• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

14. februára 2017 
@evinkaaa nie, akcia plati - ale ti, co to nepochopili a zdielaju, sa nedostanu do zrebovania :sweat_smile: sak si si vsimla, kolki klikli zasa nespravne? vcera boli 5 :unamused:
18. jún 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - kati, jasne chapem. Ano, vsimla som si. Je to fakt zvlastne... :unamused: Prezila si vcerajsi futbal bez ujmy na zdravi? :grinning:
18. jún 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa :grinning: uz scem, aby skoncil futbaaaal ... a porad, ako napisat spravne vysvetlenie .. ale nie, nechaj tak, nech si klikaju ... pre mna za mna - uz mam 5 regulernych a predpokladam, ze este asi 5 ku nim pribudnu :dizzy_face:
18. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - no este budes musiet minimalne 1 hru strpiet, ak nie viac :grinning: . No ja ti asi neporadim, fakt neviem, kedze pre mna to je uplne jasne. Fakt neviem, ako by si to mala inak napisat... Aaale nerob si starosti. Nemusis pisat x listockov na losovanie :grinning: .
18. jún 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa no uz ich zopar mam :wink: nepridas sa? :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - hm..... zvazim tvoju ponuku :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa do soboty mas cas :wink:
18. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 ok, vdaka :sweat_smile: :sunglasses: Kati, ides v stredu s malym na spev?
18. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa ano Evka :dizzy_face: prides? :grinning:
18. jún 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - no aj by som prisla. Mozno nebudem moct ostat 2 hodiny, ako by bolo super, ale mozno iba hodinku. Nevadi? :wink:
18. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa napiseme si este zajtra? ja tam budem tentokrat uz o cosi skor, mame prist na 14:30 :wink:
18. jún 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - katus, napis mi, prosim ta, do IP strasse, kde ta zastihnem a nejaky treffpunkt. Vdaka :dizzy_face:
18. jún 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 tak ja som nepochopila vobec, o co ide, takze som mala pravdu, ze sa zaradim medzi davy nechapacov :grinning:
20. jún 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, idem sa k vam znova poradit :slight_smile: viete ako sa tu pocita dovolenka, ked zacinam matersku?
mam narok az do Elternzeit alebo iba do zaciatku Mutterschutz? Lebo sefka mi to vypocitala iba do Mutterschutz a to sa mi nejako nezda a neda si povedat :frowning2: Predpokladam, ze i po porode tych 8 tyzdnov, ktore su stale Mutterschutz by mi mala ist dovca a mam na nu narok. Ci nie?
20. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dcerka bude mat 2 roky a chcela by som jej objednat tortu, viete mi poradit nejake cukrarstvo v Mnichove kde robia dobre torty? Alebo je tu nejaka sikulka z Mnichova co pecie torty na objednavku?
21. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rpinguin chyba nie je v tvojom prijimaci, Evka vie, lebo pozna moju stranku :wink: a trochu sme o tom diskutovali na FB :grinning:
21. jún 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ftinka moja pamat do tejto doby nesiaha, ale tak urcite su tu dievcata, co maju najnovsie info :slight_smile:

@misiatko999 no ved nasa Evka je sikulka, len neviem, ako je na tom teraz s casom - predpokladam, ze prave ten cas je momentalne trochu otazny ... ale za opytanie nic nedas, aspon si myslim ... co ty na to, Evi?
@evinkaaa
21. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - katus, no s casom to je teraz troska "narocne", ale da sa vtesnat, keby bol zaujem. Vsak aj vecere a noci existuju :grinning: :grinning: :grinning: Akurat robim dnes (teraz) futbalovu tortu pre kamaratov, tak mam fofry :confused: .

@misiatko999 - ja peciem torticky. Aku by si chcela? Ak mas zaujem, napis mi to IP na kedy by si to chcela, asi aku torticku, aku chut atd. :wink:

Pozdravujem vas kocky vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a letim do kuchyne. :confused:
21. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale nevím koho se zeptat. Můj muž by chtěl začít pracovat v německu na německý živnosť a slyšeli jsme, že příspěvky na dítě jsou cca 160Euro, ale že na třetí dítě už je to cca 250Euro, nevíte jestli je to pravda? Děkuji za odpovědi :slight_smile:
21. jún 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mooc díky :slight_smile:
21. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 ahoj, dakujem za odpoved, uz som jej poslala IP, snad sa dohodneme:slight_smile:
21. jún 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa Evi, no ta futbalova bola tak skvela, ze uz i piskat na majstrovstva by si mohla ist :sunglasses: :wink: :grinning:
22. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - jooooj, katus, az sa cervenam :pensive: :confused: Ale taka skvela az nebola, mala chybiciek az-az. :zipper_mouth:
22. jún 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. jún 2012 o 23:38 • frndzalica
@evinkaaa nebud prehnane skromna, to ti nepristane :wink: ci ako sa to hovori? naozaj kraaaasna.. ako vsetky tvoje torticky!
22. jún 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mooc - renik, dakujem pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vies, ja sama poviem uprimne, ked sa mi naozaj moja torta paci. To ano, ale ja vidim chybicky "krasy", ktore nevidia ti, ktori sa s tym nezaoberaju detailnejsie. Urcite chapes, co tym chcem povedat... :wink:
23. jún 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, byva niekto v okoli Franfurktu, my sa tam stahujeme a hladame pekny svetly bytik v nejakej pekne casti. Viete mi dat tip na obvody alebo okolite dedinky, dakujem :slight_smile:
23. jún 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa Evi to poznam - aj ja som taka - ak sa niekto niecim zaobera pravidelne, tak chce mat vsetko perfektne :wink:
25. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, můžete mi, prosím, poradit jaké koupit umělé mléko pro půlroční miminko? Bydlíme kousek od hranic a do Německa jezdíme nakupovat. Teď budu dcerku odstavovat, tak jsem se s vámi chtěla poradit, jakou značku kupujete. Děkuji moc
26. jún 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok