Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ewinah111
13. jún 2008

velmi rada by som prisla 😉 .

janula_nz
13. jún 2008

musim uz ist pomaly, deti sa budia. vecer tu budem, mozeme pokecat ak tu budes 😵

zatial pekny den prajem

ewinah111
13. jún 2008

urcite tu vecer budem,manzelik nie je doma aspon sa vecer nebudem nudit .zatial sa maj papa 😉 .

sksko
13. jún 2008

halo je tu teraz este niekto ??

ewinah111
13. jún 2008

no vyzera to tak ,že ano 🙂

sksko
13. jún 2008

aaa ewinah.... super.. kratim si cas v praci 🙂

ewinah111
13. jún 2008

aha v praci.tak mas potom supeeeer pracu 😀 .byvas niekde na milionarskej stvrti?

sksko
13. jún 2008

preco??? v podstate ano-kusok od Berku

ewinah111
13. jún 2008

ja len tak podla tych foriek co mas v albume 😉 .no celkom fajn miesto na byvanie akurat mate trosku daleko pesko do mesta ci ani nie?

sksko
13. jún 2008

inak praca by bola super,len keby stresy teraz neboli, nebola somtu 3 dni a baby na odddeleni si nedali pozor na dodavky aajhla--hned to vsetko vyskakuje 😨(

ewinah111
13. jún 2008

tie ,,forky,, mali byt akoze fotky hej 😀

sksko
13. jún 2008

no do mesta je to tak 3O minut.. aspon je to pekna prechadzka.. ty mas daleko do mesta?

ewinah111
13. jún 2008

mam to blizko blizucko tak na 5 minutiek.

sksko
13. jún 2008

tak to je ozaj blizo... kym sme sa prestahovali do domu ( no teda este stale stavby🙂 ) tak somto ani janemala daleko od Starbecu 🙂 ale co uz.. aspon sa trosku mozem vzdy prejst

ewinah111
13. jún 2008

inak ked bola mala este babetko tak sme absolvovali v tych koncinach kade byvate take dvoj-troj.hodinove prechadzky 🙂 a boli strasne super fakt skvele miesto na prechadzky s kocikom je tam vacsi klud a ticho.

ewinah111
13. jún 2008

od starbecu????? 😨

sksko
13. jún 2008

no tam kusok som byvala ..

ewinah111
13. jún 2008

fiiiiha.

sksko
13. jún 2008

no letim domov, nejako sa to tu v praci vyprazdnilo takze cau inokedy 🙂

ewinah111
13. jún 2008

ok aj ja letim vyzdvihnut moje dite zo skoly pa 🙂

deina
13. jún 2008

Sksko, Jakubko je velmi zlaty. 🙂 😵 Ja by som tiez rada druhe dietatko, ale nie hned, este chvilku pockame.

lentilienka
14. jún 2008

Ahojte babiky.
Chcem zmenit lekara. Hladam niekoho v okrese NZ. Koho mi odporucate? Viac menej nemam prehlad, lebo som sa sem pristahovala z dialky. Ale jednoznacne ten ku ktoremu chodim mi nevyhovuje ako clovek a uz ani ako lekar.
Som tehu, teda mam zamlknuty potrat a on mi povedal s usmevom, ze ak sa nic do pondelku nezmeni, tak mi to v stredu vyberie on, nech mi to nemusia robit nejaky studenti. A zacal sa smiat. Ja som myslela ze mi pukne srdce. Teraz som otehotnela prirodzene, ale mam kopec diagnoz, za sebou 2x IVF, 1x KET a 1x IUI v centre asist. reporodukcie vsetko neuspesne a toto co som zazila u tohto je strasne.
Poradte.

janula_nz
14. jún 2008

lentilienka to mi je velmi luto ☹ ☹

podla mna je vela dobrych doktorov v nz, staci si len vybrat takeho, aky tebe vyhovuje. napr. ja chodim k havlasovi a nedam na neho dopustit. je mlady, ludsky, da sa s nim o vsetkom porozpravat aj zazartovat. ja ti ho viem odporucit, kedze k nemu chodievam 🙂 predtym som chodila k banyimu a ten bol taktiez dobry. bola som aj s nim spokojna

janula_nz
14. jún 2008

lentilienka a prezradis, k akemu lekarovi to chodis aby sme sa mu vyhybali zdaleka? 😨 to co je za pristup? 😠

lucik77
autor
14. jún 2008

ahoj lentilienka. AK hľadáš niekoho v okrese NZ a nemáš ďaleko do Šurian, tak ja odporúčam MUDr.Hlavatého, ktorý roky robil v NZkej nemocnici aj ako pôrodník. Teraz robí na Poliklinike, má nový "stroj", kde robí okrem UVZ aj prietoky (voľakedy sme museli ísť do NZ). Ale určite Ti každá z nás povie meno toho svojho gynekológa, pokiaľ je s ním spokojná, takže budeš mať čo robiť, aby si si vybrala 😀 😀

Tvoje diagnózy mi nič nehovoria, ale prajem Ti úspešný koniec tehotenstva v podobe toho najkrajšieho daru - dieťatka. Drž sa!!!

serafinka1
14. jún 2008

Ahoj Luci, ešte si tu?

deina
14. jún 2008

Lentilienka, to je mi luto, ten lekar je ale chnup! 😠 Drzim palce, nech vam to najblizsie vyjde. 😉

Asi ti kazda povie svojho gynekologa, ja chodim k Hlavickovi a som spokojna, ale on nerobi v nemocnici. Zevraj Havlas je dobry a aj Hlavaty, baby si este zvyknu chvalit Stanka alebo Langovu - ta ma tusim aj dobry utz v ambulancii.

catrin23
14. jún 2008

ahojte, vitam aj nove clenky 🙂
lentilienka, ja mam stanka a som velmi spokojna, a on tiez robi aj uzv, a teraz uz aj ctg ma v ambulancii... 😉
...no, staci si uz len vybrat... 😅
deina. vcera som ta videla, isla si pred nasim vchodom, na soltesovej, spoznala som ta podla kocika 😝 😅

catrin23
14. jún 2008

kocky, 5.jula odchadzam do irska, hlavne na tie nakupy, co som uz na stretku spominala, tak ak by ste mali niektora zaujem o vecicky pre drobcov, tak dajte vediet, rada vam nieco prinesiem 🙂

deina
14. jún 2008

Ano, to som bola ja. 😀 Skoro ma odfuklo.

Aj ja zvyknem poznavat ludi podla kocikov. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre