej...

Evi
no tak ty fakt vypekas v plnom prude..velmi uhladne pecivko, jaj urcite aj tak fantasticky chuti ako vyzera....

Dani
vitaj opÀt zo sluzobky... to je skvele ze si Timmy tak skvele rozumie s babickou.... hmm..... to je sila, ze ked je clovek s nimi tak nas ide casto porazit... a bez nich clovek zase nevie co so sebou 😡 😡 tak vam prajem aby ste sa co najrychlejsie mohli poobjimat... 😡

Ingrid
na, sem s tym receptom.... ha,ha,tak to som fakt zvedava.. πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ tak vsetko dobre k darceku.... a na tretieho potomka som sa ta uz tiez chcela pytat... planujete??? nechaj sa motivovat ked uz mas aj taky "velky fotak" aspon budes mat koho fotit..... πŸ˜‰ πŸ˜‰ tu v Nemecku maju vΓ€csinou vsetky lekarske family tri deti, cim to je??? posobia lekari doveryhodnejsie, koli daniam??? πŸ˜‰

vsetkym pekny dnik.... idem oddychovat s opicou na krku, ktora tu prave vrieska ze jej tecie krv.... hah,popisala sa cervenou fixkou... 😎

paula
β€’
26. nov 2010

ahoj holky! Tak diky moc za (ne)nabidky. πŸ˜‰ No co, vsak museji ve skole taky trochu pocitat s tim, ze jeste nejsem perfekt`?! πŸ˜‰

Mam otazku na vsechny, uvazuji o koupi inhalatoru, mate nekdo? Jake znacky? Jaky je pomer kvalita x cena? Jsou vubec nejake druhy?
Dekuji predem.
P.

schatzinkaschatzinko
β€’
26. nov 2010

ja len tak na rychlo, hlasim, ze som slavnostne fitko zahajila dnes, bolo to aj s tym opatrovanim, pani velmi mila, takze fajn πŸ˜€ A, akurat, ze ku koncu troska na nich vrieskala, nuz som tete povedala, ze ma mala ohlasit, stacilo by nakojit mali by tam ticho πŸ˜‰ , ale budeme pripravene nabuduce...v pondelok budem mat dokonca aj trenera, aby mi ukazal, ako mam vobec co pouzivat, takze bacha, v lete bude mat velkost 34 πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ , hh, budem rada, ak sa niekedy dostanem do 40tky πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ ,zaklad je, ale posilnit chrbat, lebo tie prsia ma desne tahaju k zemi...

@verohit Veronika, cim skor sa uzdravte!! pre

inak premyslam, ze asi nebude trba piect vobec, lebo farmafirmy nosia rozne perniky v krasnych baleniachπŸ™‚)a dobrej kvalite, tak mozno budeme mat toho roku vystarane hh

jaj ozaj Evi, dik za tip na ten veniec, asi skusim kuknut dneska v ALdi, ak dake este budu mat! nech mame etda aj my daku dekosku! 😝 😝

rpinguin
β€’
26. nov 2010

@verohit Verus, no ja som citala najskor, ze mas opicu πŸ˜€ A potom som si uvedomila, ze myslis Mimcu πŸ˜‰ A zatial sa nestahujeme, ale clovek nikdy nevie, kedy to draheho zasa pochyti.
@evinkaaa Evi, no jasne, ze do ziadneho repectu nenapisu, ze tam ide celozrnna muka, ked ju pomaly ani nepoznaju, som chcela vediet len, ci by to islo. Chcem nieco special chutne zdrave a nie nejake 08/15 kolaciky, ktore robi kazdy.
@pauli neporadim, neviem, ci by som prinutila Maxika sa naparovat, takze ani neuvazujeme o kupe.

@dani, ty dobre docestuj, to je riadna dialka, co musim dat v tom auticku, tak nech ta nikde nezaveje.

A od zajtra som tyzden sama, takze robim posledne pripravy draheho na daleko cestu.

rpinguin
β€’
26. nov 2010

@verohit Verus, no ja som citala najskor, ze mas opicu πŸ˜€ A potom som si uvedomila, ze myslis Mimcu πŸ˜‰ A zatial sa nestahujeme, ale clovek nikdy nevie, kedy to draheho zasa pochyti.
@evinkaaa Evi, no jasne, ze do ziadneho repectu nenapisu, ze tam ide celozrnna muka, ked ju pomaly ani nepoznaju, som chcela vediet len, ci by to islo. Chcem nieco special chutne zdrave a nie nejake 08/15 kolaciky, ktore robi kazdy.
@pauli neporadim, neviem, ci by som prinutila Maxika sa naparovat, takze ani neuvazujeme o kupe.

@dani, ty dobre docestuj, to je riadna dialka, co musim dat v tom auticku, tak nech ta nikde nezaveje.

A od zajtra som tyzden sama, takze robim posledne pripravy draheho na daleko cestu.

TehotenskΓ½ newsletter

Každý týždeň dostaneő najdôležitejőie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. NepoznÑő týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
ModrΓ½ konΓ­k ti poradΓ­ v kaΕΎdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treΕ₯om trimestri.
Ako sa zisΕ₯uje pohlavie dieΕ₯aΕ₯a?
DΓ΄leΕΎitΓ© je absolvovaΕ₯ rΓ΄zne vyΕ‘etrenia v tehotenstve.
OplatΓ­ sa absolvovaΕ₯ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajΓΊ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
AkΓ© mΓ΄ΕΎu nastaΕ₯ problΓ©my v tehotenstve?

Nenaőla si odpoveď na svoju otÑzku?Opýtaj sa vo fóre