November 2010 - a ja budem mamou

monika0001
25. feb 2010

Vidím, že november 2010 tu ešte nie je a teší ma, že ho môžem začať práve ja 🙂
O bábätko sme sa pokúšali od februára 2008, medzičasom sme o dve prišli, no teraz to bude dobré! Verím tomu! Verím, že November 2010 bude náš mesiac! 🙂

blazena2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bonaquaba
12. júl 2011

@blazena2 aky je zlaty a velky sa mi zda a inac to sa mas super ked ti vyspi cleu noc, moja mala ma teraz take obdobie castejsieho vstavania aj 3 x v noci a rano o 5 mam uz budicek tak som rada, ked si tam brboce v postielke a vyska a piska 😀

bubu62
13. júl 2011

@adikad ahoj ja som maleho niesla v perinke aj v overali isla som dommov 11.11 a bolo zle pocasie,fukalo,prsalo,v perinke som ho niesla domov v aute,lebo som pocula ze prvy raz z nemocnice ho mozes niest v perinke a my byvame 30km od nemocnice.

bubu62
13. júl 2011

@kbeata presne tak sa aj moj posuva 🙂 🙂 🙂

mikailla
14. júl 2011

@adikad ten fusacik urcite vyuzijes,a v tej autosedacke bude tiez sladko spinkat 😉

ponyxx
18. júl 2011

@adikad ahoj, mozes mat aj vanicku ak ides z porodky a mas prepustaciu spravu 🙂 , tak tomu bolo aspon minuly rok, inak vela maminiek vozi aj potom deticky vo vanicke, je to na pokutu, ale ved co neurobis pre pohodlie svojho drobca, my sme vanicku vyuzivali najma na dlhsie cesty a podarilo sa bez pokuty 😎

drobec86
21. júl 2011

@ponyxx nejde o pokutu ale bezpecnost dietata, jedine autosedacka

pepinka79
31. júl 2011

@adikad ja som brala autosedačku,oblečený bol v teplejšom kabátiku,lebo bolo nasnežené,ale zasa nie úplne hrubom,bo v aute bolo zasa teplejšie aby sa nespotil,cesta trvala cca 30minút....a jasné prechod z auta som riešila dekou teplou....tak rozhodnutie je na tebe 😉

kvetinkaaa
7. aug 2011

@adikad
ahojte, aj ja som vasa novembrovka ale nestiham chodit k vám čitat a pisat len ma dost zarazili odpovede. z hladiska bezpečnosti určite autosedačka ani by som niekdy nerozmyslala niest dieta na rukach z porodnice.
adikad zariad sa podla seba. ale určite vajíčko pouzijes aj neskor, tak prečo riskovat, ked ho určite budes mat kupene. stať sa moze hocičo!!!!a nie vasou vinou.
a niekto spomenul ze nevie akoby tam dieta dal. ved nie s perinkou ale v overaliku. ja som ho pouzivala aj von do kočika do fusaku sla v overaliku. bala som sa ze jej bude v perinke zima,kedze do perinky nedas bundičku,aspon mne to neslo, tak ten vrch - "prsíčka" - sa mi zdalo ze bude mat hole 😒

dieťa mam hore 🙄 majte sa 😉

adikad
8. aug 2011

@kvetinkaaa uz som rozhodnuta pre sedacku, kupila som si aj deku do nej 🙂

tiarra
16. sep 2011

@ponyxx
Ahoj, Nestor Quenne nebol dobry? Lebo tiez uvazujem nad jeho kupou. Dakujem za odpoved.

ponyxx
19. sep 2011

@tiarra ja som s nim v celku spokojna, urcite su aj vychytanejsie kociare ako tento....ja som brala ohlad aj na cenu, teraz v zime urcite vyuzijeme sportovu cast na prechadzky do mesta, male golfky skor na vylet do BA a tak, ked bude treba cestovat 🙂

ponyxx
20. sep 2011

@tiarra btw ak by som si mohla vybrat bez ohladu ceny tak si vyberiem jane ;)

zaria611
14. okt 2011

tak aj ja sa sem pridavam🙂

mikailla
26. okt 2011

@zaria611 len to tu volako nefachci,kde su vsetky novembrovky ? 😀 😀 😀 😀

kajna
16. nov 2011

teraz neviem ci su tu minulorocne alebo tohtorocne novembrovky ???

mikailla
30. nov 2011

@kajna minulorocne 😉 co sme v novembri 2010 porodili. ty uz cakas druhe,zvladas to ? planovane ? ja mam dost z tejto malej sibalky 😅

paola881
16. dec 2011

Ahojte,aj my sme November 2010,chcem sa spýtať je nejaký album s fotkami detičiek vtedy a potom? 🙂 ďakujem

mikailla
9. jan 2012

@paola881 je tu jeden album,ale ma to sukromna skupina no pozriet sa da verejne,vyhladaj ho na boku vo vyhladavaci ale ak sa chces pridat musis poziadat niekoho od nich 😉

kajna
13. jan 2012

@mikailla takze vitam v klube 😎 ano, cakam dalsie dieta a poviem ti, ze pomaly si na tuto skutocnost zvykam. tesi ma fakt, ze do rodiny pribudne dievcatko a dalsi fakt, ze sa to udeje v maji, takze to cez leto zvladnem s obliekanim a chystanim dvoch malych deticiek na prechadzku 🙂 a k otazke ci sme to planovali - ano. ja som tiez z troch deti a manzel deti miluje, nebolo co riesit. skor sa budeme musiet dohodnut, ze nam uz staci 😀

kajna
13. jan 2012

@paola881 tiez cakas babo?

camilla_1
21. feb 2012

ahojte kocky novembrovky chcem sa opytat ci ste uz niektora bola na ockovani v 15mes. a ci mate nejaku reakciu u babetka na toto ockovanie alebo nie.....

vall1319
22. feb 2012

My sme boli na tom očkovaní 14.02., ale synček ešte nemá 15 mesiacov.... Na očkovanie nemal žiadnu reakciu, dokonca ani keď mu ju pichali nijako nereagoval 😀 .... len trošku mykol rúčkou.... Myslím, že ho to nebolelo....

fordikford
24. feb 2012

ahojte maminy aj my sa k vam pridavame na očkovani sme boli ešte januari pichla trocha poplakala a bolo ok nemala ani teploty čo som sa bala lucka sa narodila 08.11.2010 ahojte

bonaquaba
24. feb 2012

@camilla_1 my sme boli na ockovani pred tyzdnom a vsetko bolo ok len teraz je nesvoja, nechce nic jest a aj ma teploty booli sme u dr ale nic jej nie je,ta k teraz neviem z coho to je, ci zo zubkov,alebo z ockovania a hlavne priznaky tohto ockovania sa mozu prejavit az po siestich tyzdnoch,tak neviem a vy ste sa uz ockovali a ako t o dopadlo

camilla_1
24. feb 2012

@bonaquaba Ahoj moj dostal po druhom dni po ockovani silnu nadchu a kasel no vraj to nie je z toho ked tak az na tej 10 den tak neviem dneska je este len 3 den tak cakame co dalej bude...

fordikford
24. feb 2012

mne lekarka povedala že nadcha a sopliky môžu byt aj ked idu zubky nas chvalabohu teploty pri očkovani obišli len bola taka nesvoja .

mandragora22
19. sep 2012

ahojte zienky, chcem vam dat do pozornosti jednu z mojich ponuk, kedze sa toho potrebujem rychlo zbavit, mozno vas to zaujme, v pripade rychleho jednania postovne zdarma:
https://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-obleceni...

ospravedlnujem sa, ze to davam tu do temy, ale rada by som to co najskor posunula dalej a akosi sa "stracam" v bazare, kedze nemam to plus, nevyplati sa mi to kvoli mojim nizkym cenam. dakujem za pochopenie!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre