November 2010 - a ja budem mamou

monika0001
25. feb 2010

Vidím, že november 2010 tu ešte nie je a teší ma, že ho môžem začať práve ja 🙂
O bábätko sme sa pokúšali od februára 2008, medzičasom sme o dve prišli, no teraz to bude dobré! Verím tomu! Verím, že November 2010 bude náš mesiac! 🙂

moniqe3
8. mar 2010

madeline: vitaj medzi nami a GRATULUJEM 😉

tilly
8. mar 2010

jeeej, cukru, gratulujeeeem 😉 drz sa, moc moc drzim palce 😉 si mala byt povodne april 2010?
ja som mala byt april 2009 a bola som november 2009, tak drzim palce, nech ti to tiez teraz dobre dopadne 😉

vsetkym novembrovkam vsetko naj naj naj, drzim palce a keby ste sa potrebovali obcas poradit s "o rok starsimi novembrovkami", tak kludne nam napiste 😉

lubica69
8. mar 2010

Ahojte žienky Vitaj madeline Januska tak ako si dnes dopadla?No ja prehliadka+sono Nič sa zistiť ešte nedalo Len zväčšená sliznica Takže mi vzali krv Tehotenstvo potvrdené!Nasadené duphaston na udržanie tehu+vitamín acidum folicum(kyselina listová) O týždeň v pondelok ďalšie sono pre vylúčenie mimo maternicového tehu ktoré sa dúfam vylúči No uvidíme

lili24
8. mar 2010

ahojte 🙂

vitam medzi nami nove tehulky 😉

moni - posledna bola 3.2 😉 a tiez mi uz vobec nie je zle, citim sa super klop klop, normalne rozmyslam ze si urobim este jeden test ci je to "este" naozaj pravda 😀 😀 😀

lubica69 - tie lieky ti doki predpisal koli nejakym komplikaciam?? 😒 snad je vsetko v poriadku 😉 urcite to nebude mimomaternicove tehu nebojkaj 😉 vsetko je ok 😉

ja som si musela dnes poobede pospat s malou a ako na potvoru spinkala iba hodinku a pol 🙂 ale aspon nieco, nevarila som, iba som pozehlila manzelovi veci do prace a hrali sme sa doobeda.

cakame tatina a pojdeme sa troska poprechadzat na cerstvy vzdusik 🙂

papa zatial, vecer zase nakuknem

lubica69
8. mar 2010

lili ďakujem Aj ja dúfam,že bude všetko Ok Už som raz potratila ale to bolo dávno Ešte v roku 2000 tak asi kôli tomu tie lieky Neviem Možno len dočasne Lebo posledné tehu keď som čakala Sebastiánka bolo úplne bez problémov Tak uvidíme o týždeň No a čo sa týka toho spánku našich malých pokladov tiež sa nám dnes veľmi nechce Čo ja by som si zdriemla hneď

januska191
8. mar 2010

ahojte kocky, tak som tu... doki mi potvrdil tehu, 5+0 este mam prist o dva tyzdne este raz na sono. vravel, ze teraz ma 14 mm, nie su to krasne miery? 😉 knizku, ze tiez dostanem az v 12 tyzdni, no ved to ubehne ako voda.
lubica, madeline gratulujem!
baby, urcite bude vsetko v poriadku, ja tomu verim u vsetkych nas 🙂
ja beriem vitaminy ten femibion, drahy dost, ale co uz. a zle mi nebyva, len sa mi obcas silno rozbusi srdce a som straaasne unavena. skoda, ze sa neda mojmu drahemu synacikovi vysvetlit, ze mamina by si este pospala... ach...

lubica69
8. mar 2010

Januska tak super,že už bolo vidieť a je všetko Ok

januska191
8. mar 2010

lubica o tyzden uz budes vidiet na sono bijuce srdiecko 🙂 moj doki vravel, ze od 7 tyzdna sa to da uz vidiet...

kvetinacik
8. mar 2010

Ahojte buduce novembrove mamicky!
Ja som podla mojich vypoctov 5tt+4 Tehu mam potvrdene z krvnych testov a minuly tyzden doky este nic nevydel, len zhrubnutu sliznicu.
Zajtra ma caka celkove vysetrenie, tak tuk, tuk, tuk...drzim si palce a aj vam vsetkym!!!! 🙂
Inak ja sa citim uplne super, ani raz som nevracala a boli ma len rano a vecer podbrusko a prsia. Normalne mi je to divne.....a inak mam brucho take opuchnute, akoby som bola uz minimalne 4- tom mesiaci 😀 😀 😀

jankaat.
8. mar 2010

ahojte.. ja som bola dnes na kontrole.. a cakalo ma oobrovske prekvapenie na sone videl doktor len gestacne vacky- pisem v mnoznom cisle lebo boli dve 😕 😵 😅

a dnes rano som bola aj na chirurgiu cistit zapalenu zahnisanu ranu ach to je bolesti ale snad to prejde🙂

jankaat.
8. mar 2010

a gratulujem novym tehulkam..

kvetinacik
8. mar 2010

jankaat gratulujem k babatkam.......mne vestec pred 2rokmi predpovedal dvojicky, hehe tak som zajtra zvedava...

kaminka1
8. mar 2010

ahojte, tak citam Vas od zaciatku, ale kedze mi lekar potvrdil tehotenstvo az dnes, tak sa pridavam az teraz, som v 6 tyzdni a doma mam uz 2 a pol rocneho, velmi aktivneho synceka, inak unava je strasna, nevolnost sa zatial nedostavila, pri prvom som skoncila az na infuziach v nemocnici, tak mi bolo zle,dufam, ze teraz ma to obide, akurat sa mi prejavila mykoza, inak v pohode, som naozaj velmi stastna a vsetkym buducim maminam 😵 gratulujem.. 😵

jankaat.
8. mar 2010

kvetinacik dakujem...

a kaminka gratulujem🙂

lubica69
8. mar 2010

Januska no veď dúfam,že už o týždeň to bude Ok jankaat ale inak je všetko Ok nie?Juj tak super Kvetináčik tak na zajtra držíme palčeky na vyšetrenia Kaminka tak to máme podobné z drobami Len môj má už vyše 3 roky

kaminka1
8. mar 2010

jankaat a to uz teraz vidno, ze by to boli dvojicky? 😕

asinedka
8. mar 2010

ahojte babulky.. aj ja sa k vám pridávam.. 😀 ešte som nebola u Dr. lebo momentálne bývam v BA a moja karta sa premiestňuje od jednej dr. k druhej ale som 1000% tehotná.. 😉 minulý týždeň som si robila testíík a podľa internetovej kalkulačky by som mala rodiiiiť 1.11 takže ja asi začínam Váš mesiac 😝

lubica69
8. mar 2010

asinedka vitaj Blahoželám Tak šup šup rýchlo k dokimu na potvrdenie keď karta doputuje Fakt sranda,že už teraz vidno 2 vačky,že budú dvojičky Dvojnásobná radosť

asinedka
8. mar 2010

ďakujem, Ďakujem.. 🙂 a k tej dvojnásobnej radosti.. fúúúúú to bude ale aj dvojnásobná starosť 😀 😝

januska191
9. mar 2010

jankaat gratulujem k dvojickam! to je super. kvetinacik, asinedka a kaminka gratulujem tiez!
no mne bolo dnes prvykrat rano zle, mm si robil nejake vajicka, no koniec... dufam, ze to bola len nejaka vynimka 🙂

moniqe3
9. mar 2010

Ahojte kočky.

Včera to tu žilo. 😉

Vítam nové tehulky. Kvetinacik teším sa, že si prišla sem do témy. 😉
jankaat: tiež gratulujem k dvojíčkam... waw... ja by som tiež brala.. uvidíme 17. ale u mňa by to bola náhoda teda veľká, lebo v našej rodine nikto nemá.

aha ho ja už som v 6týždni.. 😀 dnes začínam 5+0 🙂

Lili: ja som tiež rozmýšľala, že si urobím ešte jeden test,lebo sa mi nezdá, že mi je dobre. Ja som tiež s Viki skončila 2x na infúzkach tak mi bolo zle. Ale netešme sa dopredu možno to ešte príde. 😀

kaminka1
9. mar 2010

januska dakujem, mne zatial nebyva zle, ale ta zravica,chuti mi vsetko, este aj to, co nelubim!!!dufam, ze neskoncim ako pri prvom na 94kg!!(z povodnej vahy 68kg)

moniqe3
9. mar 2010

kaminka: však aj ja sa čujem, že mi nebýva zle.. tiež som ako ty skončila na infúziach.
kaminka a vítam ťa medi nami. 😉

kaminka1
9. mar 2010

a inak uz asi mesiac nemozem vypit kavu,je mi z nej zle, predtym som pila dve denne, tak pijem rastlinnu a chuti mi ovela viac

kvetka515
9. mar 2010

ahojte! tak sa hlásim aj ja zatial tak utajene 😅 dufam ze neva. nechcem este verejne lebo sa bojím, včera som bola u lekára a podla poslednej MS sa mu nezdá ze som tolko tehotná, ale tehotná som, tak som z toho blb. v nedelu som krátko krvácala ale v pondelok mi povedal ze by to malo byt v poriadku, uvidme o tyzden.

tiez uz bábo mam ako niektore maminky tu, len ta moja ma este len takmer 11mes tak sa troska obávam, ale ak bábo je tak ho chcem 🙂 🙂
Drahý sa tiež teší, tak sa necháme prekvapit.

jankaat dvojičky su krasne no ale dufam ze ti bude mat kto pomoct 😉 s jednym je toho dost : )

blahozelam a drzim vsetkym palce!!

lubica69
9. mar 2010

Ahojte žienky Tak sa nám to tu rozrastá Super Vitaj Kvetka Držím palčeky nech je všetko Ok Mne bývalo zle hlavne podvečer a ráno sa mi točievala hlava Preto som si robila testík A nesklamal Na infúzkach som našťastie nikdy nebola Juj nech už máme aspoň po 12 týždni Nech je to už trošku istejšie Fakt nemáte niektorá skúsenosť s tým Duphastonom?Viem,že sa predpisuje pred otehotnením No ja už tehu som Tak neviem či to len dočasne beriem alebo...

kvetka515
9. mar 2010

lubka viem ze to sa predpisuje na udrzanie. mne tiez chcel dat dr kvoli tomu krvacaniu lieky a predpokladam ze práve duphaston ale nakoniec ked to bolo iba chvilkove este nedal ale ze keby niečo mam sa hned ozvat....
a ty si si prečo este nedala tt do pasu? či este nechces?

mne inak nie je zle vobec ani nič necítim a to pri malej mi byvalo stale zle a stale som vrackavala, dufam ze ma to teraz obíde, lebo neviem ako budem fungovat... 😖

asinedka
9. mar 2010

ahoj kvetka, ja som tu tiež utajene.. lebo zatiaľ to nechceme povedať.. joooj a tak by som to vykričala pred celým svetom, každý sa nás pýta, že kedy bude druhéééé a ja hovorím... " no uvidíme.. ani prvé bábo sme neplánovali" 😅 a ja ho už skoro dva mesiace nosííím v bruchúúúú 😀 malá je ešte malinká tak sa bojím, že ako budem zvládať dve také malé detičky.. ale snáď.. 😉

asinedka
9. mar 2010

ináč kočky ani mne nebýva zle.. pri malej som odpadávala každé ráno 🙄 potajomky som v robote chodila grckať 🤐 aby to nikto nepočul som sa naučila potichu.. bola som unavená, cikať som stále chodila, či cez deň či v noci... 😕 a teraz nič.. som plná energie, papám všetko čo chcem, vôbec nič mi nie je.. ani necikám tak veľa 😀

chiarra8
9. mar 2010

ahojte babule,
uz to mam aj ja potvrdene, termin 02.11.2010 🙂 dalsia kontrola az v aprili.. potom ho/ju dufam uz uvidim 🙂
a blahozelam novym tehulkam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre