• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
no videla som, ze ta to nejako nesie :grinning: ale bol strasny vietor :confused: ja som otvorila len okno a mala som dost, tak fucalo :grinning:
14. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som si nalozit doma tehly. :sweat_smile: Ale ked som vysla von, este tak nefucalo a potom stale viac a viac, no hroza.

Idem kuknut tie stranky.
14. jún 2008 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a su este dalsie obchody, mothercare, hm, ladybird, early days (tu maju lacne veci a pekne) a mnoho dalsich, takze urcite pojdem do vsetkych :grinning:
14. jún 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne vecicky maju. :slight_smile: Kebyze mozem, tiez sa vrhnem na nakupovanie.
14. jún 2008 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brianko co ma album, tak cca 90percent ma odtial veci
14. jún 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies co, kebyze uvidis dake dlhe, ale lahke svetle nohavice (bezove alebo biele) na traky, nedoniesla by si mi jedny? Pre sestmesacne dieta (6-9 mesiacov). Nevidim sice na tych strankach take, ale ani tu som nikde take nevidela a uz dlhsie pozeram a pozeram. Rifle mavaju casto, ale hladam nieco pohodlnejsie.
14. jún 2008 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis pre misulka? no to zalezi aj od kil, lebo brianko nosi niektore este 6-9 a niektore uz aj od 9m, a su aj cislovania od 6-12mes, a dokonca som mu nedavno vyradila aj 3-6 :grinning: ale urcite donesiem ak nieco take najdem :wink:
14. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dost sa oplatia aj ponozky, su od 2eur po 3ks, no neviem presne, davno som tam nebola :sweat_smile:
14. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, pre Misula. Jemu je este dobre oblecenie 3-6 m, ale obcas mu uz dam 6-9, najma nohavice, tak preto radsej vacsie. :slight_smile: Dakujem. Nedavno sme mu kupili krasne rifle v Mothercare, lenze su mu este velke (ja som si totiz myslela, ze su to dlhe rifle a oni su kratke :grinning:, takze sice ma nohavice akoze dlhe, no hore mu je to velke).
14. jún 2008 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brian ma tieiz par veci co su mu hore velke, lebo je take tintitko :slight_smile: a chces take letnejsie?
14. jún 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, letnejsie. Nieco lahke, jemu je hrozne teplo, ked je teplo. Asi preto, ze ho sadielko zohrieva. :sweat_smile:
14. jún 2008 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nechcem ta tym otravovat, to len ked nieco take uvidis, dobre?
14. jún 2008 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neotravujes, ved som sem pisala ze ak niektora nieco nahodou chcete tak napiste :slight_smile:
14. jún 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka. :slight_smile:

Jej, zase sa zmaha akasi ospalost (boli sme vonku cele poobedie), asi pojdem do postele k malemu. :slight_smile: Maj sa pekne.
14. jún 2008 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kade ste???to akoze vsetky kukate fucko? :grinning:
14. jún 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, len si kukam , ze kam pojdem na nakupy :slight_smile:
pa deina
vitaj ewinah
14. jún 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula vcera vecer som sa sem uz nedostala ,zaspala som jak male dite :slight_smile: ,co sa mne tak casto nestava ze idem o deviatej spat som skor taky nocny vtak :wink: ,ale vidim,ze teraz zase ti tu nie si :dizzy_face: .
14. jún 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem catrin :slight_smile:
14. jún 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti zavidim tie nakupy :slight_smile: ale v dobrom samozrejme.ti si ta ktorej priatel pracuje v irsku a ides za nim?aj moj muz tam pracoval ale iba pol roka uz je doma sme sa za nim chystali :wink:
14. jún 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to som ja :grinning: a kde pracoval??? no ja dufam ze po lete tam uz pojdem aj s malym :confused:
14. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on bol v severnom irsku a tvoj?
14. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme byvali v dubline, presnejsie vo sworde, 10min od letiska, ale teraz je tiez v severnom irsku, nedaleko od belfastu
a kde robil ak sa smiem spytat?
14. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od belfastu to bolo asi hodina alebo pol hodinka ani neviem presne ale take mini :slight_smile: mestecko volalo sa to ze sixmilecross no dufam,ze som to napisala spravne
14. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to letis ako bez maleho? :fearful: uz bol niekedy bez teba viacej dni?a kto s nim zatial bude?tvoji rodicia?ta vyspovedam co?? :grinning:
14. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bez maleho, uz som bola tak aj v novembri, vtedy mal 3mes. to som bola vybavit matersku a tak, tak som musela ist, a teraz tiez bez neho , nasi s nim zatial budu, ale idem iba na 2dni a autom prideme domov, takze by to prenho bolo dost narocne cestovat tolko, ved mi nevydrzi ani cestu do patiniec ked ideme plavat, co je cca 45min, a nie to este 2 dni :astonished: a bereme vela veci spat, takze by sme sa ani nepomestili :sweat_smile:
14. jún 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on byva niekde v lurgan, neviem ani ja presne :grinning:
14. jún 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som aj ja pocula o takych co dosli domov s autom,ono okrem toho ,ze je to teda riadna dialka autom je to aj financne dost narocne :confounded: niekedy to prevysi mnohonasobne cenu letenky,ale hadam mi nechces povedat,ze naspat prides sama?????hadam s priatelom nie?
14. jún 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, vyjde to aj na 400eu, lebo si musime rezervovat kajutu, ale este to nemame zabookovane, ideme z irska priamo do franc. lodou a potom sa uz len budeme trapit, aby sme dosli pekne domov a hlavne nebludili. sama nie!!!! :astonished: :astonished: to by som sa neodvazila, s priatelom ideme spolu :slight_smile:
14. jún 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok